[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 kwie 2010

no nhieee.. ep 8 23cia minuta.. ta scena.. jakbym sie nagle w innej dramie znalazla.. moze jak sie rpzyjze to gdzies tam w tle dojrze leżącego na kawalku tekturki Bonga??

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 27 kwie 2010

a co tam sie dzieje w 23 minucie? bo wybacz ale nie mam aż tak dobrej pamieci:D:D:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 kwie 2010

ona idzie z dyrektorem na miasto i ogladaja wystepy na scenie jak koloesie tancza
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 27 kwie 2010

aaaaa, no ok, teraz rozumiem to porównanie:D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 kwie 2010

Po 12 odcinku. .. No raczej było nudno, ale to zrozumiałe i w sumie nie mam za złe, jakoś watki trzeba ciągnąć. . .

Najlepszy w tym odcinku był ex jak to wpadł do firmy z awanturą, że KaeHwa wcale taka nie jest i że będzie jej bronił ile się da :D Haha urocze ;DDDD

O i mam nadzieję szef Yoon pogodzi się ze swoją żonką ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 28 kwie 2010

Maura pisze:Najlepszy w tym odcinku był ex jak to wpadł do firmy z awanturą, że KaeHwa wcale taka nie jest i że będzie jej bronił ile się da :D Haha urocze ;DDDD

aż się zastanawiałam co się byłemu stało :shock:

Maura pisze:O i mam nadzieję szef Yoon pogodzi się ze swoją żonką ; )

ja też xD naprawdę polubiłam tą jego żonę i strasznie mi jej szkoda

może trochę i nudno, bo nic bardzo się nie działo, ale MW dostał po pysku raz - choć akurat bardziej się należało temu wstrętnemu dziennikarzowi i po stokroć bardziej menadżerowi Min Woo

Min Ji i YE wyglądały razem słodko, szczególnie jak obok siebie spały :D
no i zakończenie też było niezłe, choćby jak MW zakrywał uszy już nie Ajhummie, tylko Gae Hwa no i to wyznanie na konferencji! Mam tylko nadzieję, że zacznie się coś więcej między nimi dziać, a nie, że jej powie, że to tylko dlatego by jakoś rozwiązać tą sytuację i nie mówić nic o dziecku...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 28 kwie 2010

kells pisze:ale mimo wszytsko chyba najbardziej kochalam jego fryz w 18 vs 29 czyli taki:
http://www.asianpopcorn.com/battle_images/choi_shi_won_on_18_vs_29-200901152011303.jpg

Ja co prawda tego nie oglądałam (jeszcze?), ale widziałam kilka screenów i faktycznie, tu też wygląda ślicznie <3

kells pisze:a tu z kolei wlasnie wygląda jak kupa: http://upic.me/i/zq/selca.jpg

Totalnie XD

Jak Koreę kocham, przez cały tydzień zbierałam się w sobie, żeby napisać swoje odczucia po 10 epie, a teraz doszedł 12 i ja po prostu nie wiem co mam powiedzieć poza... OMOMOMOMOMOMO, CHCĘ MIEĆ DZIECKO Z SIWONEM (i żeby wyglądało jak ta jego OML-owa córeczka* *_______* Ale tak totalnie, totalnie, Boże, kocham Siwona *Siwon, usłysz to!* <3333
Głęboko wierzę, że to nie tylko przez moje (BARDZO) subiektywne uczucia żywione do Siwona jego gra wydaje mi się taka dobra. Ale no naprawdę! Kiedy myślę "Siwon" przed oczami staje mi taka kochana, dobra i nienagannie wychowana istota, a tu nagle z OML wyskakuje mi jakiś samolubny buc, który nie przypomina Siwonka wcale. I ja się daję na to nabrać *__* W każdym razie, o jak dobrze że niczym Hwannie z SI MinWoo zmienia się na lepsze i to NAPRAWDĘ WYRAŹNIE na lepsze <3
I czy to jego wyznanie na konferencji prasowej było prawdziwe? Czy on naprawdę właśnie sobie uświadomił, że kocha naszą wspaniałą ahjummę? Przecież jest o nią zazdrosny, przecież martwi się o nią, przecież wykradł się nawet do łaźni żeby ją uspokoić i dodać otuchy! (która to scena, nawiasem mówiąc, była po prostu piękna i cudowna, a kiedy MinWoo złapał ją za twarz i patrzył się w jej oczy ja totalnie umierałam przed komputerem. Aczkolwiek szkoda że jej wtedy nie pocałował T^T Ale wszystko przed nami XD). Och błagam, żeby 13 odcinek rozwiał wszystkie wątpliwości! I żeby ahjummie coś zaskoczyło w mózgu, że ona go kocha! Bo ja się wciąż boję, że między nimi nic nie zaiskrzy mocnego i że ona nadal będzie dla MinWoo jak mama/ciocia... Albo żeby broń Boże nie uświadomili sobie, że się kochają, ale po wspólnej naradzie dojdą do wniosku, że to nie ma przyszłości, bo ona jest przecież zwykłą rozwiedzioną ahjummą z dzieckiem, a on osobą publiczną z nieślubnym dzieckiem (którym zresztą nie wiadomo kto ma się zająć), której nie uda pogodzić się życia rodzinnego (żona i dwie córki) z robieniem kariery T___T
Tak btw, strasznie podobał mi się Siwon w tym niebiesko-białym podartym sweterku XD

Anyway, przynajmniej już wiadomo, że ta głupia Yoo Ra nie jest w stanie niczemu zaszkodzić *oddycha z ulgą* Niech się chajtnie z reporterem, który budzi we mnie rządzę mordu i wyjedzie do tego swojego Nowego Yorku. Krzyż na drogę.

Min Ji i Ye Eun (jak się robi takie słodkie dzieci? Jak? Chcę mieć te dziecko!) wyglądały razem tak uroczo! <333 Chciałabym żeby cała czwórka stworzyła jedną szczęśliwą rodzinę... Chociaż wydaje mi się to trochę nie możliwe, no bo jak to... T^T Poza tym, to by było trochę lamerskie zakończenie - ahjumma, Min Ji i Ye Eun wprowadzają się na stałe do Min Woo... A właśnie! I co z tą zaginioną matkę Ye Eun?! W którym odcinku ta sprawa wreszcie się wyjaśni? Albo może niech się w ogóle nie wyjaśnia, bo jeszcze się okaże, że wróci i zabierze ze sobą to najsłodsze dziecko na świecie...

Akcja z "zazdrosnym" ex-mężem ahjummy w ogóle do mnie nie trafiła. Już mogli go zostawić w senariuszu, jako tego złego dupka, który ma byłą żonę za nic. To jego martwienie się wcale mnie nie ucieszyło/rozśmieszyło/itp, wręcz przeciwnie - zaburzyło mi to wiarę w wiarygodność postaci *__* XD

Kurcze no... Żona szefa faktycznie zachowuje się nieco biczi, ale... nic nie mogę poradzić na to, że ją lubię T^T No taka fajna babeczka! Już nie za młoda, ale piekielnie seksowna, super ubierająca się, pracująca na stanowisku, które wymaga mnóstwo energii i zapału... Super kobieta. Tylko ten romans... : / Ja CHCĘ żeby porzuciła swojego brzydkiego kochanka, i żeby jej mąż zawalczył o nią jak prawdziwy mężczyzna. Niech sobie da spokój z ahjummą! Ahjumma ma Min Woo! Facet, bierz się za swoją piekielnie seksowną żonę! Rwij i gryź! Rawrrr!

*umiera z miłości do SuJu, Siwona, OML i tej malutkiej słodkiej Ye Eun*

Jeszcze co do poprzednich odcinków - ten wypad do zoo był przeuroczy (i smutny... Ale na szczęście już nie ma powodów do smutku jeśli chodzi o Ye Eun : D)! Prawie jak w BOF <3 Tak mnie ogromnie rozczula jak widzę jakiegoś, no dajmy na to, Lee Min Ho albo Siwona, z małym dzieckiem na rękach <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 28 kwie 2010

nie wiem o co wam chodzi mnie jeszcze ani jeden odcinek nie wydał się bardzo nudny ;D może 11 miejscami cośtam blabla, ale nie tak, żebym o tym głęboko myślała :DDD
piękne uderzenie szefa, zabawne spotkanie później i domorosłe teksty min woo, hehe
ej, żona szefa... jest dobra. ona próbuje ruszyć szefa na wszystkie sposoby, tylko się jej nie udaje! a z tego co widzę, to kochanek doskonale sobie zdaje sprawę z całej sytuacji? i że ona go mimo wszystko nie kocha? tylko żywi nadzieje, że jednak wybierze jego, a nie męża, ot co. ale ona zdecydowanie tego nie chce, tylko... tylko no właśnie. oni się zejdą, bankowo ^^
omfg min woo <3 jak poprawiał córce skarpetki i w ogóle nagle stał się taki... otwarty na nią, awww <3 i te spojrzenia w łaźni, aj aj aj. ale co do wyznania... wgniotło mnie, to fakt! ale nie sądze, żeby odkrył te uczucia w sobie jeszcze - na razie to idealne wg niego made up story i tak jej powie, ona pewnie się powkurza o to i w ogóle - aż w końcu ogarnął, że to staje się prawdą ^.^ ale do tego jeszcze troche, o dziecku nadal nikt nie wie, więc musi być jeszcze jedna akcja, hm, dramatyczna z nią związana. co nie zmienia faktu, że, kurczę, uroczo jest ;D jak nie spartolą 13 odcinka to powinno być przezabawnie ;3
co do matki ye eun - jestem pewna, że pewnie była śmiertelnie chora, umarła i za wczasu odesłała córke do ojca - to by pasowało idealnie!
znowu tydzień czekaniaaaaa!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 28 kwie 2010

rikli pisze:co do matki ye eun - jestem pewna, że pewnie była śmiertelnie chora, umarła i za wczasu odesłała córke do ojca - to by pasowało idealnie!
![/size]

mam nadzieję że się mylisz w swoich przypuszczeniach... ja bym obstawiała wersje że wróci pod koniec i stworzą z minwoo tej cutnej dziewczynce prawdziwą rodzinę.... i o ile takie zakończenie nie do końca mnie satysfakcjonuje to może tak się skończyć.

biedna ta nasza ahjumma... w 13 epie szalone fanki naszej gwiazdy ją zniszczą z zazdrości. ach ten minwoo->chciał dobrze a wszyło jak zwykle...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 kwie 2010

Nie no co ty... przecież MinWoo ledwo ją pamietał, nie mówiąc juz o tym, że nic do niej nie czuje od dawna i w ogóle ani wzmianka sie o niej nie pojawiła - czyli za często o niej nie myśli raczej....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

no przecież to oczywiste, że Ajhumma skończy z Min Woo :P
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 28 kwie 2010

aaaaa, nareszcie po 12 epie. normalnie wysiedziec na uczelni nie moglam z ciekawosci:D

pierwsza rzecz o ktorej MUSZĘ wspomniec (i az sie dziwie ze nikt inny tego nie napisal) - minwoo spiewający (ok, usiłujący spiewac) razem z bohaterem Westside Story, łahahahaha, no zaczelam sie tak głosno smiac, ze az w domu sie zastanawiali, co sie ze mna dzieje. to jego 'Maria ia ia ia iaaaa...' mnie totalnie rozwaliło! i jeszcze tak głupkowato machał rękami przy tym jak upośledzony :D :D jaki on jest uroczy kiedy robi z siebie takiego debila<333 no i niech ktos teraz powie, ze on zle gra:D

mi tam się odcinek wcale nie dłużył, wrecz przeciwnie-modlilam sie zeby trwal w nieskonczonosc:D scena w saunie megakjutna, i jak on na nią patrzył, eh... i to było takie słodkie, kiedy mówił do niej po imieniu... no a końcówka to juz w ogole piekna! aczkowliek musze przyznac ze od momentu kiedy tylko padlo pytanie dlaczego ahjumma przychodzi do jego mieszkania kiedy tylko ma na to ochote, to wiedzialam ze minwoo powie cos w tym stylu. ale myslalam ze powie: 'spotykamy się bo mamy zamiar się pobrać!' haha:D wydawalo mi sie ze zeby imw szytskim zamknąć usta to trzeba tak hardkorowo zagrać, zeby nie mowili ze minwoo znowu sie wplątął w jakiś romans i ze w ogole tkai z niego cudzołożnik, haha;d no ale ok, i tak jestem zadowolona, ze powiedzial, co powiedzial;d oczywiscie to nie jest prawda... tzn. to jest prawda, tylko on sam jeszcze o tym nie wie, ale zaloze sie ze powie ahjummie ze to tylko taka wymówka i każe jej udawać zakochaną. swoją drogą, wlasnie o takim scenariuszu marzylam-zawsze zaczyna się od udawania^^ a potem bedzie się robilo coraz powazniej i....ani się obejrzą a oboje faktycznie sie w sobie zakochają;d tylko... czy to aby troche nie za pozno na rozpoczynanie takiej gierki? bo uz tylko 4 epy zostały, no heloł! wciaz mam skrytą nadzieję, ze ejdnak jakims cudem przedłużą do 20 epów;d

btw, jak minwoo siedzial z podkulonymi pod brodę nogami (wtedy kiedy manager do niego przylazł) to wyglądał na takieeeego smutnego, ze mialam go ochotę przytulić. mój kochany siwon, och<3

a akcja z zazdrosnym męzem ahjummy była dziwna, ale całkiem zabawna. mi tam sie podobała. aczkolwiek faktem ejst ze to trochę nie pasuje do jego postaci, no ale cóż...moze tak naprawde on nie ejst do szpiku kosci zepsuty i trzyma jej stronę...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

kells pisze:aaaaa, nareszcie po 12 epie. normalnie wysiedziec na uczelni nie moglam z ciekawosci:D

ty nic nie mów, ja to w pracy oglądałam, jak mnie zostawili samą z pisaniem jakiś wezwań za opłaty, szybko się z tym obrobiłam i dawaj xD

kells pisze:mi tam się odcinek wcale nie dłużył, wrecz przeciwnie-modlilam sie zeby trwal w nieskonczonosc:D

i jeszcze jedno - w związku, z tym że w pracy to oglądałam bez dźwięku, bo tak łyso mi było, ale i tak nie miałam nic więcej na ten dzień do roboty, prócz 126 wezwań :D i może dlatego tak lekko nudnawe chwilami mi się wydaje :roll:

ale końcówka absolutnie boska xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 kwie 2010

Obejrzane.
Szkoda że trzeba czekać do przyszłego wtorku na następny ep, aczkolweik przychylam się - na pewno MW ahjummie jakąs wymówkę strzeli. Ale gierki gierkami - tego juz chyba nie będzie bo za późno faktycznie.

WTF z swetrem MW było? :D

I rozbroił mnie komentarz na viikii jak sie dziennikarz i managaer spotkali: The two stupid guys together: Fish lips and egg head :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 28 kwie 2010

uh, w końcu bitwa z 12epem zakończona xD Ileż to ja się namęczyłam by mi sie pierwszy part załadował, wszystkie inne ale tylko nie ten poszedł:/ aleee, anyway. Coś tam się zaczęło więcej rozkręcać, parę fajnych scenek z serii - dzieciaki, skarpetki, sauna i końcówka. Poza tym troszku nudy przy rozmowach szefuńcio i Siwon, żal żonki mi jakoś tak, nawet ta jej taka zazdrość nie zazdrość - chłopak się jej pyta czy jest zazdrosna - to się od razu przywołała do porządku - gdzie taka ajumma dobroduszna uwodziłaby jej męża - to przecie nie da się złościć na nią nawet. A co do wątku romantycznego to mam wrażenie że bardziej SiWon już sobie wszystko uporządkował co i jak bo chyba nie powiedział by czegoś takiego - w końcu to oświadczenie dopiero by zatruło życie ajummie.

A na koniec - matko i córko, ja nie rozumiem tej fali,tfu, tsunami zachwytów nad Si wonem, fajnie gra i w ogóle, ale dla mnie to nie ten typ, ciasteczka ja w nim nie widzę xp I jak tak na niego dziś patrzyłam - jak zakładał garniak - wcięcie w talii i bioderka nieźle rozbudowane, gdyby nie jego większa postura to by się na kobietę nadawał oO
Obrazek

Wróć do „K-drama”