[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 27 kwie 2010

Speak pisze:Dokładnie, mi to jeszcze chodziło po głowie, że mogła powiedzieć szefowi, że np. MW zadzwonił i spytał czy może przyjść pomóc mu sprzątać. Jest tyle możliwości a ona wyleciała od razu z prawdą :D

no tak, bo pzreciez to jest Gae Hwa, anielska i pradwomówna Gae Hwa...:D

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 27 kwie 2010

Speak pisze:Dokładnie, mi to jeszcze chodziło po głowie, że mogła powiedzieć szefowi, że np. MW zadzwonił i spytał czy może przyjść pomóc mu sprzątać. Jest tyle możliwości a ona wyleciała od razu z prawdą :D

i dlatego pachnie mi tu bliskim końcem xD
obym się myliła xD
idę przejrzeć RAW z 12 odc., bo już jest dostępny :P
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 27 kwie 2010

kells pisze:no tak, bo pzreciez to jest Gae Hwa, anielska i pradwomówna Gae Hwa...:D

Taak, prawdomówna i naiwna, myśli, że wszyscy ją zrozumieją i staną po jej stronie :D
mam nadzieję, że nie wygada się chociaż o Ye Eun ...
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

myslsiz ze nie wygada o Ye Eun?? lol. to jest bardziej niz pewne:d ale bedzie skandal, łooooooo:D:D:D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 kwie 2010

To dlatego wiadomo że nie bedzie 20 epów. Skoro już prawda wyszłą na jaw praktycznie... teraz ona sie na 2 epy wyprowadzi bo wszyscy muszą pocierpieć, a Siwon w końcu jakimś magicznym sposobem przekona się, że mu z nią najwygodniej.
Ja już w ogóle w ich romans to nie wierzę, bo nawet jak go pokazują zazdrosnego, to nie jest aż TAK zazdrosny, to w ogóle jest okazyjnie i nic z tego nie wynika.. także najlepiej to by było jakby wszystko zostało postaremu, jeszcze jej córka tam na dokładkę i mogą sobie mieszkać ^^ Jeśli w 12 epie nie bedzie czegoś o tej "miłości" no to 4 epy to juz stanowczo za mało żeby to rozkwitło, a wymuszonego romansu to nie chce oglądać, takiego: byle był bo po drodze o nim zapomnieliśmy :P

Szef nie będzie miałz do niej nic raczej. Polubił ją, rpzekonał się, że są też inne kobiety niż takie biczowate jak jego żona ale odejść to na pewno od niej nie odejdze, żeby być z ahjummą :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 27 kwie 2010

Eggie pisze:Szef nie będzie miałz do niej nic raczej. Polubił ją, rpzekonał się, że są też inne kobiety niż takie biczowate jak jego żona ale odejść to na pewno od niej nie odejdze, żeby być z ahjummą :P

no co ty, jego żona nie jest biczowata, jest całkiem sympatyczna, nie to żebym tolerowała zdradę, ale można ją trochę usprawiedliwić, pewnie po utracie dziecka ich związek się popsuł, a on dość chłodno się w stosunku do niej zachowywał, mam nadzieję, że jakoś sobie poradzą i nie będzie rozwodu

a co do RAW 12 odc. - kiedy będą napisy?
Min Woo w końcu nazwał Ajhummę po imieniu :shock:
a jak zatkał jej uszy, żeby nie słuchała tego co opowiadały te kobiety (pewnie jakieś plotki związane z opublikowanym artykułem w gazecie) i na koniec odcinka konferencja i jego wyznanie, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, co powiedział, w końcu nie znam koreańskiego, ale mnie zatkało :shock:
jak tu mam w spokoju czekać na 13 odcinek :?:

chyba dziś poczekam na napisy, może niedługo się pojawią :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 kwie 2010

drama o miłości, phy. chyba do dzieci;p ogólnie jak najbardziej koreańsko będzie w następne 4epy rozpędzić akcję i zakończyć serię delikatnym kissem i to takim że człowiek nie będzie wiedział czy to był kiss czy nie xp W tym 2epy odejścia, 2epy schodzenia się. Tempo jak najbardziej koreańskie, ja nie wiem o co wam chodzi. Poza tym - oglądalność aż tak nie powala - wiec nie przedłużą. No i mi się wydaje ze 16 starczy. A szefuńcio - mam wrażenie że on po tak długim czasie po prostu dzięki ajummie otworzy się trochę, wyrazi więcej emocji i zrozumie że kocha żonkę i ją przez ten czas ranił.o.
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

kurcze, ale ta drama ma taki potencjal! przeciez co mysmy tutaj tworzyli za teorie! chcielismy zeswtac ahjumme z szefem, zaszczepic w ex-mężulku zazdrość o ahjumme, tudzież potraktowac go iskierkmi odradzającego sie uczucia do niej, chcielismy z niej zrobic sexbombę, a przynajmniej zafundować jej jakis mejkołwer... w ogole tyyyle pomyslow i czemu nic z tych rzeczy sie nie dzieje?:<

niechze ten minwoo w koncu zadziala! stawiam ze w 13 epie cos miedzy nimi zacznie iskrzyc, no bo jak nie w 13 to juz chyba nigdy.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ano, tu racje masz, jak nie w 13 to nigdy;p w sensie muszą sobie zacząć konkretnie uświadamiać, mam wrażenie ze w tym 12 on powie coś co da do myślenia ajummie, rozstaną się i ona w końcu zacznie patrzeć na niego bardziej jak na faceta za którym tęskni, do którego coś czuje itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Każde z nich samo w sobie jest genialne ale razem to po prostu nie działa moim zdaniem. Żadnej iskry tam nie widzę :P

Dla mnie to żona mimo wszystko jest gorsza. Mnie wkurza szef tylko daltego ze jeszcze si,e z nią nie rozwiódł jsk sie o zdradzie dowiedział. Ja bym tego nigdy nie wybaczyła - poronienie poronieniem ale zdrady nic nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ojeja, tzn. ze juz wiadomo ze ona sie od niego wyprowadzi? tzn co, przegoni ja? cholera, a specjalnie RAWa nie ogladalam zeby se nie spoiler2owac...a i tak tu siedze i was czytam, eh:<:D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Kells ja nie wiem czy ona sie wyprowadzi, ale szczyce sie obejrzeniem juz ok 15 k-dram więc w każdej jest praktycznie ten sam schemat :D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

haha, ja widzialam znacznie wiecej niz 13 k-dram, a wciaz naiwnie wierze ze moze byc inaczej:D ciiicho, moze OML nas zaskoczy;d (tyaaaa;d)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

taki offtop ale ja bardziej liczę na to ze pani prokurator mnie zaskoczy, bardziej niż ta drama :p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no ale to raczej jest oczywiste-przynajmniej na tą chwilę... PP ma zdecydowadnie wiekszy potencjał jednak. jest fajny scenariusz, wielka tajemnica i cudowny pan adwokat (chociaz, tak juz mowilam, Siwon też jest miodem dla moich oczu... i uszu!!;d)

Wróć do „K-drama”