[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: anna-banana » 10 lis 2010

Co to wszyscy się wykruszyli i zostałam sama na placu boju oglądająca na bieżąco i przysypiająca podczas reklam?
W odc 17 trochę się działo,przede wszystkim powrócili z zaświatów Wangson i generał Choi i chwała Bogu,bo już traciłam nadzieję że żyją i myślałam że koleś na prawdę ich ukatrupił
Była jak zwykle dawka irytacji czyli Un Nyun uciekająca z dzieciaczkiem,no ja w ogóle nie wiem co ona chce osiągnąć,gdzie sie udaje i nie pomyślała że to troche niebezpiecznie uciekać z nim samej? No ale moja 'ulubiona' bohaterka nie grzeszyła nigdy inteligencją,cóż. Ja czekam na jakieś wyznania jej i Daegila,bo jestem już trochę znudzona jego zaprzeczaniu z cyklu 'jakbym miał kochać niewolnicę',mam nadzieję że się tego doczekam zanim...
Jak mnie strasznie żal Sulhwy,biedactwo tak się błąka bez celu, tu sie przejdzie, tam się przejdzie i pośpiewa sobie piosnkę,nie ma ani domu żeby się tam udać,ani żadnej osoby która by się nią zaopiekowała.

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 10 lis 2010

wczoraj sobie rzeczywiście po raz pierwszy odpuściłam odc., a była już 23:05, ale już nadrobiłam, ostatnio mam lenia i nie chce mi się komentować, bo i co było do komentowania w poprzednim odc., walka dwóch osłów, spór o oślicę, plus obwinianie się o śmierć swoich kambratów, potem jeden osioł dał się związać (bo inaczej trudno to nazwać) i poszli obaj na rzeź, a przy okazji dowiedzieli się o paru sprawach, a 17 odc. też wiele nie przyniósł, taki przestój w akcji, bo nawet jeśli Dae Gilowi jest pisana śmierć, to jeszcze na nią za wcześnie, tak samo z Tae Ha, tylko kto im pomoże? Przynajmniej plus za ożywienie chłopaków, a ja się zastanawiałam, czemu ich ciągle pokazują... I tak całkiem serio, ten przewrót niewolników chyba się nie uda, coś jest nie tak z tym młodym, wykształconym chłopakiem, który mam wrażenie, że po części ich zwodzi i wykorzystuje, tylko do czego? I chyba strażnik się nie skapnął z Eonyeong? A Sul Hwa rzeczywiście budzi współczucie, tak się biedna błąka, niech ktoś ją przygarnie, bo w tej chwili, to głównie na jej widok serce mi się kraje :(
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lis 2010

anna-banana pisze:Co to wszyscy się wykruszyli i zostałam sama na placu boju oglądająca na bieżąco i przysypiająca podczas reklam?

nie nie, ja juz oglądałam wczoraj :) i nawet mi się nie przysypiało xD

anna-banana pisze:W odc 17 trochę się działo,przede wszystkim Spoiler! powrócili z zaświatów Wangson i generał Choi i chwała Bogu,bo już traciłam nadzieję że żyją i myślałam że koleś na prawdę ich ukatrupił

yay.. no nawet nie wiesz jak się zdziwiłam.. bo co to ma być kiedy Spoiler! opłakany juz trup jeden z drugim zaczyna gadać oucieczce?? xD xD

anna-banana pisze:bo jestem już trochę znudzona jego zaprzeczaniu z cyklu 'jakbym miał kochać niewolnicę'

noo ja też, ja też..

anna-banana pisze:Jak mnie strasznie żal Sulhwy, biedactwo tak się błąka bez celu, tu sie przejdzie, tam się przejdzie i pośpiewa sobie piosnkę,nie ma ani domu żeby się tam udać,ani żadnej osoby która by się nią zaopiekowała.

nom :( ja tak myślę że ona w końcu trafi na Un Nyun.. i jak wo gole ta kobitka co przyjela ja na noc z dzieckiem zareagowala jak ta powiedziala ze jej mąż jest urzednikiem.. zmiana o 180 stopni. nagle miala pokoj tlyko trzeba go bylo ogrzac..

no i kurde.. tak sobie mysle kto uratuje Dae Gila?? ten osierocony szef bandy??
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 10 lis 2010

isamar84 pisze:I tak całkiem serio, ten przewrót niewolników chyba się nie uda, coś jest nie tak z tym młodym, wykształconym chłopakiem, który mam wrażenie, że po części ich zwodzi i wykorzystuje, tylko do czego?

Właśnie mi także coś nie pasuje z tym młodzieniaszkiem który sie pojawił,wczoraj cały odc myślałam co on kombinuje,bo coś kombinuje na pewno
evelinux pisze:nom :( ja tak myślę że ona w końcu trafi na Un Nyun..

Także na to czekałam,aż one sie może spotkają,jesli Sulhwa pozna w niej ukochaną jej ukochanego,to co wtedy powie?

evelinux pisze:no i kurde.. tak sobie mysle kto uratuje Dae Gila?? ten osierocony szef bandy??

Jego nagle ożywiona familia wbiegnie nagle na plac i uratuje go przed powieszeniem? Albo osierocony szef bandy,ale nie wiem czy ona da radę bo trochę podstarzały i mało żwawy on jest
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 lis 2010

anna-banana pisze:
isamar84 pisze:I tak całkiem serio, ten przewrót niewolników chyba się nie uda, coś jest nie tak z tym młodym, wykształconym chłopakiem, który mam wrażenie, że po części ich zwodzi i wykorzystuje, tylko do czego?

Właśnie mi także coś nie pasuje z tym młodzieniaszkiem który sie pojawił,wczoraj cały odc myślałam co on kombinuje,bo coś kombinuje na pewno

też coś czuję w powietrzu..

anna-banana pisze:
evelinux pisze:nom :( ja tak myślę że ona w końcu trafi na Un Nyun..

Także na to czekałam,aż one sie może spotkają,jesli Sulhwa pozna w niej ukochaną jej ukochanego,to co wtedy powie?

ja mysle ze chyba nie pozna jej.. za malo razy widziala ten obrazek. na pewno jej nie pozna.. a pewno jeszcze je pomzoe.. a moze Un Nyun zginie a Sul Hwa uratuje dziecko?? :>>

anna-banana pisze:
evelinux pisze:no i kurde.. tak sobie mysle [spoiler2]kto uratuje Dae Gila[/spoiler2]?? ten osierocony szef bandy??

Jego nagle ożywiona familia wbiegnie nagle na plac i uratuje go przed powieszeniem? Albo osierocony szef bandy,ale nie wiem czy ona da radę bo trochę podstarzały i mało żwawy on jest

no tak, ale od kohgo miałaby sie ona dowiedziec o tym ze go wieszaja? skoro bóg wi kim jest ten jednouchy do ktorego poszli?? no a szef bandy.. ja to widze.. rzuci dzidą jak w robin hoodzie i obetnie line na ktorej on wisi xD lol. albo niewolnicy przestrzela line? ;P lol, no dobra.. na pewno teg nie zrobia zwalsza ze sam ich wlasnorecznie kiedys zlapal..

no ale najgenialniejszy tekst wczorajszego epa: (bo nikt o tym nie wspomniał)
jak facet w trójkątnej słomianej czapce odwraca się i mówi do osieroconego szefa bandy:

Chun Ji Ho, czy ty próbowałeś mnie zabić bambusową strzałą? --> srsly, mało nie spadłam z tapczanu jak to usłyszałam!! loool

[edit]

środowy ep:

lol.. więc to jednak Chińczycy go uratowali.. a w zasadzie to Tae Ha.. biedny Dae Gil jakby miał czekać na Ji Ho to by prędzej zginął.. co ten koleś chciał tą line przegryźć tymi zepsutymi zębami???? kurna.. no myślałam, że zdechnę.. co za śmiech ta scena!! i czemu on czekał do momentu aż Dae Gil będzie już prawie martwy?? ale jaki masaż serca jedną pięścią mu zaserwował Ji Ho. i potem jak on dostał ze strzały i mówi Dae Gilowi, ze co tak stoi, że muszą iść, i potem klęka, a Dae Gil do niego, no to idziemy.. i ten śmiech i sie obaj zaczęli ryć.. boshh te szaleńcze śmiechy to i chyba mnie do szaleństwa doprowadzą..

o fuuuj.. scena z drapaniem palca.. najohydniejsza scena jakakolwiek w życiu widziałam.. paskudna.. a potem to chuchanie.. bosheee.. bosheee.. ja wysiadam..

o jaaa.. DaeGil w zapowiedzi występuje z księciem.. oo.. to coś nowego.. i w ogole jak dzis wczas sie skończyło.. o 12:20.. no szok! a to ze nie slychac w tle muzyki to se tak do serca wzieli ci z tele5 ze pod koniec to ledwo co bylo słychać co do siebie mówią bo muzyka tak ryczala..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 11 lis 2010

odc.18
Dae Gil dość długo umierał, chyba ktoś inny już dawno by ostygł, ale nie Dae Gil... to było irracjonalne, szczególnie przerywane tymi scenami, gdyby nie zlitowanie się Song Tae Ha i zamieszanie jaki stworzyli Chińczycy by go uratować, to byłby koniec dramy (a tak nawiasem mówiąc, to całkiem o nich zapomniałam)

poza tym śmierć Chun Ji Ho była jakoś tak ohydnie przedstawiona (szczególnie palec u nogi), poza tym mam wrażenie, że Dae Gil się do niego upodabnia z tym szaleńczym śmiechem, ja rozumiem, że się ni zajął, ale on nie był wtedy dzieckiem, a ten jakby zapomniał o swoich korzeniach i tak z dnia na dzień zaczął zabijać? A wcześniej nie umiał się ojcu przeciwstawić i pomóc Eonyeong? Teraz za to nadrabia za wszystkie czasy

a ten gość, co byli z nim Choi i Wang Son, z choinki się urwał, czy co? jakoś ta jego opowieść z przeszłości mało wiarygodnie dla mnie wyglądała, jakby próbował dorobić sobie autorytetu...

już męczą mnie te ciągłe przepychanki słowne i bójki między STH a LDG, dobrze że w następnym odc. widać z zapowiedzi, że trochę dadzą sobie z nimi spokój...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 12 lis 2010

evelinux pisze:boshh te szaleńcze śmiechy to i chyba mnie do szaleństwa doprowadzą...
Omo,ja nie mogę z tych ich śmiechów,oboje się zachowują jak madmani,zwłaszcza Daegil od paru odc to już do wariatkowa sie kwalifikuje :crazy:
l

evelinux pisze:a to ze nie slychac w tle muzyki to se tak do serca wzieli ci z tele5 ze pod koniec to ledwo co bylo słychać co do siebie mówią bo muzyka tak ryczala..

A ja myślałam że to ze mną jest coś nie tak,od paru odc,bo mi prawie muzyka zagłusza lektora,nie mówiąc już o dramie,bo tam już w ogóle wszystko zagłusza.

W tym odc brakowało mi Sulhwy,pośpiewała sobie na początku i tyle,mogła by wpaść na którą część bandy,albo na Daegila albo na Wongsona i generała,bo taka sama jest :(

Ej,no ja mam często myśli żeby zabili tego Song Tae Ha,się dobrali z Un Nyun,takie dwie mimozy :grumble:
Czekam na jakąś akcje między nią a Daegilem,ale z zapowiedzi widać że mu rzucą dzieciaka do opieki,a mimozy będą razem :x
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 lis 2010

niech sobie Song Tae Ha żyje z Eonyeong, tylko niech Dae Gilowi wróci rozum i niech sobie ją całkiem odpuści i zajmie Sul Hwą, choć to pewnie niemożliwe...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lis 2010

no dokładnie.. poki nie bede widziala gęby Tae Ha to moze se byc z kim chc ei gdzie chce.. ja chce widziec Dae Gula w normalnym stanie duszy.. z Sul Hwa.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 14 lis 2010

Zmobilizujcie mnie jakoś, bo pewnego dnia będąc bardzo senny, olałem 11 ep i poszedłem spać.
Stwierdzając, że zacznę znów oglądać jak nadrobię, nie zabrałem się do dziś... :roll: :

Za to moja mama rankiem po seansie zawsze opowiada mi z przejęciem co się działo :mrgreen:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 lis 2010

no nie mow.. twoja mama sie wciagnela a ty nie? xD lol.. no ja jak raz opuscilam w pn ktorys to do srody zrobilam sobie 3 odcinkowa zaleglosc i w neidzele na szybko prze dkolejny mepem nadrabialam.. najlepiej jest sie nie zapuszczac i ogladac na bierzaco..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 lis 2010

Zgodzę się że najlepiej oglądać na bieżąco,tylko czasem sie nie da,ostatnio było np 23.25 i dodatkowo jak jest nudny odc to nie można powstrzymać opadających powiek,dodatkowo te okropne reklamy :?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 lis 2010

noo ja tak mysle ze dzis chyba nie dotrzymam.. i chyba sobie sciagne dzisiejszy epek i tera zobejrze.. bo coś choro sie czuję..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 15 lis 2010

dodatkowo te okropne reklamy :?

te reklamy są najgorsze.. dali by spokój o takiej godzinie.. :smoke2:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 lis 2010

wyprzedziłam czas.. ściagnęłam i obejrzalam 19 ep.. możecie dziś iść spać.. cały odcinek sie nic nie działo.. dosłownie NIC. z zapowiedzi wynika że jutro będzie jakaś ciekawa akcja..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”