[2009] I Love You Ten Million Times

seriale z Korei
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

[2009] I Love You Ten Million Times

Postautor: madziorekk » 19 mar 2010

I Love You Ten Million Times

Obrazek
Obrazek

Tytuł: 천만번 사랑해 / Cheonmanbeon Saranghae
Inne tytuły: Loving You a Thousand Times / I Love You Ten Million Times
Poprzedni tytuł: 행복의 조건 / Terms of Happiness
Rodzaj: melodradramat, romans
Ilość odcinków: 55
Stacja: SBS
Oficjalna strona: http://tv.sbs.co.kr/1000/
Ranking odcinków: Tutaj

Obsada
* Lee Soo Kyung jako Go Eun Nim (고은님)
* Jung Kyu Woon jako Baek Kang Ho (백강호)
* Ryu Jin jako Baek Jae Hoon (백세훈)
* Kim Hee Chul jako Lee Chul
* Go Eun Mi jako Lee Sun Young (이선영)
* Lee Si Young jakow Hong Yeon Hee (홍연희)

Opis:
Baek Sae Hoon i jego żona, Lee Sun Young od kilku lat desperacko starają się począć dziecko. Matka Sae Hoona pewnego dnia wpada na pomysł "zatrudnienia" matki zastępczej, która urodziłaby jej synowi i jego żonie dziecko. Na początku sceptycznie do tego nastawiona Sun Young w końcu decyduje się na ten desperacki krok i ukrywa całą sprawę przed swoim mężem. I wtedy poznajemy Go Eun Nim, która zgadza się zostać matką zastępczą w zamian za sporą sumę pieniędzy, którą zamierza przeznaczyć na operacje chorego ojca.
Wszystko kończy się w ostateczności dobrze dla obu stron, jednak Go Eun Nim z czasem trafia do pracy do firmy prowadzonej przez teścia Sun Young i tam zakochuje się z wzajemnością w synu dyrektora firmy, Baek Kang Ho, który jest również szwagrem Lee Sun Young.

Ode mnie:
Nie sądziłam, że kiedykolwiek skuszę się na 55 odcinkową dramę, a tu takie duże zaskoczenie :D Lubię melodramaty i lubię takie pokręcone historię... Dramę mogłabym podzielić na 3 części: początkowe odcinki, które były bardzo ciekawe, środkowe odcinki, które były momentami nudne i przydługawe, oraz ostatnich 10-12 odcinków, w których zaczęło się bardzo dużo dziać :) Właściwie na te ostatnie odcinki czekałam z utęsknieniem, aż WITHS2 je przetłumaczy :) I w końcu doczekałam się ostatniego odcinka - na którym oczywiście popłakałam się~~ Lubię w tej dramie to, że jak ktoś lubi sobie popłakać to ma do tego kilka okazji :P I chociaż fabuła jest pokręcona to nie jest trudne do zrozumienia, kto z kim i dlaczego :P
Naprawdę polecam ją z czystym sumieniem :)

Zdjęcia:
Spoiler! [spoiler2]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Źródło: soompi, wiki

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 19 mar 2010

jako że ja wręcz pasjami lubię dłuugaśne dramy - ta niewątpliwie obejrzę ,zresztą mam już całą na HD ,a opis zachęcił mnie ,mam tylko jedno pytanie - musisz mieć dostęp do VIP sekcji WITHS2 skoro masz napisy do 2 ostatnich odcinków - pozazdrościć
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 21 mar 2010

oo tak oglądaj :D jestem ciekawa czy ci się spodoba :D no i tak mam tam dostęp :) naprawdę warto ^^
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 21 mar 2010

O rany - pomijajac tematyke filmu to jak ogladalam zdjecia i doszlam do 3 z kolei (a 2 w niebieskiej sukience) to myslalam ze ta dziewczyna ma jakies zdeformowane kolano :shock: co za zdjecie az mnie ciary przeszly :wink:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 mar 2010

O rany - pomijajac tematyke filmu to jak ogladalam zdjecia i doszlam do 3 z kolei (a 2 w niebieskiej sukience) to myslalam ze ta dziewczyna ma jakies zdeformowane kolano Shocked co za zdjecie az mnie ciary przeszly Wink

max :shock:

a to widziałam i da radę polukać :D
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 26 mar 2010

jestem juz po połowie i hm... no ciekawe jak to wszystko się rozwiąże, chociaż szczerze powiedziawszy, zaczęłam to oglądać głównie dla heechula, nie zawiodłam się na nim nawet, ale teraz sie zrobił taki... blaaah ;< udomowiony ;/ nie podoba mi się, co zrobili z jego postacią... miałam nadzieje, ze np. ktoś go wyskautuje, zrobia z niego modela czy cóś, a tu takie nic ;/ i nawet w pokoju nie miał płyty sj, a tego się juz wręcz spodziewałam! i w ogóle główna bohaterka... widziałam ja wczesniej w soulmate, też nie przypadła mi do gustu, ale tutaj to już aboslutnie, z tymi swoimi sarnimi oczami i 'kang ho-shi~' ;/ a fe.

narzekam strasznie, a tu jeszcze tylko 15 odcinków, czyli znając mnie skończe jutro w nocy... eh. heechul, fighting!
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2009] I Love You Tens Million Times

Postautor: thon » 04 mar 2011

Brr ,dziwna drama,wiele zbędnych ,nudnych ,nic nie wnoszących wątków.Za to bardzo ciekawy główny wątek ,więc dzięki opcji "FastForward" udało mi sie przeskakując zbędne przedłużacze skończyć tą dramę.Bardzo ciekawi bohaterowi - całą rodzinka Kang Ho nie jest łatwa do zakwalifikowania - przechodzą swoiste metamorfozy od "dobry" do "zły",potem do "zły i podły" by na końcu wrócić do pozycji "dość dobry".
No i moja ulubienica - Lee Si Young - jako ta trzecia ,mająca długoletni romans z żonatym facetem - nie jest to jej najlepsza rola ,ale też całkiem dobrze zagrana i z sensem przedstawiona.
Najsłabsze to oczywiście aż do bólu zębów słodaśne zakończenie - no ale to kdrama i tak miało być.
Ach i w końcu lisica z Gumiho ,tu troszkę ładniejsza (ale tylko ciut ciut) w romansie z paskudnym (moim zdaniem)Chulem - i tu nawet podobała mi się jej głupiutka postać.
Ogólnie drama ta ani za bardzo zła ,ale nie jest za bardzo dobra ,w kategorii kobył dramowych o podobnej tematyce Happiness i Golden Bride o wiele lepsze zostawiły mi wrażenie po sobie.Z ciekawostek "jaka to drama"- rzadko mi się zdarza rozpoznać co za dramę oglądają w tv bohaterowie ,ale tu jestem na 100 procent pewny - taki rower w dramach historycznych był tylko raz :)
Obrazek

Wróć do „K-drama”