[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: evelinux » 12 paź 2010

isamar84 pisze:4 odcinek - dziewczyna jest słodka i umie się ustawić, bystra i pewnie zakocha się w Dae Gilu...

sądzę że już się zakochała.. widziałaś jaka była happy że z nim na konia wsiadała.. a ja tylko pod nosem szepczę do niej "on jest zajęty, spadaj na drzewo!" ale chyba mnie nie usłyszała..

isamar84 pisze:i trochę dziwne było to, że wolała się chwycić kija (czy broni - nie zwróciłam dokładnie uwagi) niż ręki Song Tae Ha.

uhh.. duhh.. przeca on jest oszkliwy.. a jak byla ta scena co walczyl z tym dzieckiem na plecach.. tak ten worek podskakiwal ze masakra.. i dziwic sie ze dziecko nie przyzylo (nie mowiac juz o tym ze na pewno go tam nie bylo) wiec malo.. bardzo malo wiarygodna byla ta scena.. a sam ten bohater mnie wcale nie wzrusza.. jakos.. nie no.. sztucznością od niego czuc..

isamar84 pisze:Generał Choi wydaje się, że jego głównym zadaniem jest prawienie morałów i opędzanie się od gospodyń

ahh i kolejna sprawa.. jak on tylko gębę otwiera to zaczynam się zastanawiać czemu on nie ma garnituru na sobie.. no nie powiem.. w scenie poscigu za zamachowcem fajnie (obaj zreszta) skakali w ogole.. ale jak tlyko na niego patrze to widze jego postac z Prosecutor Princess.. on jest na tyle charakterystyczny ze nie potrafie przestac myslec o nim inaczej.. natomiast aktor grajacy Wangsona jest na tyle fajny ze juz w zasadzie patrzac na niego juz nie mysle o tym ze gral tego czy tamtego tam czy tam..

isamar84 pisze:Zakończenie, czyżby Dae Gil ją dostrzegł?

myślę, że to będzie co innego.. bo w zwiastunie do kolejnego epa nic nie bylo o tym.. pewno zrobili tak tylko żeby nadziei narobic widzom.. w koncu kazdy ep sie konczy w takim momencie ze MUSISZ objerzec kolejny.. wiec sie zastanawialam az jak zakoncza ten.. i te zim sie udalo.. a na poczatku nastepnego epa pewno wyjdzie ze nie bo coś tam.. poza tym za daleko stal zeby ja dostrzec.. z takiej odleglosci to mogla byc kazda kobieta.. ale tez mam taka nadzieje.. bo ja tlyko ogladam i sie zastanawiam kiedy sie w koncu spotkaja.. tak sie glupio mijać.. uhh..

PS. i yeah.. wytrzymalam iod poprzedniej srody i nie sciagnelam kolejnego epa zeby wiedziec co bedzie.. wytrzymalam :D a wogole wkurzaja mnie te ostatnie reklamy.. zawsz ejuz mi sie na nich przysypia bo sa mega mega dlugie.. za dlugie.. powinni juz zrezygnowac z tych reklam filmow czy seriali..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 paź 2010

evelinux pisze:widziałaś jaka była happy że z nim na konia wsiadała.. a ja tylko pod nosem szepczę do niej "on jest zajęty, spadaj na drzewo!" ale chyba mnie nie usłyszała..

oj widziałam i w myślach to samo sobie powiedziałam, nie mnie dodaje uroku i humoru, przynajmniej teraz xD

evelinux pisze:a jak byla ta scena co walczyl z tym dzieckiem na plecach.. tak ten worek podskakiwal ze masakra.. i dziwic sie ze dziecko nie przyzylo (nie mowiac juz o tym ze na pewno go tam nie bylo) wiec malo.. bardzo malo wiarygodna byla ta scena..

co racja, to racja :wink: jakby tam dziecko było, to by wypadło tak mu ten tobołek z tyłu tylko podskakiwał, a tak płasko wyglądał, że raczej nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że tam dziecko było...

evelinux pisze:
isamar84 pisze:Generał Choi wydaje się, że jego głównym zadaniem jest prawienie morałów i opędzanie się od gospodyń

ahh i kolejna sprawa.. jak on tylko gębę otwiera to zaczynam się zastanawiać czemu on nie ma garnituru na sobie.. no nie powiem.. w scenie poscigu za zamachowcem fajnie (obaj zreszta) skakali w ogole.. ale jak tlyko na niego patrze to widze jego postac z Prosecutor Princess.. on jest na tyle charakterystyczny ze nie potrafie przestac myslec o nim inaczej.. natomiast aktor grajacy Wangsona jest na tyle fajny ze juz w zasadzie patrzac na niego juz nie mysle o tym ze gral tego czy tamtego tam czy tam..

wprawdzie nie oglądałam PP, tylko z 4 pierwsze i troszkę dalej przejrzałam z myślą o obejrzeniu tego później, ale i tak kojarzy mi się z tym prokuratorem, wydaje mi się, że i tam nie miał nic więcej do gadania, niż same morały...
a scena pościgu rzeczywiście fajnie została zrobiona :)

evelinux pisze:myślę, że to będzie co innego.. bo w zwiastunie do kolejnego epa nic nie bylo o tym.. pewno zrobili tak tylko żeby nadziei narobic widzom.. w koncu kazdy ep sie konczy w takim momencie ze MUSISZ objerzec kolejny.. wiec sie zastanawialam az jak zakoncza ten.. i te zim sie udalo.. a na poczatku nastepnego epa pewno wyjdzie ze nie bo coś tam.. poza tym za daleko stal zeby ja dostrzec.. z takiej odleglosci to mogla byc kazda kobieta.. ale tez mam taka nadzieje.. bo ja tlyko ogladam i sie zastanawiam kiedy sie w koncu spotkaja.. tak sie glupio mijać.. uhh..

sama już nie wiem, choć wydaje mi się, że jeszcze za szybko by się spotkali, a jakby ją rzeczywiście dostrzegł, to by nie odpuścił w ogóle (nie mówiąc już, że wzrok musiał by mieć supermena, żeby przez STH i z takiej odległości ją zobaczyć). Myślę, że najpierw ona bardziej musi się związać z STH - mimo tylu informacji, ciągle jeszcze czegoś o nim brakuje, póki co to słabo wpływa na jego odbiór, ale mam nadzieję, że się rozwinie dalej...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 12 paź 2010

A mnie ciekawi jak ta kobitka co ucieka z Song Tae Ha to zrobiła że ciągle ma takie czyste to wdzianko,pomimo tego że jest białe? Poza tym nie lubię strasznie Song Tae Ha,bo kojarzy mnie sie nierozerwalnie z bohaterem którego grał w Queen of housewives,a tam był taką ciapą że masakra. :aww:
Ja chce żeby DaeGil spotkał już ją,bo straszelnie ciekawa jego reakcji,ale to pewnie w połowie dramy się zdarzy :?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:A mnie ciekawi jak ta kobitka co ucieka z Song Tae Ha to zrobiła że ciągle ma takie czyste to wdzianko,pomimo tego że jest białe?

NO NO.. CO RACJA TO RACJA XD POZA TYM CALY CZAS CZEKALAM AZ ON SIE ZNIECIERPLIWI I W KONCU JEJ POWIE "WIESZ CO? ŻARTOWAŁEM Z TYM ŻEBYŚ ZE MNĄ SZŁA. ZA BARDZO MNIE SPOWALNIASZ. TO CZEŚĆ" xD /upss.. niesforny caps lock/

isamar84 pisze:
evelinux pisze:a jak byla ta scena co walczyl z tym dzieckiem na plecach.. tak ten worek podskakiwal ze masakra.. i dziwic sie ze dziecko nie przyzylo (nie mowiac juz o tym ze na pewno go tam nie bylo) wiec malo.. bardzo malo wiarygodna byla ta scena..

co racja, to racja :wink: jakby tam dziecko było, to by wypadło tak mu ten tobołek z tyłu tylko podskakiwał, a tak płasko wyglądał, że raczej nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że tam dziecko było...

a juz myślałam, że tylko ja sie czepiam.. xD

isamar84 pisze:wprawdzie nie oglądałam PP, tylko z 4 pierwsze i troszkę dalej przejrzałam z myślą o obejrzeniu tego później, ale i tak kojarzy mi się z tym prokuratorem, wydaje mi się, że i tam nie miał nic więcej do gadania, niż same morały...

oj tak, tak. ale moze to wynika z jego wyrazu twarzy.. ze daja mu takie moralizatorskie role? on po prostu wygląda na sztywniaka.. a jak sie ubiera w takie ciuszki jak tutaj to wygląda jak sztywniak udający luzaka, co jest jeszcze gorsze.. i nie kumam tego fenomenu czemu te wszystkie laski sie w nim kochają.. bo co? ze niby jest.. miły? nie no.. nawet nie to.. uprzejmy.. stonowany.. tyle..

isamar84 pisze:Myślę, że najpierw ona bardziej musi się związać z STH - mimo tylu informacji, ciągle jeszcze czegoś o nim brakuje, póki co to słabo wpływa na jego odbiór, ale mam nadzieję, że się rozwinie dalej...

sad but true.. i potem będzie w wielkim szoku jak Daegila zobaczy.. i będzie miała problem wybrac.. uhh.. albo.. też.. ona go zobaczy ale go nie pozna.. bo co jak co.. zmienil sie TROSZKĘ..

PS. i w ogole tak fajnie ze jest tez ktos kto to tez pierwszy ra zoglada w tv na bierzaco.. milo tka z kims na bierzaco komentowac i nie musiec sie obawiac ze sie jakis spoiler przeczyta :) thx ismar, anna :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

evelinux pisze:sad but true.. i potem bedzie w wielkim szoku jak Daegila zobaczy.. i będzie miala problem wybrac..

To chyba tylko kobity w dramach mają zawsze takie problemy,bo gdyby przede mna postawili DaeGila i tego drugiego i powiedzieli wybieraj,to ja bym sie długa nie zastanawiała XD Ale znając życie to ona będzie miała dylematy na parę odcinków :wink:

evelinux pisze:PS. i w ogole tak fajnie ze jest tez ktos kto to tez pierwszy ra zoglada w tv na bierzaco.. milo tka z kims na bierzaco komentowac i nie musiec sie obawiac ze sie jakis spoiler przeczyta :) thx ismar, anna :)

You're welcome,gdyby nie dawali tego w tv to pewnie bym się za to nie zabrała,zwłaszcza że tak jak isamar poznałam very big spoiler dotyczący głównego bohatera,bo nie wiedziałam że to kiedykolwiek będę oglądała,ale trudno :?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

anna-banana pisze:A mnie ciekawi jak ta kobitka co ucieka z Song Tae Ha to zrobiła że ciągle ma takie czyste to wdzianko,pomimo tego że jest białe? Poza tym nie lubię strasznie Song Tae Ha,bo kojarzy mnie sie nierozerwalnie z bohaterem którego grał w Queen of housewives,a tam był taką ciapą że masakra. :aww:
Ja chce żeby DaeGil spotkał już ją,bo straszelnie ciekawa jego reakcji,ale to pewnie w połowie dramy się zdarzy :?

też mnie jej ubranie zastanawiało, już nie wspominając jak oni zdążyli uciec, skoro ona w tym stroju ledwo dawała radę iść tą trasą :?: a mnie Oh Ji Ho kojarzy się z Fantasy Couple (był rewelacyjny w roli Chul Soo) i dlatego będę lubić jego postać mimo wszystko xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:
evelinux pisze:sad but true.. i potem bedzie w wielkim szoku jak Daegila zobaczy.. i będzie miala problem wybrac..

To chyba tylko kobity w dramach mają zawsze takie problemy,bo gdyby przede mna postawili DaeGila i tego drugiego i powiedzieli wybieraj,to ja bym sie długa nie zastanawiała XD Ale znając życie to ona będzie miała dylematy na parę odcinków :wink:

uhhh.. no dokładnie.. co za problem.. nawet ślepy by wybrał Daegila xD

anna-banana pisze:You're welcome, gdyby nie dawali tego w tv to pewnie bym się za to nie zabrała,zwłaszcza że tak jak isamar poznałam very big spoiler2 dotyczący głównego bohatera,bo nie wiedziałam że to kiedykolwiek będę oglądała,ale trudno :?

no ja na szczęscie(?) nie wglebialam sie w ten temat wiec zadnych spoiler2ow nie znam.. przynajmniej zadnych szczegolow.. cos mi sie obilo kiedys o uszy ze chyba zakonczenie nie jest happy.. ale te znie chce sie teraz w to zaglebiac.. dowiem sie na koncu jakie jest..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze:
anna-banana pisze:You're welcome, gdyby nie dawali tego w tv to pewnie bym się za to nie zabrała,zwłaszcza że tak jak isamar poznałam very big spoiler2 dotyczący głównego bohatera,bo nie wiedziałam że to kiedykolwiek będę oglądała,ale trudno :?

no ja na szczęscie(?) nie wglebialam sie w ten temat wiec zadnych spoiler2ow nie znam.. przynajmniej zadnych szczegolow.. cos mi sie obilo kiedys o uszy ze chyba zakonczenie nie jest happy.. ale te znie chce sie teraz w to zaglebiac.. dowiem sie na koncu jakie jest..

i tak będzie najlepiej, akurat tego mogłabym nie przeczytać, ale stało się :|
a co do oglądania w telewizji, mimo pewnych braków zawsze to jakaś odmiana xD
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 12 paź 2010

tez po 4 odcinku:)
evelinux napisał(a):
ahh i kolejna sprawa.. jak on tylko gębę otwiera to zaczynam się zastanawiać czemu on nie ma garnituru na sobie.. no nie powiem.. w scenie poscigu za zamachowcem fajnie (obaj zreszta) skakali w ogole.. ale jak tlyko na niego patrze to widze jego postac z Prosecutor Princess.. on jest na tyle charakterystyczny ze nie potrafie przestac myslec o nim inaczej

a jak sie ubiera w takie ciuszki jak tutaj to wyglada jak sztywniak udajacy luzaka, co jest jeszcze gorsze.. i nie kumam tego fenomenu czemu te wszystkie laski sie w nim kochaja.. bo co? ze niby jest.. miły? nie no.. nawet nie to.. uprzejmy.. stonowany.. tyle.

heh gospodyni na niego leci, bo go podejrzała jak się pucuje! myju myju myju:)
Ja go tam lubię, nawet nie mam skojarzeń z PP, chociaż tam tez taki małomówny, możne tak się o niego biją te gospodynie, bo on taki niedostępny!, a jemu to odpowiada i gra dalej takiego,bo ma porcje jajek więcej! ahhh te sceny są zabawne!
a w tle te dziubające kuraki, kurz, no i te pojedynki.. narazie drama ok:)
..co do kiecki to była wersja z anty kurzem !, albo tak wolno biegła,że zdarzyła ją kilka razy przeprać!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

isamar84 pisze:a co do oglądania w telewizji, mimo pewnych braków zawsze to jakaś odmiana xD

no dokładnie. cały dzień sedze przed monitorem. .a tak to sobie przed tv posiedzę 3 razy w tygodniu o nieprzyzwoitej porze xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Pino pisze:..co do kiecki to była wersja z anty kurzem !, albo tak wolno biegła,że zdarzyła ją kilka razy przeprać!

To całkiem możliwe skoro się tak wolno za nim ciągnie XD
evelinux pisze:no dokładnie. cały dzień sedze przed monitorem. .a tak to sobie przed tv posiedzę 3 razy w tygodniu o nieprzyzwoitej porze xD

Dla mnie nie odmiana,bo nie mam tej stacji w tv,więc i tak oglądam w monitorze. Odmiana tylko taka że nie musze czytac napisów,a o tej porze może nawet by mnie sie nie chciało, chociaż gdyby nie te reklamy,to nie byłabym taka senna jak to ogladam
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 paź 2010

dziewuszki.. kto mi opowie co sie stalo z tą łodzią? bo przegapilam pierwsze 4 minuty... i trafilam jak sie naradzali nad mapą, wsiedli na konie i pojechali dalej...

ale hasło tygodnia:
DaeGil: Ona jest gorsza niż Wang Son. -> rozwaliło mnie xD

a potem do niej z tym hasłem "a ty tu wąchaj czy pudru nie czujesz" a jak powiedziala ze nie to on do niej "to wąchaj dalej" xD lol. ale to zabawianie przy ognisku.. te odgłosy rodzącej maciory.. a potem dźwiek ktory skruszy serce mezczyzny.. fajne to bylo.. ale jak ona za kazdym razem do Daegil leci sie skarzyc.. i to haslo ze jemu ufa ale nie ufa jego interesowi xD lol. jedno jest pewne.. ta laseczka przynajmniej sporo humoru wprowadza. ale że też.. musieli sie tak minąć.. czemu go po głosie nie poznała?? whyy?? :puppy:

jescze cos chcialam rzec ale mi umknelo.. nastepnym razem to bede musiala isc ogladac z karteczka zeby sobie ponotowac co chce skomentować..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 paź 2010

evelinux pisze:dziewuszki.. kto mi opowie co sie stalo z tą łodzią? bo przegapilam pierwsze 4 minuty... i trafilam jak sie naradzali nad mapą, wsiedli na konie i pojechali dalej....

Ja przegapiłam początek,ale widziałam jak płynęli łodzią,Daegil strzelał,tamten się dzielnie bronił , potem tego co to łodzią kierował eksmitował i kazali mu skakać do wody,a potem razem nią kierowali,chociaż każde powiedziało że nie potrafi wiosłować xD

evelinux pisze:ale hasło tygodnia:
DaeGil: Ona jest gorsza niż Wang Son. -> rozwaliło mnie xD

We wczorajszym odc wiele było takich haseł,np na początku,ktoś pyta DaeGila czemu strzela do niego z łuku,a ten że przecież nie złapie go na wędkę (czy jakoś tak)
W ogóle DaeGil ma świetne teksty plus ta jego wiecznie chmurna mina

evelinux pisze:ta laseczka przynajmniej sporo humoru wprowadza.

Mnie ona często wkurza,bo tak się ciągle klei do DaeGila i opowiada jak tamten niby ją obłapia

A ten dzieciak co go pokazywali,to niby Song Tae Ha jest,to z którym walczył może na plecach? Bo o innym dziecku nic nie było,a jakiś cel w pokazywaniu dzieciaka mieli. Chyba że chodziło o pokazanie tego który go zdradził.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 paź 2010

anna-banana pisze:
evelinux pisze:dziewuszki.. kto mi opowie co sie stalo z tą łodzią? bo przegapilam pierwsze 4 minuty... i trafilam jak sie naradzali nad mapą, wsiedli na konie i pojechali dalej....

Ja przegapiłam początek,ale widziałam jak płynęli łodzią,Daegil strzelał,tamten się dzielnie bronił , potem tego co to łodzią kierował eksmitował i kazali mu skakać do wody,a potem razem nią kierowali,chociaż każde powiedziało że nie potrafi wiosłować xD

a no to wszystko widziałaś..

anna-banana pisze:We wczorajszym odc wiele było takich haseł,np na początku,ktoś pyta DaeGila czemu strzela do niego z łuku,a ten że przecież nie złapie go na wędkę (czy jakoś tak)

lol. boskie xD noo było pare fajnych hasełek wczoraj.. jak mowie.. nastepnym razem musze wziasc notesik i notować xd albo te teorie odnosnie tego kiedy niewolnicy nie uciekna.. albo z ejak im sie wlosy wypali to jak uciekna to szybko wrócą xD xD
anna-banana pisze:
evelinux pisze:ta laseczka przynajmniej sporo humoru wprowadza.

Mnie ona często wkurza,bo tak się ciągle klei do DaeGila i opowiada jak tamten niby ją obłapia

no mnie też.. ale czasmai akurat fajnie rozladowuje napiecie

anna-banana pisze:A ten dzieciak co go pokazywali,to niby Song Tae Ha jest,to z którym walczył może na plecach? Bo o innym dziecku nic nie było,a jakiś cel w pokazywaniu dzieciaka mieli. Chyba że chodziło o pokazanie tego który go zdradził.

no chyba to nie on byl.. bo ten co on z nim wlaczyl na plecach to ja to zrozumialam ze to byl jego syn.. bo jak tamta laska od Daegila sie go pytala czy ma zone to on wspomnial se ta laske od tego dziecka co go wzial na pelcy.. wiec to chyba byla jego zona i syn..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 paź 2010

evelinux pisze:a no to wszystko widziałaś..

Włączyłam chyba z pięć min po czasie,ale chyba nie straciłam dużo,bo Daegil już strzelał,ale nie wiem np czemu się na początku zawahał,tak jak na końcu odc z pon było pokazane

evelinux pisze:no chyba to nie on byl.. bo ten co on z nim wlaczyl na plecach to ja to zrozumialam ze to byl jego syn.. bo jak tamta laska od Daegila sie go pytala czy ma zone to on wspomnial se ta laske od tego dziecka co go wzial na pelcy.. wiec to chyba byla jego zona i syn..

No,no żona i syn,ale mnie się uroiło że ten dzieciak to może jego,może jednak nie zginął jak z nim tak walczył na plecach,a może to tylko moje urojenia :victory:
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”