[2011] My Princess

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[2011] My Princess

Postautor: evelinux » 09 cze 2010

My Princess

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

tytuł angielski: My Princess
tytuł koreański: 마이 프린세스
scenariusz: Jang Yeong-sil (장영실) i Kim Eun-sook (김은숙)
ilość odcinków: 16
angielska grupa subująca: WITHS2
polska grupa subująca: w planach BAKA Fansubs
więcej informacji: polska dramawiki
czas emisji: start - 05.01.2011 (środa i czwartek, 21:55 )

obsada:
Obrazek
główna postać męska: Song Seung-heon (송승헌) jako Park Hae Young

Obrazek
główna postać kobieca: Kim Tae-hee (김태희) jako Lee Seol

Park Ye Jin jako Oh Yoon Joo
Ryu Soo Young jako Nam Jung Woo
Lee Soon Jae jako President Park
Maeng Sang Hoon
Im Ye Jin

OPIS

Życie roztrzepanej Lee Seol zmienia się diametralnie kiedy... okazuje się, że jest księżniczką. Jej opiekunem i nauczycielem zostaje dyplomata Park Hee Young, który od początku był przeciwny przywracaniu monarchii w państwie.
Co się stanie, gdy świeżo upieczona księżniczka zakocha się w swoim wrogu nr 1?
Jakiego wyboru dokona? Władza czy miłość?
by Maura

zwiastun:

------------------------------------------------------------------------
założyłam ten temat bo właśnie zobaczyłam urywki tej dramy w Showbiz Extra i tak myślę ze skoro tam o tym mówią to ta drama jest w miarę pewna.. a jakoś tak.. spodobało mi się to co zobaczyłam (znaczy się te urywki) i myślę że już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę tą dramę.. coś tam była mowa o dziewczynie która z dnia na dzień staje się księżniczką.. ale więcej na necie o tym niestety jeszcze nie ma..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 09 cze 2010

A ja zrozumiałem materiał z Arirang tak, że ona za dnia jest normalną (pewno biedną i wieśniacką) dziewczyną, a wieczorami zmienia się w piękność... jakoś tak... (no ale angielski pracowników Arirang doskonały nie jest, a oglądałem program o 2:00 w nocy, więc jest jakaś szansa, że może źle usłyszałem)

Mniejsza z tym - Kim Tae Hee w końcu w roli, gdzie nie zniknie na pół dramy (tak jak w IRIS :/ ). No i pan z East of Eden (też dawno nie widziany)...

No i jeden z najlepszych scenarzystów w Korei się zajmuje tą dramą (napisała m.in. "On Air", "City Hall", "Lovers", "Hello Miss!", "Lovers In Paris", "Lovers In Prague" - tak więc doświadczenie w romansach kobita ma OGROMNE).

Moim zdaniem może być jedna z lepszych produkcji II połowy 2010 (premiera ponoć w październiku na SBS - takie przynajmniej mam przecieki, ale niepotwierdzone... poza tym scenarzystka prawie wszystkie swoje dramy pisała dla SBS - tylko Hello Miss na KBS było, więc to też przemawia za tą stacją)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 cze 2010

no ja ogladalam to o 10 rano ^^; ale jadlam przy tym sniadanie.. ale tam mowili ze "she becomes a princess overnight" no a overnight to zdecydowanie znaczy ze z dnia na dzien.. a ten koles pewno bedzie jej bodyguarden i sie fallnie w niej ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 09 cze 2010

jordi pisze:A ja zrozumiałem materiał z Arirang tak, że ona za dnia jest normalną (pewno biedną i wieśniacką) dziewczyną, a wieczorami zmienia się w piękność... jakoś tak...

wszytsko jest możliwe aczkolwiek jeśli tak to miałoby wyglądać to jest to za bardzo pokręcona historia jak dla mnie :wink:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2010] My Princess [zapowiedź]

Postautor: Maura » 28 wrz 2010

Opis dramy z viikii
Spoiler! Obrazek

I my z sis generalnie śmiejemy się głośno :mrgreen: Coś jak. . . .Pamiętnik Księżniczki? :D :D :D

Ale to będzie musiało być ciekawe, Kim Tae Hee - niewątpliwie jedna z sexowniejszych koreanek, grająca sierotkę marysię XD A w sumie jako komediatnka.. . hmm Venus and Mars była całkiem niezła ;D Oby tylko jej postać nie była tak zamulająca jak ta poprzednia i będzie ok~ ^^

Song Seung-heon hmmm w garniturze prezentuje sie bosko więc jak na dyplomatę pasuje. Już widzę jak zagryza w nerwach wargi i ze zniecierpliwieniem przewraca oczami, kiedy podopieczna robi coś nie tak. kkkk~~~
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 28 wrz 2010

To ja tylko się poprawię i nie SBS, a MBC wyemituje dramę - na 90% data premiery to dokładnie 5 styczeń 2011 (od końca listopada mają kręcić) - drama będzie leciała w środy i czwartki o 21:55 po wyemitowaniu niejakiego My Happy Home bodajże...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 wrz 2010

ooo.. ejj ja nawet zapomniałam ze taki temat zakladalam xD xD lool.. trza bedzie niedlugo zedytowac 1szy post jak sie wiecej info nazbiera
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 28 wrz 2010

Maura pisze: Kim Tae Hee - niewątpliwie jedna z sexowniejszych koreanek, grająca sierotkę marysię XD

Szczera prawda ja od jakiegoś czasu wpadłem sidła urody tej aktorki i na co jak na co,ale czekam na film Grand Prix i dramę My Princess - dla mnie dwie gorrrące pozycje na które szykuje już miejsce na HDD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 wrz 2010

na withs2 są wiadomości stwierdzające, że to najprawdopodobniej oni będą robili napisy do tej drmaki:

POSSIBLE FUTURE PROJECTS

My Princess [마이 프린세스] (Late 2010, Song Seung Heon, Kim Tae Hee)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 15 gru 2010

Pierwszy zwiastun!

A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 16 gru 2010

Maura pisze:A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu :lol:

że nie lubię Kim Tae Hee (trauma po Irisie)
i nie wiem czemu Song Seung Hun przypominał mi tu Typhoon'a
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 gru 2010

A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu

może ma coś to wspólnego z półnagim Song Seung Hun? - sama nie wiem :rolly:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 gru 2010

Maura pisze:A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu :lol:

haa.. o tym że juz się nie mogę doczekać bo to będzie cos totalnie w moim stylu.. :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 16 gru 2010

OMO,ten śmiech pod koniec trailera,epicki xD już ją lubię :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 16 gru 2010

Oo, ja na tą dramę czekam ;D
trailer mi się bardzo podobał, i jeszcze na dodatek w tej dramie ma się pojawić GiKwang <3 będę oglądać na pewno.
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain

Wróć do „K-drama”