[2010] The Birth of the Rich

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 kwie 2010

mootyl pisze:(lekko spoiler2owo)
... w końcu trochę romansu w tym 11 odcinku było :)

ale za to na sam koniec znów wszystko nam ładnie zakręcili

a co do aktorów
Ji Hyun Woo -podobał mi się w Invincible Lee Pyung Kang ten jego krzywy uśmieszek i tu też mi go serwuje i też jest fajny
Lee Si Young - 90 procent straciła by ta drama bez jej udziału -jej działania są przekomiczne i znów jak w Descendants of Hong Gil-dong ma przezabawną rolę
sekretarka grana przez Shin Da Eun -podobała mi się w Happiness - ma taka minkę jak smutny psiak :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 kwie 2010

za 3ci ep sie wziela.. to sie w ogole kiedykolwiek rozkreca? bo juz po 20 minutach mi sie nudzic zaczelo.. nie wiem czy mam tej dramie ejszcze dawac szanse.. ale troche sie usmaialm jak on wypił tego drinka i sie malo nie udlawil tym pierscionkiem xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 11 kwie 2010

oglądaj oglądaj!!!! fakt, rozkręca się wolno, ale ja jakos sie w ogóle na tym nie nudzę i jeszcze mi sie nigdy nie dłużyło:D może to z powodu Bonga <3333 tak czy siak mysle że warto, choćby dla tego momentu pod koniec 7 epa... *_*
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

7-go epa?! jejuu.. to jest bardzo dluuugo.. moze wytrzymam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

wiem, ze długo, ale to sie na serio z odcinka na odcinek robi ciekawsze - to jak zaczyna podejrzewać kto jest jego ojcem, jak sie okazuje ze są szanse, a potem... a sama zobaczysz:D tylko ze na razie to jest bardziej taka obyczajówka z elementami komediowymi, no i troche dramatu, ale na romans długo nam w tej dramie każą czekać... i jeszcze wydłuzyli ją do 20 epów, więc pewnie się spieszyć nie będą:D ale nie szkodzi, bo te dwa ciacha które tam grają mi wystarczą do szczęścia <3
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 kwie 2010

a wg. mnie to jest mega komedia i ciągle umieram ze śmiechu xD
jak widzę Bu Tae-hee w akcji ... ta kobieta mnie miażdży i leżę i kwiczę ze śmiechu na podłodze ^^ :D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

*_* wydluzyli o 20 epow?! to ile to ma teraz miec epow??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

haha, dear, wydłużyli DO 20 epów, a nie o 20 epów!:D:D omg, jakby wydłuzyli o 20 to by było 36 co najmniej:D ale w sumie czemu nie-ja bym się cieszyła;d

mootyl - no wiadomo, ze Tae Hee miażdży i wszystie sceny z jej udziałem są mega komediowe, ale tak poza tymi scenami z nią... no dobra, jeszcze wciąż mnie rozwala buldog, nie mogę z niego, on jest takim żalem, że aż oczy bolą, ale kurcze no nudno by było bez niego:D

no w sumie jest jeszcze wątek buma, kolesia z buszu (przynajmniej wygląda jakby był z buszu), calkiem o nim zapomnialam, a pzreciez tez wprowadza niezły humor czasem - on to w ogóle jest taki absurdalny i uwielbiam te jego dziwne pomysły:D

ej dobra, przyznaje, to JEST komedia:D ale sam przyznasz, mootylu, ze romansu to nam skąpią...chociaz ja to jestem do tyłu bardzo, i coś mi się obiło o uszy (i o oczy też;d) ze niedługo coś tam sie w końcu zacznie dziać w tej kwestii^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aaa! hahah! dobre! dobre! xD xD xD szarpnelam sie na drugi ep z rzedu.. czyli 4 w tej chwili.. to jest niesamowite.. Bong tak dobrze sobie radzi z pania dyrektor a nie potrafi zalatwic se spotkania z dyrektorem.. ehh..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ej jak dobrniesz do tego, w jaki sposób Bong w koncu se załatwi spotkanie z dyrektorem to padniesz (ja padłam jak sobie zdalam sprawe z absurdu tej sytuacji! piekne to było!:D)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

nooo mialam lola na koncu 4 epa xD pięknie to wyglądało xD xD xD

SPOILERY DO 4 EPA + MOJE DOMYSŁY
i w ogole.. jak Woon Suk dał jej tą spinkę... nooo postarał się.. zapunktował u pani dyrektor.. a ja cos tak czuje ze on bedzie bratem naszego bohatera.. tak mi cos po kosciach chodzi..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 11 kwie 2010

ej jak dobrniesz do tego, w jaki sposób Bong w koncu se załatwi spotkanie z dyrektorem to padniesz (ja padłam jak sobie zdalam sprawe z absurdu tej sytuacji! piekne to było!Very Happy)

:D fakt, no izrobiło się romansowo - te akcje w biurze - ja po prostu umierałam ze śmiechu :D

no i nadal jestem zakochana w kudłatej - ona jest boska po prostu, jak jej stary ciął karty kredytowe, albo jak sie opychała tortem znowu - ona mnie rozwala :D

ale że wydłużyli do 20? powaga, się dowiedziałam właśnie. To może dlatego ten romans tak wolno się rozwija

aha i pianista - Demon z niego w końcu wylazł - i piano battle :D maksymalna scenka.

ja tam oglądam a i Bong -Bąk jest cuuudooo i nadal ma fajne ciuchy :P
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

KartoflAnka pisze:ja tam oglądam a i Bong -Bąk jest cuuudooo i nadal ma fajne ciuchy :P

mg, jego ciuuuchyyy! mg, czemu ja o tym jeszcze nigdy nie wspomnmialam?! kocham jego ciuchy! i kocham jego wyprostowana sylwetjkę! i kocham jego fryzure-nigdy bym nie prrzypuszczala ze bedzie mu w niej tak do twarzy. zwykle wole, jak facet ma dłuższe włosy, ale jemu zdecydowanie ejst lepiej tak niż z grzywką na bok (mg, co ja za herezje głoszę, zdradzam już własne ideały...:D)

evelinux pisze:nooo mialam lola na koncu 4 epa xD pięknie to wyglądało xD xD xD

SPOILERY DO 4 EPA + MOJE DOMYSŁY
i w ogole.. jak Woon Suk dał jej tą spinkę... nooo postarał się.. zapunktował u pani dyrektor.. a ja cos tak czuje ze on bedzie bratem naszego bohatera.. tak mi cos po kosciach chodzi..

też w pewnym momencie myslałam ze to będą bracia...ale teraz już tak nie myślę jakos;]
swoja drogą, ta spinka była brzydka, w sensie no nie pasowała do niej, wyglądała zbyt...bogato jak na jej gust. no i zupełnie nie pasowala do jej skropmnych ciuchow;d oj nie zapunktował, oj nie:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 kwie 2010

mnie tam jakos Bong nie rusza zupelnie.. totalnie NIE..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 kwie 2010

eh, tak przeleciałam wzrokiem tylko co tu się dzieje, ale na razie jestem w połowie 5epa i stak mnie jakoś mało rusza ta drama, nie wiem mam nadzieje, że do 6epa dojadę jak mnie nadal nie bardzo ruszy to chyba się poddam:/
Obrazek

Wróć do „K-drama”