[2010] Bad Guy

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 maja 2010

Hmm... pierwszy ep bardzo dobry - starsznie dużo się działo no i ta klimatyczna piosenka pana z Brown Eyed Soul - ZAKOCHAŁEM SIĘ!!! BOSKA JEST!!!

A drugi ep nie gorszy, chociaż ten Kim Nam Gil jest... dziwny, ale śliczniusia kochana Ga In trzyma mnie przy monitorze :D I druga piosenka się pojawiła... też naprawdę porządna - SBS robi najlepsze OST-y w tym roku... :)

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 08 cze 2010

Ja nie wiem czy jestem jedyna, ale ja za ten tytuł zabrałam się tylko i wyłącznie przez Kim Jae Wooka xD Jak na razie pojawia się w 2 epie [ a tak nie niego wyczekiwałam xd]
1 ep. denerwuje mnie już ta cała matka tej małej dziewuszki[co do tego dziecka czy mi się wydaje, czy ono było w Birth of the rich man? w ogóle ojciec Boo Tae Hee także został przeze mnie zauważony xD, z tego względu dramka zaczyna mi się coraz bardziej podobać]...nie pytając o zdanie dała po twarzy dla Shim Gun Wooka.Ten najwyraźniej ma traumę życiowa przez tą powaloną rodzinkę. Końcówka...cóz to mi przypomniało Chuno trochę...no wiecie ten "piaskowy" trailer następnego epa xD dziwne bo przecież chunasa robiło KBS, a tutaj mam to samo w SBSie ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 cze 2010

Po trzech epach.

Jestem rozkochana w tej dramie i wciągnęłam się od pierwszych minut. Świetna jest ta historia. Mam nadzieję, że Gun Wook da głupiej rodzince ostro popalić, że nie za szybko wsadzą moralniaka i że będzie dużo Kim Jae Wooka.

Gun Wook i Jae In będą (o ile będą) fajną parą. Świetni byli w trzecim epie. Zadzwonił po nią, żeby mu wyprała koszulę i poszedł grać z dzieciakami w piłkę :lol: A potem jak za nią łaził *___*

Główni bohaterowie, dwaj zły chłopcy, są przegenialnni i przesmakowici.

Szkoda mi Mo Ne, jest na spalonej pozycji. Jeszcze myślałam, że się rozbije, jak tak będziła tym samochodem. Ale tej jej siostry nie trawię.

Strasznie podoba mi się ta historia. Trudne miał dzieciństwo... Potraktowali go jak psa. Ja bym już dawno ich spaliła żywcem. Ciekawa jestem, jak to jest z pochodzeniem Gun Wooka/Tae Sunga. Bo czemu go zabrali z tej rodziny? Czemu to nie on jednak był tym prawdziwym synem? Dziwne. Ale dlatego oglądam!

Aaa, i zginął ten dzieciak, który łaził za Gun Wookiem i mówił, że to "Angel Ahjussi", słodkie to było.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 11 cze 2010

Mam znów to samo uczucie , które pojawiło się tuż po obejrzeniu pierwszego odcinka CS. Po krótce można je opisać jako niebywała chęć zobaczenia co sie wydarzy w następnym odcinku i następnym i...itd. Z odcinka na odcinek apetyt rośni, natomiast aktorzy swoją wspaniałą grą podsycaja go . Po dzisiejszym (strasznie rwanym piątym odcinku) jest mi dwa razy wszystko jedno z którym z głównych bohaterów wyląduje nasza śliczna pani od galerii. Obaj są wyśmienici - jeden strasznie zagubiony i niekochany, drugi spełniający się za pomocą swojej zemsty. Obaj strasznie tajemniczy, w szczególności pan kot - gdy tak patrzy tymi swoimi dużymi, błyszczącymi i wydawałoby sie usmiechniętymi oczami na Han Ga In , to naprawde nie wiem, co sobie mysleć - nadal jest to dla mnie zagadką:)

Czy ja dobrze widziałam - w zapowiedzi do szóstego obcałowała ta nasza chłopaczyna obie nuny? Czy może wzrok mnie myli...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 cze 2010

Pozycja obowiązkowa!
Role Tae Sunga i Gun Wooka są tak genialnie zagrane, że mam cały czas szczękę w powietrzu. I nawet nie zauważałam, że zdjęli koszulkę, dopiero w ostatniej chwili. Jaram się tą dramą, bo jest wciągająca.

Ciekawe, co on chce temu Tae Sunowi zrobić. I kto się pierwszy zabierze za Jae In, bo Gun Wookowi już serce latać zaczyna.

A gdzieś w tle, pomalutku, detektywi szukają Tae Sunga tam, gdzie powyrywał on kartki ze śladem swego żywota.

Czekam, czekam, czekam!

Ale matka jest niezła. Jak rozmawiała przez telefon z "synem", to aż bym ją pobiła.
Czego nie mam, jak Mo Ne dzwoni do Gun Wooka i on nie odbiera. Miłość miłością. Jak można się aż tak narzucać?

A co najważniejsze- połączyli Tae Sunga z Gun Wookiem. Ciekawe, jak długo będą się rozprawiać z yakuzą, a kiedy zaczną między sobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 cze 2010

Ajgoo jak dawni nie było mnie tutaj i nie czytałam waszych wypowiedzi na ten temat. To, że och razem połączyli to jest super pomysł, bo strasznie miło się na nich patrzy. Jeden bawi się w kota, a drugi mimo, że nie wie, to jest myszką:)
Boże kiedy ta środa nastapi - ja normalnie ten tydzień to tylko wegetuję w oczekiwaniach.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 22 cze 2010

z tej radości że doki wróciło aż muszę tu napisać.
jestem absolutnie zachwycona tą dramą i mam szczerą nadzieję, że nie zmieni się to z biegiem czasu, jak to w tym roku często bywało. nie nauczyłam się jeszcze ich imion więc z góry przepraszam za to... dwie główne postacie męskie są cudowne *__* i ta historia sama w sobie tak tragiczna... uhh, ale jak to wszystko wciąga, po prostu nie potrafiłam oderwać się od tej dramy jak zaczęłam oglądać, rządzi <3 nie wiem czemu, ale nie potrafię do tej pory polubić żadnej z sióstr, ale za to ta główna [chyba xD] dziewczyna jest świetna. i główny motyw muzyczny <3 taak, zapowiada się na świetną dramę pełną napięcia <3
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 22 cze 2010

Ta starsza siostra jest straszna, nie lubię jej okrutnie.
A ona też ma wejść w konstelację miłosną, nie pasuje mi to.

Ja myślę, że skoro będzie 16 epów (chyba) i że są tak genialni aktorzy, to będzie trzymać poziom do końca. Oby.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 cze 2010

no i dupa blada, ponieważ szósty odcinek zobaczymy dopiero za tydzień. Mistrzostwa pokomplikowały wszystko - a ja zawsze nie przepadałam za piłką nożną - teraz wiem już czemu:(
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 23 cze 2010

Ai_tanu pisze:z tej radości że doki wróciło aż muszę tu napisać.
jestem absolutnie zachwycona tą dramą i mam szczerą nadzieję, że nie zmieni się to z biegiem czasu, jak to w tym roku często bywało. nie nauczyłam się jeszcze ich imion więc z góry przepraszam za to... dwie główne postacie męskie są cudowne *__* i ta historia sama w sobie tak tragiczna... uhh, ale jak to wszystko wciąga, po prostu nie potrafiłam oderwać się od tej dramy jak zaczęłam oglądać, rządzi <3 nie wiem czemu, ale nie potrafię do tej pory polubić żadnej z sióstr, ale za to ta główna [chyba xD] dziewczyna jest świetna. i główny motyw muzyczny <3 taak, zapowiada się na świetną dramę pełną napięcia <3

nie mogę się nie zgodzić z tym.
ja zanim zaczęłam oglądać to wiedziałam, że będzie super, ale po obejrzeniu tych 5 epów w ogóle oszalałam i się zakochałam *___* ah, tak zaczęło się od miłości do piosenki <3 która jest piękna i w ogóle ah oh. nawet nie wiem co pisać więcej, oszaleję czekając na 6 :D jeżeli ta drama będzie cały czas taka to będzie chyba mój hit 2010 *.* a kurde zapowiedź 6... CHCEEEE!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 cze 2010

Na viikii zmienił sie plakacik promujący tę dramę i słodziutki - to mi właśnie umila czas, jaki pozostał do szóstego odcineczka.

http://vkimg.viikii.net/dev/cp_intro/20100624/48636.jpg
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 cze 2010

gosq pisze:po 1 epie

już się wkręciłam ^^.

ja tak samo :victory:
gosq pisze:Główny bohater już od pierwszego epa nie ma łatwo. Dwa razy go auto potrąciło, spoliczkowany i prawie się utopił. .

ej ja mam wrażenie że on jest masochistą XXDDDD

swoją drogą dzieciństwo też nie miał łatwego
poza tym biedny piesek :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 cze 2010

poza tym biedny piesek Sad

boże, ja na tej scenie myślałam że nie wyrobię nerwowo ;< dla mnie takie są właśnie najgorsze, ehh.... i w ogóle, ten wypadek, i to wszystko naraz, ja sie nie dziwie że on aż tak pragnie zemsty...

5 dni do 6 odcinka yay <3 hm, kiedy ja ostatnio tak czekałam na odcinek czegokolwiek, nie wiem xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 cze 2010

Ai Tanu łączę się z Tobą w bólach - wyobraź sobie jak musiałam się czuc , gdy w miniona środę byłam święcie przekonana, że ta chwila nastąpi...a tu dupa blada i odwołali...a wegetacji był cały tydzień. Mordęga:(
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 cze 2010

drugi odcinek i pojawił się Jae Wook!! <3 coraz bardziej ta drama mi się podoba ^^
i on też jest nieszczęśliwym człowiekiem, myślałam że zrobią z niego ukochanego synusia- spadkobiercę

nie mogłam patrzeć na tą scenę z pieskiem, aż serce mi pękało :(((
a ona taka długa była :(((( strasznie smutna.

Akcja z samochodem mi się podobała <3
jak dla mnie on powinien się zbratać z Wookiem XDDD

on ma zabójczy wzrok jak się gapił na tą laskę z szafy ^^
w ogóle ta drama jest zabójcza. Jak ją zepsują Koreańczycy to się pochlastam... :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”