[2010] Bad Guy

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 lip 2010

Aj lady znów pairingujesz nie tych co trzeba - te jego siostry to tylko maskotki:) Prawdziwa zawodniczka jest tylko Jae In i o nia będzie sie tutaj toczyć bój. Szkoda tylko, bo poki co nie ma naprawde z kim zeswatac Tae Sunga...

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 05 lip 2010

Haha, wiem, wiem, że to są pairingi z kosmosu i że w dramie ta nie bedzie, ale zawsze można sobie wyobraźnię poćwiczyć ;)
W ogóle Jae In jest taka śliczna, ale na razie to nic takiego nie zrobiła, poza wypraniem koszuli Gun Wooka na tarce i obiciem twarzy Tae Sunga. Ciekawe, czy ją wplączą w jakiś kryminał, czy tylko będą ją sobie wyrywać ze względu na piękne oczy.
Dla mnie Jae In powinna być z Gun Wookiem przede wszystkim na swoją siostrę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Siostrze zawitało w głowie czy by przypadkiem ich nie zapoznać. To pytanko o dziewczynę nie było przypadkowe. Siostrze główka pracuje:0 Zresztą bardzo miło się ogląda te relacje siostra-KMG. Ona jest taka chłopięca i nieokrzesana, on zawsze taki mało mówiący i tajemniczy, co nie przeszkadza by zjeść lodzika razem albo kupić upominek:) To się sympatia nazywa:)

W tym tygodniu juz dramy normalnie wg ramówki startują? Nie ma żadnych przesunięć?
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 05 lip 2010

Ok oglądnęłam te dwa ostatni odcinki z napisami. I co do tej laski co spadła, bo myślę, że on chciała powstrzymać Nam Gila przed jego zemstą, bo się zakochała w Jae Wook'u. Wiedziała o zemście już wcześniej, ale przez przypadek poznała Wook'a (za dużo przypadków XD). I ona pewnie chciała jakoś odwieź Nam Gila od jego zemsty, np. chciała wszystko wyjawić Wookowi. A Nam Gilowi oczywiście to nie pasowało i myślę, że na dachu ona się przestraszyła i jej się nieszczęśliwie spadło. No coś w tym stylu, nie sądzę żeby on zrobił to umyślnie.

W ogóle to Wook powinien stanąć w obronie Han Ga In, ale był biedak w podwójnym szoku. Najpierw naskoczyła na niego laska, co mu się chyba nigdy nie zdarzyło, a potem nagle mamusia zaczęła udawać że przejmuje się swoim synkiem. I tutaj Wook był w największym szoku. Biedak potem prawie płakał, jak mamusia powiedziała mu że jednak ma go gdzieś.
Straszna matka, straszna kobieta która myśli że wszystko jej wolno i że jest królową, a reszta ludzi to jej sługusy.

Ej ta siostra Han Ga In jest genialna! Jest tak mega spontaniczną osobą, że aż strach. I widać, że Nam Gil też ją lubi i ich krótkie relacje są genialne ^^

Piżmak pisze: Szkoda tylko, bo poki co nie ma naprawde z kim zeswatac Tae Sunga...

on od początku do końca będzie pokrzywdzony :(

Piżmak pisze:
W tym tygodniu juz dramy normalnie wg ramówki startują? Nie ma żadnych przesunięć?

no póki co ma iść normalnie 7 i 8. Ale wiesz po nich zawsze można się niespodzianek spodziewać.

W ogóle mam nadzieję, że on jednak nie idzie tego 15 lipca do wojska T.T
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

W ogóle mam nadzieję, że on jednak nie idzie tego 15 lipca do wojska T.T

jak juz musi iść , to przynajmniej po zakończeniu dramy, bo nie wyobrażam sobie jak oni to rozwiążą? Nagła śmierć bohatera?bez sensu:(
Orientujecie się ile odcinków już nakręcili do tej pory?

Mały edit:) Wstałam...Nie jestem rannym ptaszkiem odkąd panuje bezrobocie straszliwe w Tomazie, ale pierwsza myśl, jaka do mnie dotarła...Jutro już środa!!!!I dzień zaczyna się od banana:)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 lip 2010

Bad Guy OST Part.5
Obrazek
01 혼잣말 - Jung Yup
02 몰랐었어 - yelocloc
http://www.mediafire.com/?itzzgook4go" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.mediafire.com/?5kzmj1gkbnm" onclick="window.open(this.href);return false; (link do drugiej piosenki)
Jung Yup <3 <3
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lip 2010

KNG chyba troszkę włoski sobie zetnie albo inaczej je uczesze, bo nowy fryz zauważam - normalnie jakis boom na nowe fryzurki:) w CH też taki motyw sie pojawia. Ajgoo Margot - kocham cię:) Zaraz siadam do słuchania, ale jak tylko zobaczyłam nową okładeczkę to już mi się podoba, chociaż nie wiem co jest w środku:)

Nie łazi ta druga piosenka:( Wyświetla się błąd w spakowanym pliku:(
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

Matko boska, tylko żeby nie musiał ogolić głowy w sensie, żeby nie szedł do wojska jeszcze

OST jest z pewnością najgienialniejszy, jaki słyszałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

To jak w pierwszej piosence gość wchodzi na wysokie tony jest godne podziwu:)
Nadal nie uruchomiłam 2 piosenki - Lady tobie się udało?
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 06 lip 2010

Piżmak pisze:O teraz to mnie zażyłyście - serialnie jak oglądałam scenę w barze, to byłam przekonana, że nie poszedł tam przypadkowo, tylko specjalnie, ale psycha klękła i gdy zobaczył matkę , to po prostu coś w nim pękło...ale skoro twierdzicie, że jest inaczej to kładę uszy po sobie:)

też tak to odebrałam, coś podejrzanie długo się czaił zanim wszedł do tej ramen-restauracji i w ogóle wcześniej się dziwnie zachowywał..

matka chyba jest największą matkową suczą jaką do tej pory widziałam w dramach, i ciężko mi dla niej znaleźć chociaż trochę zrozumienia. mission impossible.

Co do naszej semi-samobójczyni, ona miała jakieś napady histerii nie wierzę żeby Gun Wook był w stanie zrobić coś jej coś złego. To była jego najbliższa osoba...

Tak w ogóle to ciekawa jestem czy Gun Wook już jest zakochany w Gae In czy to kolejna osoba użyta do zemsty. W sumie jak na razie ta zemsta nie przedstawia się jakoś okrutnie. Rozkochuje w sobie wszystkie panie no i przy okazji niszczy rodzinę od środka

Najfajniej by było jak by Gun Wook sprzymierzył się Gae In, razem się zemścili na tej rodzinie i przejęli firmę a Tae Sung został ich przyjacielem. Siostry mnie nie interesują ^^ starsza i tak z tego co widać ma szczęście bo w końcu dowie się co to miłość.

Miałam jeszcze coś pisać ale nie pamiętam^^ nic tylko czekać na kolejne epy <3
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Hurra udało mi sie przesłuchac druga piosenkę i uważam, że jest lepsza od pierwszej...Ciekawe w jakim momencie ja puszczą, pewnie jakimś strasznie smutnym. Cały Ost nie obfituje w skoczne i wesołe piosenki, więc śmutów ciąg dalszy...A liczyłabym na jakieś światełko w tunelu.
Gosq uważam, że coś do naszej ślicznej pani poczuł, w końcu nie zawsze sytuacja wymagała, by ją ratował dla jakiegoś własnego interesu, scena na ulicy gdy wymyślił rozwiązanie zastępcze, uśmiech i mówienie do siebie _"Jest ciekawa jaki mczłowiekiem jestem" i inne misje - to wszystko idzie w dobrym kierunku, byle mi tu tylko nie zepsuli, bo zagryzę:)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

Myślę, że Jae In nie ma póki co większych powodów do zemsty na Hae Shin Group, poza tym ona jest zbyt spokojna. Ale Tae Sung ma powody. I to on niech się mści.
Piosenka druga mi nie działa :( Zapeszyłam, pisząc przed pobraniem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Prosze cię bardzo i koniecznie podziel się wrażeniami po przesłuchaniu :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 lip 2010

gosq pisze:
Piżmak pisze:O teraz to mnie zażyłyście - serialnie jak oglądałam scenę w barze, to byłam przekonana, że nie poszedł tam przypadkowo, tylko specjalnie, ale psycha klękła i gdy zobaczył matkę , to po prostu coś w nim pękło...ale skoro twierdzicie, że jest inaczej to kładę uszy po sobie:)

też tak to odebrałam, coś podejrzanie długo się czaił zanim wszedł do tej ramen-restauracji i w ogóle wcześniej się dziwnie zachowywał..

no ja tak myślałam, jak przeglądałam te odcinki. A jak oglądnęłam go porządnie z napisami to rzeczywiście, on już wcześniej wiedział że jego matka tutaj pracuje. Pytanie tylko jak wcześnie?

gosq pisze:Co do naszej semi-samobójczyni, ona miała jakieś napady histerii nie wierzę żeby Gun Wook był w stanie zrobić coś jej coś złego. To była jego najbliższa osoba...

no widać było że to słaba psychicznie osoba była, ale ja myślę, że Gun Wook nie zrobił tego specjalnie z nią. Pewnie chciała go wydać, jego plan zemsty i się potoczyła jak się potoczyło.

gosq pisze:
Tak w ogóle to ciekawa jestem czy Gun Wook już jest zakochany w Gae In czy to kolejna osoba użyta do zemsty.

nie wiem, czy robi to specjalnie, ale wydaję mi się że te jego wspomnienia (obrazy) o niej, świadczą już o tym że jednak tak totalnie obojętny wobec nie jest. No i trzeba zauważyć że to jedyna osoba która pyta się o niego, nie papla tylko o sobie jak Mo Ne.

boom_boom pisze:
Piosenka druga mi nie działa :( Zapeszyłam, pisząc przed pobraniem.

dałam drugiego linka do tej piosenki ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Haha czyli jednak wiedział gdzie mamy szukać i ciekawi mnie teraz czemu nie wcześniej,czy to takie ciężkie dla niego było spotkac sie po latach czy byc może powiedzieli mu w ukochanej rodzince - dostaniesz kasę, nikt z pracowników nie będzie wiedział kim jesteś i możesz robić co chcesz, ale pod warunkiem, że nie skontaktujesz się więcej ze swoją matką...W sumie dość prawdopodobny scenariusz:)

Wróć do „K-drama”