[2010] The Birth of the Rich

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 maja 2010

o lol! ja chyba to za pozno wczoraj ogladalam bo w ogole nie zdalam sobie z tego sprawy!!! LOOOL! bosh, co ja bym zrobila bez doki:D ze tez nie wpadlam na to sama;d no fakt... wiec to dziadek ze szpitala jest ojcem Bonga! ale przesrane... no ale moment, w takim arzie... dlaczego ojciec shin mi twierdzi ze zabil ojca Bonga? no cos tu nie gra;d chyba ze... omg, chyba ze ojciec shin mi mial pretensje do tamtego kolesia ktorego neichcacy zabił ze wzgledu na to ze nie jst wierny jego siostrze, ale to nie ma zwiazku ze starym dziadem, ktory jest ojcem Bonga? i pewnie to stary dziad napisał ten list miłosny, ktory ojceiec shin mi uznał za dowód zdrady ze strony swojego szwagra... o wow, no musze powiedziec ze dobrze im to wyszlo-tak zakrecili ze sie pogubilam. a swiadzy to tylko o tym ze DRAMA JEST SWIETNA!

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 maja 2010

kells pisze: w takim arzie... dlaczego ojciec shin mi twierdzi ze zabil ojca Bonga? no cos tu nie gra;d

czy to ja jestem taka sprytna czy... [...] ej, Tatik, no on twoerdzi ze zabil ojca Bonga bo mysli ze ojcem Bonga jest ten caly Min Chul czy Chul Min ktorego zabil.. noo bo wychodzi na to ze jednak tak na prawde tylko dziadek wie kto jest ojcem Bonga.. boo helloł, ale.. jak tamten koles co wykradl skrzynke od dziadka ze szpiytala (a na niej pisalo ze nalezy do tego Chuljakmutam to w niej byl ten medalik.. a skoro on niby byl ojcem bonga to by tego medaliku tam nie bylo bo by go mial Bong..).. a skoro Bong ma medalik.. to ktos inny go powienien nie miec.. wiec jak sadze stary dziad ze szpitala nie ma tego medalika..

ejj noo ale jak sie moglas w tym nie skapnac.. to tak jakby obejrzec special do HYD i nie zauwazyc że Rui był ksiązdzem.. <_>" aczkolwiek ktos tutaj tak miał xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ej jak mozesz mnie porownywac do kogos, kto nie zauwazyl ze rui jest ksiedzem;d

ej bez jaj, no pozno bylo:< a ja bylam na serio padnieta:< ale ten ep sie tak dziwnie skonczyl, wydawalo mi sie ze w sumie nic przelomowego na koniec nie bylo i to mi dalo do myslenia... teraz nareszcie zakonczenie ma sens:D hahaha, chyba serio mialam jakies zaćmienie:D

ej evel, a moglabys mi rzucic linkami do nowych RAWów?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ehhh ehhhh... no dora, powiem ci ze ja np nie skumalam tego.. ale w sensie tego jak on opowiadal o tym zdj i mysllam ze to zle zrozumialam i musialam przewinac i na nowo obejrzec ten fragment zeby zakumac ze to nie mi sie tlyko tak wydaje ale ze na prawde taki jest wniosek z tej sceny xD ale w sumie jak na koncu pokazali ich twarze obok siebie to podobni byli..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 07 maja 2010

a ja zacząłem podejrzewać jak Bong w szpitalu płakał że chciałby potrzymać choć raz rękę ojca i wtedy ten na niego tak spojrzał jakims takim ojcowskim wzrokiem. A to ze zdjęciem nawet tego nie wyłapałem
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

thon pisze:a ja zacząłem podejrzewać jak Bong w szpitalu płakał że chciałby potrzymać choć raz rękę ojca i wtedy ten na niego tak spojrzał jakims takim ojcowskim wzrokiem. A to ze zdjęciem nawet tego nie wyłapałem

ha! nie tylko ja nie zauwazylam!;d

thon, mowilam ci juz jak bardzo cie uwielbiam za tą sygne?;d;d wez noo pisz czesciej na forum, bo inaczej nie moge podziwac tego kissa (wlasnie mi przypomniales jaki on byl sweeeet<3)
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 07 maja 2010

nie oglądałam chyba dramy zbyt uważni ei jestem dopiero na 15 ep.. ale czy bing i ten staruszek ze szpitala nie mieli zrobionych testów na spokrewnienie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Bong i ten staruszke ze szpitala nie mieli robionych takich testow.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 maja 2010

uff 19 i 20 epizod za mną
Nie wiem ale miałem takie odczucie że ostatnie odcinki były o wiele gorsze od początkowych - może to znak że 16 odcinków było optymalną liczbą.
Zakończenie bez zaskoczenia ,takie trochę nijakie
Plusy oczywiście świetna Lee Si Young - jej depresja ,śpiew do telefonu i miny to poezja tej dramy.
Ji Hyun Woo -jakoś go lubię za ten krzywy uśmieszek

a minusy - za długa o 4 odcinki,scenarzysta nie miał chyba pomysłu co upchać w 4 godzinach i mamy niespecjalnie ciekawe ostatnie odcinki
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 maja 2010

na razie ep 19 --> jaa.. jak mi żal byl Tae Hee.. jak piła z Shin Mi.. i w ogole jak ta ja zobaczyla jak sie tymi ciastami obżerała.. biedaczka.. :( mam nadzieje ze Psychol sie z nia ozeni.. zaluzyla dziewczyna na troche szczescia..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 09 maja 2010

na razie ep 19 --> jaa.. jak mi żal byl Tae Hee.. jak piła z Shin Mi.. i w ogole jak ta ja zobaczyla jak sie tymi ciastami obżerała.. biedaczka.. Sad mam nadzieje ze Psychol sie z nia ozeni.. zaluzyla dziewczyna na troche szczescia..

Nie będę spojlerowała, ale Ev szykuj się na SZOK!!!!!! :D

Psychol and jail scene :D

no i jeszcze małe Karate Kid częsć 8 :wink:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ejj w ogole to raze z kells ogladalysmy 19 ep ^^ lol, tlyko kazda na swoim kompie.. to byla szeroko zakrojona akcja.. do oglądania, gotowi, start! i ogladalysmy.. na 20 ep jesteśmy umówione na godzine.. 20:00 :victory:
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 09 maja 2010

jezu nie moge sie doczekac che widziec psychola i jego usta w akcjiii!!!

<333

evel, juz tylko 2 h!:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

goshh co ty z emnie robisz..wieszz.. oki.. ale ja sie na jutro przygotowuje..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 09 maja 2010

no i po dramie...

to tak-ostatni ep calkiem fajny, kilka mega smiesznych momentow, ale bardziej sie skupili na pozamykaniu wszysktich watkow-i bardzo dobrze! najbardziej nie lubie keidy drama sie kocnzy a zadne watki poza glownym nie sa wyjaśnione. tutaj bylo idealnie, bo kazdy mial jakis swoj happy albo mniej happy end;d

ale po kolei. zgadzamy sie z evel co do tego ze najlepsza scena ostatnieog epa to... bójka z porywaczami:D a wyskok psychola to juz w ogole pobil wszystko. w ogole on jest taaaaki hot... chcialabym zeby mu w koncu dali jakas glowna role w dramie:<

tae hee jak zwykle bezbledna, i jak ocierala psycholowi łzy, ojaaa... zreszta on tak pieknie plakal, tak autentycznie. podobała mi sie ta scena bardzo.

ale generalnie to ostatni ep obfitowal w sztucznosci. jak bong potrzasał ojcem tae hee a potem zwalil rzeczy ze stolika-żal:D
kolejna sztucznosc - kiss psychola i tae hee... ALE FAKE! cała oprawa tego kissa taka fajna, a sam kiss... szkoda gadac. tzn kissa nie bylo tak naprawde, dalabym sobie obie rece uciąć ze tylko udawali ze sie całują. poza tym mg, jak mozna filmowac sceny kissowe totalnie zza pleców?! no po ptostu to juz jest w ogole żal:< a szkoda, bo liczylam na jakis decent kiss w wykonaniu psychola.

kiss na koniec (shin mi x bong) tez troche kicha. taki jakis... mdły, nijaki. w ogole samo zakonczenie (ostatnie5-7 min) bylo tkaie sobie, nic szczegolnego. rok cały mu to zajelo zeby sie jej oswiadczyc w koncu? a ona wygladala na taka zdziwiona i wzruszona, jakby sie faktycznie tego nie spodziewala. yhm.:D

szkoda ze tae hee sciela wlosy, bo miala taaakie piekne te loki<3 ładnie jej było w nich. ale ona w kazdej fryzurze wyglada ładnie:)

co tam jeszcze.... troche kapa z tym ze ojciec psychola doznal urazu psychicznego-mogli wymyslic cos lepszego. psychol siedzi w pierdlu glownie z powodu ojca, a ojciec se drzewa opyla, pfff. niesprawiedliwe:<

aaa, no i swietne bylo jak pokazali asystenke shin mi i jej szefa - haha, jak on sie zmienil:d zamienili sie rolami. i jeszcze jak sobie psikala w usta tym odswiezaczem<3

jedyny watek ktorego nie dokonczyli to watek syna kudłacza i tej laski co pracuje w banku. myslalam ze jednak jakos ich zeswatają.

ale generalnie drama wymiata, bardzo mi sie podobala i w ogole mi sie nie dłużyła mimo 20 epów. cudowna obsada, lubilam w zasadzie wszytskihch aktorów<3 ale i tak TAE HEE WTF!!! a na drugim miejscu razem bong z psycholem:D

Wróć do „K-drama”