[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lip 2010

mootyl pisze: fanboying (?) :P

bardziej moze.. fanboyizm.. ;)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 lip 2010

hmm obie są przed 30 a co za tym idzie wygląd obu pań nie wskazuje ile mają lat a dwa że to przecież wersja koreańska i dlaczego mają byc uczennicami liceum a nie na studentkami?

Szczerze to nie widzę żadnej w tej roli. . . Może Lee Min Jung tak dwa trzy lata temu, ale teraz już nie dałaby rady w moich oczach xP
Studentki? hmm Ta historia jest tak męcząco długa, że i życie studenckie na pewno będzie xP Z jednej strony nie chciałoby się takiej dzieciarni jak w God of Study, z drugiej kobieta z prawdziwego zdarzenia chyba też nie przejdzie.

Jak w ogóle możecie rozważać Kim Hyun Joonga? Może i zachwycałam się nim podczas BOFów ,ale Zdzicha3 (Yonghwa zdzich 2) już nie zniosę o.0 I tak ten główny facet jest dziwnie beznadziejny bo prawie nic nie mówi i w ogóle o.0 Widzę tą dramę wciąż oczami tajwańskiej wersji i ehh naprawdę mam nadzieję, że będzie inaczej. . .

A jeszcze do do kierunku studiów 0> Mootyl to teraz wyobraź sobie Han Seung Yeon jako pielęgniarkę XDDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 lip 2010

Maura pisze:A jeszcze do do kierunku studiów 0> Mootyl to teraz wyobraź sobie Han Seung Yeon jako pielęgniarkę XDDDDDDDD

MAURA bo NIE ZASNĘ !! xD i tak już jestem wystarczająco napalony xD

evelinux: czy w ogóle takie słowo istnieje w jakiejkolwiek odmianie? :P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 07 lip 2010

ja nie wiem dlaczego producenci koreańscy nie zwracają sie do nas o fachowe porady - jak widać jesteśmy pełni pomysłów i zaskakujących obsad personalnych
a jak młodzi mają być to czemu nie wziąć K Buma
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lip 2010

mootyl pisze:evelinux: czy w ogóle takie słowo istnieje w jakiejkolwiek odmianie? :P

whatever.. zasugerowalam sie odmianą od fangirlizm-u xD takie rownouprawnienie płci xD

Maura, ale Joe Cheng w tajwańcu to wlasnie idealnie sie wczul.. i kogos tkaiego trzeba wlasnie.. tylko koreanczyka..

thon pisze:a jak młodzi mają być to czemu nie wziąć K Buma

oo no widzisz.. to mogloby byc cos ciekawego..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 lip 2010

Maura, ale Joe Cheng w tajwańcu to wlasnie idealnie sie wczul.. i kogos tkaiego trzeba wlasnie.. tylko koreanczyka..

No bo ta postać była tak yntelygentna, a równocześnie tak bezoosobowa, ze w sumie.... niech obsadzają kogo chcą xD
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 07 lip 2010

jako że zastój ogłaszam że w obsadzie jest
Han Hyo Joo - nikt inny nie ma prawa :)
K Bum - z braku lepszej propozycji
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lip 2010

Ha, nawet pisałam o tej dramie w spamie jakieś 3mies temu xD W planach ma ją bodajże HaruHaru subs;p

W ogóle zapomniałeś Mootyl nadmienić ze pierwsza ekranizacja była japońska, którą nawet całkiem lubię, tajwańskiej nie widziałam, ale wiem ze potrafią wydłużać historie i pewnie jak ktoś od niej zaczynał mógł się czuć historią... zmęczony? Japońska wersja ma chyba 9epów, aktorka jest brzydka, ma okropny głos<uszy mnie bolały od jej krzyków niemiłosiernie> i odstające uszy, a główny ON - jakiś super przystojny nie był. ALE - za to mi się ta para spodobała, ona bo była takim zupełnym przeciętniakiem tępawym, a on bo był takim zwykłym mądrym gburem. I teraz dochodzę tutaj do obsady - z facetów nikt się nie nadaje zupełnie na tą rolę, przynajmniej w wyobrażeniu postaci jakie mam z jap wersji. Zdzich i ten drugi mają zbyt sympatyczne twarze, może ewentualnie LMH by trochę pasował, ale patrzeć nie chce mi się na niego jakoś po PT xp więc mam nadzieje że nie wyjdzie nic z tego. A kobitki - tak samo, może ta pierwsza jeszcze trochę tępawy ma wyraz twarzy to może by się nadała, ale obie są po prostu za ładne :/ Ja chce brzydkie i upierdliwe postaci, bo bez tego nie będzie tego czegoś w dramie:/ <wyjdzie tylko kolejna love story o pięknej ale namolnej pannie uganiającej się za geniuszem, uh>

No i jak Rikli wspomniała - nie bardzo da rady przenosić tego na studia, chyba ze scenarzysta planuje dosyć duże zmiany w treści... A w ogóle to drama w końcu na jaką myślę że znajdę trochę czasu na oglądanie <3
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no ja tajwańską wersję obejrzałem do 5 odcinka i się poddałem xD a o japońskiej to zielonego pojęcia nie miałem, ale chyba się skuszę, jeżeli tylko 9 epów.

Przed BOF'ami też nadrobiłem japońską wersję i tym razem wypadałoby mi zrobić tak samo :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

viewtopic.php?t=2044 nawet jest topic u nas^^ Looknijcie na tego ufoludka dziewczęcego ;p ja chcę taką postać a nie jakieś wypucowane kobitki, o!
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hahahaha no Azzel powiem ci, że nie przesadzałaś z tym ufoludkiem :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 lip 2010

thon pisze:jako że zastój ogłaszam że w obsadzie jest
Han Hyo Joo - nikt inny nie ma prawa :)
K Bum - z braku lepszej propozycji

oooo... Han Hyo Joo - to by mogłoby być całkiem ciekawe ... całkiem ... zdolna ona - w roli debilki - ciekawe... :twisted:
a co do pana - to mam jeszcze inną propozycję. Mianowicie - Park Ki Woong. Już sobie wyobrażam tego pana jako gburowatego geniusza - ten wzrok - uch!!! I wiekowo jak ta lala.

Marzenia...
:volli:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Volli zabiłaś mnie!! On to kujon wypisz/wymaluij xD Ciągle mi się kojarzy z ta rolą w "Love Marriage' hihi... chociaż wątpliwe jego obsadzenia ta męska propozycja podoba mi się najbardziej :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ja mam wrażenie że to był główny urok tej dramy - dwójka ufoludków w obsadzie;D w ogóle do tego jeszcze mega irytujący głos głównej bohaterki, ze człowiek jak patrzył na krzywienie się głównego bohatera to wiedział co on musiał czuć, zwłaszcza że ja mogłam ściszyć głos, a on nie xD

w ogóle na nią mi by pasowała Gong Hyo Jin - potrafili z niej zrobić brzydulę wiec by się nadała, jeszcze taka chudzina z niej to jeszcze lepiej:D
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 07 lip 2010

park ki woong wydaje mi sie być baaardzo dobrą opcją :D (choć nadal zobaczenie w tym zdzicha wydaje mi się być takie ZABAWNE XD)
no i zdecydowanie dziewczyna nie powinna być chodzącą pięknością, nie oszukujmy się, to ma być RANDOM D: i do tego głupi, upierdilwy i niezaradny... (który potem był w ciąży i np. prawie spadł ze schodów x_x plz.......)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”