[2010] Coffee House

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2010] Coffee House

Postautor: thon » 20 lip 2010

aj i jeszcze taniec Spoiler! Ji Wona z różą w zębach przed zdziwioną PSY
Ach czy to rodzice czy przyszli teściowie byli w domu PSY?Jej przerażenie Spoiler! po otrzymaniu SMSa to trzeba samemu zobaczyć

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

Hahaha końcówka 15 też mnie rozwaliła ;DDDD Wrócił uśmiech szaleńca ]:->
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 lip 2010

odc 16 - jakim cudem Spoiler! Tiarce odpadł guzik :D -toż nie ma takiego jak Pamela A.
Ale widok przeraził nie na żarty KJH - to jak złapał się za oczy no cóż fakt - mógł oślepnąć

I PSH jako Spoiler! iluzjonistka - tak tak czasy się zmieniają Spoiler! ,to kobiety wręczają facetom wyczarowane róże
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 21 lip 2010

własnie obejrzałam 16 ep i jedno msuzę napiiać, ta drama jest zupełnie niepzrewidywalna. tzn, no nie wiem jak to zakończą.... myślicie ze jednak PSY skonczy z KJH? gdyby został jeden odcinek, to nie dawałabym im już szans, no ale w ciągu 2 to moze sie im jeszcze uda to jakos zgrabnie pozałatwiać... ale muszę podkreślić, że: 1) PSY jest po prostu PIĘKNA, ma tak cudowną urodę, że nie da się od niej oczu oderwać; 2) autentycznie żal mi dziś było Tiarki... zwłaszcza jak ją KJH zostawił po tym przyjęciu i ona tak wiernie czekała i potem jak z nim rozmawiała pzrez telefon przekonując go, żeby został... no bo bez kitu... w końcu to jej urodziny były, a on chciał wyjechać... jakoś tak mi się jej żal zrobiło wtedy, no. i strasnzie podoba mi się jej postać pod tym względem, że się pisarzoowi nie narzuca... nie knuje, nie szantażuje go (miła odmiana), a co najważniejsze nie nienawidzi PSY, mimo że wie, co ją łączy z pisarzem... to na wielki plus.
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 21 lip 2010

Nie no, tego się po Tiarce nie spodziewałam, jeszcze 2 kissy można przeżyć, ale 6? :oops: , a z drugiej strony ten dziwny kontrakt...
Co do guzika myślałabym, że KJH rzuci jakąś kąśliwą uwagę na temat wdzięków ex-sekretarki, a nie że biedaczek z krzykiem ucieknie (patrzcie go jaki wstydliwy!!).
I jeszcze ta scena co niby nie był zainteresowany brudnopisem Tiarki , a potem nie mógł się od niego oderwać ... Ha! :D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 lip 2010

Ok obejrzałam właśnie 13 odcinek tej dramy
I nie cierpię jej!!
wszystko jest tak jak nie powinno być
pisarz wraca z USA, wygląda strasznie amerykańsko i myśli że jest fajny - błąd
Tiarka która udaję że jest pro, a znowu jest pieskiem na posyłki i robi wszystko żeby udowodnić pisarzowi jaka ona teraz jest super zajebista, niestety wychodzi jej z mizernym efektem
ten ślub mnie totalnie zabił, para która całkowicie do siebie nie pasuje po dwóch latach się chajta i to oczywiście wtedy kiedy pisarz wraca i oczywiście jak pisarz chciał się jej oświadczyć. Aaaaa nienawidzę tej dramy, denerwuje mnie.
Wyjdzie pewnie tak że pisarz zabierze się za Tiarkę. I wyjdzie nam związek niedorosłej ciapowatej małej dziewczynki z pokręconym, zrobionym na amerykańsko pisarzem.

Nie wiem czy mam siłę/ ochotę oglądnąć to do całości :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 21 lip 2010

aż się wystraszyłam po komentarzu Margot, właśnie obejrzałam sobie 1 odcineczek, późno - to późno, ale zawsze to już coś i najlepiej wypadła PSY, Tiarka głupiutka i to strasznie głupiutka, nie umywa się do Go Mi Nam, a KJH jest taki sztuczny i na pokaz, wydaje się że tylko PSY umie wyzwolić w nim prawdziwe uczucia, choć jeszcze tego nie widać, ale ona go drażni i chyba na swój sposób pobudza jego twórczość, a przynajmniej stara się go sprowadzić do pionu xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 lip 2010

isamar84 pisze:aż się wystraszyłam po komentarzu Margot

oj przepraszam...
ale mną się nie przejmuj, bo wszystkim z doki się ta drama podoba, i podobają się im pary takie jakie się szykują, więc tylko ja jestem inna ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 22 lip 2010

margot. pisze:wszystkim z doki się ta drama podoba, i podobają się im pary takie jakie się szykują, więc tylko ja jestem inna ^^

tak? a jakie się szykują? bo ja po 16 epie nadal nie wiem^^
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 lip 2010

kells pisze:tak? a jakie się szykują? bo ja po 16 epie nadal nie wiem^^

Witaj w klubie :D - ja twardo obstaję przy parze Tiarka - KJH ,a PSY rzuca narzeczonego i idzie do klasztoru ,ale jak się drama skończy dowiemy się w ostatnich 2 odcinkach
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 lip 2010

kells pisze:
margot. pisze:wszystkim z doki się ta drama podoba, i podobają się im pary takie jakie się szykują, więc tylko ja jestem inna ^^

tak? a jakie się szykują? bo ja po 16 epie nadal nie wiem^^

oo czyli mogę oglądać dalej, bo po 13 odcinku zapowiadało się strasznie XD
thon pisze:
kells pisze:tak? a jakie się szykują? bo ja po 16 epie nadal nie wiem^^

Witaj w klubie :D - ja twardo obstaję przy parze Tiarka - KJH ,a PSY rzuca narzeczonego i idzie do klasztoru ,ale jak się drama skończy dowiemy się w ostatnich 2 odcinkach

nie chcę żeby Tiarka była z pisarzem :(
Seo Eun do klasztoru? O.o ona jest świetna, zmarnowałaby się tam ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 22 lip 2010

Margot. - musimy wytrwać!!! Ja się załamię jak on skończy z wiadomo kim... :|

PSH do boju, a nie z tym wieśniakiem... :evil:
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 22 lip 2010

jordi pisze:Margot. - musimy wytrwać!!! Ja się załamię jak on skończy z wiadomo kim... :|

ja w sumie też kibicuję PSY, ale z drugiej strony wlasnie w trakcie oglądania 16 epa dotarło do mnie, że PSY i KJH razem towazryszy taka ciężka aura jakiegoś przygnębienia... oni się oboje duszą we własnych ciałach, mam wrażenie, ze po prostu robią wszystko żeby się umartwiać i zaczyna mnie to denerwować. nie potrafię tego wyjaśnić, ale jakoś tak sama się męczę jak ich razem oglądam...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 lip 2010

jordi pisze:Margot. - musimy wytrwać!!! Ja się załamię jak on skończy z wiadomo kim... :|

Ale powiedz szczerze że liczyliśmy przed emisją dramy że PSY będzie główną bohaterką kobiecą - i co się okazuje -nie wiem po obejrzeniu 16 odcinków kto jest główną postacią kobiecą -Tiarka czy ona,nawet zakończenie PSY z pisarzem nie zmieni faktu że po 16 odcinkach każde zakończenie jest możliwe i świadczy o braku wiodącej roli kobiecej.Naprawdę żal że PSY nie ma szczęścia do ról pisanych pod jej osobę -chętnie zobaczył bym ją w dramie w wiodącej roli bo w Coffee jej rola taką nie jest (raz jest ,potem jakby scenarzyści zmieniają zdanie i Tiarka jest na pierwszym planie ,a teraz znów nam narobili bigosu).jedyne w czym przewodzi PSY to ma wiodący wątek romansowy -ale nie taki jaki sobie pewnie większość życzy
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 22 lip 2010

margot. pisze:
isamar84 pisze:aż się wystraszyłam po komentarzu Margot

oj przepraszam...
ale mną się nie przejmuj, bo wszystkim z doki się ta drama podoba, i podobają się im pary takie jakie się szykują, więc tylko ja jestem inna ^^

nie przestraszyłam się na tyle by nie zobaczyć, co będzie dalej i serio,ta drama jest jakaś dziwna- może tylko w moim odczuciu, ale ten 2 ep to chwilami jakieś nieporozumienie, łapanie dzikiego kota :shock:
Tiarka jest naprawdę głupiutka, ale w taki sposób, że tak średnio budzi sympatię, raczej politowanie
za to PSY jest świetna - jej miny + uroda, to mieszanka wybuchowa,jeśli ta drama się zakończy, że pisarz będzie z Tiarą, to sobie chyba odpuszczę jej oglądanie, no chyba że mnie niedługo Tiara pozytywnie zaskoczy :P
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „K-drama”