[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

jest 10 utworów :)

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 kwie 2010

mimo, że 8 ep troche zamulał, mimo... mimo, że cokolwiek tam jest źle nadal ta drama jest *___* przeurocza i cudowna, w ogóle, nie wiem XD chyba mi odbiło ;Pi już zdążyłam pomyśleć o tym, że chętnie zobaczę siwona w kolejnej dramie. ehu ehu <3 no ale 7 ep był przedni, tak wracając do dramy... :D no i ost się przyda, przyda, bo zacne dongi lecą <3
a i czasami mnie sposób ubierania ahjummy rozwalają na łopatki ;D
i czekam też na grubszą akcję tej laluni od min woo, hehe... jaka ona jest ARGGGGHhwduf zua! ale wykręci jakiś numer, to pewne... uhuhuhu...
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

rikli pisze:już zdążyłam pomyśleć o tym, że chętnie zobaczę siwona w kolejnej dramie. ehu ehu <3 no ale 7 ep był przedni, tak wracając do dramy... :D

ta drama się jeszcze nie skonczyla a ja już ubolewam nad tym ze na kolejną z siwonem trzeba bedzie pewnie długo czekac:< na szczescie mozna wrócić do jego wczesniejszego dramowego dorobku, ale nigdy nie było tak dobrze jak teraz<33 (no moze poza 18 vs. 29, gdzie wyglądał po prostu przepięknie, ale było go tam zdecydowanie za mało:<)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 kwie 2010

(no moze poza 18 vs. 29, gdzie wyglądał po prostu przepięknie, ale było go tam zdecydowanie za mało:<)

No zdecydowanie tą dramkę dla niego momentami się oglądało <333333333333 Normalnie aż się chce znowu ;p

a i czasami mnie sposób ubierania ahjummy rozwalają na łopatki ;D

jeeeeny, jeansowa kurtka, spódniczka do kolan i obowiązkowo szyja chustką obwiązana ;p Ale i taaak urocza ^________________^
Ale jednak bardziej podoba mi się styl Park Han Byul - taki ofcjalny-nieoficjalny, modnie, ale klasycznie. Ahh mieć taką figurę by zakładać takie ciuchy *______*
Obrazek
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 18 kwie 2010

kells pisze:ta drama się jeszcze nie skonczyla a ja już ubolewam nad tym ze na kolejną z siwonem trzeba bedzie pewnie długo czekac:<

Z ust mi to wyjęłaś. Ledwo obejrzałam 8 ep, a już mi się płakać chce że już niedługo koniec i że takiego stężenia Siwona w jednej dramie długo nie obejrzę T^T
W każdym razie, o. mój. Boże. Kocham to. Zaczęłam oglądać ze względu na moją wielką Sujową miłość, ale na szczęście nie tylko on tam błyszczy (bo ja całym sercem uważam, że Siwon jest bardzo dobrym aktorem i w ogóle widać, że ma do siebie dystans, więc tym bardziej go wielbię).

Ajumma boska! Uwielbiam jej fryzurę, jest taka pocieszna XD <3 No i nie wiem, mi się podoba ta jej naiwność, bo to nie jest taka naprawdę głupia dramowata naiwność, tylko taka... taka naprawdę urocza ^^ I w ogóle chciałabym mieć taką ciocię jak ona (btw, moja ciocia ma identyczną fryzurę, tylko blond XD) : P To moja pierwsza drama z tą aktorką, ale uważam, że jest świetna i ajummowata jak trza. I strasznie strasznie kibicuję jej i Minwoo, Boże, nie mogę się doczekać, kiedy dojdzie między nimi do konkretnego starcia, konkretnej akcji i konkretnych wyznań <3

No dobrze, a teraz przejdźmy do Siwona. Otóż kocham go, autentycznie go kocham XD Raczej wątpię, żeby w prawdziwym życiu był taki rozpieszczony i głupi (wiedza oparta na 1928374 obejrzanych programach z SuJu), więc granie zidiociałego gwiazdora z problemami i głęboko ukrytymi kompleksami idzie mu bardzo dobrze, no i do tego te miny! *umiera za każdym razem jak widzi Siwona robiącego dziwne miny* Totalnie rozbroił mnie moment, kiedy Minwoo oglądał filmik z przedszkolnego pokazu tej małej (która nawiasem mówiąc, obok Yoogeun'a z Hello Baby z SHINee, jest najsłodszym dzieckiem na świecie. Z reguły nie lubię małych dzieci, ale te dwa stworzonka sprawiają, że się ślinię) ^^ I ta klata... Omo, Siwonie, ty seksowna kreaturo... Jak tak dalej pójdzie wykrwawię się na śmierć zanim OML się skończy XD Chociaż... Taka moja mała i smutna obserwacja - im Siwon starszy, tym brzydszy *__*

Co tam jeszcze... Żywię głęboką nadzieję, że ex-mąż ajummy zginie pod kołami ciężarówki i pociągnie za sobą tą głupią, co podrywa Minwoo, a małżeństwo dyrektora The Show i choreografki odżyje, odkryją miłość do siebie na nowo i urodzi im się dzidziuś ; D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 kwie 2010

Domek pisze:No dobrze, a teraz przejdźmy do Siwona. Otóż kocham go, autentycznie go kocham XD Raczej wątpię, żeby w prawdziwym życiu był taki rozpieszczony i głupi (wiedza oparta na 1928374 obejrzanych programach z SuJu), więc granie zidiociałego gwiazdora z problemami i głęboko ukrytymi kompleksami idzie mu bardzo dobrze, no i do tego te miny! *umiera za każdym razem jak widzi Siwona robiącego dziwne miny* Totalnie rozbroił mnie moment, kiedy Minwoo oglądał filmik z przedszkolnego pokazu tej małej (która nawiasem mówiąc, obok Yoogeun'a z Hello Baby z SHINee, jest najsłodszym dzieckiem na świecie. Z reguły nie lubię małych dzieci, ale te dwa stworzonka sprawiają, że się ślinię) ^^ I ta klata... Omo, Siwonie, ty seksowna kreaturo... Jak tak dalej pójdzie wykrwawię się na śmierć zanim OML się skończy XD Chociaż... Taka moja mała i smutna obserwacja - im Siwon starszy, tym brzydszy *__*

omg nie wierzeee! gdzieś ty sie dzieczyno ukrywała do tej pory?! ja tu sie sama musialam siwonem podniecac, nikt mnie nioe rozumial, czulam sie taka samotna w swojej fascynacji i nareszcie znalazlam soulmate'a!!! och och, jak dobrze ze jestes:D siwon jest (od niedawna bo od niedawna ale jednak) moja ogromną miłością. świetnie mu wychodzi robienie z siebie idioty w OML, a jego miny są po prostu mistrzowskie<3333

Aaaa i nie 'im siwon starszy, tym brzydszy', tylko im starszy tym mu robią brzydszą fryzurę i to przez to! :D

Domek pisze:Co tam jeszcze... Żywię głęboką nadzieję, że ex-mąż ajummy zginie pod kołami ciężarówki i pociągnie za sobą tą głupią, co podrywa Minwoo, a małżeństwo dyrektora The Show i choreografki odżyje, odkryją miłość do siebie na nowo i urodzi im się dzidziuś ; D

Amen. kocham cię. :D
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 19 kwie 2010

Haha, Kells po pierwsze dzięki za soundtrack (pierwszy link działał mi normalnie), który jest milusi ^^ A po drugie, no i widzisz, to masz już własnego siwonowego soulmate'a w postaci mnie! XD *przybija piątkę*

Aaa, zapomniałam napisać jak strasznie lubię taką dramową zazdrość - on powoli uświadamia sobie, że ona jest mu jednak bliska, tymczasem ona jest niczego nie świadoma i jeszcze bardziej go denerwuje swoją nonszalancją w kontaktach z innymi mężczyznami. A on się tak spina wewnętrznie, bo sam jeszcze nie kapuje o co chodzi, ale chce być taki męski i opiekuńczy, a ona nic! Jejciu, kocham to *3* Och och, czy kiedyś jakiś piękny Koreańczyk będzie tak zazdrosny o mnie? Och och! XD 9 odcinku, wyjdź już! * v *

kells pisze:Aaaa i nie 'im siwon starszy, tym brzydszy', tylko im starszy tym mu robią brzydszą fryzurę i to przez to! :D

*myśli* O kurczak, ty wiesz, że możesz mieć rację XD Bo to w sumie prawda, jak go czasem wystylizują to wygląda jak kupa. (btw, najbardziej lubię jak ma włosy jak tu: http://christianti.files.wordpress.com/ ... n13rr8.jpg No, w każdym razie coś w tym stylu <3)

kells pisze:Amen. kocham cię. :D

A, dziękuję dziękuję, ja siebie czasem też XD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 kwie 2010

Domek pisze:*myśli* O kurczak, ty wiesz, że możesz mieć rację XD Bo to w sumie prawda, jak go czasem wystylizują to wygląda jak kupa. (btw, najbardziej lubię jak ma włosy jak tu: http://christianti.files.wordpress.com/ ... n13rr8.jpg No, w każdym razie coś w tym stylu <3)

ahahahahaha, JAK KUPA, ahahahahahahaa!:d:d no rozwalilas mnie!:D o tak, na tej focie wygląda świetnie, ale mimo wszytsko chyba najbardziej kochalam jego fryz w 18 vs 29 czyli taki:
http://www.asianpopcorn.com/battle_images/choi_shi_won_on_18_vs_29-200901152011303.jpg

a tu z kolei wlasnie wygląda jak kupa: http://upic.me/i/zq/selca.jpg

w kazdym razie no, ja juz nie moge przez niego normalnie funkcjonować. czuje głód OML, jeszcze tylko 1 dzien...
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 19 kwie 2010

kells pisze:omg nie wierzeee! gdzieś ty sie dzieczyno ukrywała do tej pory?! ja tu sie sama musialam siwonem podniecac, nikt mnie nioe rozumial

Ej no przepraszam, a ja?XD.
Ha, wreszcie skończyłam ósmy odcinek i mam do powiedzenia jedno - ja chcę następny :D. Jak przez pierwsze trzy się wynudziłam trochę, tak potem mnie wciągnęło już całkiem. Nawet tą dziewczynkę polubiłam, jak już przestała płakać bez przerwy, teraz przynajmniej widać jaka jest ładna :). Na męża głównej bohaterki nie mogę patrzeć i nie mogę go słuchać, tak mnie denerwuje. Jak widzę te jego miny to się dziwię jakim cudem ona w ogóle za niego wyszła.
I łomatkoboskojezusowo, jakie Siwon robi miny :D:D:D. I w ogóle ta akcja z misiami była boska XD.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no dobra, Kajak, ty troche mnie rozumiesz. chcoiaz wczoraj mi troche podpadlas, jak swierdzilas ze AZ TAK to na nieog nie lecisz;d ja lecę maksymalnie:D

boshhh, ja chyba nie wytrzymam i obejrze 9 ep bez napisów:D

a miny siwona są po prostu mistrzowskie, ale to juz powtarzalam chyba ze 100 razy;d
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 19 kwie 2010

Alealeale ja tylko mówiłam że nie lubię go aż tak żeby chcieć z nim lizaka, mówiłam ci że to jest mój numer dwa w suju, znaczy że go lubię :D.
Ja poczekam aż będą napisy, chcę cokolwiek z tego rozumieć.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ep 9 spoilers

oczywiscie nie wytrzymalam i przejrzalam RAWa. nie ogladalam od deski do deski ale... NIEEE! zle zle zle, wszystko zle:< niewiele zrozumialam, ale.... pod koniec to normalnie placz i zgrzytanie zębów. za to koniec previewa do 10 epa = <3. córeczka minwoo jest miodem na moje serce :)

a teraz z napisami

ok, seriously, to byl najsmutniejszy odcinek jak dotąd. pzrez pół epa ryczałam-w sumie sama nie wiem czemu, ale jakos tak... jak juz ustalili w managerem co zrobią, to wszystko co nastąpiło potem (wyczieczka do zoo, wylanie mleka) wydawalo mi się megadołujące... tak jakby on byl mily nie z sympatii do córki ale dlatego ze to tak w ramach pozegnania;/ i swiadomość tego mnie strasznie dobijała. moment kiedy minwoo zadzwonil do swojego managera zaraz po tym jak odbyli rozmowe w karaoke, byl taki heartbraking... zadzownil tylko po to zeby mu powiedziec ze na pewno, ale to na pewno potem zaadoptuje swoją córeczkę... bosh, tak mi go żal. tzn no wiadomo ze postępuje karygodnie chcac porzucic wlasną córkę, no ale z drugiej strony jest facet w potrzasku-wszedzie reporterzy, wszyscy szukają na niego haka, węszą skandale itp. no to nie ma się co dziwić ze się minwoo czuje zaszcuty. poza tym manager w jednej kwestii miaol racje - jak wybuchnie skandal i media sie od nieog odsuną to za co bedzie utrzymywał córkę? ale oczywiscie to nie jest zadne wytlumaczenie, bo jakas praca by się znalazla, nawet poza mediami. w kazdym razie on to musi strasnzie przezywac i widac to bylo ze sie bil z myślami i walczył sam z sobą...

mam nadzieję, ze jakimś cudem mu się odwidzi, bo przecież ahjumma musi zostać u nieog na chacie!!!!!!!!:D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 21 kwie 2010

DZIEWIĄTY EP

aaaaaaaaa
tak, to było źle źle źle. siedziałam jak na szpilkach. w sumie można było oczekiwać wyjścia z min woo zimnego drania w końcu, bo człowiek nie zmienia się od tak, a rozpuszczony był. sprzeciwiać się ciągle managerowi też nie może. a pomysł z adopcją sam w sobie... najgorsze jest to, że to ma sens. a raczej miałoby, gdyby dziewczynka była, nie wiem, starsza? a na pewno w pełni sił "psychicznych", że tak brzydko powiem. bo w takim stanie oddanie jej do sierocińca - UR DOIN' IT URONG :/ ale, kurde, ten pomysł na prawde ma sens. myślałam "daj ją ahjummie przynajmniej!" ale jaki w tym sens? od kogoś jej nie zaadoptuje. za dużo wykręcania kota ogonem. i tak już jest pomieszanie ;<
a zimne traktowanie ahjummy... oh, takie typowe, a wciąż takie dobijające. w sumie nie pamiętam z tego epa nic prócz tych wszystkich spojrzeń na końcu, beee. ale dzień w zoo był taaaaki uroczy!
motyw z suknią ślubną - fail -____-
OH MAJ DOG jest już 10 - lece ogladac!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 21 kwie 2010

Jestem świeżo po 10 ep:)

odcinek świetny (choć głównie końcówka)

minwoo zrehabilitował się po części w moich oczach za bycie takim kretynem( z niecierpliwością czekam na 11 odcinek by się upewnić, że naprawdę stanie na wysokości zadania, a nie działał pod wpływem impulsu)

końcówka odcinka była świetna... mam nadzieję, że menadżer choć raz dostanie w twarz za bycie takim palantem, a nie skończy się na gadaniu...

tylko...czemu trzeba tyle czekać do pon?:(
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 21 kwie 2010

JEZUS MARIA ta drama mnie opętała chyba ;OOO nie ogarniam, srsly. normalnie machałam nogami przez ostatnie dwa party jak nienormalna O__O szaleństwo!
jak ye eun przemówiła to mi się na płacz zebrało D:
yoora wystawiona - YESSS. ale oczywiście musieli wcisnąć szefa w akcję, żeby popsuć momenty ahjumma/min woo, musieli to zrobić jak miał przeprowadzić WAŻNĄ rozmowę w żoną, która pewnie po tym olaniu w ogóle się obrazi na niego, no CZEMUUU~! (ok, wiem, cuz IT'S A KOREAN DRAMA)
why so epic, OML?
to będzie dłuuuuuugi tydzień ;<
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”