[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: kells » 25 lip 2010

evelinux pisze:a ten tutaj jest nawet jeszcze fajniejszy niz Jiro :)

grzeszysz. jiro FTW! chociz z drugiej strony fryzure to on tam mial srednią;d

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 lip 2010

no zobaczymy.. jemu to ja akurat moge dac szanse :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 lip 2010

hahah, żeby tylko back-up nie okazał się lepszy od brejniaka, ale bym miała -polewkę słowo daję:) Co nie zmienia faktu, że juz mamy całkiem miłą obsadkę złożoną z dwóch fajnych gości. Mundurki są kapitalne,a my w liceum takie brzydkie mieliśmy i każdy miał inny...bleh
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 lip 2010

Piżmak pisze:hahah, żeby tylko back-up nie okazał się lepszy od brejniaka, ale bym miała -polewkę słowo daję:) Co nie zmienia faktu, że juz mamy całkiem miłą obsadkę złożoną z dwóch fajnych gości. Mundurki są kapitalne,a my w liceum takie brzydkie mieliśmy i każdy miał inny...bleh

Masz to gwarantowane :D Nie znam tego gostka ale juz mi sie o niebo lepiej od HJ podoba :P
Jiro ach Jiro... :D Niestety, to jak z Dumą i Uprzedzeniem: kto jedyną słuszną wersję już zna to tak łatwo sie urobić nie da, a już na pewno nie Zdzichowi.. ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 26 lip 2010

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ja nie wiem co oni z tego biednego Zdzicha robią, jakiś taki mega mega ulizany jest no coż to nie to samo w BoFie.
Jakoś ie przekonuje mnie Jung So może za bardzo denerwuje mnie teraz w Bad Boyu [wcześniej z nią dramy sobie nie przypominam] , no ale jakoś nie wolałabym inną aktorkę, jakoś dziwnie, ze ona ma teraz taki popyt xD
ej - mi Lee Tae Sung pasuje idealnie do roli głupola skrycie zakochanego w głównej bohaterce...

holly shit prawda xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lip 2010

ejj ta dwojka W OGOLE do siebie nie pasuje.. a ta laska tym bardziej nie wyglada jak taka przyglupia ale zakochana po uszy co to zrobi wszystko dla Zdzichopodobnego..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 26 lip 2010

Ja daję kredyt zaufania monecie - na pierwszym zdjęciu wygląda na debilkę XD

A Zdzich może ulizany, ale można powiedzieć, że widać tę obojętność i chłód na tych zdjęciach (a o to chodzi w jego roli) - zobaczymy :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 26 lip 2010

Ajgoo znów nie możecie się do Zdzicha przekonać, a ja nadal wierzę, że w nim coś bezwzględnego drzemie...Zreszta chłodek na twarzy mu nieźle wychodzi. mam pewne obawy co do Mone, ale jej też dam kredyt zaufania. Nie ma tego złego...

Obrazek

Obrazek

Cute:)

P.S. A fryz ma jak najbardziej podchodzący pod postać z anime, więc musi być ulizany. Irie Naoki też nie miał rozwichrzonej fryzurki, tylko jak na przykładnego ucznia przystało - dobrze ułożone, grzeczne włoski:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 lip 2010

Podoba mi się o co widzę ~ Zdzich (mimo, że przypakowany - powoli przyzwyczajam się i wymazuję tego chuderlaka ;p ) prezentuje się całkiem, całkiem bardzo przekonująco - poważna mina cały czas + coraz częściej pojawiający się uśmiech za plecami naszej bohaterki, widzę to ;D edit ojej zaleciało Zdzichem o.0 Ale stawiam na to, że może on tu jednak będzie żwawszy xD
A Mone? hmmm...jak narazie przechodzę fazę przyglądania jej się i porównywania do Yoon Eun Hye (ona jest jakby jej pulchniejszą wersją) i jeszcze nie wiem. Ale nierozgarnięte miny są, więc czemu nie? :D

ejj ta dwojka W OGOLE do siebie nie pasuje..

Evelinux, kochana przecież oni mają do siebie kompletnie nie pasować ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

A Zdzich może ulizany, ale można powiedzieć, że widać tę obojętność i chłód na tych zdjęciach (a o to chodzi w jego roli) - zobaczymy :)

Hai,hai - i właśnie o to mi chodziło:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lip 2010

aa niech bedzie co ma byc.. tlyko zeby nie zniszczyli sceny w deszczu.. jak z nia sobie poradza to beda mieli u mnie plus i tyle..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

aa niech bedzie co ma byc.. tlyko zeby nie zniszczyli sceny w deszczu.. jak z nia sobie poradza to beda mieli u mnie plus i tyle..

hahah, więc przebrniesz tak czy siak przez całą dramę, bo scena w deszczu to tak bliżej końca niż początku:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lip 2010

Maura pisze:Ale stawiam na to, że może on tu jednak będzie żwawszy xD

Jeszcze mi tego brakowało -_- Zhi Shu żwawy.... O.o

ejj ta dwojka W OGOLE do siebie nie pasuje..

Evelinux, kochana przecież oni mają do siebie kompletnie nie pasować ;)

Owszem, ale co innego pozornie nie pasować, a co innego nie pasować nie pasować. Ze Zdzichem się już pogodziłam, ba! Spróbuje nawet zacząć go wołać po imieniu (jhak nie zapomnę ^^) ale tę panienkę na razie jeszcze wypieram ze świadomości... Czuję, że będę to oglądać dla Ah Jina... A będzie Christine? :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 lip 2010

to pewnie zależy czy akcja wyjdzie poza ich małżeństwo, czy tylko do, a może połączą 2 postacie w jedną jak w anime??
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 lip 2010

ej, nie wiem jak wy, a raczej wiem... jak zobaczyłam te fotki dzisiaj to mój mózg krzyknął "GENIALNIE!" ;D teraz jestem totalnie za i nie mogę się doczekać ;D mam nadzieje, że mnie nie zawiodą i będzie przednia zabawa XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”