[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 15 kwie 2010

w ogóle przyjrzałam się fryzurze ajummy - nie czaję tego, ona tylko z przodu ma podkręcone jakieś loczki z tyłu proste - why? gdyby to miało wyglądać że ona tak ma normalnie włosy całe pokręcone czy coś to zrozumiem, ale podkręcanie sobie takie przodu jakieś takie bly jest. Zwłaszcza ze niby tyle roboty ma ale na kręcenie włosów czas ma? eh.

bo to chyba ma wyglądać, że niby naturalne ma takie :wink:

w ogóle czy tylko ja tak mam ze nie potrafię sobie ich wyobrazić jako parę? ona jest taka ajummowa a on taki zupełnie inna planeta, halo ziemia.

no fakt, nie dość,ze z niego zrobili takiego mało inteligenta( w marchewkowym polu jak warzywo tkwię) - bo on to dosłownie jak taki chomik na takiej karuzeli :D ale chyba w tym jego urok - taki wiesz duży i przygłupi. Mam wrażenie, że on nam nagle zmądrzeje jakoś :P jak to bywa :wink:

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 kwie 2010

Mam wrażenie, że on nam nagle zmądrzeje jakoś

że co, ze on może książki zacznie czytać? bo uwierzę jeszcze xD może i ajumma za mądra nie jest, ale z 10stron przeczytać potrafi, Siwon za to na stronie tytułowej już usypia xD Dla mnie ich relacja to trochę mamusia i duże dziecko, jakoś romans to wręcz jak kazirodztwo xp

no a włosy - to właśnie ni w cholerę wygląda naturalnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 kwie 2010

Mało inteligenta - dobre, choć słabo powiedziane :D

Oniazem fajnie wyglądają ale jako para... nie... raczej jak rodzenstwo...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 15 kwie 2010

już 8 odcinków za mną

Ajhumma jest boska, jak ona potrafi zgasić faceta w ciągu sekundy, a ten nawet nie wie co odpowiedzieć powinien xD
ta fryzurka wprawdzie lekko dziwnie wygląda i nie bardzo jej pasuje, jak widać taki jej image wymyślili

SW ma boskie miny, ale on jest całkiem nie w moim typie i jakoś nie mogę się nim zachwycać :? choć chwilami jest słodki xD

szef w końcu się uśmiechnął :D a już jego sztywniactwo i brak reakcji na zdradę żony drażniła mnie, choć właściwie to dalej nic się nie zmieniło :)
co do jego żony, to trudno trochę jej się dziwić, on taki oziębły jest, nie to żebym pochwalała zdradę, ale jakoś nie jestem w stanie jej nie lubić xD

całkowicie nie cierpię tej zołzy, po prostu mimo całej jej urody, nie mogę jej znieść, jest okropna :!: do grona nie lubianych jeszcze tu dołączą podły były mężulek, wścibski dziennikarz i paskudny menadżer

za to mała jest słodka i ma talent plastyczny xD

w każdym razie, mimo że MinWoo sam jeszcze nie wie dlaczego, ale zamierza stanąć na wysokości zadania, to chyba jego pierwsze razy przy Ajhummie, gdy próbuje zrobić coś dla kogoś innego, nieegoistycznego

i rzeczywiście niektóre momenty i zachowania kojarzą się z FH i Rainem xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

ja też wciąż ni epotrafię sobie ich wyobrazić jako pary. on to takie dużo i niezbyt rozgarnięte dziecko, a ona jest tak bardzo ahjummowata, jak to tylko możliwe-twórcy dobrze się spisali, bo zrobili z niej prawdziwą gosposię;d ale fakt faktem-ona bardziej mi pasuje na jego mamusię, niż jego kobietę.

co do fruzury - wg mnie chae rim jest naprawdę ładna i nawet ta fryzura nie jest w stanie jej oszpecić, ale za to zdołała ją bardzo postarzyc. podejrzewam, że taki właśnie był zamysł, ale jak tak oglądam tą dramę to się łapię na tym, ze ubolewam bardzo nad jej fryzurą (omg, jak bardzo fryzura może człowieka zmienić... wystarczy kilka ruchów nożyczek i naprawdę calkiem inny człowiek wychodzi!)

wciąż porównuje obecną chae rim z jej wyglądem z czasów Dal Ja's Spring. wiem, ze lata lecą, a ludzie raczej nie młodnieją, ale to dopiero 3 lata mineły... a różnica wg mnie jest ogromna (a wszystko za sprawą fryzury i, w mniejszym stopniu, makijażu:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

sami chyba przyznacie że różnica jest:) nadal jest ładna i słodka, ale wygląda duuużo poważniej. dodatkowo chae rim jest tak naturalna w byciu mamą, gospodynią domową itp. ze tym bardziej nie mogę uwierzyć ze to ta sama aktorka która grala w DJS! respekt:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 kwie 2010

Haha Kells teraz widząc te fotki stwierdzam, że Chaerim miała kolejną operację plastyczną ;p Wychodzi na to, żę po Dalji poliki jeszcze sobie zrobiła XP

Zresztą.... wystarczy ją wpisać w google i zdjęcia mówią same za siebie XP KLIK

ja też wciąż ni epotrafię sobie ich wyobrazić jako pary. on to takie dużo i niezbyt rozgarnięte dziecko, a ona jest tak bardzo ahjummowata, jak to tylko możliwe-twórcy dobrze się spisali, bo zrobili z niej prawdziwą gosposię;d ale fakt faktem-ona bardziej mi pasuje na jego mamusię, niż jego kobietę.

No właśnie to jest takie śmieszne między nimi ;p On faktycznie potrzebuje nani, ale zaprzeczyć nie można, że jak chce to się zachowuje jak facet (dobra, narazie niszowo XP) xP Ja myślę, że przyjdzie czas, że i nasza ajumma będzie pokazana jako nooo kobieta stworzona dla niego ;p . Teraz faktycznie zachowuje się jak ktoś około mamy-starszej siostry. Ale nie zmienia to faktu, , że mimo tych częstych kłótni całkiem dobrze się ze sobą komunikują i jedno przy drugim czuje się wygodnie. A to raczej ważne ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

to ona jtak słynie z operacji plastycznych? nie wiedzialam nawet i naiwnie sadzilam ze wszystkie zmiany mają swoje zrodlo w umiejętnościach (lub ich braku) stylistów. po cholere ona w takim razie robiła te poliki, przecież w DJS była taka ładna. w ogóle tam to ona była taka megastylowa, uwielbiałam ją.

a co do relacji ahjumma-minwoo... fakt, mają dobry kontakt z sobą i swobodnie się czują w swoim towarzystwie, ALE... wciąz nie mogę się pozbyć tego wrazenia ze ona po prostu traktuje go jak synka. ma do niego takie matczyne poodejscie, czasem wydaje mi się, ze jest dla niej takim zastepstwem za minji:D to wrazenie nasila się za każdym razem kiedy ahjumma z tą swoją matczyną troskliwością i zapobiegliwością mówi do minwoo 'napij się soczku, to zdrowe dla twojego ciała', 'musisz coś zjesc, bo inaczej będziesz słaby', musisz się wyspać, w końcu jutro masz cięzki dzień' itp; :D szkoda ze mu jeszcze nie każe wracac do domu przed 20 i myć rączek przed jedzeniem, ale mysle ze w koncu i do tego dojdzie :D:D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 kwie 2010

po cholere ona w takim razie robiła te poliki, przecież w DJS była taka ładna. w ogóle tam to ona była taka megastylowa, uwielbiałam ją.

No przed Dalją jeszcze inaczej wyglądała :P Nos, policzki, trochę oczy i chyba podbródek ;0 W ogóle co roku inaczej :D

szkoda ze mu jeszcze nie każe wracac do domu przed 20 i myć rączek przed jedzeniem, ale mysle ze w koncu i do tego dojdzie Very HappyVery Happy

Dlaczego intuicja mówi mi, że usłucha? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 kwie 2010

Maura pisze:
szkoda ze mu jeszcze nie każe wracac do domu przed 20 i myć rączek przed jedzeniem, ale mysle ze w koncu i do tego dojdzie Very HappyVery Happy

Dlaczego intuicja mówi mi, że usłucha? XD

to drama, nie ma wyjścia, musi usłuchać xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 16 kwie 2010

No nareszcie piątek to nadrabiam zaległości xD jestem po 8 epie.
Ahjumma i jej tekst do Siwona, że jego pocałunek nie był niczym specjalnym - bezcenne :D a jeszcze bardziej bezcenna była jego mina :D
Nareszcie pokazali uśmiech Ye Eun xD i początek rodzicielskich instynktów Siwona. Jak ten chłopiec pociągnął małą za włosy to mina tatusia była świetna. Gotów był normalnie pójśc do tej szkoły i coś temu małemu zrobic xD
drama mi się coraz bardziej podoba, aż nie wierzę, że to już połowa. czekam na 9 ep ;)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

Speak pisze:drama mi się coraz bardziej podoba, aż nie wierzę, że to już połowa. czekam na 9 ep ;)

no wlasnie to jest dosc dziwne - tez mam takie wrazenie ze ta drama jakos tak szybko leci. nie wiem jak to się stało ze widzialam juz 8 epów. najgorsze jest to, ze to już półmetek, a ja za bardzo się przywiązałam do ahjummy i minwoo:<

swoją drogą, to już połowa, a romans z szefem nawet się jeszcze nie zaczął... kiedy oni zdązą pokazać rozwój romansu z szefem, zazdrość minwoo, zazdrość Yoo Ra, której też wcale zbyt dużo nie było póki co... boshh, czemu ta drama nie moze miec 20 epów?:>
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 kwie 2010

Aaaaaa i czemu ja to czytam ...:( jestem dopiero po 4 epku... gdyż czekam niecierpliwie na polskie napisy ( jakoś wole nasze polskie xD) a tu sie dowiaduje co będzie później :( w sumie domyślałam się romansu i teraz już się tylko upewniłam no trudno mam nadzieję że mimo to będzie mi sie przyjemnie oglądało :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 kwie 2010

Tsukush pisze:Aaaaaa i czemu ja to czytam ...:( jestem dopiero po 4 epku... gdyż czekam niecierpliwie na polskie napisy ( jakoś wole nasze polskie xD) a tu sie dowiaduje co będzie później :( w sumie domyślałam się romansu i teraz już się tylko upewniłam no trudno mam nadzieję że mimo to będzie mi sie przyjemnie oglądało :)

ja akurat nie mam z tym problemu, wręcz działa to na mnie odwrotnie, im więcej wiem co będzie, tym bardziej mam ochotę to obejrzeć xD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

nie wiem czy juz macie i czy w ogóle ktoś jej zainteresowany, ale w razie czego wrzucam OSTa do dramy:

http://www.megaupload.com/?d=SYE6SPL0

enjoy! :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 kwie 2010

ale jest tu więcej niż 3 piosenki?
dzięki xD

Wróć do „K-drama”