[2005] Sweet Spy

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 07 kwie 2006

nie jest kiepskim aktorem moze nie nawet nie chcieli mu dac parti po koreansku przeciez nie on pisze scenariusz ^^
to ze nie mowi po koreansku to nie znaczy ze jest zlym aktorem raz debiutuje dopiero dwa zostaw wychowany w stanach ^_^

Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sami1312 » 09 cze 2007

Właśnie skończyłam oglądać tą serię i żaluję tylko jednego, że tak późno się za nia wzięłam. Hmm nie dziwię się Shinie, Denis Oh to takie ciacho i te jego oczka Ohhh ;)Ale te zakonczenie to wrr... troszkę mnie zdenerwowało.
Spoiler! Ostatni odcinek zrobil sie bardzo ciekawy i nie moglam sie doczekać jak to wszystko ostatecznie sie uloży. A tu taki zawód..Uznali, że Han Yu il nie żyje, mimo, że dali jednak nadzieję odbiorcy, bo zwłok nie było, i pojawił się hedgedog, kiedy postrzelony Han Yu il wpadł do wody. Wszytko wyglądało tak jakby jednak go uratował... I ta cała sprawa kryminalna też nie została wyjaśniona. Nasuwa się wiele pytań czy asystent Han Yu il byl lojalny czy nie, kto zostal tak naprawde skazany, czy Lee Soon-ae dowiedziała się, co jest w jej zegarku, i kto ostatecznie dostał te informację , kto dzwonił do Lee Soon-ae w ostatnich sekundach filmu.Ja rozumiem orginalne zakonczenie, ale mogla by sie chociaż część spraw wyjaśnić do końca.
Ostatecznie czuje wielki niedosyt, a informacji o 2 serii nigdzie nie widziałam. Uwazam, że w tym przypadku było by to wskazane.
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 10 cze 2007

mieli niby nakrecic film ale na tym sie skonczylo puki co nic nie wyszlo ^^

Spoiler! co do Han Yu ila to on zyje xDD
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 22 cze 2007

Nie wiem co prawda jak z treścią, ale screeny wyglądają bardzo obiecująco...ktos jeszcze oglądał tą dramę...?
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2005] Sweet Spy

Postautor: thon » 12 sie 2010

Następny staroć zawędrował na zacną szufladę mojego BOAV (BOAV- bojowy odtwarzacz audio video). Jeden z powodów to mój niedosyt Nam Sang Mi, na razie po średnio ciekawym wprowadzeniu zaczęło się komediowo -brawurowe strzelanie na strzelnicy -tarcza ocalała bez zadraśnięć, potem rónie brawurowe zatrzymanie pijanego kierowcy.I na dodatek ten nieszczęsny Dennis rozrabiaka -za grosz nie umie grać ale co tam i mało mówi a płeć odmienna może sobie popatrzeć na jego facjatę.
Całą sprawa jest jak wzięta z burleski - tak naciągane że aż śmieszy.Dla leniwych na bace są napisy srt do pierwszych odcinków po naszemu i dość szybko wychodzą .Ja idę dalej oglądać dalej dzielną i waleczną policjantkę Soon Ae pseudonim "Koala"
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 13 sie 2010

Thon ja jakies dwa tygodnie temu rzuciłam sie na ta drame i obejrzałam tylko 6 odcinków( zamiast niej obejrzałam Three Dads One Mom ), na paczatku to co mnie bawilo potem jakoś zaczęło mnie nudzic i draznić:) ahh i wlasnie do rozrabiaki- Denisa mam ale, nie przeszkadzoalo mi w pierszych odcinkach ze slabo gra, za bardzo bylam wpatrzaona wlasnie na jego facjatę(przyznam sie ze widzialam plakat i jakiegos kissa z dramy na you tube i postanowilam ogladac), ale ilez mozna sie gapic:), potem mi przeszlo i zaczął mnie denerwowac:) te ich dialogi on do niej po angielsku , ona do niego po koreansku - to sie dogadali:)^^
... jak przezyjesz wiecej niz 6 odcinkow to daj znac, bo moze nie słusznie porzuciłam ta drame:)
nie wiem na którym jesteś odcinku ale akcje jak szuka tego zaginionego w akcji długopisu genialna i jak gada przez telefon: KOALA KOALA i skupia uwagę na tym komendancie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 sie 2010

Pino pisze:... jak przezyjesz wiecej niz 6 odcinkow to daj znac, bo moze nie słusznie porzuciłam ta drame:)

Dochodzę do wniosku że mądrze postąpiłaś ,im dalej tym nudniej na ekranie ,zamiast jakoś przyspieszyć akcję to tu całą sprawa stoi w miejscu ,Lee Soon Ae -staje się z brawurowej policjantki -głupią i naiwną do bólu.Dennis Rozrabiaka stara się udowodnić jaki dobry z niego aktor i oczywiście nie udaje mu się to -ostatnie odcinki oglądam na speed fast hiper przyspieszeniu -inaczej zasnąłbym.Gdyby historię zamknąć w 10 odcinkach to byłaby strawna a tak cóż mamy nudną opowiastkę ,romans do bani,szkoda bo początek był niezły.

Wróć do „K-drama”