[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 17 kwie 2010

Takie mają role poprostu ^^
Głupota Ongiego jest rozbrajająca to prawda ale... jest rozbrajajaca no xD (fangirl mode ^^)
A mi się strasznie podobało jak Hye Mi doskoczyła do JinHo ze swoim Oppa Oppa XD a on ja kompletnie zignorowal :D I jak sie mierzyły wzrokiem z wredna przyjaciółką z powodu tej samej torebki xP

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 kwie 2010

Ja tam lubię Hyemi za jej dosyć specyficzny głos i . .. kolor włosów <3 xP

a Ongie nooo ja myślałam, że zachowają przy jego osobie chodziaż to poczucie humoru z początku. Teraz widzę, że kreują go idiotę, co właściwie już nie jest tak śmiesznie ><
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 kwie 2010

obejrzałam pierwszy i jak tu nie obejrzeć następnego, gdy kończy się w takim momencie?
ale na poważnie jak można było coś takiego zrobić, normalnie w szoku jestem, żeby z dziewczyną wcześniej nie zerwać, tylko na wieczór przed ślubem :shock:

i jeszcze Son Ye Jin, przecież ona jest taką piękną kobietą, nie wiem jakim cudem udało się im z niej zrobić tak całkiem przeciętną dziewczynę? :shock:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 kwie 2010

isamar84 pisze:i jeszcze Son Ye Jin, przecież ona jest taką piękną kobietą, nie wiem jakim cudem udało się im z niej zrobić tak całkiem przeciętną dziewczynę? :shock:

po to by potem pokazać jak brzydkie kaczątko zamienia się w piękną księżniczkę :)
ech epizod 5 świetny,głowa w misce ,cały trening bardzo pomysłowy -cierpliwość ,ciekawe jakie dalej cnoty będą przerabiane?
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 18 kwie 2010

Nie czytam całego tematu, bo nie chcę się natknąc na spoilery ;) dopiero zaczęłam oglądac, jestem po 3 odcinku xD
największa zaleta tej dramy, że już od 2 odcinka mnie wciągnęła xD normalnie w dramach pierwsze kilka odcinków mnie nudzi, muszę jakoś przetrwac, żeby później się wkręcic, a tu taki szok :D po 3 odcinku oficjalnie uwielbiam tę dramę xD
tylko czy tu będzie jakaś przemiana? czy główna bohaterka zacznie się normalnie ubierac kiedyś? :roll:
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 19 kwie 2010

przed chwilą obejrzałam 5 ep i nadal jestem wkurzona na tą Hye Mi >.<
odcinek był jak zawsze prześmieszny, już dawno nie widziałam niczego równie śmiesznego jak ta drama, więc się uśmiałam :D nie mogę się doczekać 6 epu, tylko kiedy się pojawi na viikii... w preview do 6 odcinka KaeIn przypominała mi JanDi z BOF, bo miała kaptur i nową grzywkę (?)
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 19 kwie 2010

No dobra, nareszcie nadrobiłam zaległości i skończyłam dostępne 5 epów. Jejku, jak mnie to wciągnęło :D Kae In jest urocza, normalnie zazwyczaj główna bohaterka mnie momentami irytuje, a tu prawie wogle xD
A Lee Min Ho też jest coraz słodszy. ale czy tylko mi się wydaje, czy czasami on tu naprawdę jak gej wygląda? :D
cookie_nut pisze: w preview do 6 odcinka KaeIn przypominała mi JanDi z BOF, bo miała kaptur i nową grzywkę (?)

Właśnie też widziałam, w jednym momencie to wykapana Jan Di :shock: ale tak przy okazji to ślicznie jej w tej grzywce.
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 kwie 2010

6 ep spoilers:
własnie po obejrzeniu 6go epa zapragnelam posłuchać koncowej piosenki i się jeszcze bardziej dobić:D a tu proszę, jest OST wrzucony! idealny timing!:D tak jakoś smutno było, że się prawie rozpłakałam razem z Jinho... ależ mu sie te łzy lały!! :(

a jeszcze smutniej mi było (i wtedy to już autentycznie zaszlochałam) kiedy Chang Ryul żegnał się z In Hee. nareszcie In Hee pokazala jakies emocje-zwykle ma taką kamienną twarz i wydaje się byc taka zimna i wyrachowana. także no, aż mi żal było Chang Ryula, jak stał oparty o drzwi i słuchał jak ona płacze, a jednak wiedział ze musi odpuścić. ała.

poza tym to oczywiście KOŃCÓWKA! chociaz wiedzialam ze do tego dojdzie (ach, to oglądanie bez napisów...) to jednak teraz wszystko nabrało innego wymiaru bo rozumiem o czym mówili;d

i w ogóle cały ep był przesłodki, bardzo mi się podobał. chyba najbardziej ze wszystkich które wyszły. a sesja zdjęciowa... kyaaa! no co za cudowny pomysł z tym całowaniem w policzki:D no i normalnie JinHoo mnie rozczulił kiedy pojechał do domu po tabletki przeciwbólowe i jak masowął KaeIn brzuszek <3 też bym chciała takiego JinHoo:<
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 20 kwie 2010

Ja obejrzałam 4 epy i jakoś ta drama nie podchodzi mi,no sama nie wiem,jakoś tak mi czegoś brakuje. Porównując ją do Cinderella unni,która wystartowała w tym samym dniu i którą również oglądam,to wypada słabiej,a szkoda bo tak się nastawiłam po Boys over flowers na nową produkcje z Lee Mi Ho. Ale może się jeszcze rozkręci,przynajmniej mam taką nadzieję,bo potencjał jest (scena z piłą).
Nie mogę przeboleć tych za krótkich spodni i braku skarpetek u Lee mi Ho. Co on ma wodę w piwnicy czy ki grzyb.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 kwie 2010

KOCHAM TĘ DRAMĘ!

ep 6 (spoilery?)

kells pisze:też bym chciała takiego JinHoo:<

ja też!
ten koleś jest tak uroczy i kochany. no po prostu nie mogę. skarb nie facet.

zgadzam się w pełni z kells-najlepszy ep. tak mi się ciepło zrobiło, jak zobaczyłam, że on tak się nią zaopiekował. (aż mnie to w doła wbiło xD)

w ogóle wydaje mi się, że InHee była w szoku, jak ChangRyul powiedział, że odchodzi. w sumie może i go nie kochała, ale uważam, że nie myślała, że będzie potrafił od niej odejść. świetna scena.

ta końcówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :melt:
ale co teraz z jego gejostwem?
ah ah ah ah ah! ja chcę następny ep. uwielbiam tą dramę.
oglądając ją jestem tak podekscytowana jak w czasie oglądania My Girl. <333

muszę jeszcze powiedzieć, że ojciec ChangRyula jest świetny. koleś TAK mnie denerwuje, ale trzeba przyznać, że odwala kawał dobrej roboty. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 20 kwie 2010

czy 6 ep na viikii jest dopiero niedawno czy byłam ślepa?

6 ep jest najlepszy jak do tej pory ^^
oczywiście rozśmieszył (JinHo kupujący podpaski, sesja zdjęciowa), ale łza też się pojawiła (odejście ChangRyula)
InHee nie wydaje się być zła osobą, ale nadal jej nie lubię... w tym epie zrobiło mi się jej żal... ale został jej piękny apartament ^^

JinHo zrobił się teraz taki kochaaaaaaaaaany :) i do tego ta końcówka *______* myślałam, ze do tego nie dojdzie, że może akurat w tej chwili zwymiotuje, ale nie :)
KaeIn wygląda ślicznie w nowej fryzurze, ale co chwila widzę JanDi...
Do tego LMH i ojciec ChangRyula >.<
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 kwie 2010

hoohho 2amy nadchodzą ^^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 kwie 2010

dziękuję~ <333

oh, 2am w OSTcie ;D w sumie do było zdeka do przewidzenia, ale piosenka niczego sobie. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Panna_S » 20 kwie 2010

omg, omg! właśnie skończyłam 6 odcinek i tak mnie totalnie rozwaliła końcówka, że postanowiłam się podzielić wrazeniami.

Ogólnie chyba nie ma co się rozpisywać, bo każdy przyzna, że to był bardzo ładny kiss! :mrgreen: tylko niestety mam wrażenie, ze w następnym odcinku będzie takie wielkie ŁUP i romantyzm i klimat się posypie jakąś pierdołą - albo ona go odepchnie w ostatyniej chwili, albo jakaś inna traumatyczna akcja się wywiąże :P Ale ogólnie jestem tak pozytywnie po tym nastawiona, ze aż miło :D

Akcja z podpaskami pierwsza klasa! :D Nie mogli tego lepiej zrobić :D

I w ogóle dużo słodkich momentów - wspominanych już zresztą - typu przeszukiwanie internetu, w celu znalezienia sposobów radzenia sobie z bólami menstuacyjnymi, wyskok po tabletki, masaż brzucha itd. I dość słodka scena z wieszakiem, keidy tak fajnie na nią spojrzal przez zaproponowaniem jej wspólnego posiłku.

Robi się coraz fajniej :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 kwie 2010

do odcinka 6 jakby co ;p

Ogólnie chyba nie ma co się rozpisywać, bo każdy przyzna, że to był bardzo ładny kiss! Mr. Green

LMH ma tak piękne usta do całowania, że naprawdę zawsze patrzę z zazdrością :melt:

tylko niestety mam wrażenie, ze w następnym odcinku będzie takie wielkie ŁUP i romantyzm i klimat się posypie jakąś pierdołą - albo ona go odepchnie w ostatyniej chwili, albo jakaś inna traumatyczna akcja się wywiąże Razz

Właśnie sobie uzmysłowiłam, że identycznie skończył się 6 odcinek Oh my lady :D Może tutaj parka posunie się dalej i zobaczymy ich rano budzących się w łóżku? :D Prawdę powiedziawszy po dramach bazujących na powieściach można się spodziewać wszystkiego XP

Akcja z podpaskami pierwsza klasa! Very Happy Nie mogli tego lepiej zrobić Very Happy

Zamach na dumę faceta! Haha przyjął zadanie z godnością ;D
Obrazek

Wróć do „K-drama”