[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

wieesz, na co im romans - dzieci przecie już mają;D

Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 maja 2010

ze erz ja na to nie wpsadlam...to bedzie pierwsza komedia romantyczna bez romansu ale za to z dziećmil;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 maja 2010

noo, powinnaś się cieszyć jak przełomowa ta drama jest;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 04 maja 2010

Ja za taki przełom podziękuję chyba, co to ma być XD.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Może wyjdę na dziwaka ale dla mnie fajny był ten odcinek, słodkie sceny rodzinne itd. Do tego bardzo mi się podoba wątek szefa i jego żony, czekam powoli na jakiś jego boom. A jedyna opcja dla tej dramy z miłością to 15ep i że nagle szpadlem ktoś ajumme trzaśnie i oświeci ją w końcu miłość xp Mimo wszystko miło się to ogląda. Nawet jakaś miła odmiana do lecących wszędzie w kółko romansów...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 04 maja 2010

racja racja moze wielkiego boom nie bylo ale odcinek nie byl taki zly:) zastanawiam sie tylko co te "różowe usa" wymysli bo zaczynam sie bac o ta małą po obejrzeniu prieviewa do 14 epa
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel, z trudem bo z trudem, ale msuze ci przyznac racje. no fajny ten ep byl, nooo. tzn. no romansu nadal zero, to mnie jednak nadal wkurza, ale slodko bylo... minwoo tak sie slicznie usmiecha kiedy patrzy na ye eun i ahjumme...i w ogole jak mysli o ahjumie/jest z ahjumą, to usta mu się same w usmiech ukladają:) to jest naparwde urocze. no i nareszcie zaczyna się zachowywać jak odpowiedzialny mężczyzna<3 rozwala mnie jak on przewraca oczami, jak yoo ra dzowni hahaha, widac ze juz ma jej dosc;d

aaa, i scena jak popchnął reportera-aaaaw, taki męski był! nareszcie troche mu się oberwało, chopciaz już dawno koleś powinien po prostu dostac w ryj (tak jak i manager). scena rozmowy z szefem ahjummy na wietrze tez byla slodka, bo minwoo tak slicznie wlosy podwiewalo (tak, wiem, ze jestem monotematyczna;d)

co do preview to...OMG! oni chca porwac ye eun! i czy mi sie wydaje czy manager i ta głupia różowousta barbie beda działać w zmowie i razem zorganizują i uskutecznią to porwanie? co za krowa z tej yoo ry, jzuz nie moge. ona ejst serio ładna, ale jak tak sie krzywi, kiedy minwoo jej daje kosza, to mam ochote jej przywalic;d ona sie zachowuje jak taka ksiezniczka, ktora doswiadczyla najwyzszego znieważenia tylko dlatego ze minwoo śmiał ją olać. i to jej końskie prychanie, hahaha, żal.

ale omg, nadal tylko komplikuja, a ja sie pytam GDZIE TA MILOOOOOSC:< w ogole zauwazyliscie ze zadne z nich w ogole nie ma flashbacków? to jest jakas meganowosc-w sumie zawsze mnie te flashbacki denerwowały, bo zwykle ich za duzo w drAMAHC I SA takie cheesy, ale tutaj troche mi ich brakuje. jak minwoo jechal windą do swojego mieszkania (gdzie pod drzwiami zastal yoo re;/) to mial taką minę jakby ciężo rozkminiał coś, jakby sie nad czyms zastanawial, i tak sobie wtedy pomyslalam 'aaaale by bylo fajnie, gdyby teraz walneli jakims flashbackiem-przynajmniej juz by bylo jasne co mu w glowie siedzi'. a tak to nie wiadomo czy on tak sie nad tym wszytskim zastanawia bo vzuje sie odpowiedzialny za ye eun czy faktycnzie ahjumma tez juz w serduszku mu gosci:D

a z tych absurdalnych rzeczy to przede wszytskim ostatnia scena. no faaajnie ze ahjumma nawet nie spytala 'kto tam?' tylko od arzu otwarla, wiedzac ze teraz jest na jezykach. przeciez to mogl byc rownie dpbzre ktos z mediow, czy ona sobie nie zdaje sprawy z ryzyka zwiazanego z otwieraniem drzwi w takiej sytuacji? a potem jeszcze mnwoo z małą na rękach jakby nigdy nic stanął w otwartych drzwiach-nooo jaaasssne-zero ostrożnosci. to akurat bylo megagłupie:D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 maja 2010

Grrr odcinek niby spoko ale trochę mnie wkurzyl :P Porwą jeszcze dzieciaka? Czy naprawdę scenarzyści muszą sie do tego posuwać? Niech to tylko nie zepsuje całego scenariusza na koniec bo będę bardzo zawiedziona.
W ogóle, myślę że powodem dla którego tak mi sie ta drama podoba jest tez to, że "ta druga" nie mieszała za bardzo i w ogóle jej prawie nie było. A teraz najwidoczniej odrobić swoją nieobecność O.o O ile przyjemniej sie dramy ogląda jak jest tylko dwóch facetów bijących sie o kobitkę :D Bo facet mnie nie denerwuje, za to te baby i owszem O.o

Jestem ciekawa jakie dramy sie pojawią w przyszłym sezonie aczkolwiek muszę trochę od Korei odpoczać teraz... dostaję juz niestrawności...^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

aaa, i scena jak popchnął reportera-aaaaw, taki męski był! nareszcie troche mu się oberwało, chopciaz już dawno koleś powinien po prostu dostac w ryj (tak jak i manager).

mnie to rozwaliło jak sama ajumma wykręciła reporterowi rękę xD w ogóle to reporter to było jedno wielkie WTF....
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

aaaaaaaa, to juz jest ponad moje sily:< to nie jest komedia romantyczna, tylko serial familijny, ot co. pobieznie pzrejrzalam 14 ep i oczywiscie jedna wielka kapa. juz z previewa mozna bylo wywnioskowac, na co bedzie najwiekszy nacisk ( a raczej na KOGO), no i rozumiem ze relacje minwoo-ye eun są wazne, ale gdzie tu jest miejsxe na romans? z ahjummą cały czas szlaja się jej szef, a sama ahjumma nadal nie wykazuje zadnego zainteresowania męską stroną minwoo.

z plusów to na pewno ostatnia scena poprzedzona mega seksownym wrzaskiem minwoo.

boje sie przyszlego tygodnia:<
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

jak widać tym razem dramawiki się myliła;p nie ma komedii romantycznej tylko komedia familijna, skojarzyło mi się My girl japońskie tylko ze w DOBREJ wersji. Taka historia o przyznawania się tatusia do tatusiostwa i dorośnięcie do tej roli <LOL xD>...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Kells, naprawdę ci potrzeba tak romansu? Ja na PP sie wkurzam, że ona nie są razem, ale tutaj... mam szczerą nadzieję, że oni pozostaną przyjaciółmi czy coś. Mam wrażenie ze to jest raczej serial o dojrzewaniu ale w pozytywnym sensie. Min woo dojrzewa do bycia ojcem i gwiazdą z której ludzie mogą być dumni i brać przykład, ajumma dojrzewa do bycia niezależną od facetów i do brania życia w swoje ręce.
No i fajna muzyka :) Mi tam niczego nie brakuje.

A co do matki dziecka, to chyba juz sie nie pojawi co...? Bo nawet ten przyjaciel powiedział że kobitka wysłała Minwoo dzieciaka po czym zwinęła się. Czyli wysłała go od tak a nie po to zeby go nauczyc odpowiedzialnosci...
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

matka sie ju zna bank ni epojawi, poiwiedziala pzrez telefonz eby jej nie szukac i w ogole dac jej spokoj;d

ej Eggi, no trzeba mi romansu bardzo. glownie ze wzgledu na to ze mi się potencjał siwona marnuje a chce go zobaczyc w akcji:D on zawsze byl takim sierotą w dramach i myslalam ze wreszcie pzrejmie inicjatywe... chcialabym zobaczyc go grajacego serio zakochanego, no.

ja rozumiem ze drama nie musi miec romansu i rzeczywiscie inne watki są bardzo fajne, mile dla oka i serca i w ogole bardzo fajnie mi się to wszystko ogląda, ale.. po co w takim arzie nazywac drame romansem, skoro nim nie jest? no bo to serio bedzie niefajne, jak im zrobią milosc w ostatnim epie;/ albo pokazą w ostatnich 10 minutach 16 epa ze ahjmummie cos tam sie rodzi w sercu/glowie i tyle:< ale ja naprawde mam ochote jakos zobaczyc jak ona się w nim zakochuje, gdyby to umiejętnie rozegrali to podejrzewam ze byloby bardzo fajnie (wciaz zaluje ze nie skupili się na udawaniu zakochanej pary i na zrobieniu jej mejkołwera, chociaz teraz jzu naparwde ladnie wyglada...ale chcialabym zeby ich powalila na kolana jakas super kieca i butami na szpilachld)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Ach, no tak :D Nie wiem jaki Siwon ma potencjał ale powinnam sie domyslec ze to on niego sie sprawa rozbija :D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 04 maja 2010

ja rozumiem ze drama nie musi miec romansu i rzeczywiscie inne watki są bardzo fajne, mile dla oka i serca i w ogole bardzo fajnie mi się to wszystko ogląda, ale.. po co w takim arzie nazywac drame romansem, skoro nim nie jest? no bo to serio bedzie niefajne, jak im zrobią milosc w ostatnim epie;/ albo pokazą w ostatnich 10 minutach 16 epa ze ahjmummie cos tam sie rodzi w sercu/glowie i tyle:< ale ja naprawde mam ochote jakos zobaczyc jak ona się w nim zakochuje, gdyby to umiejętnie rozegrali to podejrzewam ze byloby bardzo fajnie (wciaz zaluje ze nie skupili się na udawaniu zakochanej pary i na zrobieniu jej mejkołwera, chociaz teraz jzu naparwde ladnie wyglada...ale chcialabym zeby ich powalila na kolana jakas super kieca i butami na szpilachld)

Ja właśnie sie miałam z wami podzielić moimi spostzreżeniami, co do tego dziwnego romansu.

Że niby Siwonek się rzuci na Ahjumkę w ostatnim epie i ona go od razu pokocha?
No on to jakby ją kocha tylko nie rozumie swoich uczuć bo młody i gupi gupi gupi jest :D w dodatku mu życie dziecko znienacka wepchnęło

Nie wiem, co wymyślił scenarzysta, ale pierwszy raz jestem w szoku( chociaż Siwon wciaż za Ahjumą zerka, i szuka jej i trzyma za rączkę i patrzy- jak w samochodzie jej włosy odgarniał - no mi żaden przyjaciel tak nie robił, wiec jestem za tym, że się zabujał
Ale co dalej? i don't now

Wróć do „K-drama”