[2010] Prosecutor Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 maja 2010

kells pisze:
jordi pisze:Ludzie zrozumieli, że drama z Minho jest po prostu dobra

klóciłabym się (tak, wiem ze sie narażam xD )

Nie chciałem otwarcie pisać, że syf - ale jak chcecie moja prawdziwe subiektywne zdanie (podkreślam: Subiektywne), to dla mnie PT jest powtarzalne, a po 6 epie wręcz nudne i do bólu wtórne (i pomyśleć, że Minho miał propozycję zagrania w Bad Guy, a wybrał to coś... :P )

A prokuratorka to CUD MIÓD NORMALNIE!!! :D Najlepsza drama od czasów... Partnera, ale nawet i niego przebija postokroć :D :D :D

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 14 maja 2010

jordi pisze:Nie chciałem otwarcie pisać, że syf - ale jak chcecie moja prawdziwe subiektywne zdanie (podkreślam: Subiektywne), to dla mnie PT jest powtarzalne, a po 6 epie wręcz nudne i do bólu wtórne (i pomyśleć, że Minho miał propozycję zagrania w Bad Guy, a wybrał to coś... :P )

A prokuratorka to CUD MIÓD NORMALNIE!!! :D Najlepsza drama od czasów... Partnera, ale nawet i niego przebija postokroć :D :D :D

noo, teraz dobrze prawisz:D oczywiście o gustach się nie dyskutuje i takie tam (tylko po co wtedy byłoby nam to forum?:>), ale wg mnie PT to nudy na pudy, a mimo tego brnę dalej, tyle że chyba już tylko dla zasady.

minho dostał propozycję zagrania w bad guyu i wybrał to nieudane i nudne niby-romansidło? gratuluję wyczucia w takim razie:D nie wiem jak wielką klapą musiałby sie okazać bad guy, żeby minho nie żalował swojego wyboru; xD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 14 maja 2010

Ja z pewną taką nieśmiałością chciałam powiedzieć, że w końcu obejrzałam pierwszy odcinek i .... !
Ten pierwszy odcinek był świetny. Teraz nic tylko kolejne a potem czekać na resztę.

Poza tym od czasu Iljimae czekałam na coś w czym pojawi się Park Shi Hoo jako leading bohater no i się doczekałam i łapki zacieram. Fakt że z opóźnieniem je zacieram ale zawsze.

To tyle. Dziękuję za uwagę.
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 maja 2010

kobieto, na co ty jeszcze czekasz, powinnaś już być dawno po 13epie, znaczy się jakieś parę godzin temu;p
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 14 maja 2010

kells pisze:minho dostał propozycję zagrania w bad guyu i wybrał to nieudane i nudne niby-romansidło? gratuluję wyczucia w takim razie:D nie wiem jak wielką klapą musiałby sie okazać bad guy, żeby minho nie żalował swojego wyboru; xD

Mi się wydaje, że Bad Guy może zdobyć liczną wierną widownię... 1. kończy się PT i na MBC będą minidramy, które zazwyczaj nie mają super-ratingów. 2. Niedługo kończy się też Kopciuch. 3. Drama z Ji Subem jest dopiero pod koniec czerwca, a do tego czasu Bad Guy powinien zdobyć wierną widownię... Więc sam nie mogłem pojąć, dlaczego nie przyjął propozycji (gdyby się zgodził, miał grać Tae Sunga - tego głównego przeciwnika Gun Wook)

Przepraszam za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać...

Co do posta Volli, to PSH zagrał po drodze (między Iljimae, a PP) główną rolę w "kobyle" dramowej, czyli Family's Honor (2009 - 54 odcinki) :) Aczkolwiek muszę powiedzieć, że widziałem 10 epów i drama była nawet ciekawa (zwykle unikam czegoś, co ma więcej niż 30-32 epy)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 14 maja 2010

Azzel pisze:kobieto, na co ty jeszcze czekasz, powinnaś już być dawno po 13epie, znaczy się jakieś parę godzin temu;p

:lol: no właśnie sama sobie to pytanie zadaję :lol:

Ale poważnie - ten serial jest boski... przynajmniej jak na razie a z wszystkich postów wynika że potem robi się jeszcze bardziej (hmmm... co może być lepsze niż "boski"? *utknęła*) ... no lepszy się robi.

W sumie na temat tego pierwszego odcinka i połowy kolejnego mogłabym z jakieś dwie strony napisać, ale nie będę Wam tego robić...

Co do posta Volli, to PSH zagrał po drodze (między Iljimae, a PP) główną rolę w "kobyle" dramowej, czyli Family's Honor (2009 - 54 odcinki) Smile Aczkolwiek muszę powiedzieć, że widziałem 10 epów i drama była nawet ciekawa (zwykle unikam czegoś, co ma więcej niż 30-32 epy)

Ja wiem, jordi, ja wiem - tylko te 54 odcinki ..!.. - ja wymiękam przy 28, także za te 32 to szacun więc czegoś co nie ma 28 lub poniżej w ogóle nie biorę pod uwagę. Po prostu na tasiemce stosuję wyparcie .... No nic, być może się to zmieni ale jak na razie ...
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

14 ep

moglabym sie rozpisywac, ale już mi się serio nie chce, bo chyba do jutra bym pisała :D więc bedzie krótko.

ale oni ładnie razem wyglądają! i jak adwokat się usmiecha z taką serdecznością to jest taaaki fajny:)

ej ta sesja zdejęciowa w parku to było jakieś od czapy w ogóle... :D jak on pozował to bylo takie wtf?! awkward :D

ale jak się upił i płakał w tej windzie i ona zauwazyla ze płacze jak się juz dzwi windy zamykały to awwww heartbreaking:< szczerze mowiac liczylam na to ze jednak wtedy się wróci do tej windy albo ze wbiegnie do niego na piętro zanim winda tam dojedzie. no ale cóż, za dużo bym chciała:D

zastanawiam się czy serio tatuś zabił czy powiedział to hye ri tylko dlatego zeby adwokat dotrzymał obietnicy i dał jej spokój... ale z drugiej strony - po co by się bawil w coś takiego, gdyby nie był winny... więc chyba jednak to on. trochę kapa bo nie widzę w tym momencie happy endu dla tej pary:<

scena bezposrednio po kissie jak stali stykając się czołami... serce mi pękło wtedy <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Kells... skąd tu już 16 ep wytrzasnęłaś? :D tak szybko chcesz zakończyć tą serię?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel pisze:Kells... skąd tu już 16 ep wytrzasnęłaś? :D tak szybko chcesz zakończyć tą serię?

no pewnie ze juz widzialam 16 epów, TY NIE?! ja mam wtyki u park shi hoo więc nie bylo z tym problemu:D

LOOOOL!:D nie wiem o czym/kim mysłalam jak pisalam tego posta (no dobra, WIEM;D) ale teraz miałam niezły napad smiechu :lol: haha, dzieki Azzel, za zwrócenie mi uwagi, juz zedytowałam;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

14ep

początek - T___T
trochę przerywników przerywników by znów zrobić wielkie T____T zdjęcia, park, picie, winda, serce się łamie jak człowiek wie że w kolejnym epie będzie rozstanie. Pocieszam się jedynie tym ze wypada więc w ostatnim epie liczyć na wielki powrót i rozwiązanie akcji w jakiś miły sposób - więc ostatnie 2epy szykują się naprawdę emocjonalnie no i będzie się chyba działo. W ogóle motyw z mamusią też był naprawdę super... i po raz pierwszy naprawdę Jenny mnie wkurzyła niemiłosiernie.... Honeyyyyyy, zatrzaskać ją na śmierć fladrę. Za mamusią wręcz się kurzyło. Eh:/ i moje plany odwiedzin biblioteki przez ten ep legły w gruzach...:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 maja 2010

Trochę czasu nie było to sobie wreszcie obejrzałam, pod rząd oba epy.

Hisotria po prostu sie zagęściła do granic możliwości, w dalszym ciągu nie kapuje kto kogo kropnął a kto jest niewinny ale jak ojciec HR mówi ze zabił to pewnie po prostu sie czuje winny czy coś w tym guście. Prawnik prosił, żeby wybrał albo córkę albo przeszłość - no i zdecydował sie odkryć karty... Ale ja jestem przekonana (choć moje zdolności detektywistyczne są znikome) że to nie on. Może ten dziwny ogrodnik?

Z wątków romansowych to historia HR i IW nie sprawia że płącze po nocach, niemniej niewątpliwie ich sytuacja jest trudna i w ogóle - co jednak nie pzeszkadza im sie namiętnie całować i obejmować, po czym robić sobie wypad i uśmiechać się do siebie przyjaźnie przez pół dnia. A wszystko to robią między tymi niezręcznymi sytuacjami gdy nawet sobie czesć nie mówią. Przeczuwam w 16 epie "Rok później" albo coś w tym guście. No chyba że ojciec zwolni IW z obietnicy...
Hehe, no i od razu polubiłam prokuratora jak zrócił uwagę na odpowiednią osobę. Przyznam że ta samotna randka to była WTF ale ja okropnie polubiłam prokuratorkę i kibicuje im, bo myślę ze do siebie pasują. No i widzę, że on chce sobie ( i jej) wreszcie dać szansę :)

Trochę szkoda, że już za tydzień koniec...

OFFTOP:
Przymierzam sie do tego Family's Honour. PSH no i piękna ścieżka dzwiękowa. Tylko ze ja 16 epów nie mogę wytrzymać a 54... O.o

Na serio Lee Min Ho miał grać w BG? Tego gościa co teraz dostał rolę ten chłopak z CP? Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie w sprawie PT, już nawet przestałąm to oglądać, stwierdziłam, że szkoda czasu. Muszę się nauczyć że można sobie czasem odpuścić, bo zwykle jak zacznę to juz chce skończyć ale niektórych rzeczy nie warto. jedynym powodem dla któego LMH mógł wygrać ten schemat zamiast tego possibly udanego projektu jest chyba fakt że tu dostał główną rolę. A jak już pisałam w wątku o PT - wybranie takiej roli było by po prostu dla niego korzystniejsze, granie po raz drugi czy nawet 3 w komedii romantycznej jest dla niego niekorzystne, mógłby sie lepiej zaprezentować w jakimś nowym gatunku... Zapowiedz do BG wygląda spoko, żeby tylko nie przedramatzowali...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 maja 2010

Miałam to właśnie jeszcze powiedzieć - parka prokuratorska. Dziad zaczął działać i to w taki fajny sposób (czy córeczka coś powiedziała? to że mnie lubisz? xD), no i jak zaczął się uśmiechać do prokuratorki i mięta w jej stronę to naglę jakoś wyładniał xD ogólnie ja tą prokuratorke okularnicę całkiem serio lubię mimo że z niej dziwaczka z zadatkami na starą pannę xp
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 15 maja 2010

Eggie pisze:Na serio Lee Min Ho miał grać w BG? Tego gościa co teraz dostał rolę ten chłopak z CP? Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie w sprawie PT, już nawet przestałąm to oglądać, stwierdziłam, że szkoda czasu. Muszę się nauczyć że można sobie czasem odpuścić, bo zwykle jak zacznę to juz chce skończyć ale niektórych rzeczy nie warto. jedynym powodem dla któego LMH mógł wygrać ten schemat zamiast tego possibly udanego projektu jest chyba fakt że tu dostał główną rolę. A jak już pisałam w wątku o PT - wybranie takiej roli było by po prostu dla niego korzystniejsze, granie po raz drugi czy nawet 3 w komedii romantycznej jest dla niego niekorzystne, mógłby sie lepiej zaprezentować w jakimś nowym gatunku... Zapowiedz do BG wygląda spoko, żeby tylko nie przedramatzowali...

Dostał propozycję roli, którą zagra ten z CP i z Dal Ja Spring (Kim Jae Wook o ile dobrze pamiętam) - dlatego mnie dziwi, jak mógł to odrzucić, a wziąć Personala?? (przecież dostają scenariusz do połowy dramy zawsze...) No i Personal wyszedł niestety słabo - nie zdziwię się, jak prokuratorka go wyprzedzi w ostatnim tygodniu (wzrost miał tylko w 1ep jak zapowiadali od miesiąca, że Yoon Eun Hye wystąpi i ten ep miał 16%, a tak to cały czas oscyluje między 12-14%..., a prokuratorka goni :P )

BG będzie boskie o ile rzeczywiście nie będzie melodramatu w 95% a akcji w 5%... ale nie wydaje mi się - w końcu wydano na 20 epów 14 milionów zielonych, a melodramaty nie potrzebują takich funduszy...

No i mnie też ten ojciec zaczął nie pasować. Ogrodnik ewidentnie coś ukrywa... nie zdziwię się, jeżeli wyjdzie na to, że to on, a nie ojciec ten hye ri maczał paluszki w morderstwie...
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 15 maja 2010

Naprawdę trochę głupio wbijać się w dyskusję gdzie wszyscy na bieżąco a mnie wypada gonić (4,5 epizoda :D ), wiec nie będę nic pisać na temat moich przeczuć, obaw i przemyśleń odnośnie fabuły (w sensie kto gdzie z kim dlaczego i że coś mi koło prawnika źle pachnie bo zbytni chodzący ideał). To z resztą - zakładam - było już pewnie wałkowane nie raz na bieżąco.

Ale jedno chcę napisać. Co więcej, muszę napisać. Rola Ma Hae Ri to jest po prostu czysta rewelacja. Zaczęłam oglądać zachęcona pochlebnymi komentarzami no i obecnością Park Shi Hoo, ale teraz tak szczerze najszczerzej - oglądam głównie dla Kim So Yeon (nie żeby reszta przeszkadzała :D ). W ogóle ale to absolutnie wcale nie widzę w niej tej samej osoby która odtwarzała Kim Sun Hwa w Iris. Co więcej - gdybym nie wiedziała że to ona - nigdy bym się tego nie domyśliła. Obok Lee Si Young w Te Birth of The Rich to już ostatnio druga kobieca kreacja aktorska która tak bardzo mi się podoba, co naprawdę niepomiernie mnie dziwi...

Dziewczyna kawał dobrej roboty tu robi i dzięki niej całkiem realne stają się wszelkie scenariuszowe nieprawdopodobieństwa związane z przemianą rozpuszczonej jak dziadowski bicz i skoncentrowanej na sobie panienki (nie żeby miał jakieś dziury - sensie scenariusz, po prostu sam motyw jest trochę nieżyciowy - zwłaszcza że tu wszystko dzieje się tak szybko). Po prostu genialne jak bezczelnie broni swego zdania, zostaje zbesztana ale twardo upiera się przy swoim, nominalnie nie rozumiejąc czego od niej chcą ale gdzieś tak podskórnie, nie wiedząc czemu właściwie, czując się nieswojo... Zagrać to wszystko w ciągu 4 - 5 sekund? Jaj! Jak na dramę to wyczyn...

Rozpisałam się a tam piąty ep. niedokończony: leży i mnie woła...

[edit] Tomato guardian angel .... LOL :D

[edit2] odcinek 5,5 - oficjalnie ogłaszam miłość do tej dramy. Areszt domowy pokonał we mnie resztki racjonalnego do niej podejścia! Team trenerów wymiata. Wejście mieli jak F4.

[edit3] Kyaaaaa!!!! Sztywna okularnica czyta Hana Yori Dango!
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 19 maja 2010

Odcinek 15 RAW

Wolę poczekać na suby bo.... ZGŁUPIAŁEM :shock: :shock: :shock:

Zrozumiałem tylko to, że tatuś powiedział, że niechący popchnął tego chłopa i ten zmarł, no i ze sceny z matką zrozumiałem, że Hye Ri lubi mecenasa, ale nie może z nim być, bo musi ratować tatę, którego adwokat nienawidzi...

a potem to już czarna magia - końcówka strasznie pogmatwana... nie wiem, jak oni to zakończą w jeden ep, ale wiem jedno - PROKURATORKA MA BYĆ Z MECENASEM!!! (jak zrobią złe zakończenie, to ich zamorduję... :evil: :evil: :evil: )

No i tradycyjnie kolejny BOSKI trailerek do Bad Guy - oj oj, będzie dobra drama :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)

Wróć do „K-drama”