[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 22 cze 2010

Azzel pisze:cos tam było ze odnośnie młodości Jin Ho chyba, ona jest z przyjaciółka z dzieciństwa czy coś, a narzeczoną zwie się sama xp o i mieszka z nimi bo chyba jej rodzinach w USA a ona została w Korei dla niego sratatata, było jak miała wyjeżdżać bo już nie ma co liczyć na Jin Ho to mówiła coś odnośnie tej kwestii, dobrze mówię? xD
eee? ja nie pamietam takiego faktu.. ale mam wybiorcza pamiec.. whatever.. mnie fenomen tej laski tez zawsze zastanawial.. nawiasem mowiac to jak doki nie bylo to tez to skonczylam.. mnie tam sie ta drama podobala.. ja bym jej nawet 8/10 dała. lekka fajna i przyjemna.. do tego zżyłam się z postacią Gae In..

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 22 cze 2010

no ja też skończyłam to niedawno, ale końcówkę oglądałam już naprawdę w tempie ekspresowym, po prostu strasznie nudziła mnie końcówka, no niestety... ogólnie ciężko ocenić bo część dramy mi się naprawdę podobała, a potem już tylko gorzej... no ale bywaa. o co cho z Hye Mi sama do końca nie rozgryzłam, nie mogłam ścierpieć tej laski; moją ulubioną postacią został chyba hyung Jin Ho, bo to jednak epicka postać była w pewnym sensie ;D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 26 cze 2010

Od wczoraj udało nam się z Ewą obejrzec całośc i tak: główni bohaterowie spoko,na Jin Ho nie mogłam sie napatrzec ;) Dyrektor Choi przesympatyczny,postac o złotym sercu :) Ten jej były (coś tam Ciul ;) ) no masakra jakaś,nachalny kmiot,to suczysko będące pseudoprzyjaciółką też masakryczne (za łeb i o ścianę),a tego ojca Ciula bym walcem przejechała! Nie mogłam wytrzymac jego darcia ryja i ten śmiech,o blllllleeee... No i co to miało byc z tą dziewczyną? oppa,oppa,dlaczego to robisz?,znowu idziesz do tej kobiety?,jak możesz?,nikt Cię nie kocha tak jak ja! no i ten pracownik,co ciągle wyjeżdżał z: a co z Hyu Mi? (czy jakoś tak,nieważne jak się wabiła)
A co to miało byc z tymi apaszkami jego wspólnika? I te sweterki,no ja wcale się nie dziwię,że wzięli go za geja :lol: Dlatego ten tekst,że "męskośc aż ode mnie bije" mnie rozwalił - biła po mordzie,że aż bolało (cytat Ewci) ;)
Ale co było najlepsze w tej dramie to to,że oglądając ją z Ewą obie reagowałyśmy tak samo w tym samym czasie :D Duet nie do zdarcia ;) (Czytaj: "Ooooo" albo "OOOO NIE!!" albo "Tak,ku**a") 8)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 27 cze 2010

No, obejrzałam jakimś cudem, ale się namęczyłam jak głupia. Znaczy, koło 13 myślałam, ze nie dam rady już po prostu. Póki był tym gejem i było zabawnie to jeszcze się oglądało całkiem dobrze, ale potem to albo tragedie, albo słodko że aż się chce wyjść i nie wracać.

Poza tym to jednak nie była moja ulubiona parka dramowa. Jakoś brakowało charakteru obojgu. Na początku jeszcze jak Gae In była taka niepozbierana to chyba ją bardziej lubiłam. No a Jin Ho, cóż, no tysiące takich bohaterów mamy w dramach, nie? Jakoś byli fajni jako para, ale bez szału.

LMH nie jest moim ideałem, choć trzeba mu przyznać, że jest przystojny - ale nie w moim typie zupełnie. W sumie tego nie rozumiem za bardzo ;p Jego dłuuuugie nogi są urocze XD A przykrótkie gacie to jedna z rzeczy poprawiających mi humor, heh.

No nic, u mnie tak może z 6,5/10 przez tą końcówkę (heh, 5 odcinków końcówki) na których umierałam.
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Post autor: EwCzAkIs » 27 cze 2010

Ja tam polubilam LMH dzieki tej dramie, bo wczesniej mnie wnerwial przez role w BBF xD ale tytaj w tej fryzurce byl boski i te jego pol usmieszki :rolly: dramka ma kilku wnerwiajacych bohaterow - zwlasza wielka trojca - byly Gae In, jego zryty ojciec i jego niedoszla malzonka... ale i tak drama mi sie podobala bo niezle sie przy niej usmialam wiec ja daje 8,5/10 xD
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 01 lip 2010

a mi się ta drama podobała
może nie była jakaś genialna ale nudna tez nie była

też doszłam do wniosku że główni bohaterowie średnio do siebie pasowali. byli jacyś tacy spięci zawsze jakby się źle czuli w swoim towarzystwie ale ogólnie jakas tam chemia była :D

SPOJLER
muszę wam powiedzieć że rozśmieszyła mnie scena seksu ;p
on jej osunął ramiączko
ona go powstrzymała
przyłożyła sobie jego rękę do piersi
i..obudzili się uśmiechnięci xD

fajna tez była akcja w pierwszym odcinku z tyłkiem ;D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 01 lip 2010

Cherry pisze: SPOJLER
Błagam Cię, to było taaaakie odważne i niespotykane :D
Cherry pisze: byli jacyś tacy spięci zawsze jakby się źle czuli w swoim towarzystwie
Chyba właśnie tylko Jin Ho był spięty, bo taka już miał rolę do zagrania. Potem były jakieś wąty bez potrzeby, ale to oczywiste w k-dramie ;)

I Chang Ryul był bardziej wyluzowany, ale był chamem, śmieciem i kmiotem :lol: Ale ja go lubię.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 02 lip 2010

boom_boom pisze:
Cherry pisze: SPOJLER
Błagam Cię, to było taaaakie odważne i niespotykane :D
no ejj.. ja to az sie prosze ja was zszokowałam tą scena.. na prawde..
EwCzAkIs pisze:Ja tam polubilam LMH dzieki tej dramie, bo wczesniej mnie wnerwial przez role w BBF xD
eeee.. LMH jest sweet.. ale ma swoj wlasny urok.. xD ja go lubialam w BBF bardzo.. i wole go w sumie w kreconych wlskach niz w drutach..
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 02 lip 2010

A mi LMH się podoba z tą świetną stojącą grzywką w Personal Preference - jest boska :) I mu genialnie pasuje :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 02 lip 2010

Rosia-chan pisze:A mi LMH się podoba z tą świetną stojącą grzywką w Personal Preference - jest boska :) I mu genialnie pasuje :)
jestem tego samego zdania ^^ właśnie oglądam BBF i wg mnie okropne ma te loki. fajnie wygladał ale w falowanych na plaży..
no, ale offtop się zrobił :melt:

co do Personal Taste - kiedys zaczęłam oglądac tą dramę (na chybił trafił ją wybrałam) i mi sie nie podobał pierwszy ep (nie wiem czemu).
dobrze że tutaj weszłam i poczytałam o tej dramie bo warto było do niej wrócić i ja obejrzeć :)
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 07 lip 2010

Końcówka 3 epizodu, po masażu Kae In (wstawiona) do Jin Ho tekst "Mój nowy gejowski współlokatorze, jesteś zajebisty!".
No nie wytrzymałem :lol:
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Re:

Post autor: buska » 25 sie 2010

akire pisze:hm, tak się wetnę, doczytawszy pobieżnie może do 13 strony (sorry, jeśli temat został poruszony) - może mi ktoś wyjaśnić o co kaman z tą niby narzeczoną Jin Ho? to znaczy tą co mieszka z jego matką (to w ogóle jest jego matka? bo tak się w stosunku do niej zachowywał, jakby jego kobietą była O_o). czemu ona niby tam mieszka i w ogóle skąd się wzięła... chyba, że to się jeszcze wyjaśni w dalszych epach?
Hahaha ta laska to jak dla mnie nieudany wypelniacz jest :P

Obejrzalam wlasnie 6 odcinek... Jak narazie drama mnie nie wciagnela specjalnie, ale tez nie odpycha... Obejrze to dla sceny seksu wspomnianej gdzies wyzej xD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: [2010] Personal Preference

Post autor: boom_boom » 25 sie 2010

Taaak, to była zwyczajnie w świecie laska dla Seulonga :D

Poza tym troche mieszała porządek homoseksualnej orientacji głównego bohatera :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: Re:

Post autor: isamar84 » 25 sie 2010

buska pisze:Obejrze to dla sceny seksu wspomnianej gdzies wyzej xD
nie ma się co tak na nią napalać
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2010] Personal Preference

Post autor: buska » 26 sie 2010

Ahahahaha jestem wlasnie po 7 odcinku i stwierdzilam, ze niezly kabaret sie z tego zrobil... tworcy stworzyli piekny homoseksualny swiat :D

EDIT:
Obejrzalam wlasnie 12 odcinek i zaczyna mnie juz nudzic ta drama... Aczkolwiek dowiedzialam sie bardzo ciekawej rzeczy- czas kopulacji szympansow trwa nawet 6 sekund :P
ODPOWIEDZ