[2010] The Birth of the Rich

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 kwie 2010

noo dotarłam do tego obiecanego 7 epa.. i doszłam do końcówki.. no i teraz co? MUSZE obejrzec 8 epa..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 kwie 2010

haaa! a nie mowilam ze koncowka 7 epa wymiata!!!!!!

ale hmmm... chyba sie troche zawiedzisz;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 kwie 2010

8 ep tez nawet fajny. zaczelo sie to w końcu kręcic jakos..

aktorka ktora gra ta nawiedzona laske co che pograzyc Shin Mi jest po prostu boska! nie wyobrazam sobie nikogo innego w tej roli! xD xD nikt inny by tak piszczec i krzyczec chyba nie potrafil jak ona xD musiala miec kupe smiechu jak to krecili xD no i jak Bong ją szarmancko obronil przed jajkiem na koncu xD i to ujecie z minami Shin Mi i jej niedoszlego adoratora xd bezcenne!!

i generalnie to mi sie podoba zakonczenie jak to zrobili.. ta muzyczka i jka Bong wpada w ekran i biegnie jak jakis James Bond.

[edit]

ep. 9 --> czy ten dom w ktorym mieszka ten koles co Bong mial mu polisę wciasnąć nie mieszka w identycznym domu jak ten z Brilliant Legacy??

[edit]

ep. 10 --> z każdym odcinkiem lubię Tae Hee coraz bardziej. ta postać jest przeurocza w tym jaka jest glupiutka xD i ta cala konspira na temat jej ojca xD haha! i jak mi sie jej wlosy podobaja!! Woon Suk robi sie coraz bardziej diaboliczny.. i widac ze zaczyna nim targac desperacja.. Shin Mi jest przeurocza w tym jak sie wkurza na Bonga. i jak Bong jej chcial prezent kupic urodzinpwy.. kochane to bylo.. ciekawa jestm czy w koncu jej cos kupi.. bo mu Tae Hee tak niedyskretnie rpzerwala proces kupowania spinki.. a taka bylam ciekawa czy ma lepszy gust niz Woon Suk.. a koncowka.. nooo.. wtf? z twarzy faktycznie bucha podobienstwem.. ciekwam jest czy to juz bedzie ten jego tatuś czy nie.. ahh icos co absolutnie musze dodac.. motyw tego rybaka i jego syna.. WYMIATA!! po prostu jestem pod wrazeniem ich złączonej bezczelnosci.. i kim ten rybak tak na prawde jest?? wtf?? a ten jego syn to w gole jest jakis.. dziiiwny.. ale slodki.. to musi miec jakis zwiazek z tymi oczami..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 kwie 2010

AAAAA, evelinux gdzie ty ogladasz ta drame?!?!?!?! w sieci jest tylko 9 epów z subami i utknelam, ju zmnie przegonilas, aaa!:<
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

xD mam konto premium na withs2 xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 kwie 2010

k***************************!!!:D:D

jakim cudem?! co musialas zrobic zeby takie dostac?:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

nie chcąc offtopować, zapraszam na PM :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 kwie 2010

mootyl pisze:hahaha scena z wodorostami to moja ulubiona, a zaraz za nią (to czeka cię w przyszłości jak nie chcesz nie czytaj xD) kiedy będzie szukała Ramen'u bo jej zasmakuje <lol2> :D:D:D:D:D:D

nareszcie zobaczylam tą osławioną scenę z ramenem!!! hahahaha, umarłam. uwielbiam ta kobietę, no uwielbiam jąąąą!!!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 kwie 2010

oh yeah oh yeah oh yeah yeah yeah! ze zacytuje MBLAQ xD xD

11 odcinek był wypasny.. ta drama faktycznie sie robi zajeibista dopiero po polowie.. akcja z ramenem.. no myslalam ze zjade.. do tego te miny syna rybaka i asystenki Shin Mi xD no pleaseee.. bo ja nie wytrzymam xD i Bu Hee.. no ona wymiata po prostu.. a jak fajnie zagrala ta aktorka matke Bu Hee xD xD loool! a pomyslec ze o maly wlos nie spisalabym tej dramy na straty.. <ufff..> wszystko dzieki tobie, kells! :*

ehh obejrzalabym se jeszcze 12 ep.. ale wiem ze jak bede wstawala o 5:50 rano to bede sobie potem w brode plula.. wiec juz nie marudze i ide do wyrka..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 kwie 2010

ha! ciesze sie, ze się przydałam!
mnie tam ta drama od razu wciągnęła i kurcze rozwala mnie to ze tak długo nas trzymają w niepewności. KTO JEST W KOŃCU OJCEM BONGA?! mg, to jest zagadka roku, na serio;d
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 kwie 2010

no jest nieźle. Przyznaję szcerze, ze to chyba drama przy której nie zasypiam, jak przy ehem, nie powiem...... :D

JESTEM TAKA PRZESZCZĘSLIWA kiedy widzę te ich " romantyczne" sceny - Romantyczni inaczej :D to idealnie do nich pasuje

a jak jej śpiewał i nosił na plecach, potem śpiewanie przez telefon
:D - koniec offtopa

Jak poszli do wesołego miasteczka a tam KUDŁATA MI - kocham ją miłością szczerą i prawdziwą , jej akcje są po prostu wypaśne( i pomyśleć, że ona mi się zawsze z takimi zołzami kojarzyła)
A jak grzeje na tych szpilach co chwila - do tego jeszcze sssyczyyy :D

Jakoś się nie nudzę na tej dramie i faktycznie , jak to się skończy, bo namieszali już nieźle 8)
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 21 kwie 2010

czytam wcześniejsze posty i czytam i coraz bardziej mi się podobają komentarze:)

chyba zacznę tę dramę... zaintrygowała mnie scena z ramen:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 kwie 2010

KartoflAnka pisze:Romantyczni inaczej :D to idealnie do nich pasuje

dokładnie! aczkolwiek nie doszlam jeszcze do zadnej sceny z wesolym misteczkiem..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 kwie 2010

dokładnie! aczkolwiek nie doszlam jeszcze do zadnej sceny z wesolym misteczkiem..

będzie będzie, a jak zobaczysz KOKARDY to padniesz :D ja się przechyliłam z całym krzesłem jak to ujrzałam.
Aha i KRÓLICZE USZKA KUDŁATEJ MI

:wink: to jest normalnie :P nie mam słów
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 kwie 2010

ania, zaraz cię uwieszę pod moim sufitem za takie komenty.. wiesz ze tera zmi wyjscia nie dajesz zadnego?

[edit]

ep 12 --> akcja "duża złośnica kontra mała złośnica" była przeboska! hahaha1 ktos jej utarł nosa w koncu xD

a akupy z Woon Seok.. "S-H-O-doubleP-I-N-G" xD no ale on to psychol jakis ejst.. jak pokazuja ten jego morderczy wzrok to mnie az ciary przechodza.. on ładnie musi miec nierowno pod sufitem..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”