[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 maja 2010

haha.. no racja, racja.. dzieciaki sa tam kochane. x/D a potem one wyrastaja na takich penpali ktorzy sie slowem nie odezwa.. ;)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 02 maja 2010

Kells, "Maria ia ia ia" było chyba w ostatnim, jak siedział w tym paskudnym poprutym sweterku XD. I to była jedna z rzeczy za które lubię tą dramę :D.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 02 maja 2010

hahaha, fakt, to byl ostatni ep. zajebiste to bylo jak machal tymi rekami, i te jego miny jak spiewal 'marie':D po prostu ni emgoe z niego czasem:D zajebiste jest to, ze on ma taki dystans do siebie i potrafi zrobic z siebie takiego idiote, bo naprawde czasem mysle ze jest usposledzony:D <33
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 03 maja 2010

kells pisze:zajebiste jest to, ze on ma taki dystans do siebie i potrafi zrobic z siebie takiego idiote, bo naprawde czasem mysle ze jest usposledzony:D <33

nie no może bez przesady z tym stwierdzeniem upośledzony xD ale fakt, miny niektóre ma zabójcze. czasem nie musi nic robić tylko walnie jakąś minę a ja już siedzę przez ekranem i się cieszę jak głupia :P
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 03 maja 2010

Speak pisze:
kells pisze:zajebiste jest to, ze on ma taki dystans do siebie i potrafi zrobic z siebie takiego idiote, bo naprawde czasem mysle ze jest usposledzony:D <33

nie no może bez przesady z tym stwierdzeniem upośledzony xD ale fakt, miny niektóre ma zabójcze. czasem nie musi nic robić tylko walnie jakąś minę a ja już siedzę przez ekranem i się cieszę jak głupia :P

ej no sorry ale jak latal ze szmata w gebie, albo jak wymachiwał rekami do 'maria ia ia' to troche zalatywal usposledzeniem;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

hah.. nawet nie troche a bardzo.. ja sobie wyobrazam te ataki smiechu na planie filmowym..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 03 maja 2010

no dobra może w tej scenie trochę tak wyglądał, ale i tak wyszło słodko xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no wyszlo PRZESŁODKO, siwon nawet jako głupek wygląda uroczo<3

EDIT:
omg ale złapałam doła! właśnie zdalam sobie sprawe ze za tydzien juz bedzie ostatni odcinek OML:< w ogol wtf?!?!?!?! to znaczy ze ejszcze tylko tydzien z siwonem? ej w ogole jaaaki dół, o ja nie moge:<
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 maja 2010

jestem w ogóle opóźniona, bo dopiero kończę 9 ep, ale Spoiler! NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE ON POSŁAŁ TĄ MAŁĄ DO SIEROCIŃCA.no po prostu NIE WIERZĘ! :steam:
wrr, wracam do oglądania. --.--
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ALE JESTEM OBURZONA!!! no po prostu krew mnie zalewa!!!!!!!!!!!!!!!!

nie obejrzałam RAWa 13 epa, bo zwykle teog nie robię, ale skusiłam się na...przeglądniecie-takie bardzo pobieżne. NIE MA ŚLADU ROMANSU. po prostu wielkie zero. a preview do nastepnego epa tez pod tym wzgledem nie jest jakis powalający. zero. jak w komedii ROMANTYCZNEJ moze w ogole nie byc ROMANSU, ja sie pytam? zaczyna mnie to powaznie irytowac. puscili juz po preview zapowiedz coffe house, wiec to znaczy ze na pewno nie przedłuzą OML. jak oni to zamierzają rozegrac w 3 epy? a wlasciwie w 2, bo w 14 nic ciekawego (z mojego punktu widzenia) tez sie nie zapowiada, if you know what i mean. no bez jaj, ahjumma nadal nic do minwoo nie czuje, minwoo nawet jesli cos czuje to bardziej do ye eun... za ahjummą to pewnie bedzie tylko tesknic, bo mu sie jego mieszkanie bedzie wydawalo puste, ale to nie jest zadna milosc:< ja nie moge, ale oni mni wnerwili!!! a ja juz na serio myslalam, ze ona bedzie udawala jego kobiete i ze z tego coś wreszcie zaiskrzy... i myslalam ze jej zrobią taki megasuper mejkołwer, ze wszytskich powali na kolana, a tu co? bez sensu, no bez sensu i tyle. jeszcze siwonowi dali jakąś beznadziejną myckę na łeb-ja wiem ze jemu we wszystkim ladnie, ale ten fakt nie uratuje tej dramy:<
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 maja 2010

chyba nie jest tak źle, przez płowę odcinka się tłumaczą przed znajomymi i przyjaciółmi, potem się spotykają i rzeczywiście nic tu bardzo nie iskrzy (może zaiskrzy jak zrozumiem co mówią) - parę śmiesznych scen - mina YR na początku i na końcu, i jak dla mnie przegląd następnego epa ciekawy, zdaje się, że kroi się porwanie i YR będzie odgrywała rolę mamusi dla YE, ale jakoś jej w tej roli nie widzę, jednak i ja tu nie widzę możliwości skończenia tej dramy w 3 odcinkach, cóż czekam na napisy
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no wlasnie o co kaman z YooRą która odgrywa mamusie? czyzby chciala udowodnic mnwoo ze stworzyliby wspaniałą 3osobową rodzinke? o porwaniu w sumie nie pomyslalam nawet... bylaby az taka podla? pewnie tak:D

no ale wlasnie-przez pol epa się tlumaczą, i w ogole nie ma zadnej interakcji miedzy nimi, a jak juz sie spotykaja to nuuuudy i nic nadal nie iskrzy. takze wielkie 'powodzenia' dla scenarzystów, moze ich geniusz mnie jeszcze zaskoczy, lol.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 maja 2010

kells pisze:no wlasnie o co kaman z YooRą która odgrywa mamusie? czyzby chciala udowodnic mnwoo ze stworzyliby wspaniałą 3osobową rodzinke? o porwaniu w sumie nie pomyslalam nawet... bylaby az taka podla? pewnie tak:D

myślę, że to raczej menadżer bedzie w to wmieszany, a czy YooRa? Sama nie wiem, a co wspaniałej trzy osobowej rodziny - nie zgadzam się na to!!!!!!!!!!! xD jak pewnie większość xD

kells pisze:takze wielkie 'powodzenia' dla scenarzystów, moze ich geniusz mnie jeszcze zaskoczy, lol.

oby nas zaskoczyli, bo boję się, że tym pośpiechem mi zakończenie zniszczą :evil:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

hmmm, czarno to wygląda ale chyba nadrobię dopiero wieczorem jutro ale chociaż widzę że wiele nie stracę... No, nie martw się Kells, pozostaną do końca życia w pięknym "czystym platonicznym" związku, czyż to nie będzie urocze?;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! zabierz te slowa, Azzel! musi cos byc, musi musi musi!

Wróć do „K-drama”