[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Chuno

Postautor: isamar84 » 18 lis 2010

właściwie tom jedną uwagę po 21 odc. - Dae Gil zbrata się z Tae Ha? A smutna SulHwa zaprzyjaźni się z smętną Eonyeong? Widać nie ma rzeczy niemożliwych :P I ciekawe jak zareaguje zdrajca jak na oczy zobaczy żywego Song Tae Ha?

no i może jeszcze jedno, śmierć Hansona, nawet się smutno mi zrobiło, ale wg mnie w tej dramie nie potrzeba scen z życia pożyciu...

i jeszcze żal mi niewolnicy, być zmuszoną do małżeństwa nie jest najprzyjemniejszą sprawą :(

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lis 2010

isamar84 pisze: w tej dramie nie potrzeba scen z życia pożyciu...

wg mnie też. to było poprostu tak totalnie poniżej poziomu tej dramy.. ze łojezushie!

isamar84 pisze:i jeszcze żal mi niewolnicy, być zmuszoną do małżeństwa nie jest najprzyjemniejszą sprawą :(

noo.. tez mi jej bylo zal, ale moze akurat sie tamten kolo w pore dowie i powstrzyma ślub xD w sensie ze zabije kogoś xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 18 lis 2010

evelinux pisze:
isamar84 pisze:i jeszcze żal mi niewolnicy, być zmuszoną do małżeństwa nie jest najprzyjemniejszą sprawą :(

noo.. tez mi jej bylo zal, ale moze akurat sie tamten kolo w pore dowie i powstrzyma ślub xD w sensie ze zabije kogoś xD xD

jemu chyba jak się wprost nie powie to nie załapie, jakiś taki mało kumaty jest w tych sprawach
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

isamar84 pisze:
evelinux pisze:

jemu chyba jak się wprost nie powie to nie załapie, jakiś taki mało kumaty jest w tych sprawach

toteż tak myślę, ale moze ktos mu powie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 lis 2010

evelinux pisze:oo.. a co t ow zapowiedzi było.. w końcu sie pozbędziemy nudnej panny-byłej-niewolnicy? thank god.

Ja mam wielką nadzieję że tak się stanie i że nie jest to jakiś zlepek scen, z kórych można byłoby to wywnioskować (jak to czasem robią w preview),ale tak się stanie,bo ona dawno powinna odejść i dać widzom spokój od swojej osoby
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

nooo.. jakos nie zauwazylam zeby ona bardziej wziela swoj los w swoje rece.. jest nadal tak smao drętwa i nijaka jak przedtem.. noo moze ten jeden ra zjak uciekla z księciem.. ale whatever.. to nie sprawilo wcale z eja chocby odrobinke polubilam..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 lis 2010

My mamy w sumie dwie kobiece role w tej dramie,a tak to sami faceci i ona w porównaniu z Seolhwa wypada bladziutko,chociaż gdyby była jedyną kobietą w dramie wypadałaby i tak bladziutko. Ja myślałam że chociaż jak spotka Daegila to jakoś bardziej dynamiczna będzie,no bo przecież pewnie będzie miała rozterki,a ta nawet tych rozterek nie ma,jakby Daegil to nie była jej wielka miłość :confuse:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 lis 2010

w tym tygodniu ostatnie Chuno :(

a mw ogole sprawdzalam w gazecie i po Chuno nie puszczaja zadnej nowej dramy.. przynajmniej na razie..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 21 lis 2010

Szkoda że Chuno sie kończy,już się nawet przyzwyczaiłam że od pon do śr próbuję zasiadać by to oglądać i walczyć z zamykającymi sie powiekami podczas reklam.
Myślę że na razie,tak od razu po Chuno nie będą puszczać żadnej dramy,muszą spr czy puszczanie tej im sie opłaciło i pewnie takie tam. Jako offtop dodam że Tv Puls trzyma się sobotniego puszczania filmów koreańskich na razie,może odważą się oprócz filmów na dramy,ale to tylko pobożne życzenia by w polskiej Tv puszczano dramy ma porządku dziennym.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2010

achhh.. nie chce mi sie dziś czekac na Chuno.. chyba jutro nadrobie..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 23 lis 2010

odc. 22
Jak się spodziewałam Eonyeong nic się nie stało, żal mi żołnierzy, bo oni tylko obawiali się o życie księcia... Chińczykom plan porwania nie wypalił, ciekawa jestem co oni chcą zyskać na uratowaniu księcia, czy tylko tu chodzi o przyjaźń z jego ojcem? - wątpię...

tekst odcinka, Dae Gil do Tae Ha:"nie wytrzymam z tobą tyle czasu na trzeźwo"

i jeszcze te ich męskie rozmowy oraz kobiece rozmowy, jacy oni wszyscy są przyjaźni, nawet Dae Gil, on na swój sposób też okazuje troskę...

Prawie myślałam, że niewolnica wyzna Eop Bokowi miłość, ale niestety ich pan się pojawił. Buntownicy się zaczynają gromadzić, a krętacz został ukarany, ten młodzieniaszek jest zbyt inteligentny i zbyt bezwzględny, by miał ich nie wykorzystać, choć powoli rośnie we mnie ziarenko wątpliwości, może jednak działa po ich stronie

Żałuję, że Song Tae Ha nie zabił wcześniej Chul Woonga, wszystkie jego działania, jego zdrady i morderstwa, to za dużo by on mógł tyle żyć, ciągle nie żałując swych poczynań, a ślepo posłuszny rozkazom teścia, a teraz to chyba wpadł w jakiś zimny amok i chce się pozbyć Tae Ha za wszelką cenę, za to że wcześniej darował mu życie, za to, że kiedyś mu je uratował, zresztą sama nie wiem, czemu już to robi

Trudnego wyboru dokonał Eop Bok, bardzo trudnego...

I wiem, ze nie przepadacie za STH, ale i się ich ta "przyjaźń" podoba, jest w niej coś interesującego xD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 lis 2010

Drugi tekst odcinka w wykonaniu Daegila:"Nie ufam tym ludziom,oni za dużo myślą" xD
Ej,no co wyprawia Seolhwa? Ona już mówi na nią Unni? w każdym razie nie wiele brakuje,jeśli tego nie wychwyciłam. Nawet Daegil teraz brata się z STH. Koniec świata.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 23 lis 2010

Wiele o tym słyszałam, same plusy.
:omg: A ja dopiero dziś sie dowiedziałam, że taki serial leci w POLSKIEJ telewizji :!: :grumble:
Ale ja zawsze jestem zacofana ;) , a tu już praktycznie koniec... nie pozostaje mi nic jak tylko ściągać :D
Musze częściej patrzeć w program ("mądry zawsze po szkodzie")
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 lis 2010

To się nazywa zacofanie xD Nie żartuję :D Może gdybyś wcześniej zarejestrowała się na forum,bo pod koniec września na forum było o tym głosno
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 23 lis 2010

Wtedy z pewnością bym wiedziała :)
Mam nadzieje ,że teraz żadne nowości mi nie umkną :D (I teraz tutaj koniec o mnie, bo to nie ten temat ;P )

Wróć do „K-drama”