[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

[2010] Personal Preference

Postautor: Ai_tanu » 25 lut 2010

mam nadzieję, że nikt się nie obrazi że zakładam już ten temat, ale jestem na etapie podniecania się czekaniem na tę dramę ;D

PERSONAL TASTE

Obrazek

Info:
* Tytuł oryginalny: 개인의 취향 (Kaeinui Chwihyang)
* Gatunek: Komedia romantyczna
* Liczba odcinków: 20
* Stacja: MBC
* Emisja: Środa i czwartek, 21.55
* Czas emisji: 31.03.2010 - 03.06.2010

Obsada:
* Lee Min Ho jako Jeon Jin Ho
* Son Ye Jin jako Park Kae In
* Kim Ji Suk jako Han Chang Ryul
* Wang Ji Hye jako Kim In Hee
* Ryu Seung Ryong jako Choi Kwan Jang
* Im Seul Ong jako Kim Tae Hoon
* Choi Eun Seo jako Hye Mi
* Jo Eun Ji
* Jung Sung Hwa
* Ahn Suk Hwan
* Bong Tae Kyu

Opis:
Jeon Jin Ho jest heteroseksualnym mężczyzną, który udaje geja, żeby móc zamieszkać ze swoją przyjaciółką, Park Kae In. Do jego hobby zalicza się organizowanie różnych rzeczy i prasowanie, znany jest też ze swojej pokerowej twarzy. Jest wyjątkowo pedantyczny, ale posiada też talent do odgadywania kobiecych uczuć. Kae In jest z kolei bardzo ufną osobą, choć często była zdradzana przez innych. Mimo to nadal ufa ludziom, i dotyczy to także Jin Ho. Jak zareaguje, kiedy dowie się, że jej współlokator nie jest tak naprawdę gejem i w dodatku jest w niej zakochany?

Coś ode mnie:
ojaaaaa, normalnie zapowiada się tak szałowo, że szkoda gadać >D no po prostu nie mogę się doczekać tej premiery. zdecydowanie najbardziej ze wszystich tych, które już są zapowiedziane. Min Ho udajacy geja >D no epickość, coś czuję xD a te foty co się do tej pory pojawiły jeszcze bardziej sprawiają, że chcę już żeby był ten kwiecień <3

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 lut 2010

Wooooo... dobrze że ząłożyłaś, bo ja nawet nic nie wiedziałąm :D Coś tam było że gra w nowej dramie ale potem jakoś nie przyszło mi do głowy sie zainteresować....

Kim jest ta dziewuszka, to ktoś znany?

Może być zabawnie, właśnie wczoraj po raz n-ty pusciłam sobie BOFa ostatni ep, widziałam go już nie wiadomo ile razy ale znów mi sie przypomniało czemu tak polubiłam LMH :)

Chętnie to zobaczę - bo w tym sezonie jakos nic mnie nie zachęciło do siegniecia do koreańskie dramy...
.... A czy to nie będzie przypadkiem zalicencjonowane na viikii...?

PS Po szybkiem researchu....
Hmmm pięć lat różnicy to mam nadzieję że nie będzie tego tak widać...

Poza tym, podobno to JI Hoon i Eun Hye mieli w tym grać, dopóki samemu-wiecie-komu nie przydarzyło się sami-wiecei-co...

No i Kim Ji Suk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czemu nikt mi nie powiedział? :D Już wiem komu będę kibicować, główny bohater będzie na pewno niezdecydowany i z problemami... :P Ach ,zapachniało mi to wszystko lekko Full Housem.... mam straszną ochotę znów go zobaczyć...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lut 2010

plot wygląda na przegenialny xD prawie gejowy Lee MinHo~ omggg. ciekawe czy znajdzie sobie KOLEGĘ, żeby udowodnić przyjaciółce swą orientację... nehehe już widzę te absurdalne sytuacje. xD

oh, oh, oh, jak już mówiłam, wiele radości przyniesie ta wiosna~ <3
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 lut 2010

<3 sweet. juz sie nie moge doczekać
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 25 lut 2010

Ciekawi mnie na podstawie czego jest ta drama... Czytałam o jakiejś książce czy noweli ale przyznaje bez bicia ze nie bardzo chciało mi sie sprawdzać szczegóły.

A z kolei widziałam kiedyś (bardzo dawno temu) amerykański film o dokładnie identycznej fabule - tylko nie pamiętam ani tytułu ani aktorów którzy tam grali...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lut 2010

ja słyszałam o bollywoodzkim filmie właśnie coś w ten deseń. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Film nazywa się Dostana i opowiada o dwóch facetach, którzy udają parę, żeby znaleźć mieszkanie - bo dziewczyna, właścicielka i jej ciotka, nie chcą by ta pierwsza mieszkała z facetami którzy mogliby jej sie naprzykrzać. Ona zaczyna traktować ich jak najlepszych przyjaciół podczas gdy oni zaczynają rywalizowac o jej względy.
No a ona i tak wybiera tego trzeciego :D

Polecam, całkiem fajny :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

O Dostana też słyszałam (i to od Eggie właśnie ;)) Ale ten o którym mówię był na 100% amerykański i raczej stary... (lata 90-te)
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 25 lut 2010

No emitować to będzie MBC, więc mogą na viikii zrobić to samo, co z Pastą zrobili - po prostu zablokują...

Jedna z trzech dram, która ma premierę 31.03.2010 o 21:55 (wszystkie trzy stacje mają premiery tego dnia) - szczerze?? Czekam bardziej na Prosecutor Princess, a później na równi na to i Cinderella Sister :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 lut 2010

daydreamer4 pisze:O Dostana też słyszałam (i to od Eggie właśnie ;)) Ale ten o którym mówię był na 100% amerykański i raczej stary... (lata 90-te)

mi to się od razu kojarzy z "Troje do tanga"z Matthew Perry i Neve Campbell
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

mi to się od razu kojarzy z "Troje do tanga"z Matthew Perry i Neve Campbell

Niet ;)
To też nie to XD Bo tego wiem na pewno - nigdy nie oglądałam ;) Ale tam chyba był happy ending (w sensie dziewczyna i udawany-gej żyli razem długo i szczęsliwie)? W moim w każdym razie tak było. Może kiedys sobie przypomnę ;)
Ale z tego wynika że historia przerabiana wiele razy... z róznymi zakończeniami ;) Ciekawe jak będzie tutaj...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Ach... ten Cinderella sister jeszcze.... Też na to czekałąm ale zapomniałam :D Bo strasznie długo trzeba czekać.... To chyba z tą dziewczyną od Innocent steps, tak?
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 lut 2010

Eggie o.O nie znasz Son Ye-jin ?! o.O
Królowej koreańskich dramatów ?! To była moja pierwsza koreańska miłość... oczywiście po obejrzeniu "A Moment To Remember" :)

Co do samej dramy to wyczekuję i wyczekuję xD W tym roku mnóstwo dram mam w swoich planach :D Szykuje się 10 pracowitych miesięcy xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 25 lut 2010

mootyl pisze:Eggie o.O nie znasz Son Ye-jin ?! o.O
Królowej koreańskich dramatów ?! To była moja pierwsza koreańska miłość... oczywiście po obejrzeniu "A Moment To Remember" :)

Co do samej dramy to wyczekuję i wyczekuję xD W tym roku mnóstwo dram mam w swoich planach :D Szykuje się 10 pracowitych miesięcy xD

seconded na wszystko napisane przez mootyla ;D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 25 lut 2010

Oo, to może być dobre! xD Pierwszy raz coś mi się spodobało po samym opisie, już nie mogę się doczekać! ^^

Wróć do „K-drama”