[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 04 maja 2010

Błagam, niech zostawią tą malutką i sympatyczną dramkę w spokoju, nooo! Dodatkowe 4 odcinku tylko nas dobije i drama pójdzie w niepamięć jak Pasta. . ; (
16 odcinków to idealna liczba dla koreańskich dram!!!!
Jak nie to . . . GAME OVER!

Powaga a po co to jeszcze maglować- już chyba wszystko możliwe w tej dramie się wydarzyło :shock: bleeee co oni kombinują

domyślam się, że maja opóźnienia z innymi i dlatego tak robią, albo specjalnie dla nas -Europejskich fanów :D

Już mi wyobraźnia podpowiada co tam wcisną jeszcze na siłę 8)

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 maja 2010

oc za kupy, dlaczego mi nie pzredluza OML (a tej dramie naparwde by sie to przydalo), tylko te nudy na pudy chca pzredluzac...:<
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 04 maja 2010

nie mam pojęcia po co przedłużać tą dramę do 20 odcinków. już teraz momentami jest strasznie nudno, co by było dalej :P
większość wątków wykorzystali, teraz zostało im pokazać miłość Jin Ho & Kae In :D i mam nadzieję, że tego też nie zepsują :D
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 maja 2010

oc za kupy, dlaczego mi nie pzredluza OML (a tej dramie naparwde by sie to przydalo), tylko te nudy na pudy chca pzredluzac...:<

Mogłabym się kłócić co tutaj robi się nudne, ale hymm daruję to sobie ; ) (łoooooh przedłużenie OML, to byłaby dopiero kara :shock: )

Powaga a po co to jeszcze maglować- już chyba wszystko możliwe w tej dramie się wydarzyło bleeee co oni kombinują

Heeeh, jak już chcą przedłużyć to już chodzi tylko i wyłącznie o popularność, a nie o treść dramy ;o Rozumiem jakby faktycznie zaczęło brakować miejsca na jakieś wątki, ale tutaj? Gdzie już wszystko mamy dopięte na ostatni guzik i właściwie już tylko czekać aż miłość zakwitnie, potem wszystko wyjdzie na jaw, wielki wybuch i romantyczne pojednanie. Bez kitu, też nie wiem o czym to dalej miało być ;p Może o miłosnym życiu wspólnika? ;DDDD Ehh planowanie dram koreańczykom coraz rzadziej wychodzi. . .

Na razie jest dobrze jak jest <3

LOL mam nadzieję, że tego kissa jeszcze pokażą z jakiejś ciekawszej perspektywy, a nie że kamera leci w koło i zaraz walnie kogoś z drugiej pary :P
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Maura pisze:Mogłabym się kłócić co tutaj robi się nudne, ale hymm daruję to sobie ; ) (łoooooh przedłużenie OML, to byłaby dopiero kara :shock: )

po pierwsze pisalam z mojego osobistego punktu widzenia i nie moge sie poszczycic w tej kwestiii obiektywnością (ach moj siwon!), a po drugie jesli mialabym sie ejdnak zdobyc na odrobinke obiektywności, to po prostu stwierdzilabym ze obie te dramy nie sa jakosc szczegolnie porywające, ale PT po prosrtu troszkę ssie. chyba ze nagle jakos to wszystko ulepszą, co jest jeszcze mozliwe. ostatnia scena 10 epa to jedyna rzecz ktora mnie utrzymala przy tej dramie bo już ją chcialam rzucać i skonczyc jak bedzie mi się kiedys naprawde baaardzo nudzilo;]
po trzecie, w OML nie pokazali wlasciwie zadnego romansu jeszcze, dlatego twierdze ze 4 kolejne epy moglyby sie przydac, jesli sprawa zostałaby dobrze rozegrana. ale nie upieram się, 16 też jest ok. ale 4 kolejne epy męczarni z lee min ho to juz chyba nie zdzierzę. ale poniewaz nie amm jednak w zwyczaju porzucania dram (ach ta moja ciekawosc), to pewnie ją skoncze, chocby dla zasady. tylko bezsensem jest wg mnie przedluzanie dramy ktora furory bynajmniej nie robi (chyba ze ktos marzy o tym zeby przez kolejne 4 epy kae in powtarzala swojemu juz-nie-gejowatemu PRZYJACIELOWI jakim to jest swietnym PRZYJACIELEM i jak bardzo ceni sobie fakt ze są PRZYJACIÓŁMI;d)

wiem, przepraszam, troszkę się zirytowałam bo jestem niewyspana;d
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

ale 4 kolejne epy męczarni z lee min ho to juz chyba nie zdzierzę. ale poniewaz nie amm jednak w zwyczaju porzucania dram (ach ta moja ciekawosc), to pewnie ją skoncze, chocby dla zasady. tylko bezsensem jest wg mnie przedluzanie dramy ktora furory bynajmniej nie robi (chyba ze ktos marzy o tym zeby przez kolejne 4 epy kae in powtarzala swojemu juz-nie-gejowatemu PRZYJACIELOWI jakim to jest swietnym PRZYJACIELEM i jak bardzo ceni sobie fakt ze są PRZYJACIÓŁMI;d)

wiem, przepraszam, troszkę się zirytowałam bo jestem niewyspana;d

Kells ja też mam osobisty punkt widzenia raczej przychylny tobie - kissa pewnie nie będzie kolejnego -wątpię, więc na co tu czekać ? na kolejne pocięte palce Kae in? na jej meblostołki a moze lee Min Ho i jego wielkie projekty?

Co będa robić? Rozmawiać przez kolejne 7 epów?
chyba że LEE Min Ho uderzy w cieżarówkę, zapadnie w śpiżczkę a ona mu w tym czasie zrobi takie małe mebelki - a on sie z radosci obudzi i sie okaze że jest sparaliżowany - ona mu powie że jest w ciąży i on wstanie na nogi z radosci - OTO piękne zakończenie, a jakie ekscytujące :D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

KartoflAnka pisze:Co będa robić? Rozmawiać przez kolejne 7 epów?
chyba że LEE Min Ho uderzy w cieżarówkę, zapadnie w śpiżczkę a ona mu w tym czasie zrobi takie małe mebelki - a on sie z radosci obudzi i sie okaze że jest sparaliżowany - ona mu powie że jest w ciąży i on wstanie na nogi z radosci - OTO piękne zakończenie, a jakie ekscytujące :D

jak Boga kocham, zaczełam rżeć jak koń ze śmiechu :D:D:D najbardziej padłam na fragmencie ze ona mu zrobi takie małe mebelki, a on sie obudzi sparalizowany (myslalam ze dalej napiszesz ze jak juz sie obudził to ona mu kazała usiąść na tych malutkich krzesełkach co mu zrobiła ale on się popłakał bo był sparalizowany i nie mógł i w konsewkencji nie mial zadneog pozytku z owych małych mebelków)

twoje zakonczenie mnie bardzo satysfakcjonuje - poza jedną zreczą. może jdnak niech on zostanie sparalizowany, bo jak bedzie caly czas lezal w lozku to wtedy przynajmniej nie bedziemy musieli juz ogladac jego przykrotkich spodni xD
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 04 maja 2010

LOL nie nabijajcie sie z Lee Min Ho:); ale fakt nie zapomne tych przykrótkich spodni i białych skarpetek:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 maja 2010

ale jego Hyung też takie nosi.
ja nie wiem co to za moda xPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 04 maja 2010

haha dajcie spokój styliście tak trochę przesadzili z tymi jego przykrótkimi spodniami xD
chcieli zrobic z niego geja, którym nie jest, ale o którym myślą, że jest ... haha jakie zdanie cudowne wyszło :D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

ale jego Hyung też takie nosi.
ja nie wiem co to za moda xPPP

Kibou Prada, Hermes Oscar de la renta czy cuś i tak dalej :shock: i jeszcze Katie holmes buahahahaha

ak juz sie obudził to ona mu kazała usiąść na tych malutkich krzesełkach co mu zrobiła ale on się popłakał bo był sparalizowany i nie mógł i w konsewkencji nie mial zadneog pozytku z owych małych mebelków)

o patrz nie pomyślałam,ale też dobre rozwiązanie :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 06 maja 2010

No i mamy ten słynny wyczekany 11 ep xD
jakoś tak... no nie wiem, spodziewałam się czegoś lepszego chyba po takiej końcówce. tzn. nie było źle, ale jakoś strasznie szybko mu Kae In wybaczyła. no w sumie - taki charakter, do nikogo nie umie trzymać urazy.
Ciekawa jestem teraz tylko, jak potoczy się sprawa z tym dyrektorem zakochanym w Jin Ho.
Mam nadzieję, że nie przedłużą tego do 20 odcinków, bo naprawdę to już zaczyna się dłużyć. Fajnie, że już są razem, ale nie wiem co mogliby jeszcze wymyślić na następne 10 epów. Chyba, że zamierzają jakoś mocniej rozwinąć wątek matki Jin Ho i ojca Chang Ryul'a...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 maja 2010

no i ja też jestem po 5 odc. xD w końcu Gae-in wyglądała ślicznie, teksty były rozbrajające (nauka bycia prawdziwą kobietą :lol: ), a Jin-ho po prostu uroczy ;) ale i tak jest ta drama dla mnie daleko za OML, mimo tak świetnej obsady, to przyjaciele głównych bohaterów trzymają dobry poziom (powaliła mnie scena jak przyjaciel Jin-ho udawał geja), a między nimi nie czuć tej chemii, tego przyciągania, może z czasem się to zmieni, ale mam takie wrażenie, że po prostu Min-ho Lee i Ye-jin Son nie pasują do siebie ;(
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 07 maja 2010

żeby tylko scenarzyści nie zaszarżowali jak w przypadku "will it snow at christmas"- gdzie w 10 epizodzie zaserwowali jak dla mnie odcinek godny finału a potem zaraz wprowadzili popaprane wątki
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 08 maja 2010

Hm, jestem już po 12 odcinku.

Możliwe spoilery.

Ogólnie jak dla mnie to ten ep trochę nudny był. Mało się działo. Ta In Hee jak zwykle próbowała coś namieszać, w sumie nawet udało jej się zmienić po raz kolejny nastawienie Chang Ryul'a. No, trochę namieszali pod koniec. Kae In spowodowała śmierć swojej matki? Tego to bym się nie spodziewała :shock: Ciekawe co oni jeszcze tu wymyślą... Jakoś nie czekam specjalnie na następny odcinek, ale jestem trochę ciekawa jak to się potoczy dalej.

Wróć do „K-drama”