[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Chuno

Postautor: isamar84 » 15 lis 2010

mimo to mam zamiar oglądać xD

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 lis 2010

hehe.. no trudno zeby nie xD ja tylko mowie tak.. xD zeyscie sie nie napalali ze cos nowego bedzie.. jedyne co mnie tam rozbawilo to jak Wangson i generał Choi słuchali opowieści tego bandziora xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 lis 2010

evelinux pisze:wyprzedziłam czas.. ściagnęłam i obejrzalam 19 ep.. możecie dziś iść spać.. cały odcinek sie nic nie działo.. dosłownie NIC. z zapowiedzi wynika że jutro będzie jakaś ciekawa akcja..

Evel,nie pomagasz,zwłaszcza jak sobie przypomne co było w preview w ep 18 to chyba zacznę zara ciągnąć ep 19,żeby nie oglądać po północy,co grozi samoczynnym opadaniem powiek
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 lis 2010

rzeczywiście nic się nie działo i faktycznie scena słuchania opowieści przez Jednouchego dwóch dorosłych mężczyzn była bardzo zabawna, poza tym żal mi było jak Dae Gil patrzył na związek Eonyeong z Tae Ha, w którym zwyciężyło jego uczucie i ona przy nim została....
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 lis 2010

ehh i ejszcz em isie podobalo na poczatku jak ja odbijali, jak Dae Gil skocył, poturlał sie i wylądował nos w nos z Eonyeong. fajne to było! ale kurde.. niech ze juz DG trafi na SH i pokażą im ze oni tez moga byc szczesliwi. a co!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 16 lis 2010

Mam osiem odcinków zaległości, ale obejrzałem wczoraj xD
Scena słuchania opowieści przez WangSona i generała Choi była świetna :mrgreen: I jak się potem tej dziewczyny chcieli dopytać, co dalej :mrgreen:
Ale tak to rzeczywiście, wiało nudą..
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 16 lis 2010

Ep 19 nadrobiony.
No nic dziewczątka,miałyście racje nudy był ten ep (chwalmy opcje przewijania :) ),tylko dwie fajne sceny:Daegil nos w nos z Unnyun(kjutne jak uniósł jej głowe :mrgreen: ) i Wangoon i generał słuchający opowieści,mieli aż otwarte usta z wrażenia :D

Ep 20
Czyli reunion naszej fantastycznej czwórki,wpierw spotkanie trójki i to było na prawdę wzruszające,potem przybywa Solhwa i rzuca się na szyję Daegila,a ten parszywie wykorzystuje sytuację by odegrać się na Unnyun.
Opowieść ajjeosi w której myli poru roku i w ogóle wszystko (to napięcie w muzyce :) )
I znowu biedna Solhwa,próbuje nasladować Unnyun bo myśli że dzięki temu zdobędzie trochę ciepłych uczuć od Daegila,ale biedactwo się myli,a szkoda,bo jest ona 100 razy lepsza od Unnyun,która utknęła w małżeństwie,a ciągle kocha innego (chociaż Song Tae Ha także w jakimś sensie kocha).
Powrót Wongsona jakiego kochamy czyli psa na baby.
Podsumowując,miły odc,nareszcie po tych smętnych,gdzie brakowało radości Sulhwy i Wangsona
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 lis 2010

uhh ja wczoraj 20-tego nie obejrzalam.. musze sciagnac znowu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 lis 2010

20 odc. - było spokojnie, wzruszająco i troszkę zabawniej, a wszystko dzięki temu, że nasza trójka znowu jest razem oraz dzięki SulHwie, och jakże mi ich brakowało, jaka szkoda że długo to nie potrwa... Tylko nie mogę zrozumieć kiedy DaeGil stał się człowiekiem TaeHa? Eonyeong to mi nawet i szkoda w tej chwili, mimo tej jej patetyczności, to jest w trudnej sytuacji, jest już żoną innego i nie jest wobec niego obojętna, ale starej miłości nigdy tak naprawdę nie wyrzuciła z serca, jej naprawdę nic innego nie pozostaje, jak zostanie przy Tae Ha, dlatego też wydaje mi się, że Dae Gil, gdy przytulił SulHwę to nie tyle chciał ją zranić, a pokazać, że już mu tak na niej nie zależy, bo widział, że ona na swój dziwny sposób jest szczęśliwa przy Song TaeHa... Chciałabym, aby Dae Gil okazał serce Sul Hwie, ale wydaje mi się, że to nie będzie możliwe, dla niego żadna inna kobieta poza Eonyeong się nie liczy. Poza tym czuć zbliżający się koniec, zdrady, wykorzystywanie niewolników (ten młodzieniec ma na pewno inne zamiary, niż mówi) - wszystko zmierza ku nieuchronnemu końcowi, poza jednym ważnym szczegółem (nad którym się zastanawiam jak się to stanie), nie wiem nic i nawet nie próbuje czytać spojlerów, ten jeden mega mi wystarczy w zupełności.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 17 lis 2010

isamar84 pisze: dlatego też wydaje mi się, że Dae Gil, gdy przytulił SulHwę to nie tyle chciał ją zranić, a pokazać, że już mu tak na niej nie zależy, bo widział, że ona na swój dziwny sposób jest szczęśliwa przy Song TaeHa...

No mnie się wydaje,że troche jednak chciał ją zranić,bo tak na ogól jest trochę nie zbyt miły dla Sulhwy,nie mówiąc że nie skory do przytulania,dla mnie chciał pokazać troche Unnuyn:'patrz co straciłaś,ja także mam szansę być szczęśliwym i wcale Cię nie potrzebuję' xD
isamar84 pisze: nie wiem nic i nawet nie próbuje czytać spojlerów, ten jeden mega mi wystarczy w zupełności.

Znam ten ból,wiedza o tym mega spojlerze jest przytłaczająca,ale jestem strasznie ciekawa kto to zrobi
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo i sćiągnęłam i obejrzalam 20 ep.. ciekawe czy dzis 21 obejrze na zywo czy znow bede nadrabiac..

anna-banana pisze:Opowieść ajjeosi w której myli poru roku i w ogóle wszystko (to napięcie w muzyce :) )

jakbym słuchała jak babcia i dziadek mi opowiadaja jakas historię "to był chłopak/ nie bo to była dziewczyna? no i on sie utopil/ a wcale nie bo powiesił" xD ten typ tak ma xD

anna-banana pisze:I znowu biedna Solhwa,próbuje nasladować Unnyun bo myśli że dzięki temu zdobędzie trochę ciepłych uczuć od Daegila,

noo jak mi jej żal jest strasznie.. i z zapowiedzi kolejnego epa.. jak sie upila i żaliła Unnyun.. :puppy:

anna-banana pisze:Powrót Wongsona jakiego kochamy czyli psa na baby.

taa i ten podry w.. yay! na ubijanie masła? czy co ona robiła??

anna-banana pisze:Podsumowując,miły odc,nareszcie po tych smętnych,gdzie brakowało radości Sulhwy i Wangsona

no właśnie.. tutaj też niby nic sie nie dział, ale odcinek był w sumie taki radosny generalnie.. i cieply.. i naprawde fajny.. ale to juz chyba ostatni tkai fajny odcinek..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 17 lis 2010

taa i ten podry w.. yay! na ubijanie masła? czy co ona robiła??

Taa, to chyba było ubijanie masła, ale jakie! Z tymi dzikimi minami i typowym zacieszem Wangsona.. wtf :roll:
A jak się chował kiedy Jednouchy szedł :mrgreen:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo lol! ale ciakawa jestem co z tym dzieckiem Jednouchego.. bo ktos tam mowil z eon lubi dzieci bo jego zona umarla rpzy porodzie.. to to jego dziecko zyje?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 lis 2010

evelinux pisze:noo lol! ale ciakawa jestem co z tym dzieckiem Jednouchego.. bo ktos tam mowil z eon lubi dzieci bo jego zona umarla rpzy porodzie.. to to jego dziecko zyje?

mi się wydaję, że nie...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lis 2010

21 ep (będą to takie w miarę luźne wypowiedzi jako ze oglądałam dziś w tv ale na necie.. i w przerwach na reklamy pożytkowałam czas pisząc komentarz :)):

lool. Sulhwa zazdrosna o tą małą co sie podlizywała DeaGilowi.. xD i jeja.. DeGil jak mówil generałowi Choi ze teraz jak juz ja spotkał to czuje sie jakby codziennie umierał :(

aaa!! król z SungKyunKwan Scandal tu gra!!

i ci żołnierze kolesia od upośledzonej żony wszamiający śnieg xD padłam xD nie ma to jak lody na wynos xD

boshe.. ale mialam zonka na jednej przerwie.. w jednej chwili gruby wylewa swoje żale królowi ze Scandala aa w drugiej nagle jakis kolo z laska siedza gdzies.. i raczej nie sa to azjaci.. i wyraz mojej twarzy: WTF o___O juz myslalm ze nagle jakimś nieziemskim cudem sie kanał sam przełączył na coś innego.. ale nie.. oni o tele 5 mowia.. lol..

w ogóle jaki pojedynek na przysłowia miedzy grubym a tym zdrajcą: zwiędły kwiat nie zakwitnie vs. jest wiele rzek które prowadza do morza xD no poległam!

jaki ten Eop Bok jest totalnie clueless.. to aż boli..

no i ta scena w zaświatach.. boshh nawet jak na moją romantyczna dusze to już było przebanalne i mdłe..

lol.. sposób na ekologiczny pochowek.. "przykryjmy go gałęziami.."

w ogóle ostatnie epy są jakieś dziwne.. do tej pory wszysktie konczyly sie na oku Dae Gil a ostatnimi czasy nie koncza sie na oku Dae Gila.. co mi sie nie podoba..

oo.. a co t ow zapowiedzi było.. w końcu sie pozbędziemy nudnej panny-byłej-niewolnicy? thank god.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”