[2005] Be Strong Geum Soon

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2005] Be Strong Geum Soon

Postautor: thon » 17 mar 2010

Be Strong Geum Soon

Obrazek

TYTUŁ: 굳세어라 금순아 / Goot-se-eo-ra Geum-soon-ah
TYTUŁ ANGIELSKI:Be Strong Geum Soon /Aja, Geum Soon
GATUNEK: dramat,romans
ODCINKI: 163 po 30 minut (finałowy 55 minut)
NAPISY: dostępne w postaci subripów z dvd -sub i ifo - w razie kłopotów służe pomocą w przerobieniu je na srt bądź txt
WYSTĘPUJĄ:

Na Family

* Han Hye Jin as Na Geum Soon (24)
* Yoon Yuh Jung as Geum Soon's grandmother
* Lee Hui Do as Geum Soon's uncle
* Yang Hee Kyung as Sook Mo (Geum Soon's uncle's wife, Geum Ah's mother)
* Choi Ja Hye as Na Geum Ah (cousin, 24)

Goo family

* Kang Ji Hwan as Goo Jae Hee (30)
* Yoon Mi Ra as Oh Mi Ja (mother, 54)

Noh family

* Kim Yoo Suk as Noh Si Wan (37)
* Park In Hwan as Noh So Jang (father, 63)
* Kim Ja Ok as Kim Jung Sim (mother, 56)
* Lee Min Ki as Noh Tae Wan (brother, 26)
* Lee Han as Noh Jung Wan (Geum Soon's husband-to-be)

Jang family

* Lee Se Eun as Jang Eun Joo (28)
* Jang Yong as Jang Pak (father, 56)
* Yang Mi Kyung as Young Ok (Eun Joo's stepmother)

OPIS:

Historia dziewczyny jako niemowlę opuszczona przez matkę - wychowana przez babkę i ciotkę.W wieku 19 lat zachodzi w ciążę i wychodzi za mąż .Szczęście nie trwa długo,ba trwa tylko kilka dni mąż ginie w wypadku samochodowym.Młoda dziewczyna nie mając dokąd pójść zostaje u swoich teściów ,znosząc upokorzenia,cierpkie słowa i zarzuty że to przez nią zginął jej mąż,walczy o realizację swoich marzeń, spełnienie swoich snów zostania stylistką.Czy los sprawi że odnajdzie matkę ,czy ktoś pokocha samotną wdowę z dzieckiem?

UWAGI:

Drama z Han Hye Jin i z Kang Ji Hwan - więc jak jej nie obejrzeć :).Pierwszy raz widzę HHJ w roli nie jakiejś wyniosłej ,bogatej dziewczyny i bardzo mi się podobała a KJH od dawna jest jednym z moich ulubieńców.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

odcinki dostępne w formie rawów avi lecz znalazłem także w formie hardsubów w mp4

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 mar 2010

HAha, prawie nie poznałam Han Hye Jin xD Nie za bardzo za nią przepadam, denerwowała mnie w Terroirze, ale tu wygląda fazowo xP
W sumie to można by było obejrzeć sobi co jakiś czas po odcinku-dwa skoro to tylko pół godziny trwa. . . Poza tym Kwan Ji Hwan tam jest więc <33 Thon a miałbyś jakiegoś linka do odcinków z napisami bo prawdę powiedziawszy jak bardzo się rozglądam w moich źródłach tego nie widzę ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 11 cze 2010

ohh jestem szalona,już 60 odcinków, zarwałam kilka nocek, pogryzły mnie komary(dobrze ze mam klapkę na muchy- master of klapka jestem normalnie^^) jestem zmotywowana na pewno obejrzę do końca! ten link od thona w dziale KJH mnie motywuje - akcja z poparzeniem już była, sprzątanie salonu też, czekam na taniec ala Travolta:)
KJH jest świetny<33 ! na początku możne go mało, bo 10 odcinków to takie przedstawienie całej rodzinki Guem soon- różne trudności z jakimi musi się zmierzyć, ale przebrnęłam i teraz coraz więcej jest KJH (podobają mi się te jego zawieszenia jak myśli o Guem soon i sam się do siebie uśmiecha)
Guem soon jest niesamowita ,te akcje jak wyrywa włosy asystentce stylistki te kibelkowe bójki, ahh też bym jej włosy wyrwała! Guem sonn nie daj sie!
idę oglądać dalej bo jeszcze dużo mi zostało:)(chiński dubbing jest zły czasami trafiają się takie odcinki, masakra!!)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 cze 2010

Pino pisze:(chiński dubbing jest zły czasami trafiają się takie odcinki, masakra!!)

przecież jest wersja dvd rip odcinków bez chińskiego dubbingu
A po przebrnięciu przez początkowe nudniejsze odcinki drama robi się świetna - szczególnie gdy KJH zacznie poważniej mysleć o biednej dziewczynie
I teściowie Geum Soon - jak z początku ich znienawidziłem (ech ta mamuska) tak potem pokochałem :)- a jeszcze jak starszy syn się ożeni to wtedy będą mieli problemy :)
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 11 cze 2010

ta teściowa na początku faktycznie straszna, ale jest coraz lepsza:) po dziadkach widać, że zależ im na brzdącu, nawet byli z nim w szpitalu (teściowa jak się strasznie przejęła, jak spadł z krzesła- kobitka, choć na pierwszy rzut oka wydaje się chłodna, to ciepła z niej babka^^) cała ta rodzinka jest świetna i ten średni brat LOL jakie on ma fazy, na punkcie wyglądu, te wszystkie maseczki; niby nienawidzi Guem sonn to pomału zmienia o niej zdanie:)
Wesele już było zobaczymy co będzie dalej:)
Evel to faktycznie miłość, ale chyba polubiłam tą serie i cała ta zwariowaną rodzinkę, może Guem sonn to nie Yi Nok, ale też jest niesamowita. a i jestem ciekawa jak sobie poradzi:)
Obrazek

Wróć do „K-drama”