[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: evelinux » 19 sie 2010

noo sweetny ten teaser..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 19 sie 2010

ja staram się zapomnieć o tym co chwilę temu obejrzałam, bo nijak mi się nie zgrywa ten uśmieszek z d...z wersja animowana i każda inna jaka do tej pory obejrzałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 sie 2010

noo ale to mysle ze jest taka.. metafora taka.. no ze ten usmieszek sie tyczy konca dramy..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 sie 2010

Oby to była metafora taka i takie jaja:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 sie 2010

Kurde, Zdzichu i metafora... dwa słowa które kompletnie się wykluczają ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 20 sie 2010

Mi także się wydaje że to dotyczy końca dramy,a nie że on odpowie uśmiechem na jej wyznanie,bo to by przecież popsuło sens całej dramy juz na samym jej początku
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 sie 2010

anna-banana pisze:Mi także się wydaje że to dotyczy końca dramy,a nie że on odpowie uśmiechem na jej wyznanie,bo to by przecież popsuło sens całej dramy juz na samym jej początku

...Właśnie dlatego tak mnie zdziwił ten teaser... Metafora końca kurcze... a po co od razu zdradzać zakończenie tym którzy nie mają pojęcia o serialu?
*Ah Jin <3*
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 sie 2010

a po co od razu zdradzać zakończenie tym którzy nie mają pojęcia o serialu?

Myślę,że może ich być niewielu...Tym bardziej jak obsadzili Zdzicha to nawet nieświadomi uświadomili się pręciutko:)
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 21 sie 2010

oglądałam japońską i tajwańska produkcje, no i samo anime, więc na koreańską wersję też sie skuszę... Tylko czemu on? Nie mogę go sobie wyobrazic takiego bez uczuc, bo przed oczami mam cały czas ten jego uśmiech >.< po obejrzeniu teasera coraz bardziej zaczyna mi się podobac dziewczyna <kucyki są urocze :)>
mam nadzieję, że teaser pozostaje teaserem i nie pojawi się żadny uśmiech przez pierwsze odcinki, bo to by zniszczyło całe moje wyobrażenie o tej historii :)
Obrazek
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Postautor: inkama » 22 sie 2010

A ja jednak myślę, że to jej wyobrażenie, oglądałam jedynie anime i to nie całe ale z tego co pamietam miewała je tam co chwile.
Główna bohaterka póki co mi nie przeszkadza, a Zdzichowi dam szansę, niech ma :)
Plakaty ok, nie licząc tego w mundurkach -> są koszmarne X.X
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 25 sie 2010

Jestem ciekawa jak wyjdzie koreanska wersja, bo tajwanska rzucilam po pierwszym odcinku :P
Zdzichu tu nie wyglada jak fretka (przez cale BOF mi sie z nia kojarzyl xD) i usmiech ma przyjemny w teaserze, wiec moze nie bedzie tak zle :P
Co do aktorki mam nadzieje, ze nadrobi swoj wyglad gra aktorska.

Premiera 1.09- ide sie zabic. :<
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 sie 2010

buska pisze: bo tajwanska rzucilam po pierwszym odcinku :P

O.o

Zdzichu tu nie wyglada jak fretka (przez cale BOF mi sie z nia kojarzyl xD) i usmiech ma przyjemny w teaserze, wiec moze nie bedzie tak zle :P

O.o Uśmiech ma przyjemny to nie bedzie tak źle? On tym uśmiechem całą fabułę zepsuje...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 sie 2010

haha Buska na tle innych osób jesteś naprawdę odważna mówiąc,że tajwan tobie nie podszedł :)mnie jak do tej pory też tylko anime się podobało.I tak niczego nie przebiją uszy Kotoko w japońskiej wersji:) Uśmiech Zdzicha- jak zwykle bezcenny, ale w zapowiedzi mam nadzieję, że nawiązuje do tzw happy endu:)

O.o Uśmiech ma przyjemny to nie bedzie tak źle? On tym uśmiechem całą fabułę zepsuje...

wiedziałam, normalnie wiedziałam,że Eggie zasunie tym tekstem i nie pozostanie bierna ..Uderz w stół:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 sie 2010

Piżmak pisze:haha Buska na tle innych osób jesteś naprawdę odważna mówiąc,że tajwan tobie nie podszedł :)mnie jak do tej pory też tylko anime się podobało.I tak niczego nie przebiją uszy Kotoko w japońskiej wersji:) Uśmiech Zdzicha- jak zwykle bezcenny, ale w zapowiedzi mam nadzieję, że nawiązuje do tzw happy endu:)

wiedziałam, normalnie wiedziałam,że Eggie zasunie tym tekstem i nie pozostanie bierna ..Uderz w stół:)

Ech wybaczcie, wiem że każdy ma swoje zdanie, ale ISWAK tak dobrze oddał ducha tej mangi a TKA dopisało super zakończenie. Dlatego wciąz w głębi duszy nie mogę się pogodzić z ewentualnymi drastycznymi zmianami w których Naoki ma być uśmiechającym się przystojniakiem... O.o
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 sie 2010

Trzeba iść z duchem czasu:) Myślę, że to będzie miła odmiana zobaczyć niecierpiącego Zdzicha, bo w Bofach marnował się chłopak. Tutaj będzie mainiakiem - to duże wyzwanie. Z back-upu awansować na postać główną już zekranizowanej uprzednio mangi...Na pewno się postara...ja w niego wierzę :) Moje jedyne wątpliwości pojawiają się gdy myślę o Kotoko. Pewnie dlatego, że pozostał mi żal za urządzenie mojego kochanego Bad Guya:)
Obrazek

Wróć do „K-drama”