[2010] Bad Guy

seriale z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 lip 2010

No właśnie pytanie jest kiedy on się dowiedział że tam może znaleźć swoją matkę. Myślę, że jak się uniezależnił, czyli jak stał się już dorosły. Czyli to musiało nie być tak dawno. Po drugie jeśli to była jego np. druga wizyta i jeśli matka go nie rozpoznała za pierwszym razem, ani za kolejnym to co on mógł od niej chcieć? Albo wiedział też wcześniej że ona tam jest, teraz jak się znalazł w Japonii z Ga In to miał odwagę do niej pojechać.
Tak naprawdę to nie sądzę, żeby jeszcze pokazali jego matkę i jakoś miała ona udział w całej historii. Chyba że na koniec, jak Haeshin Grup się rozpadnie, on pojedzie do mamusi i stanie się wafle boyem w jej restauracji XDDDD

Ej swoją drogą ten mąż, prokurator, najstarszej córki wcale nie wydawał się taki zły i arogancki jak na bogacza. Owszem małżeństwo bez miłości, do tego nie ma czasu dla rodziny, ale z drugiej strony nie jest męską wersją matki XD Bo tak go sobie wyobrażałam.

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

margot. pisze:Ej swoją drogą ten mąż, prokurator, najstarszej córki wcale nie wydawał się taki zły i arogancki jak na bogacza. Owszem małżeństwo bez miłości, do tego nie ma czasu dla rodziny, ale z drugiej strony nie jest męską wersją matki XD Bo tak go sobie wyobrażałam.

Ja myślę, że po tych krótkich ekscesach z Gun Wookiem, Tae Ra się sparzy i doceni to, co ma. Choć może to za dalekie przewidywania.
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 lip 2010

"stanie się wafle boyem w jej restauracji" - UMARŁAM XDDD

ten prokurator to widać od razu, że ma romans na boku i ma w głębokim poważaniu żonę, w sumie tak samo jak ona jego... choć pewnie jakby nie miał to może i by coś z tego było? ale po co, skoro od początku nie było miłości... po co sie starać o.O takoż generalnie większość osób w rodzinie jest na swój sposób skrzywdzona przez los. za to ten cały dziadek, czy też master haeshin group wydaje sie być człowiekiem z głową na karku - szkoda tylko, że popełnił taki błąd z tym dzieckiem, znaczy z gun wookiem... nie czaje dlaczego nie mogli go od razu odesłac do rodziców, którzy może wtedy by nawet nie zginęli... huh ;/ bardzo głupio z jego strony. ale poza tym chyba kocha w jakiś sposób tae sunga, skoro nawet jakąs pracę w firmie mu powierza... i ciągle w niego wierzy?
nie wiem, ta drama jest poplątana, ale przez to taka fajna <3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

rikli pisze:"stanie się wafle boyem w jej restauracji" - UMARŁAM XDDD

:bubble:

rikli pisze: za to ten cały dziadek, czy też master haeshin group wydaje sie być człowiekiem z głową na karku - szkoda tylko, że popełnił taki błąd z tym dzieckiem, znaczy z gun wookiem... nie czaje dlaczego nie mogli go od razu odesłac do rodziców, którzy może wtedy by nawet nie zginęli... huh ;/

najpierw to on powinien zrobić testy DNA a nie po tych jak dzieciak się zaaklimatyzował i przestawił na swoją nową tożsamość.
dziadek powinien pomyśleć że takie rzeczy robi się przed, a nie po XD

Nie wiem czy ta dziwna rodzina wie w ogóle co to jest "miłość" zacznijmy do tego....
w ogóle kiedy pojawi się drugi, starszy braciszek?
jak dla mnie to Gun Wook za niego powinien się brać XD w końcu od dziedziczy całą firmę. Tae Sung nie ma nic na razie żadnego wpływy w firmie, poza tym że tylko zajął jego miejsce.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lip 2010

za to ten cały dziadek, czy też master haeshin group wydaje sie być człowiekiem z głową na karku - szkoda tylko, że popełnił taki błąd z tym dzieckiem, znaczy z gun wookiem... nie czaje dlaczego nie mogli go od razu odesłac do rodziców, którzy może wtedy by nawet nie zginęli... huh

Po nitce do kłębka - nie ma winy - nie ma winnych, nie ma winnych- nie ma tych, co szukają zemsty. nie ma tych co szukają zemsty - nie ma wątku, nie ma wątku - nie ma dramy i w tym czasie jaki przypada na Bad guya oglądalibyśmy siakieś inne coś:0 A ja nie chcę!!!:)

w ogóle kiedy pojawi się drugi, starszy braciszek?

Zrobiłam teraz wielkie oczyska:) Kto ma grac tego drugiego brata?
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 lip 2010

ej, bez kitu, w ogóle zapomniałam o drugim braciszku i się zastanawiałm czy w ogóle dobrze suby przeczytałam o.O a kto ma go grać czy coś? XD w ogóle o co kaman! mysteric!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lip 2010

Margot poprosimy szanowna pannę/panią/damę/kobietę po prostu:) o wytłumaczenie o uchylenie rąbka tajemnicy:)
Już dwie osoby zdziwione...a to juz liczba mnoga, dojdzie jeszcze kilka( biorąc pod uwagę liczebność ludzi udzielających się w tym temacie) i będzie tłum:)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

nie mam bladego pojęcia kto gra drugiego brata, no ale ale przecież był w tych retrospekcjach w dzieciństwie i wszyscy z Haeshin Group wiedzieli tylko o jednym z synów. Nie wiem gdzie on się podziewa, wyjechał gdzieś. Chiny? Nie wiem, w ogóle strasznie mało o nim cokolwiek mówią i tylko czekam na moment aż nagle pojawi się w dramie i zacznie się jeszcze więcej mieszać.
Myślę, że zanim to nastąpi Gun Wook musi w pełni zdobyć zaufanie Tae Sunga. W ogóle nie wiemy jaki Tae Sung ma stosunek do starszego brata, myślę, że taki jak do reszty rodziny ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 lip 2010

Oho, to i ja ;p

Świeżo po pierwszym odcinku i ten... dzisiejsza noc zapowiada się rozkosznie ; )

Początek identyczny jak w La Dolce Vita i klimat tej dramy gdzieś tam się ciągnie za tą. Poza tym aktorka grająca mamusię tej dziewczynki cały czas mi o tamtej historii przypomina....w ogóle to jest genialna aktorka i wiem, że... świetnie radzi sobie z młodszymi ;D

Dodatkowo piękne, śliczne ujęcia, przypominające mi z kolei precyzję Slingshota. Jakość jak najbardziej porównymalna ^^

Co do samej historii to całkiem eee urocze wprowadzenie - nie pokazujące jeszcze całego ee zła tego pana, ale taką namiastkę z pewnością przygotowującą widza na więcej. Plan jest ułożony, wystarczy tylko pociągnąć za odpowiednie sznurki. Jak Gun Wook od razu zostaje nakreślony jako ten nooo kombinator, tak szemrana jest Jae In - niby taka niewinna, ale wydaje mi się, że ona też będzie mocna ;D

To ja wracam. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 lip 2010

Odcinki 1-6

I tak oto odkąd wylączyłam doki dzisiejszego eeee poranka, przylepiłam tyłeczek do mego dramowego fotela (z przerwą na prysznic i siku xP) i siedząc w nim aż do teraz, a mamy zacną godzinę 8:02, obejrzałam 6 odcinków tej oto historii. Nie mam pojęcia co się wydarzyło, jak to się stało, ale siedziałam jak zaczarowana, obserwując jak to jeden koleś reżyseruje życie innym. I to o dziwo było wspaniałe ;D Został mi tylko odcinek siódmy, a po nim wielka pusta zapewne. . . i sama nie wiem czy go zaczynać, czy delektować się jak już odeśpię co moje ; )

JUŻ rozumiem WSZYSTKIE Wasze rozterki, który pan, dlaczego tak długo do kolejnego odcinka, co to będzie, co to będzie. Już wszystko wiem (i podejrzewam, że będę tego żałować xP)
Ahh tęksniło mi się za Kim Nam Gilem. Facet seksownie wyglądał ze spiętym kokiem i w średniowiecznych łaszkach, ale w garniturze + fryzura na każdą porę dnia, ta kombinacja absolutnie powala i sprawia, że nie mogę się napatrzeć. Wprawdzie nie widziałam jeszcze śmiejących się w szaleństwie oczu jak u Bidama, ale ma w nich coś nieokreślonego. Pustka, smutek, sama nie wiem. W każdym razie . . . gra dużego dziecka wychodzi mu najlepiej na świecie <3
No i jest jeszcze ten Kim Jae Wook, który chyba w końcu ma trochę do pogrania ; ) Ale w sumie tylko trochę, bo przez większość czasu znowu tylko podziwiamy jego wspaniały profil ;D A przecież on się tak ładnie złości i marudzi :D

Przyznam, że na tą chwilę kibicuję Jaein i Taesungowi i żeby Gun Wook popadł w obsesyjną miłość, albo nie... najlepiej jakby nareszcie zaczęła się akcja między nim a starszą siostra, bo tak będzie nie? (namiętność namiętnością, ale fakt, że przez którki okres uważali się za rodzinę robi niesmak) W każdym razie, on genialnie ją uwodzi, a ona coraz bardziej uświadamia sobie, że wszystko wokół to fałsz, który sama stworzyła. . .
W ogóle podoba mi się i chyba najbardziej ciekawi wątek tej zmarłej dziewczyny i jak to. . .Gun Wook krok po kroku, wykorzystując okoliczności i samą Jaein, odtwarza Taesungowi jego znajomość z denatką. Już nie wiem czy to już taki zbieg okoliczności, czy GW tak wszystko dokładnie wymierzył i przewidział, ale to się wydaje takie genialne ;D
Swoją drogą to jego eee studio, Mozart w tle przypominają mi o Che Do Woo ze Slingshota, chociaż ten mimo wszystko nie wydaje się być taki szalony, tzn na swój sposób jest, ale to szaleństwo jakoś mi przynajmniej za mocno się nie udzieliło.
Co do podobieństw z innymi dramami (jest ich wiele, ale no, to przecież drama koreańska, nie ma się co oszukiwać XP) to znalazłam niby takie małe nieznaczące, a jednak ; ) Te okropne czapki i pogwizdywanie przypominają mi o roli So Ji Suba w I'm Sorry I love you - innej dramy tego scenarzysty. W ogóle Bad Guy to tak jakby zmodernizowana, polepszona historia tamtej, głównie jeśli chodzi o bohatera i jego zemstę (oczywiście motywy i działania są inne, to są dwie różne historie,jak i poziom geniuszu xP ale jednak podobieństwo da się wyłapać). ^^

W ogóle ta cała rodzinka... oglądam ich, sztywniaków niesamowitych i tak sobie myślę -grobowy nastrój - Rodzina Adamsów xP
chociaż nie... tamci byli przynajmniej zabawni. . . u tych jeszcze szczerego uśmiechu nie widziałam. . . Dziwne standardy przy wybieraniu sobie ludzi wokół, dziiiwne traktowanie dzieci, które okazały się nieswoimi, dziwne traktowanie tych własnych. . .. Naprawdę współczuję każdemu z osobna. . .

A jeszcze muzyka! Podoba mi sie ta piosenka śpiewana przez kobietę co leci od początku i tam chyba facet z 4men śpiewa z duecie, czy mi się wydaje? W każdym razie melodie przyjemne, nie zakłócające ciszy ; )

No to chyba tyle narazie. Pewnie napisałam to samo co wszyscy inni nade mną, ale cóż, trzeba ;D (i mimo, że mi się podoba, nadal nie wybaczam Rikli i Margot, że mnie do tego namówiły xPP)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 lip 2010

Prosze jakas miła osóbka z Soompi forum zrobiła całkiem pyszny trailer do tej dramy. obejrzyjcie sobie i sami oceńcie.

Jak myslicie kiedy będzie można się spodziewać kolejnego odcineczka? Bo jak ktoś jest zainteresowany, oto streszczenia:

http://www.soompi.com/forums/index.php? ... 274&st=780
Jenlee przetłumaczyła wszystko ładnie i już nie mogę sie doczekać:)

A to na apetyt. Musiałam - chora bym chodziła inaczej:)

Obrazek

Obrazek

Przy tym zdjęciu długo nie mogę stać , bo się rozmelcam:)

Dla niecierpliwych, jak ja:
http://www.box.net/shared/crjr9t2yk0

O bosze...obejrzałam ósmy odcinek w rawie i ta męska koszula...Jak ktoś obejrzy to pogadamy na ten temat, bo chyba sie spełnią moje najgorsze sny...
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2010] Bad Guy

Postautor: margot. » 10 lip 2010

Odcinek 9

Waaa Tae Ra pojawiła się w końcu w innym zestawie niż elegancka sukienka XD chciałabym ją zobaczyć w spodniach jeansach i koszulce XDDD Koreańki uwielbiają pokazywać swoje ładne, chude nogi :( moje kompleksy się powiększają XD
w ogóle nie ma to jak prysznic w sukience XDDD Biedna zakochuje się w nim, a tak bardzo próbuje się bronić i uciec od tego uczucia. Tylko ona jest w przeciwieństwie od Mo Ne świadoma, że Gun Wook się tylko nimi bawi.
I biedna nie wyszło jej zaciągnięcie swojego męża do łóżka XD Nie dość że jest samotna to jeszcze nigdy nie miała okazji spróbować prawdziwej miłości. To ja na jej miejsce nie dziwię się że czuła od Gun Wooka takie pożądanie.
Aaaa nieśmiertelny warkocz Jae In umarł :(
Jak słodko że się zamienili miejscami, ale i tak a.) po posturze ciała można było ich odróżnić (Gun Wook jest większy XD) b.) włosy. Poza tym te weneckie maski są świetne <3
W ogóle lol. Czy normalnie laski noszą w swoich mini torebkach zapasowe rajstopy/podkolanówki? ^^
W końcu kiss sfinalizowany, porządny kiss XDD
I nie rozumiem Jae In ona w końcu leci na Tae Sunga bo mu współczuje, czy leci na niego w zamiarze zrealizowania swojego pierwotnego planu? Ona dobrze wie jak usidlić faceta... najpierw naopowiadała odpowiednia słówka na schodach, a potem bawiła się nim w siłowni. W ogóle Gun Wook torturuje sam siebie :( niby się w niej zakochał i widać to było w niektórych momentach, ale z drugiej strony pcha ją do Tae Sunga.
Suszone kalmary win <3 i Tae Sung bawiący się robocikiem ^^
Akcja w szpitalu go bardzo bawiła, przynajmniej chłopak nauczył się rzeczy z życie wziętych, tylko jakby przy tym nie musiał drzeć się na cały oddział byłoby dobrze XD W ogóle to przypadek jeden na ileś tam tysiecy zwichnąć sobie kostkę zjeżdżając z bieżni XD I do zwichniętej kostki dodają lekki do połykania ? :) I specjalnie się potknęła. Jae In miałaś nie robić z siebie łatwą, a zrobiłaś całkiem na odwrót -_-
Gun Wook swoją drogą ma ładne mieszkanko.
No i pojawił się pierwszy syn, swoją drogą brzydal XD I widać że rozpieszczony przez głowę rodziny Mrs. Shin. Kolejny dowód na to, że Tae Sungowi ciężko wychowywało się widząc jak jego brat jest celebrowany i otoczony sztuczną miłością.
Poza tym jestem fanką dwójki Gun Wooka z siostrą Jae In :)
I póki co w dramie rozwija się niekorzystnie dla Gun Wooka, a ta policja jest wszędzie. Naprawdę nie mają co robić, tylko codziennie mają tak dużo czasu że mogą sobie swobodnie obserwować, chodzić, zwiedzać etc. Swoją drogą naprawdę są upierdliwi.
No i nie rozumiem czemu tydzień temu w zapowiedziach pokazali nam Jae In w samej koszuli i ja tak czekałam na ten moment, a oczywiście nie pojawił się w tym tygodniu :( tylko będzie za tydzień. I wtedy znowu się skomplikuje bo Tae Song potraktuje ją właśnie dlatego że usłyszał te niefortunne słowa w galerii, które po części są prawdą.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 lip 2010

margot. pisze:w ogóle nie ma to jak prysznic w sukience XDDD

Oni mają jakieś wpadki z tymi ciuchami. Wcześniej Tae Sung i Jea In, na śniegu i trzęsąc się z zimna (MROZU), nie wpadli na to, żeby zapiąć kurtki.

margot. pisze:W ogóle lol. Czy normalnie laski noszą w swoich mini torebkach zapasowe rajstopy/podkolanówki? ^^

margoś, jakbyśmy miały tyle kasy i tyle by zależało od naszego wizerunku i niepodartych rajstop, to też byśmy nosiły. Ale nie stać nas na takie sukienki, takie torebki, więc i rajstopy nam obojętne.

też ep9

Świetny pomysł z tymi maskami. Tae Sung: "Nudzę się, może sie zabawimy? ŚCIĄGAJ SPODNIE!" :twisted: Pewnie można było poznać, kto jest kim, ale jak ktoś stłukł kieliszek, to od razu musiał to być Tae Sung przecież.
Szkoda mi Tae Sunga coraz bardziej. Wszyscy go próbują nabić w butelkę (po którą coraz częściej sięga...). A on naprawdę JEST człowiekiem, potrafi się opiekować ludźmi, stać w kolejce po leki... I zmieniać stepperki, żeby być bliżej Jae In. Ale za nią lata! A ta jak perfidnie go szukała po kątach, ach, aż spadła! Tak ją noga bolała, że ledwo doszła do domu, a następnego dnia w podskokach pojechała samochodem po Tae Sunga. Ale dobrze, niech o niego dba. Nieważne, co nią kieruje. Co mnie martwi,to fakt, że trochę wydała Gun Wooka i pewnie będzie tego żałować (choć skąd może wiedzieć...?).
Gun Wook jest dla mnie w tej dramie taką atrakcją, że nawet Tae Ra mi się spodobała. Tylko jakie facet musi na niej robić wrażenie, skoro chodzić nie potrafi prosto po akcjach z jego udziałem. Myślałam, że ten jej mąż jest trochę bardziej dla niej oparciem, ale skoro nie... Leć do Gun Wooka, dziewczyno! Może Mo Ne zauważy w końcu, że jej marzenia o przyszłości z Gun Wookiem (hę, ona już ślub zaplanowała?! dobrze, że ją zgasił!) są równie trwałe, jak bańki mydlane, które dmuchał.

Gun Wook na motorze już od jakiegoś czasu jest stałym mieszkańcem mojej tapety, ale ojej, jeszcze się nie przyzwyczaiłam do tego uroku.

Jeżeli ma być 16 epów (a nie wiem), to czy już nie powinna zaczynać się pomału faktyczna zemsta albo faktyczna łapanka ex-Tae Sunga? Narazie każdy z każdym romansuje i drą się rajstopy. A to ma być ZŁO.
Ale ja nie narzekam, bo to jest świetna drama.
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 lip 2010

Jeżeli ma być 16 epów (a nie wiem), to czy już nie powinna zaczynać się pomału faktyczna zemsta albo faktyczna łapanka ex-Tae Sunga? Narazie każdy z każdym romansuje i drą się rajstopy. A to ma być ZŁO.
Ale ja nie narzekam, bo to jest świetna drama.

Po 9 epie

Ano ta jego zemsta taka jakaś mocno chaotyczna się zaczyna robić. Ktoś tam napisał(chyba Maura;), że to trochę dziwne jak on podrywa tę starszą siostrę( bo w końcu byli niby rodzeństwem) ale ona sama nie może wytrzymać( swoją droga stara baba by se dała na luza ze swoimi psychozami, dziecko ma, które olewa tak samo, jak jej mamuśka te swoje dzieciątka, a pomimo to wszyscy jej się słuchają). Wook wodzi za nos wszystkich :D Rodzinka jest faktycznie niewydolna wychowawczo chyba.

Na temat Jae In to się wolę nie wypowiadać - ja rozumiem, że dziewczyna ma ambicje, ale troszeczkę chore i nie musiała po kissie tak mówić do Wooka po chamsku :roll: W ogóle ona mnie trochę odstrasza, w myśl starego, polskiego przysłowia " wyżej s...niż d... ma" :D I na pewno nie jest pozytywną postacią - sama nie wie czego chce. Pewnie, jak się już zdecyduje to będzie za późno :D co nie zmienia faktu,że lubię patrzeć na nią, bo jest ładna :P Kibicuję jej i Tae Sung(owi), bo jestem straszetnie ciekawa, co z tych ich trójkątowych przepychanek wyjdzie za numer.
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 11 lip 2010

też jestem po 9 epie

irytujące, że nie było motywu z koszulą, bo nie wiem ile będę musiała na to czekać teraz -.- no ale nic.
Jae In w sumie nie mogę sobie wyrobić zdania na jej temat, strasznie mnie zirytowała swoja uległością co do pani prezes mamuśki. Tylko co innego mogła zrobić. Jest taka ludzka, chce się po prostu ustawić na przyszłość tylko chyba jest trochę naiwna skoro myśli, że mamuśka się zgodzi na takie coś. Nie jestem też w stanie sprawdzić czy ona chce tylko zdobyć Tae Sunga czy serio się w nim bujnęła/ bujnie.

a co do zemsty to już się zaczyna i nie mówię o podrywaniu sióstr. Przecież Wook wysłał jakieś dokumenty do tatuśka o przekrętach starszego syna. W sumie sprytnie, zaczyna od zniszczenia i tak wątpliwej jakości więzów rodzinnych i bierze się za firmę. Tylko mógłby sobie darować zemstę na Tae Sung'u przecież widzi jak wygląda jego sytuacja..

no i ta drama jest chyba jedną z najbardziej obfitych w kissy ^^
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „K-drama”