[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 09 maja 2010

to ja się nie przyznam ile razy przewijałam. OMO i jeszcze normalnie pod wszystkimi kątami patrzyłam Very Happy i oni mieli usta prawie otwarte ach!!!!

No, powiem, że postarali się tutaj, nie tak jak w j-dramach, jakieś obijanie sie twarzą o twarz :P I też przewijałem.. nie powiem ile razy, bo dużo..:roll:
Szukam teraz 11-ego z napisami, ale chyba nigdzie nie ma, ahh.

[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 maja 2010

Ja też dopiero po dziesiątym, nie czytam tego wszystkiego, co szanowni Państwo napisaliscie, bo bym się nie opędziła od spoiler2ów, ale...
Zakończenie 10. epa było przegenialne i spadłam z wzruszenia i szczęścia z wersalki. Chociaż uważam, że mogli to zostawić na później, bo nie wiem, co mają robić jeszcze przez tyle odcinków, ale może i lepiej, że nie trzeba było długo czekać.
To byłby najsłabszy odcinek serii, ale było GAME OVER i był KISS <3

Go, Minho!!!!
W sensie, Jinho!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 maja 2010

po epie 9 --> ona jest glupia czy nienormalna??? czemu ona sie martwi krawiacym nosem Chang Ryula?? whyy?

ale oblesnie wygladala przebrana jako facet.. feee..

a Chang Ryul jak taki wiesniak w tych zielonych spodniach..

i ta tępa krowa In Hee.. jak sie rzucila na Jin Ho.. ://
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 maja 2010

Też mnie wkurzyło, że się tak roztkliwiała nad krwią z nosa Chang Ryula. I tak mi było smutno, że Jin Ho stał tam sam i na tę scenę musiał patrzeć, biedak.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

boom_boom pisze:Też mnie wkurzyło, że się tak roztkliwiała nad krwią z nosa Chang Ryula. I tak mi było smutno, że Jin Ho stał tam sam i na tę scenę musiał patrzeć, biedak.

nooo zupelnie troche jak scena w Dzienniku Bridget Jones jak ona sie rozczulala nad Hugh Grantem.. a Jin Ho dwa razy oberwal od Ryula..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 10 maja 2010

obejrzałam 7 epów i tak jakoś dalej dwójka głównych bohaterów wcale mi do siebie nie pasuje, nic między nimi nie iskrzy, czy kiedyś zacznie???
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 10 maja 2010

Oglądaj dalej, jak dojdziesz do 10 odcinka to zapewne zmienisz zdanie xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

mnie to oni juz po 3 epie pasowac zaczeli ^^
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 10 maja 2010

jak już zaczęłam, to skończę, ale jak na razie ta drama mnie nie porywa, choć zdarzają się jej rozbrajające momenty xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 10 maja 2010

O, tak sobie przypomniałem coś :D Mnie najbardziej rozwaliło jak JinHo zamknął ją w tej komórce i kazał siedzieć przez jakiś czas - a dokładnie to, jak krzyczał, że się pali. A potem jak wyjęła piłę kiedy jej pomagał czy coś takiego.. po prostu jego głos kiedy krzyczy mnie powala na kolana, prześmiesznie to brzmi! Przy "fajeer! aaaa!" popłakałem się ze śmiechu i przewijałem tysiąc razy XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo to bylo mocne xD xD

ep 10 --> no jaaa.. aż mi się ciepło zrobiło na tej końcówce.. jaaa.. oglądałam tego kissa z rozdziwioną gębą i wypiekami na twarzy.. jaaa.. piękna scena kissowa.. i w ogole.. jaaaa... ale mi się ciepło zrobilo.. no way zeym rano zalowala ze zamiasyt pojscia wczesniej spac obejrzalam 10 ep bo byl mega mega mega wypasny,, <33333 LMH <33333
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 11 maja 2010

Dokładnie xD
widząc końcówkę 10 epa zapomniałam o wszystkich nudnych scenach i w tej dramie i jedyne co chciałam, to zobaczyć następny ep xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 maja 2010

Speak pisze:Dokładnie xD
widząc końcówkę 10 epa zapomniałam o wszystkich nudnych scenach i w tej dramie i jedyne co chciałam, to zobaczyć następny ep xD

a ja go dzis obewjrze.. az specjalnie poczekam z ogladaniem do wieczora zeby byl odpowiedni nastroj xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 11 maja 2010

Ja powiem tak - ha cześć mojej przepowiedni się sprawdziła, chociaż w śpiączki nie było, ale mebelki sie pojawiły :D

a teraz nam się trauma pourazowa szykuje i zanik pamięci :shock:

A NAJBARDZIEJ ROZWaliły mnie pompki LEE MIN HOTA i szklanka wody, a nawet dwie ZAMIAST............ :D

Czy u nich to normalne, że sie chodzi spać w bluzkach z cekinami? :shock: [/quote]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 maja 2010

ep 11 --> omo.. czy wy też słyszałyście LMH jak mówi "Shut your mouth"?! omo omo omo..

ejj i w ogole..jjaaaa ale pieknie rozegrali ta scene.. fajnie ze na poczatku zrobili mala powtorke.. znow moglam sie nacieszyc tym kissem slicznym.. i jak ona biła tego swojego miśka Jin Ho xD xD lool. i jak on ją nakrył a potem ją tak ślicznie przytuuulił.. jaaa.. a potem ta jej rozmowa z jej przyjaciolka też była mocna ^^

i lool.. to zakonczenie.. czego on sie tam napatoczyl.. noo.. tzn dobrze ze ja uratowal.. ale juz widze z eona bedzie miala przez niego wyrzuty sumienia i te sprawy.. ehh.. ://

generlanie to bylo slodko.. tylko na tych scenach zblizen (np, jak na Jeju Island stali nad morzem i Jinho ja tak obejmowal od tylu.. --> Min Ho, za dużo błyszczyku.. za dużo!
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”