[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: evelinux » 25 sie 2010

Piżmak pisze:Trzeba iść z duchem czasu:) Myślę, że to będzie miła odmiana zobaczyć niecierpiącego Zdzicha, bo w Bofach marnował się chłopak.

haha co racja to racja.. nie-cierpiący-Zdzichu.. ;)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 sie 2010

filologia daleko za plecami a ja rozkminiam jak napisać niecierpiący...Zdzichu to wszystko twoja sprawka! Niech już zawita1 wrzesień,bo chyba oszaleję:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. ja tam mam dzikie zboczenie na punkie angielskich compoundów xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 25 sie 2010

Ej, czym wy się martwicie? Do niego i tak najbardziej pasuje mina niewzruszonego. A jak go coś poruszy, to czasem mrugnie kilkukrotnie :P
Jeśli chodzi o tajwańską wersję, to po prostu odrzucała mnie twarz głównego bohatera (tak samo jak w HYD) i ilość odcinków w jednym sezonie ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 sie 2010

kolejny teaser... tym razem sceny z dramy (mówiłem, że taki też wyjdzie ! xD) Teraz możecie ocenić po części to co szykują nam twórcy koreańskiej wersji:

ogólnie... jakoś mnie to nie porwało, a dziewczyna zbyt mocno przypomina mi YEH z Goong'a NO! i od razu ją to skreśla... (dam jej szansę do pierwszego epa)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 sie 2010

a dziewczyna zbyt mocno przypomina mi YEH z Goong'a NO!

od dawna już tak twierdzę ;p Tylko dziewuszka z tymi pućkami jest chyba jeszcze bardziej urocza niż YEH w jej wieku ;D Jak trzęsie ta głową z radości około 24 sekundy, normalnie cud miód kkkkk ^^^

W ogóle podoba mi się ten drugi zwiastun. Przywiewa takie nostalgiczne i lekkie skojarzenia z Goongiem (ale bez przesady ;p). I jakoś tak w ogóle, odtwarzam po raz piąty chyba i nawet Hyun Joong zrobiony na Yamapiego robi się coraz bardziej przekonujący - tzn tu też uruchomiło mi się skojarzenie z księciem Shinem i jeśli pójdą w tym kierunku to powinno być ok. ^^
Będzie krem i ciastka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 25 sie 2010

hmm patrząc po tym teaserze to może nie będzie tak źle. jakoś Ździchu trochę mniej mi przypomina tego z BOF, więc postanawiam dać mu jakąś szansę. może mnie w końcu do siebie przekona ; )
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 sie 2010

Zdzichu ma nadal jedną minę... xD ale niby to tylko 35 sekund więc trudno ocenic. dziewczyna... pasuje do tej roli, już to mówiłam, ale nadal mam z tyłu głowy jak bardzo nienawidziłam jej postaci w Bad Guyu... no ale ok, niedługo się przekonamy^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hah te jego wrzaski "ja! ja!" xD haha

tak czy siak ciekawa jestem koreanskiej wersji Itazury :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 25 sie 2010

ogólnie ok, ale piosenka w tle A FUJ XD Nasuwa mi się Sunny z Oh My Lady (i to chyba jakaś z f(x) śpiewa, bo taki głosik już w paru dramach słyszałem - mam nadzieję, że żadna babka z SNSD bo tego nie przetrawię :-| )...

Jak taki będzie cały OST, to już utwierdzę się w przekonaniu, że MBC robi najgorsze soundtracki z wszystkich trzech stacji... (na razie na 90% tak uważam XD )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 sie 2010

Gah! Yamapi :D ...a nie, to Zdzichu.... Aż tak źle nie wygląda, no i tu się nie uśmiecha już więc... Kurde, tylko on jakoś tak uwodzicielsko wygląda, no ale taki chyba urok Koreańczyków...
Dzieczyna mi YEH w ogóle nie przypomina, ale nawet nieźle wygląda, zobaczymy jak z jej graniem...
No i po scenach widać, że trzymają się oryginału... <3

Buśka, odstraszył cię Joe Cheng? Na serio? O.o On jest boski <3 Jedyny i prawdziwy Zhi Shu... <3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 sie 2010

Zdzichu ma nadal jedną minę...

No z tym ciężko jest się nie zgodzić XP Ale w sumie ten bohater też operuje jedną miną więc.... może dadzą radę? XD
ogólnie ok, ale piosenka w tle A FUJ

a piosenka fajna~!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:Gah! Yamapi :D ...a nie, to Zdzichu.... Aż tak źle nie wygląda

czy ja mam się obrazić?????
Eggie pisze:Buśka, odstraszył cię Joe Cheng? Na serio? O.o On jest boski <3 Jedyny i prawdziwy Zhi Shu... <3

bez jaj.. Joe jest adorable po prostu.. nie daj sie odstraszyć.. mnie na początku tez nie podchodził.. ale szybko go pokochałam ;D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 sie 2010

ejj mi piosenka też się podoba xD uwielbiam takie słodkie nuty w OST'ach, a piosenka Sunny też była fajna... tylko ten infantylny angielski mógł razić :P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 25 sie 2010

omg.
nie do wiary że jest tu już 15 stron dyskusji i ani jednego odcinka ;D
btw: kiedy wychodzi pierwszy ep?

Wróć do „K-drama”