[2010] Oh! My Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 kwie 2010

mi scena w teatrze do złudzenia przypominała "Pretty woman"
Ex małżonek to kawał świni i szuja wredna
Za to koniec 6 odcinka mnie zaskoczył - co to będzie się dalej działo oj aż tupię nogami czekając następnych epizodów

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 kwie 2010

Hah ja wiedziałam, że wszystko mi się rozstrzygnie przy 5 i 6 odcinku, zawsze tak jest ;P Był Full House, był Last Scandal, a teraz mamy erę Yoon Gae Hwary! :D Haha ta ajumma rządzi! :D:D:D No i kolejny pan gwiazdor razem z nią oczywiście! Przeuroocza parka. Dwie godziny chichotania, oj dawno tego nie było :D Z miesiąc dobry XDDDD

Oh my lady to taki mix wspomnianych wyżej dram, normalnie żywcem zerżnięte wątki :D Mąż, córka, aktor, ajumma, nawe to , że została oblana, druga laska poprawiająca 1500 razy już i tak ułożoną marynarkę (jeeeeny tamta jak się nad Rainem znęcała, pamiętacie? XP) i w ogóle to tak wszystko jest świetnie do siebie dopasowane, że przez te dwie godziny zleciały szybciutko i naprawdę nie ma na co narzekać :P A niech sobie kopiują ile chcą, normalnie takie historie rządzą ;D Noo po sceptycznych dwóch tygodniach chyba się w końcu nakręciłam jak potrzeba ;D

siwonnie, d'awww <3 ot, całe podsumowanie ;p a tak serio~ kissuuuuu! nawet ładnie wyglądał ten kiss jakby na to popatrzeć... czasem sie zdarza, ze tak wygląda dziwnie, niedopasowany strasznie, a tu tak... ładnie wyszedł~ i popisał się chłopak śpiewaniem! w sumie przez wiekszą cześć czasu sądziłam, że on w sj to tylko dla wygladu jest, ale ostatnio nawet pokazuje, że coś potrafi oprócz tego <3

Nie chce mi się pisać tego samego, więc skopiuję Eter, ok? ;D Ja go lubię, ale nie spodziewałam się, że zacznie tak wymiatać ;D Normalnie miny, sposóbw jaki mówi, ha! sposób w jaki naśladował ajummę pod koniec 6 odcinka hahah , geniusz! xD Już nawet wiem z której sceny zrobię sobie gifa na sygnę xP

Jaką on ma świetną lodówkę xd

Haha dooobre xP Ale fajna nie? W sam raz na schadzki po pijaku :D
moze Gae Hwa zasnęła przy tej lodówce i to jej się przyśniło? wtedy byłby dopiero FAIL Very Happy

Fail failów xP No ale w sumie. .. jak oni niby chcą się wykaraskać z tego ? :D

edit
Aaaa i przeprzeurocze było jak w 5 odcinku ona się w 10 sekund rozpłakała, a on w dwie zgodził na wszystko :D <3
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 09 kwie 2010

Maura pisze:Już nawet wiem z której sceny zrobię sobie gifa na sygnę xP

nie chcesz przypadkiem mi też zrobić??? ;d;d

Maura pisze:Fail failów xP No ale w sumie. .. jak oni niby chcą się wykaraskać z tego ? :D

a pewnie na poczatku kolejnego odcinka bedzie juz ranek i oboje będą zmarnowani po cąłonocnym piciu, a jak sobie przypomną co się stało to będą udawać, ze nic takiego nie miało miejsca;] tak to zwykle jest w takich przypadkach... no chyba ze będą się zarzekać ze to się stało tylko dlatego ze byli zalani i beda sie nawzajem zapewniac ze na trzezwo nigdy by tego nie zrobili;]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 kwie 2010

albo ona nie będzie pamiętać a on będzie sie czaił dalej co tu z tym fantem zrobić xp

Noo po sceptycznych dwóch tygodniach chyba się w końcu nakręciłam jak potrzeba ;D

Maura, w tej dramie mamy podobny rozruch widzę bo ja tak samo, pierwsze 4epy takie nie wiadomo co to będzie, a te dwa nadrobiły konkretnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 09 kwie 2010

6 ep i niedosyt kolejnego...

Ach chyba zaczyna mi się podobać główny aktor [pomijając fakt, ze na początku był dla mnie wręcz nie do zniesienie. Nie dość, ze być taki "A co to nie ja" to jeszcze brzydki xD No nie ogarniałm go -.-]

Dziwie się sobie i uwierzyć dalej nie mogę, ze pokochałam tą córeczkę ajummy no ona jest taka kjut xD [a ja na ogół nie lubię dram z dziećmi -.-]
motyw z kupnem sukieneczki dla niej był taki fajny, i w końcu Shinwoo zaczyna przejawiać jakiekolwiek ludzkie uczucia [czego można było się spodziewać, w końcu to kdrama xD]

jeeeeny tamta jak się nad Rainem znęcała, pamiętacie? XP

Bij zabij próbuję sobie przypomnieć o co ci chodzi...nie dam rady sobie przypomnieć ;(

Ex małżonek to kawał świni i szuja wredna

Nie wiem dlaczego narzekacie xD W dramie musi byc dramat !!! xD Bez tego nei było by takich momentów trzymajacych w napięciu.
Najbardzije nie to rozwala, jak ona gada ze swoim ex przez telefon, a Shinwoo gdzieś jest w pobliżu. Wydaje mi się wtedy, ze on raz jest przerażony jej krzykiem raz jej strasznie współczuje, ze ona takiego ex ma [awwww T.T]

albo ona nie będzie pamiętać a on będzie sie czaił dalej co tu z tym fantem zrobić xp

O tak to na pewno tak będzie to takie typowo dramowe [jeszcze możliwe jest ona będzie miała przebłyski pewnie minionej nocu xD]
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 kwie 2010

Bij zabij próbuję sobie przypomnieć o co ci chodzi...nie dam rady sobie przypomnieć ;(

Ta druga w Full Housie pracowała w jakimś sklepie z ciuchami i w ogóle zajmowała się ubieraniem Raina. Jeeeny ona go męczyła o.0 Scenny, w których cały czas mu przygładza marynarkę albo wybiera dodatki, to było straszne ;p W OML la druga jeszcze tak nie irytuje w sumie, ale kto wie ^^ (ja mam nadzieję, że to się okaże taka cholera jak UEE w YaBie ^^)

Najbardzije nie to rozwala, jak ona gada ze swoim ex przez telefon, a Shinwoo gdzieś jest w pobliżu.

No scena po tym jak skończyła rozmowę z ex przez telefon a potem zaczęła krzyczeć dlaczego wszyscy ojcowie są tacy beznadziejni. Haha Minwoo się zmieszał xD
W ogóle, zauważyliście? Oni się zachowują jak stare dobre małżeństwo ^^ Ja już nie wiem, ta ajumma jest taka głupiutka czy taka bezwstydna bo i pokrzyczy, wtrąci się, zaczęła nawet rozkazywać :D A on jak taki pupilek, małe dziecko normalnie grzecznie się słucha ;D <33

Maura, w tej dramie mamy podobny rozruch widzę bo ja tak samo, pierwsze 4epy takie nie wiadomo co to będzie, a te dwa nadrobiły konkretnie.

No ja mam tak chyba w większości przypadków ^^ Oczywiście są wyjątk (hah, sporo ich nawet :P) kiedy drama absorbuje od pierwszych dwóch odcinków, ale chyba rzadko ; ) Chociaż sezon wyjątkowo dobry jest ^^ Niektórym nie daję szansy dotrwać do 6 (birth od a rich man ^^'')
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 kwie 2010

Haha, to być Min woo nie Shin woo :D Jak widać, oddziaływanie tej postaci jest ogromne :D

Mam podobnbe zdanie jak radience. Na początku Si won w oczy kuł niemożliwie ale teraz się do niego, mozna by rzecz, przyzwyczaiłam...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 09 kwie 2010

ojej ojej, jak wy możecie być takie okrutne dla Siwona! on jest przeciesz taki słodziaszny:D widziałam z nim wcześniej jakies 2 czy 3 dramy, wszędzie miał co prawda poboczne role, ale zawsze był uroczy (chcoiaż wtedy był taki chłopięcy, a teraz sie trochę bardziej męzki zrobił)

nie miałam nigdy zadnej obsesji na jego punkcie, ale uważam ze ma naprawdę przecudny uśmiech i aż ni emogę uwierzyć, że twierdzicie że on jest taki brzydki ze az w oczy kłuje;d
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 09 kwie 2010

jestem po 2 odcinku, było całkiem zabawnie
tylko dziwiło mnie czemu, ale to czemu ta mała tak mało płakała, normalnie jak on z nią tak biegał, to mała powinna jeszcze ryczeć wniebogłosy, biedna, malutka, w otoczeniu nieznanych ludzi, którzy na dodatek jej nie chcą, tyle to takie dziecko może zrozumieć
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 09 kwie 2010

No jestem po 6 odcinku właśnie i ta drama jest coraz fajniejsza xD wkręciłam się xD i jak tam czytam wasze posty, to rzeczywiście ta drama ma coś takiego w sobie, że większość osób ma takie same odczucia co do niej.
Jezu jak mnie ten szef denerwuje. Jakaś taka irytująca postać, niby nic takiego nie robi, ale to mnie chyba najbardziej męczy. Ani on się odezwie, ani coś zrobi, no nic :shock: jakaś taka kaleka życiowa z niego. Żona go zdradza a ten nic, ani słowa. jakbym mogła wybrać sobie jedną postać do wyrzucenia z dramy, to byłby to on, bezkonkurencyjnie :P
Ale za to ta mała jest taka słodka, no nie mogę xD jak chowała rysunek przed tatusiem, albo jak pomalowała jego zdjęcie a potem zrobiła taką słodką minkę. mam ochotę dać jej wielkiego huga :hug: jeszcze tylko czekam aż zacznie się odzywać xD
I ten kiss na końcu 6 epa :D to było niespodziewane. znaczy w tym momencie wszyscy na vikii pisali, że to już, że zaraz będzie kiss itp to w sumie wiedziałam, ale i tak wcześniej nic nie podejrzewałam, także za wiele se nie zepsułam xD ale scena piękna była :D chociaż będzie zapewne tak, że rano będzie bardzo niezręcznie i będą udawać, że nic się nie stało. No albo nie będą wogle pamiętać :P
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 11 kwie 2010

Pfff, thon rozsiewa spoilery w sygnaturce, ale i tak jak włączyłam, to zapomniałam, że się będą całowali :lol:
W sumie lubię, jak trzeba dłużej czekać, bo wtedy jest ciekawiej. Ale pewnie teraz wszystko zrzucą na karb alkoholu i znów się poobrażają. Jakoś tak bywa, że jak za szybko się bohaterowie zakochują, to drama traci (Invincible Lee Pyung Kang choćby).

Ale nawet.
Siwon!!! Kto by pomyślał, że tak fajnie zagra... (dobra, ja!). W sumie już wszystko napisaliście...

Jeszcze ten OST jakoś kojarzy mi się z YABem. W niektórych momentach te wstawki (zwłaszcza instrumentalne) są strrasznie podobne. Poza tym jakieś lansowane Lady Gagi i inne... Ale może tylko ja mam takie złudzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 11 kwie 2010

haha, lansowanie lady gagi... ej no chyba tylko raz była? czy mnie cos ominelo? w sumie malo sie orientuje w tych kręgach muzycznych:D

ej tez się trochę obawiam, ze za szybko to wszystko, ale z drugiej strony przypomniał mi się Devil Beside You, Why Why Love, Miss No Good i wiele innych tajwanów w których pocałunki zdarzały się bardzo szybko (w tych dwóch ostatnich własnie pod wplywem alkoholu), a drama wcale na tym nie stracila na szczescie. takze mysle ze mozemy spac spokojnie, pewnie i tak wszystko zrzucą na procenty, albo będą udawac ze nic sie nie stalo, a w sowim towarzystwie beda sie czuc nieswojo i przez to sie od siebie oddalą... a wtedy do akcji wkracza szef^^
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

W ogóle dali Siwonowi do wyboru wredną cizię i gosposię, ale dobra, nie wtrącam się. :twisted:

Narazie Gaga raz. Ale coś czuję, że będą tańczyć do jeszcze wielu takich hitów, haha.
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 11 kwie 2010

a niech tanczą do czego chcą, byle się pot lał z siwonniego i byle musial czesto sciagac koszulke i pokazywac swoj troche krzywy ale i tak ładny kaloryfer:D

ej ale z gosposi jeszcze bedą ludzie, ja ci mowie! jak ją zrobia na bóstwo to wszystkim kopara opadnie. a 'wredna cizia' na arzie nie jest jeszcze taka wredna... poki co ograniczyla się do klamstwa odnosnie zarcia, ktore zrobiła ahjumma;]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Cizia jeszcze w teatrze była baardzo niegrzeczna :)
Obrazek

Wróć do „K-drama”