[2010] The Birth of the Rich

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 12 kwie 2010

boże boże, to straszne, czemu tak rzadko wychodzą epy z subami... ech, no ale dobrze że w ogóle wychodzą!

ep 9 SPOILEROWO
Aaaaa, kocham Bu Tae Hee!!! akcja w basenie-fenomenalna:D usmiałam się strasznie. (dirt! dirt! :lol: :lol: ) ale to jeszcze nic.... wyłam ze śmiechu na scenie z wodorostami:D no po prostu umierałam jak ona próbowała poskromić te bestie:D jeszcze ta muzyka w tle siała grozę (zwykle wrzucaja ją w takich przełomowych, ważnych i dramatycznych momentach i to tak śwetnie kontrastowało z walka z wodorostami:d) W ogóle to Tae He jest taka piekna... jej głupota co prawda momentami przeraza (chocby wtedy kiedy Bong jej kazał zastanowić się nad sobą, sekretarka sie rozpłakala, a ona dalej nie wiedziała co złego zrobiła-czy może istnieć ktoś aż tak nieczuły?) ale trzeba przyznać, że ślicznie tu wygląda. oczywiście uwielbiam tą postać<3 a kiedy w końcu podała sekretarce tą zupę i takim milutkim głosikiem powiedziała zeby sie poczęstowała to po prostu prawie się zaksztusiłam-uszom nie moglam uwierzyc ze to był jej głos!! btw, fajną jej dał sunbae spinkę-pasowała jej;] w ogóle powtorze to po raz 47594379473 - jakie ona ma śliczne włosy! zazdroszczę jej cholernie, wiele bym oddała zeby miec taką burzę loków-nawet jeśli byłyby sztuczne;d ta ich gęstość mnie poraża *_*

Bong dalej tak samo uroczy, nie wiem czym on sobie tak zaskarbił moja przychylność, chyba wiele rzeczy się na to złozyło. ale mimo ze na początku wydawało mi się ze niezły z niego brzydal, to teraz uważam że jest z niego gorący towar i uwielbiam ten jego ironiczny uśmieszek i tą taka charakrterystyczną dla niego wyższość<3

lol, ale jesli ta drama jest romansem to ja jestem królewną śnieżką. dziwne jest to, że w sumie wcale mi to nie przeszkadza-lubię ją za sam koncept, za to że akcja cały czas się coraz bardziej komplikuje i zawsze kiedy Bong mysli ze juz jest bliski odkrycia prawdy, okazuje się że od prawdy dzieli go jeszcze dłuuuuuga droga. i to jest fajne, bo buduje się napięcie i powiem szczerze ze po 9 odcinku wiem o jego ojcu tyle ile wiedzialam na samym poczatku, czyli nic:d stoi za tym jakaś poważna tajemnica i nie moge się doczekać, aż wszystko wyjdzie na jaw. Poza tym uwielbiam ta dramę za komedię, której jest w niej sporo nie tylko dzięki Bu Tae Hee, ale też dzięki sekretarce i buldogowi, no i bumowi. aaa, zapomnialabym! syn buma mnie rozwalił piosenką do ojca Bonga:D normalnie śmiałam się do monitora, jak czytałam napisy ze slowami tej piosenki:D w ogóle jaki absurd sytuacji - Bong se siedzi i czyta, a koleś gra na klawiszach i spiewając do nieznanego ojca Bonga, wczuwa sie w jego historię zyciową:D nawet dla Bonga piosenke napisał, no kurczeXD
zresztą, watek buma i jego syna jest taki mega absurdalny, że aż czasem się zastanawiam, jak ci scenarzyści na to wpadli;d ale muszę przyznać, że lubię ten wątek:D

na koniec 9 epa oczywiście się zakręciło z Shin Mi (dobrze zapamiętałam jej imie? jak coś, to mnie poprawcie;d). teraz ona oczywiscie się obrazi bo mysli że koleś ją wykorzystał, zdradził, i na domiar złego baraszkuje na kanapie z Tae Hee, jej największym wrogiem.

Drama jest naprawdę fajna, bardzo mi podpasiła, uwielbiam cała obsadę i zawsze czekam z niecierpliwościoą na kolejne odcinki. ale jedno trzeba przyznac - koło romansu to ona nie stała;d no chyba ze jeszcze totalnie zmieni kierunek-w sumie przede mną jeszcze 11 epów więc wciąż mam nadzieję:)

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 12 kwie 2010

mogę cię zapewnić, że pod koniec 11 odcinka będzie chwila romansu ;p

hahaha scena z wodorostami to moja ulubiona, a zaraz za nią (to czeka cię w przyszłości jak nie chcesz nie czytaj xD) kiedy będzie szukała Ramen'u bo jej zasmakuje <lol2> :D:D:D:D:D:D

a na basenie jak odganiała tę wodę i krzyczała, że sekretarka jest brudna... nic tylko się śmiać xD

aaa!! i jeszcze scena, kiedy Bong kazał jej pomyśleć i posadził ją chyba na krześle... ona wstała, posadziła sekretarkę i powiedziała, aby za nią pomyślała :D:D:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

mootyl pisze:mogę cię zapewnić, że pod koniec 11 odcinka będzie chwila romansu ;p

lol, masz na myśli tą 'megaromantyczną' scenę kiedy Bong pocałował Shin Mi w czoło? widziałam ten fragment bez napisów, ale nie wiem czy to o ten ci chodzii. jeśli nie, to nie mów, jaki to fragment, może chociaz raz bede miała jakąś niespodziankę;d
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

łeee .... to chyba nie będzie niespodzianki xD
ale idę oglądać 12 ep właśnie to ci powiem czy masz mieć jakieś oczekiwania, czy też nie :)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

to nie fair, ja nie mam jak obejrzeć kolejnych odcinków...

ok, to jeśli będzie nareszcie coś KONKRETNEGO w ich relacjach, to daj znac:D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

okay, krótkie sprawozdanie z 2óch pierwszych partów w czasie, kiedy ładuje się 3ci :

Spoiler! robi się romansowo xD puszczają do siebie oczka i nawet Shin Mi miała retospekcje ;p i tak nawet wyznała mu, że coś tam czuje :D
:D :D a na viikii nie działa? ja na viikii oglądam :)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

mootyl pisze:okay, krótkie sprawozdanie z 2óch pierwszych partów w czasie, kiedy ładuje się 3ci :

Spoiler! robi się romansowo xD puszczają do siebie oczka i nawet Shin Mi miała retospekcje ;p i tak nawet wyznała mu, że coś tam czuje :D
:D :D a na viikii nie działa? ja na viikii oglądam :)

hmm, no jak wchodzę na viikii w ten kanał to mi się wyswietla na każdym parcie dupny napis "licence pending', a jak klikam w kolejne party to się pojawia komunikat:'Video unavailable: licensing agreement not completed yet.' myslalam ze sa jakies zastrzezone prawa do tego serialu , ale skoro ty mozesz ogladac to wtf? czyzbyś był jakis uprzywilejowany??

ej, RETROSPEEEKCJEEE miala?! omg, ROMANS PEŁNA GĘBĄ! o lol.

ej ale jak się będą kiedyś całować (poza czołem :D) to zataj to przede mną, proszę;d
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ejjj a te suby co Maura wstawia na forum to przypadkiem nie są do 10 lub 11 epa ? xD
nie pamiętam adresu, ale gdzieś to na forum jest :)
bo ja na viikii oglądam mam konto tłumacza :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 kwie 2010

Huuh, ja nie wiem czeeeeemu? Stawiam sobie próg 6 epów i nagle 6 ep mnie wciąga oO zuo jak nic. Wcześniej puściłam sobie na ściąganie 8, ale coś czuję ze zaraz dorzucę i pozostałe <moje miejsce na dysku gdzie sie podziałeś??>, a dalej będę grzecznie czekać na napisy od Maury xD i wielki w ogóle przełom dla mnie: polubiłam Tae Hee. A może i źle powiedziane, ale zaczęło mi się podobać to jej złoszczenie sie ciągle, kompleksy i w ogóle. Chyba wcześniej nie mogłam zdzierżyć tego ze ona miała być niby piękna i w ogóle, ale jej typ urody zupełnie do mnie nie przemawia, ale jako zupełnie rozpuszczone dziecko... muszę powiedzieć ze już bardziej przemawia do mnie ta postać xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 13 kwie 2010

iomg a mi sie własnie strasznie podoba jej typ urody, tzn. pasuje mi akurat do tej roli-jest taka laleczkowata, trochę jak azjatycka wersja barbie. cudowna<3

mootylu, wszystko fajnie ale ja jestem skazana WYŁĄCZNIE na oglądanie online, bo niestety cierpię na chroniczny brak miejsca na dysku:<
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 13 kwie 2010

obejrzałem ep. 12 i aż roi się od romansów :D
teraz czekają nas intrygi, zazdrość, odkrywane tajemnice i ani minuty spokoju *_*

czy mogę jeszcze raz powiedzieć, że kocham Bu Tae-hee? :* Moja miłość tej wiosny po prostu *_*
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 13 kwie 2010

omg, nie znasz litości, człowieku! aaaa, chce wiecej miejsca, na dysku, aaa! albo chociaż niech ci ludzie szybciej wrzucają epy z subami bo nie zdzierżę. eh, jeszcze mnie dzielą dwa epy od 12, chyba nie wytrzymaaaam! a naprawdę nie chce sobie psuć zabawy i oglądac bez napisów:<

ale twoje 'az roi się od romansów' nie da mi dziś spać;d
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 kwie 2010

odcinek 12
spoilerek

podczas grania na fortepianie "pachelbel canon" nieodparcie miałem przed oczami "My sassy girl"

Lee Si Young - i jej próba opieki nad dziećmi - no materiał na mamusię to ona nie jest ale za to jest mistrzynią świata w jedzeniu ciastek z kremem i w zakupach - mina podczas kupna wisiorka - oskar murowany :)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 14 kwie 2010

Odcinek 13
AEROBIC xD umarłem ze śmiechu <ściana>
hahaha no te kobieta mnie powala ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

5 i 6 ep --> haha! obejrzalam dwa epy pod rzad.. nareszcie sie zaczyna cos dziać.. w 6 epie mi sie podobalo jak grał na gitarze i spiewał "Falling Slowly". boskie to bylo! i jak Shin Mi opluła swój monitor wodą probujac sie dowiedziec jaki rodzaj raka moze miec Bong xD xD xD no i Woon Suk zaczyna nabierać charakteru..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”