[2010] Prosecutor Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 maja 2010

Kells, chyba się cieszę ze dopiero teraz zobaczyłam te odcinki do końca bo właściwie teraz dopiero zaczyna się TEN moment w dramie gdzie wszystko powinno ruszyć z kopyta - dylemat praca, miłość, rodzina całą parą zaczyna się. Do tego cały czas mam wizję pani prokurator która zostanie bez grosza przy duszy tylko na prokuratorskiej pensji, ciekawe co wtedy biedna zrobi xD Dobra, a tak do rzeczy co do odcinków.

Adwokacik *__* co prawda jego moment załamania dziwnie troszku wyglądał, ale i tak był miodzio <3 (no i to pod prysznicem...ah...) no i w pewnym sensie się nie dziwię, wiedział że ona jest naiwna ale chyba bardziej myślał że ona jedna jest taki pustak, a to jej zaufanie takie zupełnie bez niczego do niego nagle wydało się być czymś takim, nie wiem, więcej niż zwykłą naiwnością ludzką... Strasznie mi się podobało jego określenie "birdy brain" o ile dobrze pamiętam?
Jenny - no ruszyła jak dla mnie też konkretnie ale chyba nie do końca na zasadzie ze on ci tylko mój, ale -cholera, spędziłam z nim tyle czasu na przygotowaniach do tego wszystkiego i on chce to wszystko rzucić, no, helloł!
Pan prokurator wydaje mi się taki... śmieszny? xD Jedno to ze już przyznał się przed okularnicą ze właściwie to do Hye Ri coś czuje, a jego okazywanie uczuć za pomocą ćwiczeń mnie rozwaliło xD Do tego zazdrość o tego drugiego, w ogóle to 10ep to taki full zazdrosny był, każdy o kogoś :shock:
Okularnica i randka - LOL xD nie wiem - może chciała sama przed sobą pokazać że może żyć i dobrze się bawić nawet bez faceta? Zwłaszcza że można by powiedzieć że zrezygnowała oficjalnie z dziada. W ogóle zauważyliście jej buty?? Było by fajnie gdyby zrobili coś takiego jak: okularnica przekształca się w łabędzia dzięki Hye Ri no i dziada w końcu trafia kto był w jego życiu ważniejszy jak dotąd. A niech mają swój happy end.
A, no i wątek tego dzielącego mieszkanie - ejno, przecie to był baaaardzo ważny wątek xD <mimo ze się tak nie wydaje> - A. zazdrość prokuratora B. prawnik zostaje C. dzięki temu Hye Ri zaczyna też być zazdrosna na widok Jenny D. watek humorystyczny zwłaszcza ze trochę mniej tego było ostatnio;p
a w ogóle to podoba mi się w tej dramie że trochę skupiają się na tych wątkach prokuratorskich i mi się całkiem fajnie to ogląda. Jestem ciekawa co to zrobią z tym tatuśkiem ostatecznie. No, czekamy,czekamy do czwartku na oglądanie... <jej, to i tak dłuuugooo;(>

Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 02 maja 2010

niech on se zda sprawe z tego ze jednak lepsza dla niego bedzie pani prokurator ktora sie do niego slini od dawna. swoją droga, zal mi jej nadal nie rozumiem jaki byl sens tej randki, ktorą odbyla sama ze sobą, a juz na pewno nie czaje jaki byl sens robienia sobie samej zdjęć... myslalam ze jakos pociągną w tym epie ten wątek, ale nic nie wyjasnili w sumie wiec ciągle mnie to bawi

cos czuje w kosciach ze zobaczy fotki z tej randki i w koncu sie zakocha w w okularnicy:) widzieliscie reakcje tej malej i matki jak sie wypindrzyła szok:) jest szansa bo naprawde ladnie wygladala:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 maja 2010

Pino pisze:
niech on se zda sprawe z tego ze jednak lepsza dla niego bedzie pani prokurator ktora sie do niego slini od dawna. swoją droga, zal mi jej nadal nie rozumiem jaki byl sens tej randki, ktorą odbyla sama ze sobą, a juz na pewno nie czaje jaki byl sens robienia sobie samej zdjęć... myslalam ze jakos pociągną w tym epie ten wątek, ale nic nie wyjasnili w sumie wiec ciągle mnie to bawi

cos czuje w kosciach ze zobaczy fotki z tej randki i w koncu sie zakocha w w okularnicy:) widzieliscie reakcje tej malej i matki jak sie wypindrzyła szok:) jest szansa bo naprawde ladnie wygladala:)

Zamiast żałośnie chodzić sama na randki, powinna sie tak prokuratorowi pokazać :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 05 maja 2010

Odcinek 11 RAW

Jak tak będzie do końca, to muszę przygotować kilka paczek chusteczek...

Z tego co zauważyłem, to Hye Ri już wie, że tatusiek był zamieszany w sprawę i że pan adwokat również... (po tym, jak poszła do jakiegoś archiwum po akta sprawy tego wypadku sprzed lat) Pan adwokat nagle nie chce się mścić, bo nie chce zranić Hye Ri (tak to wygląda przynajmniej) i wyjeżdża - normalnie świetne - jeszcze z zapowiedzi wynika, że raczej niewiele go będzie w przyszłym odcinku :/ ...

A ona w końcu się skapnęła, że to jego kocha, a nie prokuratora od siedmiu boleści (ten zresztą niech już idzie do tej okularnicy, co sama na randki chodzi, bo pasują do siebie idealnie :/ - coś nawet chyba się ruszyło w tym kierunku - i całe szczęście)...

No nic - poryczałem się na końcu i czekam na jutro... pewnie takie zakończenie walną, że znowu będę obgryzał paznokcie aż do środy :P

PS. Cały czas najlepsza tegoroczna drama :-) (moim zdaniem :-) ) Ale konkurencja nie śpi (mam duże oczekiwania w związku z Coffee House :-) )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 maja 2010

Ehhhh.....T_________T po prostu 11 łamie mi serce T____T przeraża mnie opcja 12epa bez adwokata oO no i dwa ostanie party 11epa to rzeczywiście - chusteczek dajcie;/ Jak ona go szukała na prawo i lewo i to taka zdesperowana.... dobrze ze prokurator w końcu zaczął zauważać okularnicę i mam wrażenie ze w jakiś sposób w końcu rozwiążą ten wątek w następnym epie, więc teraz by wypadało by w 13 i 14 epie Hye Ri dowiedziała się o adwokacie co miał wspólnego z tą sprawą i burzliwe 15 i 16epy... eh, ta drama serio na razie wymiata... mamy co prawda case'a przy którym każdy mniej więcej oglądający wie o co biega ale to robi z niego ciekawsze w momencie jak nie wiadomo jak zostanie rozwiązany przez to jak postacie sa w to powiązane... do tego nagłe oświecenia miłosne - w końcu, i w ogóle całe te heartbreakery.... aaaa, drama wyląduje chyba w moich ulubionych!
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 06 maja 2010

No to tak... (ep 12 RAW)

pierwsza połowa epa przeryczana - te wspominki z prawnikiem tak mnie poruszyły, że musiałem przerywać oglądanie :cry: (jeszcze puścili Monday Kiz, to już w ogóle 3 paczki chusteczek poszły do śmieci :cry: ). Tak poza tym o dziwo w drugiej połowie prawnik wrócił... no i końcówka - dlaczego oni muszą wystawiać moją psychikę na takie męczarnie... JA NIE WYTRZYMAM DO ŚRODY! :evil: :wink:

W końcu się dowiedziała - i jak się odwróciła i zobaczyłem napisy końcowe, to myślałem, że mnie szlag trafi...

Nieważne, jakie będą 4 ostatnie epy, ja już jestem pewien - NAJLEPSZA TEGOROCZNA DRAMA :!: :!: :!: (jak na razie) :D :D :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

aaaa, doczekać się nie mogę poranka xD eeej, gdzie ekipa oglądająca do obgadywania,hmmmm? <czyżby wszystkim viikii siadało? xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 06 maja 2010

No mi siada XD
Kurde, miałam nie czytać spojlerów, ale to silniejsze ode mnie D:.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ja właściwie to też nie bo przez to nie mogę zabrać się za 14ep OML, ale jeśli chodzi o PP to chyba silniejsze ode mnie <ja chce już prawnika zobaczyć,awwww <3 >
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Panna_S » 07 maja 2010

przyznaję, że z poczatku trochę olalam tę dramę. Po 2 pierwszych odcinkach wydała mi się najsłabsza z 3 środowo-czwartkowych nowości na tamten czas. Ale potem, czekając na CS, zaczełam oglądać 3 odcinek, który już mnie wciągnął nieco bardziej. Potem był 4, 5, 6.... i nie wiadomo kiedy skończyłam 10 i musiałam czekać z niecierpliwością na 11.
I naprawdę nie rozumiem czemu Prosecutor Princess ma takie słabe rankingi w porównaniu z resztą skoro jest tak REWELACYJNA :D
Adwotak jest moim osobistym idolem i bohaterem i myślę, że przez jakiś czas nic tego nie zmieni. Co prawda wszytsko co robił było mniej lub bardziej interesowne pod względem całej tej sprawy z ojcem Ma Hye Ri, ale i tak jest totalnie uroczy w tym co robi :D Zresztą z tego co czytałam poprzednie posty na jego temat już chyba wszytsko zostało powiedziane 8)
w każdym razie stwierdzam, ze oficjalnie dolączam do grona fanek tegóż pana :D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 maja 2010

Azzel, juz biegne z pomocą!! bedziemy razem sie podniecac;d

nie wchdozilam tu wczensiej bo jordi zawsze spoiler2uje RAWami, a ja w przypadku tej dramy wole ogladac z napisami jednak:D

no to tak... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! MOJE SERCE PĘKŁO. łzy się cisnęły do oczu i to niejeden raz! na poczatku chcialo mi sie ryczec,jak ona nie dojadła u niego noodli bo ją zazdrość dławiła i czuła się totalnie pominięta, a potem jak jadła te zimne noodle u siebie... a już ostateczny cios mojemu sercu zadał adwokat dojadający te noodle po hye ri... no po prostu nic tylko płakać.

jak na końcu wyszla z jego biura i zaczela wołać 'lawyer Seo! lawyer Seo!' to myslalam ze po prostu umre z rozpaczy, no czyje serce by sie nie zakrwawiło w takim momenciie/? do konca mialam nadzieje ze on jednak nie wyjechal i ze uslsyzy te jej krzyki i się pokaże jej, a ona go zobaczy i na tym sie skonczy odcinek.. ale nie, zadnego lekarstwa na moje zbolałe serduszko nie przygotowali...;(

no nie moge patrzeć jak on się zadręcza. na dodatek hye ri zaczyna rozumiec, ze go potyrzebuje i ze nie mzoe bez niego zyć i to jednoczesnie napelnia mnie radoscią i smutkiem. a jak się dowie, ze koleś się do niej zblizyl tylko dlatego,z e pragnął zemsty... to już w ogóle bedzie dramat, o jakim nikt nigdy nie slyszal, lol:D

tylko niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego on w to wszytsko wciągnał hye ri? dlaczego on chcial zeby to ona sie zajęła tą sprawą i zeby to ona odkryła tajemnice swojego ojca? dlaczego on sie mści na niej, skoro ona jest Bogu ducha winną istotą. troche to smutne, przeciez mógl się mscić sam, mogł go zdemaskwoac inaczej, niekoniecznie przy pomocy jego wlasnej córki, która tylko bezsesnwonie bedzie cierpiec. :(

martwi mnie preview - JUTRO NIE BEDZIE W OGOLE ADWOKATA?! ej bez kitu, co ja zrobie bez adwokata pzrez cały ep? to nie jest śmieszne. poza tym, za dużo w tym 12 epie córki dziada i w ogole samego dziada. niech on juz spieprza do okularnicy. hye ri powinna soboe juz dac z nim spokoj.. nie rozumiem, po co ona sie zbliza do jego córki... myslalamz e juz sobie zdala sprawe ze to adwokat Seo okupuje w jej sercu najwazniejsze miejsce...

zeby juz bylo jutro, zeby juz bylo jutro! albo lepiej nie, bo wtedy kolejny tydzien czekania...;(

aaa, zapomnialabym! z tych smiechowych rzeczy ujął mnie moment keidy hye ri przylazla do adwokata za żarcie i zazela go wypytywac, czemu taki zajety. umarlam kiedy spytala 'do you get more cases now?' a on tak zajebiscie wzruszył ramionami:D jego mina i ten gest móziły same za siebie<3

PS Azzel, masz najpiekniejszego ava na świecie.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 maja 2010

Kells... czytając twego posta to przez chwilę miałam wrażenie że PP to niezła komedia o noodlach xD

czemu ją tak użył? bo chciał się na ojcu zemścić, a jak nie inaczej jeśli nie tak gdy właśna córka odkryje to wszystko? tylko niestety wtedy kiedy już się zakochał na amen to już machina poszła w ruch - w sensie - Hye Ri i tak już by doszła do tego wszystkiego - a on nie powstrzymywał jej bo jednak obietnica i te sprawy:/ bu.

A co do dziada i córeczki - to ja mam nadzieję że w końcu rozwiąże się po prostu ta sprawa i ich związek, a dziad pójdzie w końcu do tej co powinien w siną dal, no i przez ostatnie 4 epy nie będą nam zawracać głowy nimi xD

P.S. Kells wiem ze jest piękny^^ planuję jeszcze piękniejszą sygnę z tymże panem ale to tylko na krótki czas bo jak będę na nią potrzeć to zatopię się we własnej krwi xD <niech no ja wrócę na swego kompa tylko xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 07 maja 2010

kells pisze:nie wchdozilam tu wczensiej bo jordi zawsze spoiler2uje RAWami,

Ej, to nie moja wina, że ja i viikii wzajemnie się nie lubimy :P (a S2 szczerze się opitala z tą serią - z PT zapitalają ile wlezie :/ - oni nie widzą, że PP jest 10 razy lepsze?? :evil: )

Ale z tego opisywania na razie tylko jedno źle oceniłem :P Coraz lepiej rozumiem koreański :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 maja 2010

ep 12

wlasnie skonczylam ogladac, ale nie moge sie uspokoić. przez całą godzinę moje serce biło jak oszalałe... nie wiem co się ze mną dzieje, ale szczerze musze przyznac ze dawno zadnej dramie nie udało się doprowadzic mnie do takiego stanu.

ale od poczatku. tak jak wspomniał jordi, przez pierwsza połowe epa było megałzawo. myslalam ze jakos sie bede trzymac, ale scena, kedy hye ri siedziała na ławce w ciuchach adwokata mnie pokonała... no i się poryczałam... (dlaczego on jej wtedy nie mogl zobaczyc?! modlilam sie zeby jakims cudem wrocil wlasnie w momencie kiedy ona placze, siedzac na ławce w jego ciuchach... ktorego faceta by to nie ruszylo?) i te jej flashbacki, omg... i w ogole sam fakt ze ona tak depseracko za wszelką cenę chciala sie z nim zobaczyc... i jak dobijala sie do jego drzwi chociaz wiedziala ze nie ma go w srodku... to bylo tak strasnzie okrutne...

no a potem wrócił. ale to chyba było jeszcze gorsze... pomijając fakt ze się obciał (PO CHOLERE, ja sie pytam?!), był po prostu tak podły w stosunku do hye ri ze nie moglam tego zniesc. widzi ze laska sie zabujała, no tego sie nie da ukryć. błaga go zeby traktował ją jak kiedys, zeby poszedl z nią cos zjesc, upija sie na jego oczach, a on musi udawac niewzruszonego... ale bosh, jaki on jest podniecający kiedy tak ją odrzuca i olewa! megacudnie ten czlowiek pasuje do tej roli, naprawde zakladam fanclub park shi hoo!!!!!

a ją coraz bardziej lubię... przyznam ze poczatkowo mnie troche irytowała... ale z epa na ep lubiłam ją coraz bardziej a teraz to po prostu ją uwielbiam. jak się tak miota, jak opłakuje swoje relacje z adwokatem... JAK PRZESIADUJE W JEGO CIUCHACH... no jest cudowna. i tak mi jej zal, naprawde, tak mi jej strasznie zal.... zakonczenie epa bylo po prostu fenomenalne! co prawda nie wiem skad seo in woo sie wzial nagle za jej plecami, ale to niewazne, takie rzeczy to normalka w dramach wiec sie nie czepiam-a dramat musial sie w koncu zaczać. ten wzrok hye ri na koncu... juz widze jak ona go znienawidzi. w ogole troche zaluje ze juz sie dowiedzila, myslalam ze sie dowie po 13 epie... ale z drugiej strony, moze i dobrze-w sumie im wczensiej wyjdzie wszystko na jaw, tym wieksza jest szansa ze sie z tym zdążą uporać przed koncem dramy i zdecydują się sobie wybaczyc w imie milosci;d aczkolwiek hm, teraz to juz sama nie wiem, czy faktycnzie oni beda razem... a co jesli nie bedzie happy endu? bo tak serio to... ej ojciec hye ri ZABIŁ adwokatowi ojca. sorry ale ja bym nie mogla zyc z dzieckiem mordercy mojego własnego rodzica... oczywoscie wierze ze im sie uda, w koncu to drama, tu wszelkie zasady logiki nie obowiązują (chociaZ w tym przypadku na razie jak najbardziej obowiązują-i chwala za to tekj dramie!)

z pozytywnych rzeczy to na pewno sprawa dziada. dobrze ze jakos sie to rozwiazalo i ze w sumie mu poiwdeziala ze ona juz nic do niego nie czuje...tzn wlasciwie to ona mu nic takieog nie powiedziala, ale wierze ze dziad jest domyslny i zrozumial o co jej chodzilo;d ale rozwaliła mnie jego różowa marynarka-az go nie poznalam!!!:D

a tak w ogole to teraz sie zastanawiam... czy seo in woo w ogole jest adwokatem, czy to tez klamstwo? niby ma biuro, wspolniczke, personel itp. ale moze to tez wszytskjo tylko taka szopka? oczywiscie pisarzem nie jest, ale jak ta laska ze sklepu powiedziala ze on jej pomaga i jest pisarzem to dalo mi to do myslenia... moze wlasnie dlatego seo in woo posłużył się ma hye ri, bo sam nie byl w stanie nic zrobić na drodze prawa? tak naprawde to przeciez koleś mógłby to zrobi sam, gdyby był prawnikiem... wiec moze nie jest? no chyba ze, takjak wspmniala Azzel, in woo chciał zeby bolało podwójnie mocno i dlatego wplątał w to wszystko córkę swojego wroga...to w sumie nie jest az takie istotne, ale jakos mnie zaciekawilo;)

omg jak ja sie boje 2 kolejnych epow... teraz hye ri i adwokat beda musieli zostac najgorszymi wrogami, zaloze sie ze troche czasu uplynie zanim hye ri zrozumie motywy adwokata...

piękna drama, PIĘKNA!!! bede ja polecac każdemu, a kto nie obejrzy, jest prawdziwym loserem!:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 maja 2010

Musiałam aż trochę odetchnąć zanim zacznę pisać.... Coś czuję że na kolejne dwa epy naprawdę uzbroję się w chusteczki:/
<EP 12>
No tak, kiedy ona oficjalnie przyznaje się ze lubi prawnika - i do tego jest na tyle zakochana ze nawet nie potrafi mu tego z góry powiedzieć - on ją zlewa. A robi to bo się zakochał a nie powinien i chce jej dać zimny prysznic:/ Tylko czemu wcześniej wdawał się tak w jej łaskę? Był miły, przyjacielski, czy nie mógł jej naprowadzić na ślad ojca w inny sposób?:/ A teraz on cierpi, ona cierpi i to jeszcze potrójnie bym powiedziała - przez to ze się zakochała w nim a on ją odrzuca, przez to że się dowiedziała ze on ją wykorzystali do tego wszystkiego przez to że sprawa jest o jego ojca... A przynajmniej teraz można już mieć pewność ze ich pierwsze spotkanie było ukartowane i właściwie ta cała znajomość - tak jak i wszystkie inne znajomości o których się Hye Ri dowiedziała... No i tak wyskakujący nagle zza pleców Hye Ri prawnik - takie rzeczy tylko w dramie xD
O wszelkich fajnych scenach Kells juz napisała - a co do prawnikowania - jest prawnikiem na pewno, już o tym mowa była - dziad wcześniej się Hye Ri o niego pytał i wtedy mówił ze podejrzany typ z niego ale po powrocie z Ameryki zdał od razu test, nawet o tym z Hye Ri rozmawiał jak kto się niby uczył xD No i przecie reprezentował wcześniej parę osób jako prawnik w prokuratorze więc osoba z nieba raczej tam nie mogła ot tak się pojawić. Jako ze samo spotkanie ich było raczej ukartowane - to zakładam że chodziło po porostu o to by to córka wkopała ojca,ale ze się w niej zakochał po drodze to inna sprawa:/
W ogóle Kells nie powiem poruszyłaś coś o czym nawet nie pomyślałam - jak można być z córką mordercy ojca oO Przez to zaczynam się naprawdę zastanawiać czy ta drama może mieć happy end, bo w końcu jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, mimo ze to nie wina przecież Hye Ri jednak takie uczucie... dziwaczne,nie wiem zupełnie co z tym zrobią ><
No, i mówiłam ze dziada uporządkują w tym epie?;p Nawet powoli łączą prokuratorską dwójkę xD No i motyw z tą pozostałą dwójką prokuratorów był niezły:D

Jej, ja nie wiem jak ja dożyję przyszłego tyg, a już nic nie mówiąc o jeszcze kolejnym, bo coś czuję ze po 13 i 14 epie to nie będę wiedziała gdzie się podziać oO zaczyna żałować ze nie zaczęłam dramy oglądać w HD i jak wyjdą wszystkie epy, tak bym w dwa dni połknęła całość a tak meczmy się xp W ogóle to chyba na mydramalist muszę zrobić sobie miejsce co by dodać tą dramkę do favów <dobra, nie zapeszam jeszcze!>
Obrazek

Wróć do „K-drama”