[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: jordi » 21 lip 2010

thon pisze:jordi - to się nazywa robić dobra minę do złej gry :D - no cóż niedługo zobaczymy czy gra nadal na takim miernym poziomie jak w BOFie czy też troszkę polepszył warsztat aktorski -oby to drugie

Ale zastanówcie się... czy Bae Yong Jun brałby go do siebie, gdyby nie widział w nim potencjału jakiegoś?? Wątpię... Podobno szef Keyeast (czyli Yong Jun) wierzy w chłopaka i chce mu pomóc w nauce tej trudnej sztuki, jaką jest aktorstwo... Ja zaczekam do kilku pierwszych epów i się wypowiem :)

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 22 lip 2010

Eggie pisze:
Piżmak pisze:Dobra spieszę z newsami, bo widzę że dziś nikt nic nie nagrzebał:)
Nowa fryzurka zdzicha specjalnie dla dobra dramy:

Obrazek

No comment w ogóle jak on wygląda w tym kolorze...
Kami-sama, ratuj!

a mi się podoba w tym kolorze i w ogóle w tej fryzurze... jest o niebo lepiej niż w BOFach, nie mogłam patrzeć na te jego zleksza przydługie włosy tam... tak mu lepiej, imo.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 lip 2010

W ilości stron przebijamy Soompi - w sumie to tylko sobie narzekamy, gdybiemy i wymieniamy się zdaniami, a natrzaskaliśmy 10 stron:0 Nieźle:) A byc może jeszcze dziś będą dostępne jakieś zdjątka z planu. Jakby coś to natychmiast je dodam:) Mnie się Zdzich podoba we wszystkim, a półdługie włoski u faceta sa dla mnie killerem:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lip 2010

Bez jaj, jak sie drama zacznie do apeluje do odpowiedniego moderatora, żeby pozostawiał tylko to, czego sie w miarę dowiadywaliśmy a ogarnął spam póki jeszcze można ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lip 2010

Oho artykuł , który chyba zadowoli wszystkich :D

Wiadomości o dodatkowym catcie :D Ojjj baaardzo ciekawie to się zapowiada ^^
http://www.dramabeans.com/2010/07/many- ... more-22609

Jung Hye Young *____________*

I Lee Shi Young jednak też może tu wystąpi ;p Tylko coś o Min Hyo Rin nie ma wieści. . .

i lol, koleś z Goong S XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 lip 2010

Bez jaj, jak sie drama zacznie do apeluje do odpowiedniego moderatora, żeby pozostawiał tylko to, czego sie w miarę dowiadywaliśmy a ogarnął spam póki jeszcze można ^^

Hai,hai

Maura dzięki za świeżości:)

a ode mnie zdjątko z planu:

Obrazek

Niestety nie znalazłam żadnych z głównym bohaterem, ale większość z was pewnie i tak nie żałuje:) Ta grubaseczka jest całkiem dobrze dobrana - normalnie wypisz wymaluj jak z anime:)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 24 lip 2010

a teraz porównanie buziek z wersji korea,tajwan i anime
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 lip 2010

Ahaha, pasuje mi:D Zdzich wygląda jak buc, a główna bohaterka wygląda namolnie i kiepsko;D eh, czego to nie zrobi charakteryzacja;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 lip 2010

ha! no zdzich wygląda teraz całkeim całkiem, jestem dobrej myśli, pewnie joe chenga z niego nie będzie, ale zbyt dużej klapy też nie wróżę. za to główna laska wygląda chyba na jeszcze głupszą niż ariel - przynajmniej ne tej focie. nie wiem czy to dobrze, bo już głupota, która malowała się na twarzy ariel mnie momentami doprowadzała do szału;d tak czy siak, czekam z niecierpliwością na tę dramę i coś mi mówi, że będzie z niej niezły hicior rejtingowy.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 lip 2010

kells pisze:czekam z niecierpliwością na tę dramę i coś mi mówi, że będzie z niej niezły hicior rejtingowy.

o ile wygra z piekarzem i gumiho - więc ja z kolei nie wróżę zbyt wysokiego ratingu - ma najtrudniej bo najpóźniej się zaczyna (3 tygodnie po gumiho) i walczy z potężnymi rywalami (dla mnie faworyt to jednak gumiho)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 lip 2010

Jedna rzecz mi nie pasuje po przyjrzeniu się bliższemu tym obrazeczkom - Konnosuke jest strasznie brzydki w wersji animowanej i w mandze zapewne też,a w dramach zapodają taką przystojniachę, że aż się wierzyć nie chce, że to ten sam człowiek miał być. Swietnie wizualnie dobrany tatuś z wąsikiem i koleżanka przy kości - rewelacja. Thon - dobrze, że nie zapodałeś postaci z wersji japońskiej, bo mielibyśmy produkcję disneyowską słonia Dumbo:)
Oczywiście z Konnosuke wiem o co pięć:0 Zeby drama miała smaczek, to musi być w niej ładny chłopaczek...hihih. I pewnie takie jest ogólne zamierzenie autora, ale żeby aż tak zmieniać postać o 180 stopni...
Konkurencja będzie duża jeśli chodzi o ratingi, ale jakoś jestem, dobrej myśli ponieważ:
1) anime sporo ludzi widziało, inne wersje też i one nie zawiodły, więc liczę na powtórkę z BOF-ów, może nie na tak wielką skalę, bo musielibyśmy do ekipy grającej dorzucić jeszcze z trzech znanych i lubianych panów, ale mimo wszystko...
2) fabuła jest wciągająca, mimo, że większość zna zakończenie, to twórcy będą mieli pole do popisu, może wprowadzą jakieś zmiany odbiegające od orginału, jak w BOF-ach - może być naprawdę dobrze:).
3) Zdzichu w roli chłodnego, opanowanego gościa, ignorującego zaloty ślicznej panny - to jest wyzwanie i nowość jeśli chodzi o jego osobę. Dostał zupełnie odmienną rolę i ja sama jestem strasznie ciekawa, jak on ze swoją ładną, dziecięcą buzia i pogodnymi oczkami da sobie radę z wcieleniem się w swoje przeciwieństwo:)
4) Może najmniej ważne, ale Mone też jest w tej dramie zagadką i sporo męskich oczu na pewno będzie to śledziło:)

i ładny fanmade:)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 lip 2010

thon pisze:
kells pisze:czekam z niecierpliwością na tę dramę i coś mi mówi, że będzie z niej niezły hicior rejtingowy.

o ile wygra z piekarzem i gumiho - więc ja z kolei nie wróżę zbyt wysokiego ratingu - ma najtrudniej bo najpóźniej się zaczyna (3 tygodnie po gumiho) i walczy z potężnymi rywalami (dla mnie faworyt to jednak gumiho)

nie wiem dlaczego, nie potrafię tego w żadnej logiczny sposob wytłumaczyc, ale mam jakies przeczucie że gumiho okaże się klapą na miarę PT :D:D nie żebym zle zyczyla tej dramie-wrecz pzreciwnie, bardzo lubię Lee Seung Ki i mam nadzieję, że jednak wyjdzie hicior, ale z drugiej strony, jak napisała Piżmak, playful kiss to jest kolejna adaptacja sweitnej mangi/animca i na dodatek remake produkcji z tajwanu, która to producja była sukcesem... to że się zaczyna pózniej, to faktycznie nie działa na korzyść tej dramy, ale mnie osobiście chyba jednak bardziej intryguje niż gumiho - może pzrez wzgląd na to, ze mam odniesienie do tajwańca i jestem po prostu ciekawa na ile to się bedzie różnić.

Piżmak, ten fanmade fajny, tyllko pzreraza mnie fakt, ze zdzich wygląda na nim jak jakis nerd. ok, tajwańcowy zhi shu miał superwysokie IQ i w ogole byl megazdolny i inteligentny, ale nie byl typem kujona, a te okulary i mucha zdzicha mnie troche przerażaja. mam nadzieję, że to nie bedzie taki typowy noł lajf (chociaz troche powinien byc, ale nie do przesady). na razie to on wygląda z deka śmiesznie, a nie taj, jak powinien wyglądać zarozumiały pan co-to-ja-nie-jestem^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 lip 2010

noo szanujący się Zhi Shu nigdy by w takiej muszce nie wyskoczył.. tak to by go tylko Xiang Qin ubrala xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 lip 2010

Kochani nie przywiązujcie wagi do fanmadów...dlaczego? O tutaj jest przykład jednego z nich wziętego z największego forum na Filipinach:)

Obrazek

I nijak sie ma do tego, co teraz się dzieje. Przecież pan brejniak zmienił fryz i ona tez ma inne włoski niż na zdjęciu:)
A tutaj coś co mnie rozwaliło...pamiętacie jak pięknie w koreańskiej wersji BOF-ów ułożyli GJP włosięta...Nawet im poszło, ale tutaj to już majstersztyk,tylko nadal twierdzę, że buzia bohatera za ładna, ale może z nią też coś zrobią (obiją, spłaszczą, wywalą szczękę) :)

Obrazek

czary mary...i:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 lip 2010

słodki.. mnie tam w anime zawsze ten koles wkurzal wlasnie ze byl taki brzydki.. podobalo mi sie z enie dali brzydala do dramy.. a ten tutaj jest nawet jeszcze fajniejszy niz Jiro :) bardzo ejstem go ciekawa..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”