[2010] Personal Preference

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 mar 2010

no u mnie też xD
drama ma swoją premierę 31 marca czyli w środę xD
i leci w paśmie śr-czw. o 21:50 xD

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 29 mar 2010

uff, już się przestraszyłam że straciłam kompletnie rachube czasu xD
aaa 2 dni <333 no może 3, bo tłumaczenie. uhh obym się tylko nie rozczarowała xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 29 mar 2010

Nie wy macie zupełnie dobre daty na komputerze, zegarkach bądź gdziekolwiek indziej. Mój komputer po przestawieniu czasu zrobił mi psikusa i przestawił sobie datę o kilka dni do przodu., U mnie widnieje piąty kwietnia. Gome...a więc do 31 marca...znów:)

31 marca i ani słychu ani widu:)Przynajmniej wypłatę dzisiaj dostałam:)A to już jakaś rekompensata:)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 kwie 2010

hm... czemu tego nie ma na viikii? mam złe przeczucia :/
no nawet niezły ranking mieli, chociaż wiadomo że Kopciuszka nie przebiją^^

i btw śliczne są te dwie piosenki które już wyszły, i Younhy i Kim Tae Woo <3
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 kwie 2010

Zgadzam się w 100 procentach - pioseneczka Younhy jest dość ładna - oczywiście na tle innych jej piosenek wypada średnio, ale tak zawsze jest jak ja parę razy usłyszę w dramie - to będzie już zupełnie inaczej brzmiała i pewnie ja polubię jak całą resztę twórczości tej pani.
Piosenka gościa - cóż taka na wskroś koreańska:)

Nie ma na viikii i jest mi z tego powodu smutno, bo nie ukrywam,że jej oczekiwałam. A Kopciuch wyszedł:(
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 01 kwie 2010

właśnie - czemu tego nie ma na viikii? na szczęście Kopciszek jest, ale ja chcę LMH :D
viikii, prosze, nie rób mi tego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 kwie 2010

No w ogóle viikii ostatnio w kulki leci :shock:

Widziałam już dwa epy niestety po koreańsku i jedyne,co zrozumiałam to gay - przynajmniej bez czytania mogłam sie skupić na wygladzie i minach bohaterów- a co niektóre n a Oscara zasługują :D

czekam na napisy( jak wszyscy chyba) :cry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 kwie 2010

Ja obejrzałam 20 minut pierwszego odcinka bo czekałam w tym czasie na coś innego i wydaje mi się że będzie radocha ;D Zwłaszcza, że obydwoje to takie niezłe charakterki i absolutne przeciwieństwa ^^

A dobra, co mi tam. W ramach nauki języka koreańskiego idę oglądać dalej XP
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 kwie 2010

A dobra, co mi tam. W ramach nauki języka koreańskiego idę oglądać dalej X

Mauruś , normalnie zdrajca z ciebie :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 02 kwie 2010

Kurde ja też się nie mogę już doczekać, a po koreańsku to ani słowa nie zrozumiem :P
wiadomo coś w sprawie napisów może?
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 kwie 2010

no więc nareszcie obejrzałam pierwszy odcinek^^

hm... spodziewałam się czegoś troszkę innego... co nie znaczy że jest źle oczywiście^^ na razie zdecydowanie skupili się na Kae In... muszę przyznać, że jej naiwność mnie powaliła, ale i tak współczułam dziewczynie :/ być tak okropnie oszukaną przez ukochanego i przyjaciółkę O_o w ogóle postać Kim Ji Suka jest okropna, miałam ochotę go zabić i głęboko zakopać, eh.

LMH dość mało jak na razie było, ale i tak <333 w ogóle scena w windzie wymiata xDDD padłam prawie na tym... no tak, i stąd się biorą plotki xD zresztą to wcześniej w motelu to też epic win xD <3

w ogóle najfajniejszą jak dla mnie postać gra Seulong xDDD mam zaciesz jak go widzę^^

muzyka całkiem fajna, żadna z piosenek nie leci często do orzygania, więc jest dobrze xD

ale teraz to ciekawi mnie w jakich okolicznościach Jin Ho się zakocha w Kae In, bo ich pierwsze spotkanie do najlepszych nie należało [ w końcu chciała już go nawet o molestowanie oskarżyć... xD]

hm drugi odcinek obejrzę zapewne już jutro bo nie będę ryzykować przetłumaczonego do połowy xD ale nie mogę się doczekać^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 03 kwie 2010

nooo, dobrze jest, dobrze! Seulong mnie rozwalił na łopatki, kompletnie! a LMH rzeczywiście tak jakoś.. gejowo wygląda ;D i te jego długie nogi x__x zuo!
główna bohaterka (ye-jin, kocham cie ;_; ) ma przewalone, zdecydowanie... samo zło, nawet jej ziom ją próbował, nie bójmy się tego słowa, zgwałcić O_O masaakraa! (dobrze, że czeka na nią miłość, co już wiemy XD)
komuś się OML kojarzyło z full housem - mi chyba to kojarzy się bardziej ;D
co do zakochania głównych bohaterów - nie od takich złych spotkań się zaczynało i na miłości kończyło! ;D (choć nie mam przykładu w rękawie, hm o_o)
nie moge sie doczekać, aż akcja się rozwinie - będzie milusio <3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 kwie 2010

pierwszy ep i napisy sciagnięte xD

no i? plz, bardziej konstruktywne posty.............
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 kwie 2010

lool, przeraża mnie to - na viikii ciągle napisy poniżej 90% a With S2 już pierwszy ep dał dla via oO no nic, cierpliwie czekam, po dwóch partach na razie się fajnie rozkręca drama, ale chyba jeszcze mi za mało...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 kwie 2010

ja tylko na podgladzie zobacyzlam LMH i juz mi sie gęba sama zaczela w banana układać xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”