[2010] Prosecutor Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 kwie 2010

pierwsza połowa odcinka była średnia i strasznie naciągana... xD
który złodziej wkrada się do samochodu i kradnie tylko torebkę? o.O no jak już wlazł to samochód też by mu się przydał xD

co do drugiej połowy to było całkiem śmiesznie i tak jak reszta powiedziała: WSTYDZIŁEM się za główną bohaterkę xD to taka koreańska wersja Legalnej Blondynki ^^
czekam na kolejny odcinek :)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 kwie 2010

może kluczyki akurat wzięła ze sobą? a że naszła go w trakcie kradzieży to porwał akurat to co było pod ręką? w ogóle to mnie zastanowiło jedno - czemu ona nie zaczęła od dzwonienia do banku o zablokowanie tych kart xD tylko czekać jak w kolejnych odcinkach okaże się ze przez to zbankrutowała xp I tak ojciec dowie się o tym że jego córeczka wybrała się na narty xD
W ogóle to tak mi się śmiać chce jak widzę rodzinkę ich, Iris'owa Hwa, tatuś z SI i mamuśka z CD,jakby połączyć te wszystkie postaci to taki mix dziwaczny mi wychodzi że aż się śmiać chce xD
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 kwie 2010

Eggie pisze:Mam pytanie: który z nich ma niby być tym głównym? Ten młody czy ten stary...? (zaraz, chyba ten młody...)

Wydaje mi się, że Park Shi Hoo jednak...

Jeszcze po tym, jak w opisach bohaterów piszą, że ta druga prokuratorka (okularnica) potajemnie się kocha w Han Jung Soo, to pewno oni razem skończą...

ep2

Chyba niedługo zacznie się przemiana pani Ma Hye Ri, bo wszyscy w prokuraturze się z niej śmieją, albo lekceważą. Wkurzyła nawet tego swojego szefa...

Poza tym fajna scena z pieniędzmi (myślała, że je po prostu weźmie, a on bezczelnie wyciąga maszynerię i przelicza kasę :-D )...

w 1 epie złota kiecka, w tym srebrna (taka "dyskotekowa")...

Jej mamuśka jak dla mnie jest dziwna - gada od rzeczy...

A na końcu dla fanek k-popu mamy ZEA (dwóch nawet parę zdań powiedziało)

Poza tym festival piosenki Shinee trwa (jak w trzecim epie znowu ją puszczą z 5 razy, to chyba ich zamorduję... :-P )

Ale druga pioseneczka nadal w ogóle mi się nie nudzi i jest BOSKA!!!

Zapowiedź 3 epa tak jak w Kopciuchu - średniawa, ale i tak czekam...

Ocena epa 5/6
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 kwie 2010

ta druga - w sensie okularnica - to chyba właśnie dlatego tak sie czepia stroju - bo stara się być taka porządna itd a tu przychodzi ci taka i patrzy się na nią wszystko co się rusza xD fajnie by było jakby jej główna bohatera jeszcze przygadała i ubrała ją do pracy na bóstwo xp swoją drogą całkiem ładna ta w okularach... tylko tak właśnie tego nie uwydatnia w żaden sposób... <przypomina mi się Lee Honey w Partnerach,eh...:D>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 02 kwie 2010

ok, obejrzałam 2 ep. i błagam, niech mi ktoś wytłumaczy, jakie zamiary ma Seo In Woo!! na viikii odcinek jest tylko częsciowo przetlumaczony, a końcówka to już tylko w 15% więc prawie nic nie skumałam. może ktoś z tu obecnych jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego Seo In Woo 'obserwuje' Ma Hye Ri i dlaczego rozmawia o niej z tą swoją współpracownicą (asystenką?). wielu rzeczy zwyczajnie nie zrozumiałam ze względu na brak napisów, ale odnoszę takie wrażenie jakby on miał jakąś 'misję' wobec Ma Hye Ri, jakby jego zadaniem było obserwować ją i zmienić ją w prawdziwego prosecutora.... bo to by było naprawdę zbyt banalne, gdyby on się do niej zbliżył z własnej woli, bo go oczarowała... wolałabym, zeby za tym się kryło coś więcej, może to był czyiś przebiegły plan, zeby Seo In Woo miał na nia oko...

i czy ktoś wie co on jej powiedział na końcu kiedy rzuciła mu tym bukietem i potem kiedy gadali przy aucie? cos się tłumacze opieprzają, bo pierwszy odcinek przetlumaczyli błyskawicznie a z drugim coś nie bardzo im się spieszy;]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 kwie 2010

yay, widzę póki co mojego faworyta do oglądania, Hye Ri jest po prostu...oi, brak mi słów. No i ten adwokat tak ślicznie się uśmiecha xD
<spoiler2y> Jeśli bym miała obstawiać kto będzie tym pierwszym - podejrzewam że prokurator, adwokat za bardzo się teraz na nią rzuca że tak powiem xD no i pewnie uraczą nas smutną historią prokuratora, blablabla, ten nie będzie sie mógł zabrać do niej bo coś, ale mniejsza z tym, wykrzykiwanie do adwokata by sobie załatwił adwokata bo go pozwie mnie rozwaliło, w ogóle rzut kwiatków na stolik - wręcz podziwiam ile ona sił miała by tym tak zarzucać oO kurcze, mam nadzieję że drama będzie leciała dalej w takim klimacie ześwirowanej koreańskiej blondynki xD w ogóle coś zauważyłam ze prawnicze dramy mi się całkiem podobają...
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 03 kwie 2010

Azzel pisze:Jeśli bym miała obstawiać kto będzie tym pierwszym - podejrzewam że prokurator, adwokat za bardzo się teraz na nią rzuca że tak powiem xD no i pewnie uraczą nas smutną historią prokuratora, blablabla

ej też mi się wydawało przez pewien czas, ze to jednak prokurator będzie tym pierwszym, ale na dramawiki pan z pięknym uśmiechem wymieniony jest zaraz po głównej bohaterce, więc obstawiałabym jednak, że to z nim ją zeswatają. ale smutna historia prokuratora faktycznie już wisi w powietrzu:d na obecną chwilę wciąż się waham, któremu panu kibicować, obaj na razie są dość tajemniczy i to jest wielki plus.

podoba mi się, że juz w drugim odcinku rozwinęli trochę inne postaci, poza główną bohaterką. fajnie, że mamy 'wgląd' w życie prywatne szefa prokuratora i okularnicy - na razie dość ograniczony, ale myślę, że wkrótce to sie zmieni:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 kwie 2010

wiesz, jak tak wiki mówi <w sensie kolejność>, to coś czuję że nie ma bata;D ale z drugiej strony - pewnie ktoś musi być nieszczęśliwy a na taką ofiarę to wygląda okularnica <a widać ze leci na prokuratora...> więc kurcze nie wiem... właściwie to o tym adwokacie niewiele było jak dotąd... tyle że ma trochę kasy, gdzieś tam USA się kłania w oddali itd, jestem ciekawa co z niego zrobią... zwłaszcza ciekawi mnie z pierwszego odcinka to że był na tym pokazie, na kogoś niby czekał i kupił te buty nieszczęsne... jedna w ogóle rzecz mnie zastanawia - czy prokuratorzy uganiają się tak za przestępcami? w sensie 1ep się kłania znów... czasami nie czaję zupełnie tych motywów... rozumiem sprawdzanie miejsc zbrodni węszenie i te sprawy... ale wręcz ściganie przestępców? chyba wyobrażenie prokuratora mi się zaczyna rozmywać...
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 03 kwie 2010

hahaha, dokładnie to samo pomyślałam kiedy oglądałam ten pościg za przestępcą w 1 epie. przecież prokurator wyglądał wtedy na policjanta i w ogóle nie sądzę, żeby takie rzeczy faktycznie należały do jego obowiązków... no ale to drama, więc musiało być dramatycznie;d

mnie też troche zastanawia ta kobieta, u której pan z pieknym usmiechem tak przesiaduje... i w ogóle cały czas mam wrażenie, ze to jego spotkanie z główną bohaterką wcale nie było przypadkowe... na razie wszystko jest trochę zakręcone, ale to dobrze, mam nadzieję, że mnie ta drama nieraz zaskoczy. na chwilę obecną muszę przyznać że ma potencjał;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 kwie 2010

odcinek 2

zacznę od końcowki bo nadal z tego nie mogę xD one uwierzyły, że chłopcy z ZE:A mają 22 lata? xD
lol dwóch miało nawet większą rolę niż skoki wokół bohaterek xD

ogólnie nadal bardzo mi się podoba. ale Ma Hye Ri jest tak kompletnie przesadzona... i racja, gdzie to IQ 168? O_o naprawde, no bez przesady, czy ona jest taka zaślepiona? nie zrozumiem tego...

nie wiem co knuje adwokat, ale zapewne coś knuje... niby powinno się okazać że to on jest tym jej 'narzeczonym' z którym ma iść na 'blind date', i to pewnie dlatego chciał ją wcześniej spotkać. dlaczego o niej gada z asystentką to nie mam pojęcia.

no, ciekawe co będzie dalej.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 04 kwie 2010

naśmiałem się na tym drugim odcinku oj naśmiałem xD

Hye Ri to naprawdę karykatura takich dziewczynek ^^ Przesadzone ubrania, zachowanie, te słodkie wstawki, zaślepiona, myśli ciągle, że jest piękna i najlepsza... do tego matka wcale jej nie pomaga przejrzeć na oczy ^^

Co do adwokata... to ma wokół siebie dziwną aurę tajemnicy xD Ciekawe co knuje za plecami Hye Ri. Chodzi tylko o "blind date" ? xD

czekam na kolejne odcinki ^^
jest fajnie :D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 kwie 2010

Na ruszt idzie druga ze środowych propozycji ^^

Odcinki 1, 2

Zachwyt przeleciał przez doki nad tą dramą a ja właściwie narazie niewiele miałam momentów do zachwytu . . Do udanych zaliczam oczywiście wszystkie sceny z Park Shi Hoo - tajmeniczym panem prawnikiem, który rozbraja mnie swym uśmiechem totalnie. Już raz na jego uśmiech chorowałam, a z moich obecnych reakcji wychodzi, że to jednak choroba przewlekła :D Nie wiem co ten facet kombinuje - może to faktycznie chodzi tylko o randkę - ale jego postać zdecydowanie intryguje. Byłoby idealnie gdyby jeszcze porzucił pomysł ubierania chust do garnituru :P Aha i scena z liczeniem kasy rozbraja kompletnie :P
Z plusów to podoba mi się jeszcze wątek tej pani prokurator w okularach i dziewczynki w jej domu. Nasłuchałam się trochę spoiler2ów na ten temat i to jest zdecydowanie wątek do śledzenia ^^

Pani główna bohaterka jest tak rozbrajająco-irytująco-denerwująca, że oglądając ją z siostrą co chwila łapałyśmy się za głowy z zażenowania o.0 ŁaŁ jeśli ona miała być totalną debilką na początek to naprawdę zamierzenie wyszło w 100% ;P Ja jeszcze jakoś tam się trzymałam, ale po minie mojej sis widziałam, że była gotowa wyłączyć tą dramę tylko i wyłącznie ze względu na sposób mówienia głównej bohaterki XD XD I w ogóle. . . niech ona już trochę szybciej, chociaż maciupkę zmądrzeje bo to naprawdę . . aż przykro patrzeć xP

Muzyka. . .
zabierzcie STAMTĄD to Shinee!!!!! Żenada xD Ale i tak chyba mocniej śmiałyśmy się na tej drugiej piosence XD http://www.youtube.com/watch?v=hTyIlkNnwSs hymmmm? XD

No generalnie to. . nie jestem zbyt zadowolona. Już pomijam tą nieszczęsną bohaterkę, z nimi bywa różnie ^^'' Chodzi o to, że po obejrzeniu tych dwóch pierwszych odcinków (i to wcale nie na raz ; P) byłam naprawdę zmeczona. Plot jednak nieco nużący i w sumie ze świecą szukać winnego. . .
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 06 kwie 2010

Ten drugi utwór śpiewa nowy girlsband (dlatego nie mogłem poznać, które dziewczyny to wykonują)

Nine Muses ft. Seo In Young - Give Me

Moim zdaniem 20 razy lepsza, niż Shinee (od tej piosenki uszy mi już puchną... :-/ )

PS. Swoją drogą, rzeczywiście podobne do "Bryty" :-P - co tam, ważne, że fajna :-)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 kwie 2010

ha! ja wiedziałam że tam słyszę Seo In Young! Tylko ta reszta mi nie pasowała ^^

Nine Muses? ja zawsze czytałam jako Nine Mouses XD

okeeej słucham sobie i słucham. . .oprócz tego britowego wstępu jest okeej ;p faktycznie leeeeepiej od Shinee Fly High~ fly high~ ciiam XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 kwie 2010

Ja powiem ze chociaż piosenka SHINee tam pasuje jak pięść do nosa to nie mam jej dosyć ~`fazaaaa... Ale ta druga tez jest niezła :)

Po drugim epie zastanawiam sie czy prawnikowi chodzi tylko o zycie uczuciowe czy o cos innego. Oczywistym jest, ze juz ja musiał wcześniej znać/ o niej wiedziec skoro nie martwił sie ze zwieje z jego kasą... :P
Bardziej mnie zastanawia... czy to jest jego sekretarka, ta z którą tak namiętnie rozmawia ciągle? Az tak jej ufa ze sie ze wszystkiego spowiada? I kim jest ta dziwna dziewczyna z którą siedział w pierwszym epie i która sie potem pojawiła na moment w drugim epie?

Prokurator-samotnik... do przewidzenia. Zona zginęła, on nie potrafił rozwiązac zagadki jej morderstwa, na koncu skonczy z okularnicą (bo kto jest główną postacią, zrobiło sie oczywiste... :P)

Bohaterka jest zabawna, podoba mi sie ze jest taka przekorna (no dobra, jest głupia, ale wychodzi na to ze zawsze sie stawia i to jest zabawne :P)... Haha, czekam na akcje a la legalna blondynka, powinno być nieźle. Tylko błagam, niech romans dla odmiany rozgrywa się miedzy tą 2, ew trójką, a nie jakieś byłe dziewczyny, etc...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”