[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: anna-banana » 30 paź 2010

Noom,właśnie wczoraj oglądając miałam takie wtf?? Czy ona już sie nie ochajtała? Bo przecież uciekła po slubie. I teraz nagle bierze ślub z tamtym. Pohasali po kraju razem rączka w rączke i nagle wielka miłość,weźmy ślub,nie odkryję ameryki,ale nie rozumiem totalnie postępowania tej bohaterki :confuse:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 01 lis 2010

czy ktoś tutaj ogląda Chuno na programie tele5?
bo jestem ciekawa czy w polskiej TV w odcinku 7 również była cenzura jak w Koreii czy już nie XD
chodzi mi dokładnie o tą scenę:
http://www.allkpop.com/2010/01/chuno-bl ... ling-scene
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 01 lis 2010

Była identyczna mgiełka XD Może taką kopię mieli, nie znam się na tym.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 lis 2010

jakby przypadkiem dzieci mieli to o północy oglądać, to się nie zgorszą :P

Odc.13 przyćmiło zakończenie, ale zanim o nim, to najpierw ślub, a potem ona sobie idzie zapomnieć ukochanego :crazy: czy tylko dla mnie to chore? To o co było to całe zamieszanie? Dałaby sobie spokój Tae Ha, który chyba długo mężem nie będzie... (albo powie mu, że jest niewolnicą, albo że jej ukochany żyje, albo obie rzeczy mu wyjawi - chyba nici będą z wiernej żony :shake: Sul Hwa tak roniła łzy nad Dae Gilem, który dla mnie (sorry - nie bijcie) nie płakał, a bardziej wył, bądź wrzeszczał jak szalony i jestem przekonana, że wziął księcia za jej dziecko, a potem poszedł podziwiać ich noc poślubną :shake: Aż dziwne, że taki spokojny był, ale całkiem stracił nadzieję, to co do tej pory robił straciło sens, żal mi go było, co by było gdyby wiedział, że to dopiero ma się odbyć ich ślub? Czyby do niego dopuścił? I wracając do zakończenia, dziwne, że ona go w takich łachmanach i fryzurze od razu poznała, ledwo jej mignął, a ona już biegnie sprawdzić, czy to on - trochę się zmienił i skoro myślała, że nie żyje, to jakoś tak za szybko zareagowała, szczególnie, że zupełnie inny jego obraz nosiła w swej pamięci. Czy teraz będzie próbował odejść Dae Gil, gdy stanął z nią twarzą w twarz? I pomyśleć, że ten dom budował dla Eonyeong :puppy:

Mam nadzieję, że z zapowiedzi nie wynika śmierć Wang Sona?
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 lis 2010

Jak dla mnie odc 13 był najsmutniejszym jak do tej pory. Płacz,a może jak określiła isamar, wycie Daegila było okropne,bo tak strasznie było mi go żal :cry: . Sam oszukiwał siebie że po spotkaniu z UnNuyn jest w stanie ją ukarać,bo jest dla niego zbiegła niewolnicą,a tak na prawdę nie był w stanie nic zrobić jak ją ujrzał,po prostu zostawił ją myśląc że jest szczęśliwa. I jeszcze reakcja Sulhwy,że nie wiedziała że mężczyźni mogą tak płakać,a właściwie rozpaczać,bidulka zakochała nam sie po uszy,ale wiadomo że pewnie nic z tego nie wyjdzie.
No i UnNyun,ta kobieta jest tak masakrycznie nieracjonalna,ona opuściła po ślubie Song Tae Ha czy mi sie wydawało że zostawiła list? Poza tym troche na prawdę za szybko go poznała,zwłaszcza że nie widziała na początku całej jego twarzy,a Daegil znacznie się zmienił,więc poznanie go widząc tylko jego profil było jak dla mnie trudne,zwłaszcza że ona myślała że on nie żyje
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 lis 2010

odc.14

Co to było za udane spotkanie, ona się przed nim chowała, a on właściwie jej nie szukał (bo teraz to i po co?), spodziewałam się czegoś więcej, a tu było tak niewiele...

Czy tacy niewolnicy mają szansę na przyłączenie się do STH? Inaczej nic nie zwojują, bo w końcu ich złapią, ta dziewczyna choć sprytna, nie może zawsze ich ratować....

I najsmutniejsze w tym odcinku - śmierć Wang Sona, denerwował mnie jak się tam pojawił i plótł te swoje głupoty, ale chyba dlatego, że wiedziałam iż to się źle dla niego skończy, jeszcze niech zginie generał Choi i teraz DaeGil zacznie szukać zemsty na niewłaściwym człowieku, do czego się posunie?- po tym chyba już nie będzie dla nich odwrotu... Mówiąc szczerze, to oni obaj są swoimi przeciwieństwami, Dae Gil zabija bez zastanowienia, Tae Ha stara się ograniczyć, aż dziwne, że jego obarczy on odpowiedzialnością za śmierć przyjaciół. Jednak na swój sposób DaeGilowi czasem brak inteligencji, przyjrzenia się sytuacji i wyciągnięcia słusznych wniosków, idzie na łatwiznę, on za bardzo jest w gorącej wodzie kąpany, robi a nie myśli, sieje śmierć i nie zastanawia się kim są ci, których zabija. On dąży do samozniszczenia... Przez połowę odc. szukał Eonyeong, a teraz będzie szukał zemsty? Gdyby nie to, odszedł by, miałby szansę na spokojne życie, może po jakimś czasie pozwolił by Sul Hwa ukoiła jego ból (bo nie wierzy by dała się wykopać), ale teraz szans na to nie ma...

Za to prawdziwy morderca, czy on się nie opamięta, czy on nie widzi tego, że jego teść go poświęci? Pewnie zginie, tylko kiedy i z czyjej ręki - Dae Gila, Tae Ha czy Chun Ji Ho?
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 03 lis 2010

Ja ciągle mam nadzieje że jakimś cudem Wang Son nie umarł,wiem że to głupie,ale jego śmierć byłaby głupia,bo przez jego głupotę. Ja nie rozumiem dlaczego ten koleś walczył z Wang Sonem,przecież to nie on jest jego przeciwnikiem bo ściga Tae Ha.
Spotkanie po latach,jakoś bezbarwnie wypadło,mimo że tak kolorowo,bo to targ na którym powiewały tkaniny,ale liczyłam na to że Un Nyun sie do niego zbliży,no bo przecież kobita myślała że nie żyje,ja na jej miejscu bym do niego podeszła i dotknęła czy to naprawdę on,a ona się czaiła,podchody robiła,ale to przecież Un Nyun,ona ma swój sposób myślenia,dość specyficzny.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 04 lis 2010

odc.15
Zaczyna mi brakować chęci do komentowania tej dramy, chwilami nawet do oglądania (tzn. raz w tygodniu zupełnie by mi wystarczyło), za dużo tu osób zaczęło masowo umierać, a ledwo minął środek dramy... Brak rozluźniających już momentów, jednym słowem zbliżamy się wielkim krokiem w stronę tragedii... A mi ciężko jest oglądać sporo odcinków przygnębiających, film jest łatwiej obejrzeć, bo krócej trwa taka ciągła i pogłębiająca się tragedia...

SulHwa biedna wyrzuciła wszystko z siebie, ale Dae Gil szaleje, nie słucha rozumu, zbyt łatwo dał się zmanipulować... Biedna dziewczyna, jeśli przeżyje (mam nadzieję, że jej nie uśmiercą), to będzie długo i dużo płakać, bo nie sądzę, by teraz DaeGil po tak szorstkim odtrąceniu jej, mógłby spróbować być z nią, w najlepszym razie nie będzie jej odganiał. Poza tym mam taką drobną uwagę, od kiedy ma turban na głowie, to pięknieje mi w oczach, szczególnie jak ma taka smutną minę i łzy roni.

Ale nie oszukujmy się, Eonyeong nie zabije, za dużo z nią rozmawiał (jakby miał ją zabić, to by tyle nie gadał), by tak mogło się stać, na tyle jeszcze szalony nie jest. Oczywiście szuka zemsty na nie odpowiednim mężczyźnie, nawet mu do głowy nie przyszła inna opcja, chyba od początku wziął Tae Ha za swego naturalnego wroga, jeszcze się z tym zdradził i Chul Woong to wykorzystał. Zaczynam się irytować całą tą historią, właściwie od chwili, gdy ją zobaczył, zaczęło wszystko iść w stronę destrukcji Dae Gila. Plus możni panowie, którzy nie szanują generała Songa i wychodzi z tego, że nawet po obsadzeniu księcia na tronie nic się nie zmieni. Dobrze, że chociaż wśród niewolników pojawił się ktoś nowy, może coś się poprawi... I choć chwilami rozchmurzy tą historię :wink:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 lis 2010

Ja nie wiem kogo bardziej Daegil chce oszukać w tej rozmowie z UN Nyun,siebie czy ją. Bo ja rozumiem że wtedy był innym człowiekiem,wtedy żył sobie szczęśliwy i nieświadomy trudów zycia,ale tak samo wtedy,tak samo teraz ją kocha i nie zmienią tego jego słowa,że ona jest niewolnicą,jak może kochać niewolnicę.
Może ja jestem za tępa,ale dlaczego koleś który zabił kompanów Daegila zwalił to na Song Tae Ha? Chce żeby Daegil odwalił za niego brudną robotę czy ma nadzieję że oboje się wzajemnie pozabijają,bo ja tego nie kumam.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 04 lis 2010

anna-banana pisze:Może ja jestem za tępa,ale dlaczego koleś który zabił kompanów Daegila zwalił to na Song Tae Ha? Chce żeby Daegil odwalił za niego brudną robotę czy ma nadzieję że oboje się wzajemnie pozabijają,bo ja tego nie kumam.

nie tylko ty tego nie rozumiesz, zaskoczył mnie, że nie wyszedł walczyć Dae Gilem, może chodzi mu po głowie myśl, że może znów przegrać z Song Tae Ha, a może jakaś jego część pamiętająca, że on mu kiedyś uratował życie, nie chce go własnymi rękami zabić?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 lis 2010

ahh no i na mnie trafiło że wymiekłam.. wymiękłam w poniedziałek.. a potem nie miałam kiedy nadgonić więc jestem o 3 epy w tył.. tera zoglądam poniedziałkowy 13 ep i po prostu sikam ze śmiechu.. jak ten przywódca bandy przylazł do domu kolesia psychola i jak mu mina zrzedła jak zobaczył jego żonę xD xD looool xD i tak se schował ten mieczyk xD

no i zakończenie.. och och.. co to będzie.. dopiero wieczorem obejrzę.. jak Bóg da..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 lis 2010

Oj,to nadganiaj evel nadganiaj,bo tyle Cię ominęło :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 lis 2010

yea.. jeszcze dwa epy. .aż sie boje czytac wasze posty..

edit

nadgoniłam 14 ep.. no nie mówcie mi, że [spoiler2]Wanson jest kaput..[/spoiler2] ja sie tak nie bawię!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 08 lis 2010

Czeka Cię jeszcze jeden szok
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 lis 2010

noo nadgoniłam z 15 epem.. boshh.. idealny pomysł na drame.. oni zamierzają ją skończyć w momencie jak wszyscy sie sami powybijają i nikt juz nie zostanie? kuffa!! po pierwsze.. Sul Hwa.. jak ją Dae Gil spoliczkował.. o jezhuuu.. biedna dziewczyna.. na prawdę mi jej szkoda.. mozę i była upierdliwa na początku ale kurczę.. po drugie generał Choi i Wangson.. czym oni komu zawinili??? i jeszcze świr w słomkowej czapce.. debil.. i głupi Dae Gil mu jeszcze podrzucił pomysł wrobienia w to morderstwo Tae Ha.. no po prostu.. ta drama juz jest traumą.. a końcówka.. jeja.. jaki trójkącik.. jeszcze brakowało żeby Un Nyun trzymała miecz na gardle Tae Ha. ale srlsy.. Dae Gil biedak już sam ześwirował.. kurczę.. ja mięknę.. wszystkich mi w tej drmaie żal.. każdy nawet jak robi cos złego to ma swój powód.. no za wyjątkiem słomianego kapelusznika który nie wie co robi i nie wie dlaczego to robi, ale to robi..

[edit]

ahh nie mogłam sie powstrzymać i ściagnęłam i juz oglądam 16 ep.. i normalnie.. napiękniejsze słowa jakie padły do tej pory w tej dramie:

Tae Ha: You chose the wrong man to trail. I was not born a slave.
Dae Gil: I wasn't born a slave hunter, either.

noo i chyba wygląda na to że chłopaki jednak sie zjednoczą w kupę i razem będą walczyć.. ale jak Dae Gil pół odcinka prowadził Tae Ha jak kozę to normalnie śmiech na sali xD a ten sie po prostu dał prowadzić.. mimo, że byli tak samo bez sił.. dziwne.. i ta uczta Dae Gila z jego wyimaginowanymi kompanami.. jeju.. już nie zliczę momentów w tym epie kiedy ryczałam..

no a na śmiech to jeszcze zasługiwała mina tej gospodyni ktora porwał rysownik-kopista jak ściągnął jej worek z głowy i typluła tą skarpetę co była noszona "tylko 4 dni". skad ja wiedziałam, że on sie pomyli i porwie nie tą laskę xD
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”