[2010] The Birth of the Rich

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 kwie 2010

ale ciekawe w kwestii KTO JEST OJCEM BONGA czy ciekawe w kwestii RELACJE BONG - SHIN MI, czy może ciekawe ze względu na RELACJE BONG - TAE HEE?:D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2010

Bonge vs Shin Mi :D bo o jego ojcu to sie chyba na dwa odc [rzed koncem dowiemy.. tj w Shining Inheritance.. ;P
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

taa, tylko ze w shining inheritance byl ten minus ze widz osd samego poczatku wiedzial ze ojciec żyje (lol, znowu to traktowanie widza jak debila), a tutaj nikt ni ewie-ani bong, ani my. i bardzo dobrze;)

Bong vs Shin Mi? mg, to bedzie jakis development miedzy nimi? bo ja juz myslalam ze skonczy sie na mruganiu do siebie, LOL. ale nie zdradzaj szczegolow, jakby cos;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hahaha! noo.. ale widzisz.. jakbysmy od poczatku wiedziały to bysmy sie tylko wkurzaly caly czas ze sie mijaja albo cos.. a tak nie wiemy i dobrze.. przynajmniej siwych wlosow nam nie przybedzie.. a powiem ci ze kolejne epy sa bardzo....... mmmmm.... <33
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ojej, serio serio?! ojaaa, przestan, bo umreeeee:< ej dobra, skad sciagasz epy i suby?:D (dostalam pare dni temu nowe 300 giga miejsca, ha!:D)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aaa.. widzisz.. jak chcesz to potrafisz.. RAWy z http://www.am-addiction.com/forum/index ... topic=5400

a suby ci moge poslac PM tylko napisz do ktorych epow chcesz
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 26 kwie 2010

Przez ostatnie kilka dni miałam okazję nadrobić dramowe zaległości i padło na TBoTR ... i jej! Zaciesz mam z tej dramy taki że chyba wszyscy sąsiedzi już o tym wiedzą. Pierwszy raz bohaterka - zołza tak do serca mi trafiła. Serio - ten serial to chociażby dla niej warto! No mistrzostwo po prostu jak te kudły swoje bitą śmietaną i kremami z tortów traktuje! Jej tatulek też rządzi!

A szczęście spływa na mnie tym większe że zupełnie nie tego się po tej dramie spodziewałam. Tak mnie z znienacka... I co ja teraz? Ja jutro muszę do świata wrócić, dramę odłożyć, dzieci nakarmić [no trochę się zapędziłam ale tak jakoś mi do tego zdania te dzieci podpasowały :) ]

Och i zakładam fanklub Złotej Rybki - nie wiem jak się chłopię nazywa ale oczęta tak pięknie, spontanicznie i beztrosko wytrzeszcza!

A! I Buldog vs Kudłaty / Buldog vs Shin Mi / Bong vs Kudłaty!

[edit] - po 12 epizodzie : ... Wariacje na temat Paganiniego to po prostu całym sercem kocham ... !!! ... Jak dotąd the best scena! A sprzedawca idiota że ich tak wyrzucił... Jak dla mnie to jeszcze co najmniej z pół godziny mogli tak grać i się spojrzeniami znieważać!
:volli:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 26 kwie 2010

a ja dxieki naszej kochanej Evel (dzięki;**) mialam mozliwosc obejrzenia 13 epa (w koncu nadrabiaaam) i normalnie łaaaaaaa, co tam sie dzieje!!!

13 ep - mozliwe spoiler2y

umarlam ze smiechu na scenie z gimnastyką;d nawet brat i tatulek sie wkrecili w pseudo-aerobik. ale w ogole co ta kochana Tae Hee wyprawiala-te jej ruchy wyglądały jakby sie przygotowywała na paraolimpiade, bez kitu. kocham ją:D

i coraz bardziej do mnie przemawia postać psychola Woon Suka... omg, ten jego wyrachowany, pelen wrogości i nienawisci wzrok=love. no niezle mu to wychodiz i jescze przy tym jest taki przystojny i seksowny ze ja go nie potrafie nie lubić...;d ale normalnie jak w tym 13 epie wyrwał Tae Hee telefon i wyciagnal z niego baterie, albo jak zabronic Tae Hee takim stanowcxym tonem utrzymywac kontakty z Bongiem to uhhh, naprawde bym sie go bala na miejscu Tae Hee... on pasuje na takiego psychola co juz jest na progu wytrzymalosci a jak wybuchnie to oj biada tym lduziom wokół... i pasuje mi na takiego co maltretuje fizycznie rodzine... no ni ewiem, moglabym sobie wyobrazic jak bije Tae Hee po śłubie z tym swoim niewzruszonym spojrzeniem. dobry jest, dobry.

romansu jak zwykle jak na lekarstwo, ale juz przywyklam.

no i LOL z asystentki shin mi i kolesia od odświeżacza do ust:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 kwie 2010

kells pisze:jakby sie przygotowywała na paraolimpiade, bez kitu. kocham ją:D

lol, zajebiscie to zabrzmialo :D

kells pisze:wyrwał Tae Hee telefon i wyciagnal z niego baterie, albo jak zabronic Tae Hee takim stanowcxym tonem utrzymywac kontakty z Bongiem to uhhh, naprawde bym sie go bala na miejscu Tae Hee...

no centralnie.. az sie dziwilam ze jej klapki z oczy nie odpadly w tym momencie..

kells pisze:i pasuje mi na takiego co maltretuje fizycznie rodzine... no ni ewiem, moglabym sobie wyobrazic jak bije Tae Hee po śłubie z tym swoim niewzruszonym spojrzeniem. dobry jest, dobry.

no centralnie, centralnie..

kells pisze:no i LOL z asystentki shin mi i kolesia od odświeżacza do ust:D

xD heee.. ten co to tlyko mleko pije xD xD xD a byl juz ten motyw jak Bong mu wciskal do przeczytania jego nowa propozycje nowej karty? jak mu kupil kartonik mleka i postawil na biurku?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 26 kwie 2010

evelinux pisze:a byl juz ten motyw jak Bong mu wciskal do przeczytania jego nowa propozycje nowej karty? jak mu kupil kartonik mleka i postawil na biurku?

lol! był:D a teraz zabieram się za 14 epa!!!!:D

Evel, a sa juz napisy do 15?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 kwie 2010

kells pisze:
evelinux pisze:a byl juz ten motyw jak Bong mu wciskal do przeczytania jego nowa propozycje nowej karty? jak mu kupil kartonik mleka i postawil na biurku?

lol! był:D a teraz zabieram się za 14 epa!!!!:D

Evel, a sa juz napisy do 15?

jak s[prawdzalam pare godzin temu (jak jeszvz ebylam trzezwa) to nie bylo..

no ten motyw byl mocny.. i zaraz potem bylo ujecia jak ten od pryskania se w gebe byl w kiblu.. i se skojarzylam motyw nieswiezych ostryg czy czego tam z PT i Lee Min Ho.. i myslalam ze on tam w tym kiblu sie produkuje przez to mleko xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 30 kwie 2010

ha! moje przewidywania się sparwdziły, YAY!!!!

SPOILERY 15-16 ep
tae hee naprawde sie zakochala w bongu!! normalnie marzylam o takim scenariuszu, chcialam zobaczyc jak sobie nie potrafi poradzic z tym, co sie z nia dzieje, ze tak naparwde szczerze i bezinteresowanie zakochala sie w kims, kto wcale nie ejst superbogaty... scena w parku rozrywki, kiedy siedziala w jednym 'wagoniku' z bongiem i on sie zblizyl do niej zeby jej coś pokazac, ach... biedna tae hee... ale milo mi bylo patrzec na to. jakos tak...ciesze sie ze ona sie dobra zaczyna robic<3

scena przytulania się shin mi i bonga keidy ona kazala mu kontynuowac i rozlozyc ramiona... ojeja, SWEEEEET. ze tez ona sie na cos takiego zdobyla:D swoja droga wciaz sie zastanawiam KIEDY BEDZIE JAKIS KISS w koncu?! tak długo to juz dawno na kiss nie czekalam... mg, 16 epów i dalej nic;d

aaa, musze to powiedziec-nienawidze tej dziewczynki z sierocińca! jaka ona jest BRZYDKAAA! tzn no nie wiem, moze normalnie nie jest az taka odpychająca, ale jak juz zacznie cos mowic to ona tak marszczy czoło, nos i w ogole wszystko, robi takie miny ze po prostu mnie to razi, no nie mogę patrzec na nią:D przepraszam, ale ejst tyle ładnych koreanskich dzieci, nooo....

w sumei ten konflikt co się wkrotce narodzi troche mi przypomina konflikt z prosecutor princess... no bo tez trza bedzie wybrac miedzy facetem, a ojcem...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

ep 15

bo tyle obejrzalam na razie.. ejj wogole to zalosny byl ten ep.. poza hugami, to wlascieiwe nic, kompletnie nic sie tam nie dzialo.. a jak ten caly zebrak powiedzial mu ze to on jest jego ojcem to wybuchlam takim smiechem ze malo se monitora nie oplułam xD żenada.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 maja 2010

ep 16 --> lool, ta akcja "don't touch my woman" byla boska xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 05 maja 2010

a co powiesz o... scenie z szermierką?:D a raczej scenie ktora nastapila po scenie z szermierka?:D

Wróć do „K-drama”