[2010] Coffee House

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 maja 2010

ohohoh.. juz chyba wiem dlaczego bede to chciala ogladac.. aktor z Gil Donga!

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 maja 2010

a ja oglądając zapowiedzi kawiarenki które leciały na końcówkach OML skapitulowałem i ściągam 1 epizod ,a miałem być silny ech mam słabą silną wolę
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 17 maja 2010

thon pisze:a ja oglądając zapowiedzi kawiarenki które leciały na końcówkach OML skapitulowałem i ściągam 1 epizod ,a miałem być silny ech mam słabą silną wolę

Ja natomiast mam silną słabą wolę i robię to samo...
:volli:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 18 maja 2010

czemu ja weszłam w ten temat? chyba też mam słabą silną wolę O.O najdziwniejsze że ostatnio mi się średnio chce dramy oglądać a tak się nie mogę doczekać kiedy to obejrzę... ja chcę już Kang Ji Hwana :<<<< czemu istnieje takie zło jak sesja? i milion zaliczeń przed sesją? smutek, no...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 maja 2010

no i stało się oglądałem 1 odcinek i fajnie się bawiłem w dedukowanie co mówią ,ale w sumie historia prosta jak drut ,nie trzeba być filozofem by załapać o co chodzi :).KJH jak zwykle mnie rozbraja ,szykuje się świetna zabawna drama
kilka fotek dla zachęty
ObrazekObrazekObrazekObrazek

świetny kubek który w środku ma kształt kieliszka :)- no i te ostrzenie ołówków
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 maja 2010

ejj dla mnie zacheta juz jest glowny aktor ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 18 maja 2010

To co lubię najbardzie, czyli cyferki z ratingów... :P

Niestety koreańczycy wolą wiadomości KBS o 21:00 :(

AGB Nielsen: 10,1 / 11,1
TNS: 8,8 / 8,7

Miejmy nadzieję, że oglądalność będzie rosnąć co najmniej tak samo jak u prokuratorki :) A nadal rządzi Dong Yi (ponad 25%)...

PS. Thon - dałeś fotę Park Si Yeon z tej sceny z suszarą - BOSKIE to było :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

jordi pisze:Miejmy nadzieję, że oglądalność będzie rosnąć co najmniej tak samo jak u prokuratorki :) A nadal rządzi Dong Yi (ponad 25%)...

PS. Thon - dałeś fotę Park Si Yeon z tej sceny z suszarą - BOSKIE to było :D

a potem zbiorowe suszenie z suszarką w ręku.dobra też była scena w samolocie z ksiązką no i nieszczęsne zamknięcie w kibelku
A że Dong Yi ma dobrą oglądalność wcale mnie to nie dziwi - historyczne pozycje przeważnie mają wysokie notowania i cieszy mnie to a dodać do tego obsadę jaką ma Dong Yi :) to hit murowany
Ps na stronie haru w postępach pracy ani widu ani słychu o kawiarence na razie
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

odcinek drugi - przekomiczny ,poczynając od min Seo Eun Young po odjeździe japońskiej klientki,czytanie tekstu po helu- stary gag a śmieszy,Kang Seung Yoon i mierzenie ołówków i gimnastyka na końcu i niesamowite przerażenie Lee Jin Soo gdy zaczęła się rozbierać Ham Eun Jung
dla zachęcenia kilka ciekawych screenów no i zapomniałbym o wypadku na drabinie i bohaterze który niczym rycerz ratuje spadającą pannę
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 18 maja 2010

2ep RAW

SPOILERY

Pojawia się narzeczony - oj będzie kupa śmiechu - jaki on zawzięty... Najlepsze było jak Eun Young puściła sobie operę jakąś, wygląda z zachwytem przez okno... a tam jej były... ej nie... Park Si Yeon jest najlepsza - w ogóle jaki miny robi... dziewczyna ewidentnie powinna częściej grać takie role :) aaa - i jeszcze jak na napluła na pisarza - BOSKO!!! :D No i niech ona lepiej nie mówi po japońsku - dość mocno go kaleczy... już lepiej po angielsku gadała :)

Kang Ji Hwan już przestał się uśmiechać w każdej scenie (ufff :P ) Po raz kolejny widzieliśmy, że jest pedantyczny i lubi wszystko robić po swojemu... (wypluwanie kawy, i znowu ołówki :P ) Tak poza tym to wyobrażenie tiarki jak on trenuje - 3 sekundy, a śmiałem się 20 minut... :D (Step By Step - uuu bejbe :P ) No i znowu ją wykorzystywał do bzdurnych zadań i to chyba wszystko w tym epie z jego strony... Czekam, aż coś zaiskrzy między nim a Eun Young (pewnie z 12 epów poczekam, ale cóż...)

Tiarka - nie mogę się do niej przekonać.... sceny z łapaniem kota były śmieszne (te nocne też :P ), ale ogólnie dziewczyna mnie mocno irytuje... Za bardzo mi przypomina Go Mi Nam... jest bardzo do niej podobna z wyglądu i charakteru (co mnie osobiście nie pasuje... :/ ). A scena z rozbieraniem mnie kompletnie do niej zniechęciła - ona naprawdę jest tak durna?? Rozbierać się będzie przed prawie nieznajomym facetem... Nie wiem o co chodziło, ale wydaje mi się, że żadnej głębi tam nie ma... Cały czas mierna rola Tiarki :/

Za to rodzinka trzyma poziom - BABKA jest moją ulubioną postacią drugoplanową... jak ten sweterek wciskała na Jin Soo, a potem jakimś sprayem mu po plecach jechała... albo scena z kotkiem - no kobita WYMIATA!!! :D Ojciec i brat to tak średnio, ale i tak lepsi od tiarki :D

Zapowiedź 3 epa świetna... Już nie mogę się doczekać, jak Eun Young zostawi tego byłego na pustkowiu... Oj będzie się działo...

Ogólnie na razie jest dużo lepiej niż się spodziewałem. Ten odcinek ocenię na 5+/6 :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

o tak babka jak mu zaczęłą sprayem po plecach nawalać to myślałem że pęknę
a co do rozbierania - ta tańczyła niezbyt że tak powiem dobrze i pewnie KJH powiedział dziewczynie że strój jej przeszkadza :)
A i tak scena mierzenia ołówka a potem i tak tylko 2 zostały przez KJH zaakceptowane - on jest jak Melvin Udall z "Lepiej być nie może" pod tym względem
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 20 maja 2010

rozbierała się bo przegrała zakład. tyle z głębi ^^

śmiech Kang Ji Hwana w scenie z helem był boski <3
Jak na razie jestem wciągnięta i czuję, że moje poniedziałki i wtorki nabiorą sensu ^^
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 maja 2010

biedna Gomi Nam 2:) i ta akcja z hula hop , biedaczka sie spocila,ciekawe co jeszcze wymyśli Pan Pro:) nio rodzinka jest genialna , hmm ja sie zastanawiam co oni z tym przerobionym kotem zrobili?:) bo babcia dala czadu z maszynka do strzyżenia:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 21 maja 2010

<333 omg kocham tę dramę! kocham, no.
popłakałam się ze śmiechu parę razy xD Kang Ji Hwan gra okrutnego psychopatę [xD], ale rozbraja mnie po prostu xD jego śmiech... szczególnie scena z helem... bezcenne <333 xDDD i w ogóle jak on się uśmiecha to cały świat przestaje dla mnie istnieć <3 boski jest. i świetnie mu w tych okularach, tak btw.

jestem trochę zakręcona która z tych dwóch dziewczyn jest główna, ale w zasadzie obie są epickie xD akcje z uciekającą Park Si Yeon... w ogóle też świetna postać. no i Eunjung, strasznie ją lubię, i moim zdaniem całkiem dobrze jej idzie aktorsko. no i jej postać też jest zabawna, zwłaszcza ze swoją rodzinką... xD końcówka 2 odcinka - tańcząc Eunjung... i striptiz... ohh okrutny szef, i ten jego wyraz twarzy... epickie xD <3

jeszcze niemy pan mi się bardzo spodobał jakoś od pierwszego wejrzenia xD

no jak na razie dla mnie genialna komedia^^ aaa jaki nieskładny post wyszedł... ale mówię wam, to będzie drama roku, czuję to xD[/u]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 24 maja 2010

Po 3 epie podejrzewam, że tiarka skończy z panem kelnero-barmanem z kawiarenki, chociaż zapowiedź do 4-ego epa mnie zirytowała...

W końcu skupiono się bardziej na samej Park Si Yeon - DZIĘKI CI PANIE!!! Jej miny są nieprawdopodobne - kolejny raz zadaję pytanie: Dlaczego dopiero teraz dostała komediową rolę?? No i to co się stało z byłym narzeczonym... ale miał zonka - zupełnie nie wiedział, gdzie jest - i ten śmiech PSY jak wysiadł z taxi przed kawiarenką...

Rodzinka tiarki jak zawsze rewelacja - no babka to moja ulubiona drugoplanowa postać... ojciec też świetny, zwłaszcza, że to Jjagkwi z Chuno (wiedziałem, że skądś go znam :P )

A muszę przyznać, że jak jest nieco mniej Go Mi Nam 2 (tiarki) to już mnie tak nie irytowała, ale jutro chyba będzie powrót, bo dużo jej było w zapowiedzi...

Kolejny ep na conajmniej 5 :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)

Wróć do „K-drama”