[2006] Which Star Are You From

seriale z Korei
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 27 kwie 2006

wlasnie skonczylam ogladac 6 epek tej dramy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.... juz widze ze kroi sie dramat, ale... to jest juz moja ulubiona drama *__*

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 27 kwie 2006

Ach no cieszę się, że w końcu ktoś również się za nią zabrał :) Po drugim odcineczku wiedziałam, że drama nie będzie należała do tych banalnych czy nawet lekkich....ale przyznam, że jeszcze się łudzę co do samej końcówki. Przecież są i komiczne momenty, które muszę przyznać wtopili idealnie...tak by tworzyły spójny obraz :] Może jednak nie wyjdzie nam z tego kolejny totalnie przygnębiający obraz, ale pewnikiem znów się mylę :(
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 02 cze 2006

ja dopiero po 3 epie jestem :) w pierwszym odcinku drama wydawała mi się trochę dziwna :)
nie umiem powiedzieć czemu XD ale teraz się wkręciłam
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 28 lut 2008

WoW, juz nie pamiętam, żeby jakaś k-drama mnie ostatnio aż tak wciągła (no może poza Coffee Prince). Jak się kończył jeden odcinek to zaraz miałam ochotę włączyć następny *__* I pomyśleć, że ta drama tyle u mnie na płytkach przeleżała. A w ogóle ściągłam ją dawno temu ze względu na piosenkę "Miracle" by M2M. To zdecydowanie jedna z moich koreańskich ballad, więc jak zobaczyłam mvka ze scenami z WSAYF, pomyślałam, czemu nie, można zobaczyć. No ale jakoś tak wyszło, że wzięłam się za to dopiero teraz...
Generalnie przed tą dramaką tak średnio lubiłam Kim Rae-wona, ale jakoś tak korzystnie wypada w tej produkcji, że chyba się skuszę na tą jego nową dramkę :P
A Jung Ryu Won była świetna ^^ Strasznie polubiłam jej postać.

[spoiler2=prawdopodobny spoiler2 ^^]Ta seria jest naprawdę urocza: trochę śmieszna, trochę wzruszająca, trochę chwytająca za serce ^^ A co najważniejsze: do samego końca mi się to dobrze oglądało. (Przeważnie w przypadku k-dram mam wrażenie, że mogłaby się skończyć między 12, a 14 odcinkiem)
Fajnie, że nie zeszli się z powrotem dopiero na sam koniec ostatniego odcinka, tylko nieco wcześniej.[/spoiler2]
Nawet nie wiem co jeszcze napisać konkretniejszego bo cały czas jestem pod pierwszym końcowym wrażeniem ;)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2006] Which Star Are You From

Postautor: thon » 05 lut 2011

Nadrabiam ogromne zaległości "klasyki".No i jestem po 2 odcinkach w nie w 7 a w 10 niebie - jak dobrze że są w moich zbiorach jeszcze nieodkryte przeze mnie perełki.Drama ta to mix komedii i melodramatu - cała osnowa akcji dotyczy smutnej przeszłości i tragedii bohatera granego przez lubianego przeze mnie Kim Rae Wona -na zdjęciu poniżej w dość dziwnym wyobrażeniu naszej bohaterki :omg:
Spoiler! Obrazek
I świetna rola Jung Ryu Won - grając podwójną rolę - jest w obu świetna - czy to elegancka dama grająca perfekcyjnie na fortepianie czy też prosta ,poczciwa i dobroduszna wieśniaczka która pierwszy raz widzi duże miasto. Teraz już wiem że nastepną pozycją z listy którą obejrzę jest Ja Myung Go.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2006] Which Star Are You From

Postautor: thon » 05 lut 2011

po 9 odcinkach
Nie moge przestać oglądać ,po każdym odcinku chce mi od razu włączyć następny.Genialna obsada - szkoda mi tylko Park Shi Hoo - gra tego drugiego ,ale w starciu z KRW już na starcie jest bez szans.Genialnie gra szalona dziewczyna z warkoczykami Jung Ryu Won - jako Bok Shil wymiata ,te jej podrygi ,zdziwienia,te jej życzenia.I teraz cieszę się że 9 odcinek kończy się tak pięknie - pocałunek ,taniec na placu przy wieczornym świetle latarni , w tle fontanna.

Wróć do „K-drama”