[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 29 kwie 2010

Okej, ep 9 zaliczony. (możliwe spoiler2y)

Jezu, jak zwykle jaka końcówka, zapewne na początku 10 epa prawda co do "gejostwa" Jin Ho wyjdzie na jaw. Zdziwiło mnie najbardziej w tej końcówce, jak Kae In martwiła się o Chang Ryul'a :shock: to on pierwszy zaatakował Jin Ho, a jak Jin Ho na końcu mu oddał to od razu podbiegła do niego "nic ci nie jest" :?
In Hee w tym odcinku wkurzała mnie niemiłosiernie. Te akcje z włamaniem, zostawaniem na noc i ten pocałunek... Ale przynajmniej mamy jakąś wyraźną bitch, nie taką jak w OML, że nic praktycznie nie robi :P

Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Koyo Tova
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Koyo Tova » 29 kwie 2010

Cóż, na YT jest już i dostępny 10, co prawda bez napisów ale nie mogłam się powstrzymac :D
można tam wylapac w pewnym momencie bardzo ciekawe słowa i pod sam koniec moim zdaniem naprawde DUUZO się dzieje jak na dotychczasowy "mega szybki rozwój akcji" xD

Zgadzam się, że In Hee ma dosc wyrazisty charakterek xD ale czasami dobrze knuje, kobita :twisted:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 29 kwie 2010

Koyo Tova pisze:Cóż, na YT jest już i dostępny 10, co prawda bez napisów ale nie mogłam się powstrzymac :D

Ja to wolę nie robić sobie spoilerów i zaczekać :P jutro już na pewno będzie dostępny na viikii z napisami ;)
Awatar użytkownika
Koyo Tova
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Koyo Tova » 29 kwie 2010

Speak pisze:
Koyo Tova pisze:Cóż, na YT jest już i dostępny 10, co prawda bez napisów ale nie mogłam się powstrzymac :D

Ja to wolę nie robić sobie spoilerów i zaczekać :P jutro już na pewno będzie dostępny na viikii z napisami ;)

Oczywscie :D Ale to tak jakby podwójna przyjemnosc xD Najpierw ogląda się bez napisów i są spekulacje różne, a co tu a co tam, a jutro można znów oglądac z napisami i cały odcinek napiera nowych barw xD To znaczy jak dla mnie xD

Ale szczerze, troche się zaczynam martwic. Bo to wszystko jest takie rozwleczone, a jak jeszcze do tego dojdzie kryzys ktory prawie zawsze się gdzieś tam w środku pojawia...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 kwie 2010

jestem po 8, mój zapał znowu trochę spadł... <najbardziej podobały mi się fragmenty z planu na końcu xDDD>
no ogólnie aż tak źle nie było, ale... Chang Ryul [czy jak on tam ma xD] znowu zaczął mnie denerwować, serio mógłby się odczepić xD a Jin Ho powinien jej w końcu powiedzieć jak to naprawdę z nim jest, skoro jest już w pełni świadomy że się zakochał, a nie... xD
w ogóle epizod z Yoon Eun Hye to też nie było nic specjalnego, myślałam że to będzie jakieś bardziej istotne, np że powie Kae In że była jego dziewczyną czy coś... no ale nie ja tu piszę scenariusz xD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 kwie 2010

ep 10...
O mój Boże! jakie zakończenie :D jeżeli jeszcze nie obejrzeliście to lepiej nie oglądajcie dopóki nie będzie dostępnego 11 odcinka. ja obejrzałam i teraz żałuję, bo do następnego czwartku będę przeżywać katusze :(
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 30 kwie 2010

obejrzałam czwarty odcinek i było całkiem fajnie, Jin-ho to rzeczywiście dobry chłopak, mimo że niechętnie, nie umie zostawić dziewczynę samej sobie, a popisy kulinarne Kae-in przypominają mi Xiang Qin:) tylko, że ta akurat nie musiała przechodzić fizycznej przemiany :D
nie czaję po co się pojawił pod jej domem Chang Ryul, chyba chciał tylko uspokoić swoje sumieniem - skończony dupek, wręcz miałam ochotę płakać wraz z nią, tak bardzo mi się jej żal zrobiło, no i końcówka mnie powaliła - nie ma to jak prosić współlokatora - geja o pomoc w zrobieniu z siebie kobiety!!!:D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 kwie 2010

isamar84 pisze: a popisy kulinarne Kae-in przypominają mi Xiang Qin:) tylko, że ta akurat nie musiała przechodzić fizycznej przemiany :D

dokładnie, takie same miałam pierwsze skojarzenie xD tym bardziej, że ostatnio oglądałam ISWAK i TKA to od razu pierwsza myśl to Xiang Qin ;)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 maja 2010

epy 7 & 8

kurcze, coś zwolnili zdeka. ale NIE WAAAAAŻNE. mi się wciąż podoba. co prawda dramat już wisi w powietrzu, bo nie umieram ze śmiechu jak na poprzednich epach, ale jest plus - JinHo zaczął się uśmiechać *-*
ten Chang Ryul mnie irytuje wielce. w ogóle jakie on głupoty gada. --.-- trzasła bym mu przez łeb na miejscu Gae In. ale kurcze jestem ciekawa jaką revenge przygotowała >;D

oficjalnie kocham JinHonowego Hyunga i przyjaciółkę Gae In. ta dwójka jest świetna ;DDD
fajnie, że jest ich tak dużo. ^u^

Ai_tanu pisze:najbardziej podobały mi się fragmenty z planu na końcu xDDD

ooooj tak, to było świetne <3 uwielbiam oglądać NGsy ;DD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 maja 2010

mialam juz w tym watku NIC NIE PISAC, bo spisałam tą dramę na straty... nic sie nie działo, wiało nudą, bohaterowie też jacyś nudnawi, no generalnie trochę kicha. ale oczywiscie nic inneog nie bylo to oglądania, wiec się zmusiłam.

ep 9 to byly katusze. naprawde, chetnie bym przewijala gdyby nie to ze ogladam na viikii a tam zanim sie zały ep załaduje to wieki mijają i przeiwjac sie od razu nie da;d nuuuudy jak nie wiem co. chętnie już bym główną parę odstrzeliła za te tekty 'ach, moj PRZYJACIELU', 'a bo ty jestes moim najlepszym PRZYJACIELEM', 'nawsze bedziesz moim najlepszym PRZYJACIELEM' blah blah blah... ja wiem, ze oni sie w ten sposob sami oklamuja, ze im ta przyjazn wystarczy, ale no omg, ile mozna słuchac tyvh samych tekstów w kółko? poczulam sie troche tak, jakbym ogladala Stars falling from the sky, gdzie główna bohaterka 564873445792 razy w kazdym odcinku powtarzala ze OBCIELA WŁOSY I PRZESTALA BYC KOBIETĄ, A ZACZĘŁA BYC MATKĄ. no w kazdym razie nic takiego szczegolnego się tam nie dzialo. oprocz akcji wrednej kupy, ktora posunela się do forced kissa nawet;/ co za wredna baba, alez ona mnie wkurza!

ep 10 niestety sprawil ze chyba ejdnak nie porzucę tej dramy, tak jak wczensiej planowalam... przyznaje, wiedzieli kiedy walnąć TAKIE zakonczenie. i mają szczescie bo inaczej to bym juz w ogole nuie miala ochoty czekac na kolejne epy. kurcze, zal mi jinho, nie wiem co on teraz zrobi. się zaplatal chlopak totalnie. najgorsze jest to ze ta cala zabawa w geja wciągnęlła wszystkich i wszystkich zrani w konsekwencji. nawet juz matka doznala szoku, chcoiaz chyba sie troche uspokoila ze ejdnak jinho nie jest gejem tylko poslubi kae-in, lol:d w kazdym razie akcja na koneic MEEEEGA, boje sie tylko ze to zepsują w kolejnym odcinku. pewnie znowu wprowadza w cholere komplikacji-no bo co teraz? teraz juz chang ryul powie wprost kae-in co to za jeden z tego jinho, potem dowie sie dyrektor galerii ijinho bedzie spalony na kazdej plaszczyznie;/ a najgorsze jest to z wszytsko sie zaczelo tak niewinnie, od zwyklego nieporozumienia... kto by pomyslal ze taki glupi szczegol moze tak czlowiekowi skomplikowac zycie...

no nic, powiem tylko tyle, ze czekam na 11 ep. moze nie tak bardzo jak na prosecutor princess albo OML, ale jednak jestem dosc ciekawa jak to rozegraja dalej. no i przyznaje ze ostatnia scena ładnie wyszła (zwlaszcza to jego 'game over' było taaaaakie sexy<3), jinho się troche poprail od ostatniego razu^^ (tylko ta kamera co cały czas jezdzila w kółko i z kazdej strony była zaslaniana przez czyjeś plecy!!! kto w ogole wpadl na taki beznadziejny pomysl zeby filmowac zza plecow Chang Ryula i tej wrednej małpy, ja sie pytam?;/
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 02 maja 2010

ep 7-10: te odcinki sie tak ciagneły i ciagneły... myślałam, że teraz już będzie tylko coraz gorzej, a tu taki koniec *____* musiłam końcówkę obejrzeć dwa razy, bo za pierwszym razem byłam już przymulona od oglądania 4 epów naraz :)
oczywiście nie dali preview do następnego odcinka, bo chcą żebym cierpiała katusze xD ja nie wytrzymam do środy!
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 04 maja 2010

wkoncu cos zaczelo sie dziac, ogladajac 2 ostanie epizody prawie zasypialam :) juz mialam dosyc tego czworokąciku:) a tu takie zakończenie nio nie moge sie doczekać nastepnych odcinkow dzisiaj juz 3 razy ogladałam ta scene
'' Spoiler! Obrazek''

hmm "himono onna" ma charakterek strasznie mi sie podobalo jak udawała faceta na tej "randce"(bo to chyba prawie randka byla x D )
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 04 maja 2010

No ostatnio wiało trochę nudą, ale ostatnia scena zrekompensowała wszystko :D i patrząc na pieview następnego epa powinno byc ciekawie xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 04 maja 2010

wkoncu cos zaczelo sie dziac, ogladajac 2 ostanie epizody prawie zasypialam Smile juz mialam dosyc tego czworokąciku:) a tu takie zakończenie nio nie moge sie doczekać nastepnych odcinkow dzisiaj juz 3 razy ogladałam ta scene

3 :shock: to ja się nie przyznam ile razy przewijałam. OMO i jeszcze normalnie pod wszystkimi kątami patrzyłam :D i oni mieli usta prawie otwarte ach!!!!

ten ep zdecydowanie zrekompensował męki poprzednich odcinków, chociaż zawsze coś zabawnego wypatrzyłam :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 maja 2010

http://www.dramabeans.com/2010/05/possi ... nal-taste/

Błagam, niech zostawią tą malutką i sympatyczną dramkę w spokoju, nooo! Dodatkowe 4 odcinku tylko nas dobije i drama pójdzie w niepamięć jak Pasta. . ; (
16 odcinków to idealna liczba dla koreańskich dram!!!!
Jak nie to . . . GAME OVER! xD
Obrazek

Wróć do „K-drama”