[2010] Coffee House

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 maja 2010

Nareszcie! Chwila czasu o poranku i pierwszy odcinek Coffee House! A wrażenia po pierwszym odcinku jak najbardziej pozytywne. Nie żebym się jakoś specjalnie pod sufitem unosiła, ale jak najbardziej na tak. Taki porządny i dobrze zapowiadający się początek dramy. Najmocniejszym punktem jak dla mnie jest postać Kang Ji Hwana. Jeszcze nie bardzo to widać ale rzeczywiście zapowiada się, że z niego prawdziwy psychopata i crazy bastard będzie. Ej! Nie mogę się doczekać! Osobiście znam kilka osób o podobnych właściwościach - miłych i uprzejmych, z cudownym uśmiechem i "po dżentelmeńsku" potrafiących nóż między łopatki włożyć a potem jeszcze elegancko obrócić, tak że człowiek walczy jeszcze dodatkowo z chęcią podziękowania za przysługę i przeproszenia za kłopot... :D Ciekawe więc do jakiego stopnia ten crazy bastard okaże się crazy i jak bardzo bastard.

Obiecujące wstawki komediowe - zwłaszcza z udziałem Park Si Yeon [te uśmieszki pod nosem - bomba]... no zapowiada się kawał porządnej dramy.

AAAAA - i jeszcze - chcę taki kubek/szklankę/kieliszek czy co to WTF było... !

:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 25 maja 2010

Obejrzałam pierwszy ep zachęcona komentem że gł bohater jest podobny do siepa z Pasty :D
Pierwszy ep zastanawial mnie tylko tym kto jest gł bohaterką? Ta Go Mi Nam 2?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 maja 2010

3 epizod udowodnił iż postać grana przez Ham Eun Jung czyli Kang Seung Yeon zalicza się do najbardziej naiwnych ,głupiutkich postaci w historii kdram - dowodem niech będzie walizka :)
a psikus zrobiony Han Ji Won przez Lee Jin Soo genialny - to jak studenckie żarty nawet w Korei mają wzięcie :)
odcinek zabawny,Park Si Yeon- jak napisał jordi genialna ,zabawna i seksi w spodenkach jeansowych szczególnie - mniam
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 maja 2010

Po drugim...

Eeeee... nie taki bastard straszny... Raczej śmieszny - jakby sobie ze wszystkiego żarty stroił...

Ech... były narzeczony - WTF?, porwanie, striptiz - Lol

Wysiadam przy muzyce - MATKO! New Kids on The Block ???? eeeeee!!!!!!!!!
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 maja 2010

epizod 4 -dalsze wkręcanie biednego Han Ji Wona przez dowcipnego Lee Jin Soo
Obrazek

to co jest w tej bryłce lodu i dlaczego to popis spaczonego poczucia humoru naszego bohatera :)
nasza panna nierozgarnięta zaczyna być chyba bliżej z Kim Dong Wook ( ech po You Are My Destiny mam awersję do tego pana)
Obrazek

dalsze znęcanie się przez LJS nad tiarką
Obrazek
obowiązkowe minki Seo Eun Young - ona jest po prostu świetna
ObrazekObrazekObrazek

i postęp w ostrzeniu ołówków i kontrola za pomocą mikroskopu :)
Obrazek

zapowiedź 5 epizodu - mamy kissa no może nie kiss a ratowanie życia :)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 25 maja 2010

Po czwartym odcinku.

Go Mi Nam 2 jest GŁUPSZA od pierwowzoru z YB...

Matko - ja rozumiem, że ktoś może być nierozgarnięty, ale te jej akcje robią się męczące, a nie śmieszne... Co za dużo to niezdrowo - i tutaj już tak zaczyna się robić, niestety - w ogóle za dużo jej jest - na razie to serial o niej, a nie o pozostałych bohaterach, co już w ogóle mnie irytuje. Wystarczy, że jest kompletną debilką... :/

thon pisze:to co jest w tej bryłce lodu i dlaczego to popis spaczonego poczucia humoru naszego bohatera :)
nasza panna nierozgarnięta zaczyna być chyba bliżej z Kim Dong Wook ( ech po You Are My Destiny mam awersję do tego pana)

TAK - niech ona z nim skończy... Pamiętam go właśnie z YAMD - jakie to drewno było... tutaj niewiele jego aktorstwo się poprawiło, ale szczerze to rola do niego pasuje...

A Eun Young ma być z pisarzem... a nie deblina tiarka... :evil:

thon pisze:zapowiedź 5 epizodu - mamy kissa no może nie kiss a ratowanie życia :)

Weź - jak mnie to zdołowało, DLACZEGO ONA, A NIE PSY?? :evil: (chociaż jakby się zastanowić w HttG* też na początku pyrka "ratowała-pocałowała" U-Know, ale z nim nie skończyła - JEST NADZIEJA!!! :D ) - ale pan eks-narzeczony w końcu się skapnął, kto mu te kawały robi... No i widzieliśmy PSY w szpitalu, ciekawe co się stało??

Ogólnie przez totalną głupotę Go Mi Nam 2 ten odcinek oceniam na ledwo 4-... jak nadal będzie taką idiotkę grała, to ten serial wiele utraci w moich oczach...

* HttG - Heading to the Ground :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 28 maja 2010

ok wreszcie nadorbilam te dramę! przez te wsyztskie uczelniane zaliczenia, examy, sesje i takie tam nie mialam w ogole czasu. ale teraz juz jestem na bieżąco!:)

ej baaaardzo długo nie moglam sie zdecydowac czy w ogole zaczynac te drame.. zastąpiła mi moje kochane OML! i jakos tak ...za sam ten fakt miala minusa, lol. (tak, wiem ze jestem okrutna, nieobiektywna i w ogole uprzedzona, ale co poradzisz...) no wiec jakos tak sie wahalam, poza tym nasz pan pisarz wydawal mi sie taki srednio pociągający w tej fryzurze i jakos tak... czasami mi przypominał gejoweatego kolege jin ho z PT (pewnie pzrez te okulary;d). ale to wszystko mi sie tylko YWDAWAŁO bo opierałam swoją opinie tylko na preview... i jakze sie ciesze ze w koncu zdecydowalam sie zacząc oglądac tę dramę!!! <333

pzredw szytskim musze przyznac ze Kang Ji Hwan jest cudowny! a w tych okularach wyglada super sexy<3 a pzoa tym lubie takie dziwne i zakręcone postaci, wiec swietnie mi sie go ogląda (zwlasacza jak się skręca ze smiechu-to takie awkward a zarazem urocze:D). co do PSY to wygląda swietnie, jest śliczna jak zwykle... ale ale... kto tu w koncu jest główną bohaterką? wiem ze juz kazdy tu sie nad tym zastanawia, ale to naparwde jest podejrzana sprawa... obecnie nie potrafilabym sobie w ogole wyobrazic jakiegokolwiek romansu miedzy pisarzem a Eun Young... oni sa takimi kumplami no...czyto kolezenskie stosunki ich łączą... oczywiscie wiem ze od przyjazni do milosci jeden krok ale... oni sie juz tak kumpluja od 10 lat wiec skoro milosc sie jescze nie pojawila to chyba juz sie pojawic nie powinna nie? to mi troche przypomina relacje min woo i ahjummy z OML... chcoiaz oni znali sie duzo krócej...ale tez, zero jakiegos takiego hmmm przyciągania, brak iskry miedzy nimi.... i tu to samo. to już wiecej chemii wiedze miedzy pisarzem a go mi nam 2... tylko ze mnie, w pzreciwienstwie do was, jakos nie wkurza jej postac... ok, fakt, ejst głupiutka, naiwna itd itp ale nie razi mnie to az tak bardzo... także generalnie nie moge powiedziec ze mnie irytuje ani nic z tych rzeczy... jedyne co mnie odrobine w niej wkurza to to ze wiecznie chodzi w takich powyciąganych szmatach...:D i ta fryzura tez tak srednio mi sie podoba - to juz lepiej wyglądała w pierwszym epie jak miala takie siano na glowie <3:D

widzialam gdzies jaeis foty z press conference CH i tam wywiadu udzielał Ji Hwan i Tiarka wlasnie... wiec wygladaloby nato ze to jednak oni są główną parą... z drugiej strony, pzreciez wiki nigdy nie klamie, wiec skoro mowi ze to PSY gra główną role żeńską, to tak jest oi kropka:D nie wiem juz co o tym myslec... ale ejstem pewna ze to swiadomy zabieg twórców - pewnie chcą zasiać w naszych sercach niepewność i tym samym zmusić nas do daleszego oglądania:)

czekam z niecierpliwoscią na 5 ep!<3
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 28 maja 2010

kells pisze:PSY gra główną role żeńską, to tak jest oi kropka:D nie wiem juz co o tym myslec... ale ejstem pewna ze to swiadomy zabieg twórców - pewnie chcą zasiać w naszych sercach niepewność i tym samym zmusić nas do daleszego oglądania:)

Ech no w sumie ja też na razie odnoszę może mylne założenie że to tiarka będzie parą dla KJH ,choć PSY no serio czy ona nie mogła wcześniej dostawać takich propozycji aktorskich ? jest po prostu za dobra na grywanie trzeciorzędnych postaci :)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 31 maja 2010

odc 5 i znów humor pełną gębą nie licząc końcówki ,która wspomina o wypadku z przeszłości A w 5 odcinku mamy ponownie Domino Day,po raz pierwszy Gołotę,pierwsza pomoc i te parskanie KJH jak otworzył oczy i oczywiście ostatnie 10 minut genialne dla miłośników PSY - ech czemu ta kamera nie była trochę pod innym kątem - no i jedna nielogiczność - jak KJH wnosił ją do pokoju była szczelnie owinięta ręcznikiem - kto ją obwinął - bo sama nie dałaby rady - czyżby KJH?
zapowiedź szóstego odcinka pokazuje tiarkę i KJH na podczas wypadu za miasto: KJH jako cowboy :) , no i dalej nie wiem kto z kim będzie parą ?
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 01 cze 2010

Thon - ja obstaję przy PSY... widzieliśmy końcówkę i mnie się wydaje, że scenariusz nieraz nas zaskoczy (Tiarka świetnie się dogaduje z drewnianym kelnerem, to niech z nim kończy...)...

Ogólnie odcinek przyjemny, bo o dziwo tiarka mnie nie irytowała :shock: (to jakiś cud, a może powoli będzie mądrzeć? :P ) - końcówka zwiastuje, że niedługo nie musi już być tyle śmiechu...

4+/6 za ep :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 cze 2010

ok, ja tez chyba etraz juz mysle ze to PSY skonczy z pisarzem...ale to dziwne bo... nie chce tego. ej co sie dzieje w ogóle, sama nie moge uwierzyc w to, że wolałabym zeby on był z tiarą? he? to nielogiczne zupełnie... PSY jest lepsza pod każdym względem...ładniejsza, madrzejsza, zabawniejsza i w ogóle wszystko ma na swoim miejscu, but still... jakoś tak...to by bylo malo romantyczne gdyby on po prostu skonczyl ze swoją przyjaciółką... ale z drugiej strony gdyby nagle zaczął sie zakochiwać w takiej zwykłej dziewczynie, jaką gra tiarka... to by było takie hmmm typowe:D no nie wiem, nie wiem...ale niezle nas trzymają w niepewnosci;d
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 cze 2010

odcinek 6 - jak na razie dla mnie najsłabszy , pierwsza część że tak powiem dosadnie "shit" - i nie chodzi mi o to że odcinek taki zły o nie - Andromeda( o ile dobrze zrozumiałem konika imię) to zdrowy koń :).biedna ta Tarka i taka nieporadna ,no ale nie dawała się KJH w wodnej wojnie.Szaleństwo zakupów i dwuznaczna sytuacja po odsłonięciu kabiny przez Han Ji Wona.Podobała mi się akcja J.bonda w wykonaniu T. świetna dywersja i przygotowanie drogi ucieczki dla KJH :) - no i jak na koniec KJH w taxi potargał jej włosy - na bank to oni będą parą a PSY z tym jej adoratorem
Patrzę ale i Haru świetnie subuje dramę już są napisy do 3 i 4 odcinka ,no tego się po nich nie spodziewałem - kosmiczna szybkość godna
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 01 cze 2010

NIE!!! Ona ma być z kelnerem!!! :evil:

Mnie po tym odcinku się wydaje, że właśnie widać, że PSY coś więcej czuje do Lee Jin Soo (zwłaszcza sceny szpitalne) - narzeczony zostanie na lodzie... :P

Ja kibicuję PSY - niech zdobędzie pisarza - musi :D

Odcinek zły nie był - przyzwoity - thon większość dobrych scen wypisał, więc nie będę się powtarzał
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 cze 2010

a ja tak sobie pomyślałem czy to nie PSY była pierwszą żoną KJH?
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 cze 2010

A to jest całkiem możliwe,bo ten jego sunbae mówił że razem z nim i jego byłą żoną hang out w czasie studiów
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”