[2010] Prosecutor Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 kwie 2010

wszystko jest w porzadku oprocz tego ze 3 jest przestawiona z 5:) oprocz tego wszystko się zgadza:)

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 kwie 2010

Po 6 :P

Jej, w ogóle prawnik choć sie do tego źle zabiera kompletnie, na pewno będzie z nią na końcu <3 I ich miny jak sie okazało że mieszkają obok siebie :D
Hye ri wyczynia niestworzone rzeczy ale polubiłam ją ogromnie :) Tylko ten głupi stary prosecutor Yoon. W ogóle facet mi sie nie podoba i jest w dodatku niedostępny emocjonalnie -_- szkoda tylko tej drugiej zadurzonej prawniczki....

Prawnik jest genialny! :D A jaki piękny uśmiech ... :D

Dobra, powtarzam się, w dodatku niemerytorycznie :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 kwie 2010

Obejrzany ep 07 RAW

Powiem tyle - NARESZCIE adwokat zaczął otwarcie działać. Normalnie jestem zachwycony... :)

A tego prokuratora (Generała Choi), to niech piorun trzaśnie - małpa jedna... :evil: No ale teraz pewno zda sobie sprawę z tego, że coś czuje do Hye Ri i w ogóle wszystko się pomiesza... (Jeszcze zapowiedź 8 epa - matko! Nie wytrzymam do jutra!! :P )

Ale nie spodziewałem się czegoś takiego - kolejny raz panowie od Briliant Legacy pozytywnie mnie zaskoczyli... :D

PS. No i oczywiście wiedziałem, że panu adwokacinie chodzi nie tylko o Hye Ri tylko o coś więcej... Podejrzewałem tatuśka... (ale więcej nie mówię, żeby nie psuć radochy z oglądania)

Najlepszy ep jak do tej pory :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 kwie 2010

kykyky... mówiłam - dziad jeden:D
nicto ja zapominam o istnieniu dramy i czekam soboty - wtedy zwykle z subami oba są już na full'a xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 kwie 2010

Po 7.

Ta drama ze wszystkich które oglądam w tym sezonie zdecydowanie najbardziej mi się podoba :P
Prawnik jak zwykle wykorzystał sytuacje i najpierw ją podręczył a potem się wprosił :D A na koniec....!! :D Oni są razem taaacy słodcy :)
Męczy mnie proseutor :/ Nudny jest... Powinien być z tą drugą zakochaną w nim kobieciną... :P

W dalszym ciągu zastanawiam sie o co chodzi z tym prawnikiem... juz zaczynam podejrzewać że ma raka normalnie, jak zaczął o tym czasie któy pozostał mówić...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 22 kwie 2010

Eggie pisze:juz zaczynam podejrzewać że ma raka normalnie, jak zaczął o tym czasie któy pozostał mówić...

Nawet tak nie mów. Jak mi walną wielki melodramat na końcu to ich zabiję... :evil: (jakiś dramacik może być, ale nie taki)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

jordi pisze:
Eggie pisze:juz zaczynam podejrzewać że ma raka normalnie, jak zaczął o tym czasie któy pozostał mówić...

Nawet tak nie mów. Jak mi walną wielki melodramat na końcu to ich zabiję... :evil: (jakiś dramacik może być, ale nie taki)

Kurde, nie przewidzisz tego. Byłąm przekonana, że to on jest tym głównym, ale jak się okaze że główny poświeci swoją miłość żeby połączyć tego męczącegoprokuratora ze swoją dziewczyną bo a/ ma raka, b/ czuje że nie jest jej wart albo c/ po prostu nie wiedomo dlaczego O.o to stanowczo zmienię zdanie o tej dramie... Już na półmetku jesteśmy w końcu... Im bardziej napięcie tworzą, tym większe rozczarowanie jak sie finał okaże niewypałem...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 kwie 2010

Ah połknęłam siódmy odcinek - był przemiły. Te wszystkie pilnowanki, duchy, zabobony:) Pan prawnik jest zastanawiający, bo już nie bardzo wiem w którym kierunki idą jego działania - chce pomóc przejrzeć pani prosecutor na oczy, czy może ma nadzieję na umoszczenie sobie miejsca w jej sercu .
Jedno jest pewne - na głównej bohaterce zna się świetnie i na reakcjach facetów również.
Chcę, by już nastał kolejny dzień:)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 22 kwie 2010

demotywujecie mnie tym że już 7 ep, bo ja dopiero co przebrnęłam przez 3 xD ale powiem - jest nadzieja, zainteresowało mnie, chyba zaraz obejrzę 4. oczywiście nie czytam waszych postów bo spoiler2y to największe zło, ale... hm, domyślam się że pan prawnik i pan prokurator obaj będą coś czuc do niej? znaczy wydaje się oczywiste że tak czy tak skończy z prawnikiem, ale... boże jakie ja mam nieskładne myśli xDDD
oh a pan prokurator samotny ojciec HMM.
no nic idę oglądać zaraz dalej.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Eggie pisze:Kurde, nie przewidzisz tego.

Wiesz co? I tak na serio to jest plus tej dramy (ostatnio każdą przewidywałem co do finału... nawet to, co się stanie z pobocznymi bohaterami) i tutaj trzeba przyznać, że scenariusz na razie jest bardzo dobry... (widać, że Briliant Legacy to nie był jednorazowy wyskok)

Kurczę - letę ściągać 8 ep, bo nie wytrzymam :P
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

jordi pisze:
Eggie pisze:Kurde, nie przewidzisz tego.

Wiesz co? I tak na serio to jest plus tej dramy (ostatnio każdą przewidywałem co do finału... nawet to, co się stanie z pobocznymi bohaterami) i tutaj trzeba przyznać, że scenariusz na razie jest bardzo dobry... (widać, że Briliant Legacy to nie był jednorazowy wyskok)

Kurczę - letę ściągać 8 ep, bo nie wytrzymam :P

Ja w ogóle nie miałam ani tego ani Oh my lady w planach przyznam, ale zaczełam właśnie z powodu SI i dla mnie najlepsze z tego co na razie oglądam teraz :) :)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Eggie pisze:Ja w ogóle nie miałam ani tego ani Oh my lady w planach przyznam, ale zaczełam właśnie z powodu SI i dla mnie najlepsze z tego co na razie oglądam teraz :) :)

Dla mnie o dziwo też jest najlepsza z tego, co oglądam :wink:
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 23 kwie 2010

Post za postem, ale muszę coś napisać... :P

Normalnie dopiero półmetek, a tutaj tyle się dzieje, że ja nie mogę... W ogóle ostatnie 5-6 minut mnie zamurowało... (początek też, ale to swoją drogą)...

Zamiast powoli rozszyfrowywać adwokacinę, to mi się wszystko coraz bardziej miesza... :shock: zgłupiałem kompletnie (ale to na plus, bo dawno nie było dramy, na której odcinki bym tak bardzo czekał...). No i teraz czekamy na napiski od S2 :)

PS. No i oczywiście zapowiedzi brak - SBS potrafi być wredny :P
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 23 kwie 2010

OMG!!!!

ep 7
wow. normalnie mi mowe odjęło i dech mi w piersi zaparło. i chyba z 20 razy przewijałam koncówkę, serio. pirwszy raz sobie nie zaspoiler2owałam odcinka, i to tylko dlatego, że od wczoraj byłam poza domem, wiec nie moglam obejrzeć rawa i dopiero dzis wieczorem mogłam zobazyć już przetłumaczony 7 ep. swoją drogą, tempo tłumaczenia ekspresowe.<3

PAN ADWOKAT JEST PO PROSTU...GAAAAH! brakuje mi słów. bosh, jak ten facet mnie kręci. jest taki megatajemniczy, taki trochę creepy i w ogóle wciąż nie wiem czy on jest dobry czy zły. czy on faktycznie chce dobrze dla HyeRi, czy ma niecne plany i che ją tylko wykorzystać do ich realizacji... nie rozumiem, jak to się wszystko z sobą łączy, ale scenariusz jest po prostu fenomenalny! no rzadko się tak zdarza, żeby tak dobrze ukryć tajemnicę i dozować nowe informacje. poza tym ejst tyle zwrów akcji ze ach! no nie psodziwalam się ze nasz odwokat w końcu stanie na wysokosci zadania. ale ten uśmieszek na końcu...AAAA, zwariuję!

prosecutor yoon musi zdupić. nie chce go już oglądać, męczy mnie. wczesniej mi się wydawał taki łał, a teraz o prostu jest nudny i sztywny. chociaz pzrsez chwile zrobiło mi się go żal (na końcu epa oczywiscie;d), bo miał taki smutny wzrok... az dziwne ze go to tak nagle zabolało, moze w konu ruszy do boju (chcoiaz srednio bym sobie tego życzyła, no ale musi to nastąpić prędzej czy pozniej, wiec niech juz nastąpi prędzej to będzie szybciej z głowy;d).

a co do sceny wiadomej to została wyreżyserowana i zagrana idealnie. miałam ciarki i motyle w brzuchu. <3
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 kwie 2010

Ósmy odcinek - oczywiście możliwe spoilery!!!

Z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej tajemniczo. Już się nieźle pogubiłam. Parę informacji wpadło dziś w ucho - prawnik wyjechał do Ameryki jak był w szóstej klasie, następnie wrócił zdał egzamin i został prawnikiem, ma siostrę, która nie do końca wiadomo, czy jest jego rodzoną siostrą, ponieważ jak sam stwierdził - "jak ktoś sam nie spyta, to on nie mówi" i jest strasznie tajemniczy. Według drugiego amigo potrafi przekupić świadków, by tylko wygrać sprawę i gdy z czegoś nie ma korzyści, to się za to nie bierze, dlatego tez kazał pani prosecutor uważać. Same niewyjaśnione wątki, na które trzeba czekać już w tym momencie aż tydzień:( Mam nadzieję, że szybko zleci.

W głowie próbowałam ułożyć sobie scenariusz, ale trochę się on kupy nie trzyma, bo nawet jeśli załóżmy prawnik jako dziecko zostaje osierocony, ponieważ traci matkę w wypadku i zostaje tylko z ojcem. Rodzina pani prosecutor i pana prawnika zna się a co za tym idzie i dzieciaki maja ze sobą coś wspólnego. Rodzina powiedzmy, że ma problemy finansowe i prawnik z ojcem musi wyjechać za granicę, ale mały zapamiętał sobie koleżankę z podwórka:) i nie może o niej zapomnieć , chce stać się niezależny finansowo jak najszybciej, objąć posadę prawnika, być może rozwikłać sprawę zabójstwa swojej matki (bo zakładam, że nie jest ona do końca klarowna) i stać się godnym pani Prosecutor, by móc ja poprosić o rękę.
Jak wy to widzicie>prawdopodobny scenariusz, czy nie bardzo?

Wróć do „K-drama”