[2011] My Princess

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[2011] My Princess

Post autor: evelinux » 09 cze 2010

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 09 cze 2010

A ja zrozumiałem materiał z Arirang tak, że ona za dnia jest normalną (pewno biedną i wieśniacką) dziewczyną, a wieczorami zmienia się w piękność... jakoś tak... (no ale angielski pracowników Arirang doskonały nie jest, a oglądałem program o 2:00 w nocy, więc jest jakaś szansa, że może źle usłyszałem)

Mniejsza z tym - Kim Tae Hee w końcu w roli, gdzie nie zniknie na pół dramy (tak jak w IRIS :/ ). No i pan z East of Eden (też dawno nie widziany)...

No i jeden z najlepszych scenarzystów w Korei się zajmuje tą dramą (napisała m.in. "On Air", "City Hall", "Lovers", "Hello Miss!", "Lovers In Paris", "Lovers In Prague" - tak więc doświadczenie w romansach kobita ma OGROMNE).

Moim zdaniem może być jedna z lepszych produkcji II połowy 2010 (premiera ponoć w październiku na SBS - takie przynajmniej mam przecieki, ale niepotwierdzone... poza tym scenarzystka prawie wszystkie swoje dramy pisała dla SBS - tylko Hello Miss na KBS było, więc to też przemawia za tą stacją)

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 09 cze 2010

no ja ogladalam to o 10 rano ^^; ale jadlam przy tym sniadanie.. ale tam mowili ze "she becomes a princess overnight" no a overnight to zdecydowanie znaczy ze z dnia na dzien.. a ten koles pewno bedzie jej bodyguarden i sie fallnie w niej ^^

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 09 cze 2010

jordi pisze:A ja zrozumiałem materiał z Arirang tak, że ona za dnia jest normalną (pewno biedną i wieśniacką) dziewczyną, a wieczorami zmienia się w piękność... jakoś tak...

wszytsko jest możliwe aczkolwiek jeśli tak to miałoby wyglądać to jest to za bardzo pokręcona historia jak dla mnie :wink:

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Re: [2010] My Princess [zapowiedź]

Post autor: Maura » 28 wrz 2010

Opis dramy z viikii
Spoiler! Obrazek

I my z sis generalnie śmiejemy się głośno :mrgreen: Coś jak. . . .Pamiętnik Księżniczki? :D :D :D

Ale to będzie musiało być ciekawe, Kim Tae Hee - niewątpliwie jedna z sexowniejszych koreanek, grająca sierotkę marysię XD A w sumie jako komediatnka.. . hmm Venus and Mars była całkiem niezła ;D Oby tylko jej postać nie była tak zamulająca jak ta poprzednia i będzie ok~ ^^

Song Seung-heon hmmm w garniturze prezentuje sie bosko więc jak na dyplomatę pasuje. Już widzę jak zagryza w nerwach wargi i ze zniecierpliwieniem przewraca oczami, kiedy podopieczna robi coś nie tak. kkkk~~~

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 28 wrz 2010

To ja tylko się poprawię i nie SBS, a MBC wyemituje dramę - na 90% data premiery to dokładnie 5 styczeń 2011 (od końca listopada mają kręcić) - drama będzie leciała w środy i czwartki o 21:55 po wyemitowaniu niejakiego My Happy Home bodajże...

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 wrz 2010

ooo.. ejj ja nawet zapomniałam ze taki temat zakladalam xD xD lool.. trza bedzie niedlugo zedytowac 1szy post jak sie wiecej info nazbiera

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 28 wrz 2010

Maura pisze: Kim Tae Hee - niewątpliwie jedna z sexowniejszych koreanek, grająca sierotkę marysię XD

Szczera prawda ja od jakiegoś czasu wpadłem sidła urody tej aktorki i na co jak na co,ale czekam na film Grand Prix i dramę My Princess - dla mnie dwie gorrrące pozycje na które szykuje już miejsce na HDD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 30 wrz 2010

na withs2 są wiadomości stwierdzające, że to najprawdopodobniej oni będą robili napisy do tej drmaki:

POSSIBLE FUTURE PROJECTS

My Princess [마이 프린세스] (Late 2010, Song Seung Heon, Kim Tae Hee)

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 15 gru 2010

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 16 gru 2010

Maura pisze:A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu :lol:

że nie lubię Kim Tae Hee (trauma po Irisie)
i nie wiem czemu Song Seung Hun przypominał mi tu Typhoon'a

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 16 gru 2010

A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu

może ma coś to wspólnego z półnagim Song Seung Hun? - sama nie wiem :rolly:

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 16 gru 2010

Maura pisze:A teraz przyznać się drogie panie o czym myślałyście do końca clipu :lol:

haa.. o tym że juz się nie mogę doczekać bo to będzie cos totalnie w moim stylu.. :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 16 gru 2010

OMO,ten śmiech pod koniec trailera,epicki xD już ją lubię :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Speak » 16 gru 2010

Oo, ja na tą dramę czekam ;D
trailer mi się bardzo podobał, i jeszcze na dodatek w tej dramie ma się pojawić GiKwang <3 będę oglądać na pewno.

Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
ODPOWIEDZ