[2010] Prosecutor Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 23 kwie 2010

ok, przeczytalam opis bohaterów na soompi i musze się poprawić - ojciec hye ri nie ejst prawnikiem, tylko biznesmenem i posiada firmę architektoniczną... nie wiem dlaczego bylam święcie przekonana ze też jest prawnikiem i dlatego chciał zeby hye ri poszla w jego ślady. musialam se to uroić:D

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 kwie 2010

uooooh.... jestem w szoku xD
Epy 7-8
ogólnie przed chwila dosłownie skończyłam oglądać 8ep i aż żałuje że nie poczekałam z tym, nie wiem, chociaż do niedzieli bo tak już wciągnięta jestem ze szok xD w ogóle mogłabym powtórzyć wszystko co wy pisaliście. Prawnik musi byc zły, a scena z 8epa, uh oh i w ogóle. O dziwo to jakoś właśnie najbardziej liczyłam na tą dramę po pierwszych dwóch epach - Personal Taste nie wciągnął mnie tak mimo ze przyjemnie sie ogląda, a Oh my lady to dopiero przy 6odcinku mnie ruszyło. The birth... stanęłam koło 7epa i chyba czekam na więcej wolnego czasu za to panię prokurator na chwilę obecną najbardziej na bieżąco oglądam. I niechże będzie 16epów nie więcej, prawidłowo. Kissowanie - zobaczyłam to przed epem wiec miałam zachętę 100%. Co do zua prawnika jeszcze - no duzo było tego ze czas ucieka czy coś... w ogóle to mam wrażenie ze on chciał uwieść panią prokurator i później ją przez to zranić, i trochę traktował ją jako taka pustą z początku co to łatwo da sie uwieść, ale zakochał się sam przy okazji odkrywając ze pani prokurator do głupich nie należy. Czyżby w przeszłości było jakieś nieporozumienie między nimi? a moze to tylko jednak sprawa rodzicieli...aaaaa, zacznę sypać solą co by tej dramki nie zepsuli! I w ogóle o dziwo - trochę muzyki z dramy mi sie spodobało, chyba na OSTa się pokuszę.
No i dobre pytanie - czemu ten prawnik musi byc taki ahhhh? W ogóle jak jego wiek zobaczyłam to uwierzyć nie mogłam,aigoo, ja chcę już kolejny tydzień noooo!
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

jego wiek?

<sprawdza>

no 32 lata... no ale mi chyba wygląda na te swoje 32...moze trochę młdoziej, ale nie tak znów dużo;) Kim So Yun, ktora gra Hye Ri, ma dokładnie 30tke na karku, więc wiekowo idealnie do siebie pasują;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

noo, ja im bym dała późniejszą 20 a nie wczesna 30 xD niahniah... uśmiech prawnika w twej sygnie mnie rozpływa Kells <3
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

boshhh mnie też!wiesz ile razy przewijałam tego kissa? straciłam rachube normalnie... ten łobuzerski uśmiech przed kissem dodał taaakiej pikanterii całej scenie~! no i w ogóle sposob w jaki ją pcoałował=mistrzostwo. bardzo dobrze wypadła ta scena. azzel, zrób coś, ja chce już przyszły tydzien;(
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie wieeem cooo ;( ale jak się w piątek spotkamy to będziemy mogły zachwycać się jego uśmiechem po kolejnych dwóch epach,yay:D
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

omg, faktycznie! no chyba ze tłumacze już nie beda tacy superekspresowi;) haha, chyba już wiem pod jakim znakiem upłynie nam nasze spotkanie;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

wypadało by resztę dziewczyn przeciągnąć co by obejrzały też xD W ogóle to po odcinkach z tego tygodnia to jeśli sami tłumacze sie nie wciągnęli na tyle by szybko dać suby to ja nie wiem. Przecie to się tak skończyło ze uh, tylko umierać z ciekawości o co właściwie chodzi??
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ale wiesz, adwokat jest sprytny, toteż sprytnie to rozegra. wcisnie jej jakąś wymijającą odpowiedz, zbajeruje ją znów, a ona uwierzy no i tyle. tak łtawo ni ebedzie, pewnie nas jeszcze pare epów potrzymają w niepewnosci,i powiem szczerze ze na to licze!:D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 kwie 2010

ale nie am opcji zeby on sie okazal do szpiku kosci zepsutym czlowiekiem i zeby hye ri skonczyla z dziadem.

Protestuję - on żadnym dziadem nie jest - mimo, że mało mówi i konkretnie, to ma swoje urocze strony - przyleciał, gdy otrzymał info o bilecie supermana, otworzył sie przed pania prosecutor i wyraźnie nakreślił granice między nimi, której lepiej by ona nie przekraczała, tłucze się świetnie i może jak dla mnie nic nie mówić a i tak wygląda seksownie. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś na tym forum w tym temacie też tak uważa. Pewnie spostrzegany jest jako nudziarz i nieciekawa postać , ponieważ nie jest owiany żadną tajemnicą, nie zwodzi pani prosecutor i o wiele, wiele rzeczy robi dla niej mniej. jakby nie było to jest ojcem i ma kupę roboty. Natomiast Prawnik czasem sprawia wrażenie, jakby sobie tylko wśród tych papierów siedział , czasem skoczy na posterunek, z kimś sie spotka, ale bardzo sporadycznie - zauważyliście?
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 23 kwie 2010

kells pisze:wiesz ile razy przewijałam tego kissa? straciłam rachube normalnie... ten łobuzerski uśmiech przed kissem dodał taaakiej pikanterii całej scenie~! no i w ogóle sposob w jaki ją pcoałował=mistrzostwo.(

Też sobie zrobiłem z tego gifa, tylko trochę krótszego i wrzuciłem sobie na komórkę jako wygaszacz :P ... - no to nawet nie ma porównania z "całusem" w Personal Taste"...

Ach - aż mnie zachwyt bierze ile osób uważa tę dramę za najlepszą z trójcy środowo-czwartkowej - myślałem, że większość będzie się podniecała Minho, a tu miłe zaskoczenie :D BARDZO MIŁE :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ale moment, zachwycać się mniho? czym tu się zachwycać, lol;d zreszta już kiedys pisalam w watku 'personal taste' ze on mi sie nigdy nie podobał i choc teraz się TROCHE przekonalam, to moze sie koleś schować przy Park Shi Hoo <3

sama nie mogę wyjść z podziwu ale ostatnie 2 epy sprawiły, że uznalam wyzszość tej dramy nawet nad Oh my lady (chociaz to nie jest drama srodowo-czwartkowa, no ale powiedzmy ze zaczela sie mniej wiecej w tym samym czasie), a naprawde nie jestem zbyt obiektywna jesli chodzi o tę dramę (ach, moj Siwon). niestety nadszedl czas kiedy trzeba sprawiedliwie przyznac-Prosecutor Princess na obecną chwilę rządzi. :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Dobrze prawisz koleżanko ^^

no chyba ze tłumacze już nie beda tacy superekspresowi;)

Daj spokój, jakbym byłą tłumaczem, to by nerwowo nie wytrzymała :D W końcu ode mnie zależałąby "spokojna noc" wszystkich wciągniętych ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 24 kwie 2010

to prawda haha;d ale myslisz ze zawalą pracę/szkołę i ciepną wszystko w kąt dla prosecutor princess i paru (lol) wciągniętych widzów? no dobra, rzucą;d(a przynajmniej mam taką nadzieję;d)

btw, Eggie, cóż za piękny av!:D:D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 24 kwie 2010

widzę że miłość do Park Shi Hoo na forum? xD no mnie też nawet trochę wzięło na niego >D

nadrobiłam na razie do 6 odcinka i muszę powiedzieć że to był szok xD no proszę, Ma Hye Ri jako grubaska... xD ale teraz to dopiero jestem wkręcona w dramę, nie spodziewałam się tego, i jej postac przestała mnie irytować prawie zupełnie. nie jestem pewna o co chodzi adwokatowi, bo czy to tylko to że jest w niej zakochany? nie wiem, eh. nie wiem zresztą czy bym nie wolała żeby w końcu skończyła z prokuratorem, chociaż on pewnie na koncu będzie z drugą panią prokurator <jeny uwielbiam moje nieskładne myśli xD> w każdym razie moja ogólna ocena dramy poszła w górę po ostatnich dwóch odcinkach xD

Wróć do „K-drama”