[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Playful Kiss

Postautor: dora » 06 paź 2010

Głupota dziewczyny nie zna granic ... ile można kochać sie w kolesiu który cały czas mówi że nic z tego nie będzie. To śledzenie go przez Ha Ni to juz troche przesada O.o
Pocałunkiem się nie popisali Oo wiem, że założenie bylo takie aby to nie bylo namiętne ale to?? co to w ogóle było ?
Zdzichu mnie zauroczył *_* ma piękny uśmiech.
A i jeszcze jedno ... podziwiam ha ni za jej fryzury do szkoly. Że też ma dziewczyna czas na to wszystko :D

Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 paź 2010

był całkiem beznamiętny, zero w nim jakichkolwiek uczuć było
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 07 paź 2010

11epek.......
Boziu ale się wynudziłam.... trauma.... w ogóle to jakieś dziwne historie tu były niby Zdzichu miał być zazdrosny ale jak być zazdrosnym o kolesia, który miał wstawkę 20 minutową, jakiś koszmar... Właściwie odcinek niemający sensu... zapchaj dziura, byle do 16..............
Jedynie
Spoiler! kiss końcowy był ok... i w ogóle fajny pomysł z tym kissem, który w tajwanie był w szpitalu........
Tylko w ogóle co to za pomysł z tym lasem jakby z Hana Kimi i ISWAKa 2.......... Wszystko dzieje się tak szybko, że przestaje to mieć sens zupełny........... Jako widz wydaję mi się, że to kiepski kolaż............
Tylko Zdzich jest na poziomie............ Czekoladki rulezzzzz jak wypluł.... no i po raz pierwszy podoba mi się ta zła bohaterka... ale ciekawa jestem kogo nam zapodają w roli córki bossa............

Po za tym oglądam bo już tyle za mną, że przeżyję to przede mną.......... :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 paź 2010

11 odcinek i coraz nudniej?? Jak oni to robią?? A pomysł z lasem, to jak dobrze pamiętam był w mandze, tylko chyba pomieszali dwie sytuacje, albo jakoś je inaczej zrobili, nie pamietam dokładnie :/ Coraz bliżej końca i chyba dlatego to jeszcze oglądam, bo już zaczęłam, bo niewiele jeszcze zostało, bo lubię ISWAK i byłam ciekawa co Koreańczycy jeszcze wymyślą, ale nic specjalnego, a Hani kolejny raz pobiła mnie swoją głupotą na egzaminie, to jeszcze 5 i zakończę te męki, chyba już nic nie uratuje tej dramy w moich oczach...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 07 paź 2010

hahaha no dobra, z tym namiętnym trochę przesadziłam ale podnosił tą głowę jakby 10 kilo ważyła....
chodziło mi o to, że jeśli byłabym Hanią, to ta scena w mojej wyobraźni byłaby odważniejsza, nie mająca związku z naturą tego sztywniaka (ona i tak go widzi jakoś inaczej)
no ale nie wyobrażam sobie Zdzicha jako aktora w takiej scenie więc chyba niepotrzebnie się odzywam. :P

oo, dodali 11 i 12... ale nie można oglądać;/
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 08 paź 2010

Nie no 11 był nudny ale 12 jeszcze nudniejszy..... z odcinka na odcinek gorzej.
Zazwyczaj po obejrzanej dramce zassysam, bo chcę mieć w kolekcji... tej nie chce...... A to u mnie nowość, bo nawet nie najlepsze czasami nagrywam ale tej stanowczo mówię nie.....

No i widzę
Spoiler! że córką bossa będzie jedyna dobra aktorka... to dobrze bo jakby dali nową postać to nie uwierzyłabym w jej miłość przez 20 minut... bo takie skróty mamy....
A wątek innych miłości widać w ogóle zarzucili..... szkoda szkoda... oglądam by jakoś zakończyć.... wiem łudzę się.... a i po raz pierwszy przewijałam ... 12 epek przewijałam bo bym zasnęła...
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 08 paź 2010

12 odcinek...
serio, jak tak można?? To co ISWAKu trwało kilka odcinków oni zrobili w jednym - może powiecie, że przynajmniej coś się działo i nie było nudno, ale moim zdaniem było nudno, ciągle mnie korciło by przewinąć, wprawdzie tego nie zrobiłam, ale oglądał jeden odcinek w minimum 2 godziny, nie dało rady za jednym podejściem tego obejrzeć... Strasznie znów popędzili, ale to był chybiony pomysł, bo wszystko jest jakby po łebkach, nawet ta ich miłość jest po łebkach i jest to już męczące, ciągle tylko Hani i SJ, nie ma żadnej odskoczni od ich historii, a to samo w sobie jest już męczące... Poza tym tyle rzeczy powycinali, że wydaje się niezbyt dobrze posklejane do kupy, ciągle czegoś brakuje. W tym momencie, to w 14 epie powinien być koniec (taki mają rozpęd), absolutnie nie chciałabym zobaczyć żadnej sceny z ich małżeńskiego pożycia, starczy mi już ich przedmałżeńskie...Więc albo zakończy się to nieco po ślubie (w co wątpię), albo kolejne odcinki będą bardzo dłuuuuuuuuuugie i nuuuuuuuuuuuuuudne, bo skupią się na ich rozstaniu. I na serio, Ha Ni nigdy nie traktowała Joon Gu jak swojego przyjaciela, wolę Xiang Qin i Ah Jinga. Nie zdziwiłam się też, gdy w postać He Ry zmieszano dwie postacie, podobny zabieg zrobili w anime, tylko tam inną osobę połączono. A tak w ogóle to dziwna ta akcja ze jego studiami medycznymi, nie mam wrażenia, że chłopaka naprawdę to interesuje, bądź że zaczęło go to interesować od choroby brata, po słowach Hani - tu po prostu tak ma być, bo taki jest scenariusz i właściwie wiele można sytuacji można by tak skomentować. Nie przypominam sobie też by mimo wielu wad Xiang Qin miała aż tak długi język jak Hania - a może była, tylko mniej mnie drażniła??

no ale jedna rzecz mi się podobała, jak KHJ się uśmiechał, to słodko wyglądał xD
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 08 paź 2010

ep 11
na początku nudnawy, ale szybo się rozkręcił.
nowy adorator Hani to niezłe ciacho (wg mnie wszyscy są ładniejsi od BSJ ;p)
ale wydawał się trochę podejrzany. ale szybko zniknął :confuse:
no i kiss był ok (nie spodziewałam się cudów :P)
(ale wydaje mi się że już taką scenę widziałam w jakiejś mandze.. no cóż..)

ep 12
nic specjalnego, ale jakoś go obejrzałam. coś czuję że z odcinka na odcinek będzie coraz gorzej...
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 09 paź 2010

Dlatego wszyscy sie cieszymy, że już finishują ....
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 09 paź 2010

Może dlatego, że rzadko zdarza się np. mi zaplątać w oglądanie czegoś, co aż tak bardzo mnie nudzi, ale mimo to chcę to skończyć, bo nie lubię nie kończyć rozpoczętych dram?
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 09 paź 2010

ep 11-12
nie wiem, mnie to może nie nudzi aż tak strasznie jak was, bo raczej nie przewijam, ale i tak stwierdziłam, że z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. skrócić historię z 50 do 16 epów, czegoś takiego to tylko Koreańczycy mogli się podjąć :P tylko kurde, oni naprawdę nie widzą, jak cała historia na tym ucierpiała? no dobra, mogłoby już być jak jest, ale mogliby dać jakiś ciekawy wątek poboczny, choćby którejś z przyjaciółek Ha Ni. a tu tak naprawdę nic o nich nie wiemy, są tylko po to, żeby Ha Ni miała się komu wyżalić...
bezsensu, już mnie powoli w tej dramie każdy zaczyna denerwować..
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 10 paź 2010

Ej,no ja miałam takie wielkie nadzieje co do tej dramy,a oni co mi tu serwują? Jakiś koncentrat dwóch sezonów ISWAKa? Phi,w ogóle jak oni na to wpadli. I ten kiss? Co to miało być? Wstała rano,poszła do lasku i usnęła? Heloł? W ogóle jaki jest sens w tym kissie? W ISWAk on mial sens,bo wiadomo szpital,obawy,a Xian Qin tak dobrze się spisała,on był wdzięczny i wyszedł kiss,a tu? Zaplątali się w lesie i on wpadł na to by ją pocałować. Scenarzyści spaprali sprawę.
Zabieram się za ep 12,żeby zobaczyć co oni tam jeszcze wymyślili.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 14 paź 2010

ep 13. OMG!!!
świetny odcinek.
może na początku średni, ale warto obejrzeć do samego końca :D:D:
akcje Matki są świetne. trochę szkoda mi Bong Joon Gu i Yoon He Ry...
ale za to.... genialny KISS na końcu!!
BSJ się postarał tym razem ;D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 14 paź 2010

Znowu jestem innego zdania??? Dla mnie 13 ep był taki sobie, lepszy od ostatnich, ale mimo, że na kissa nie ma co narzekać, to co to była za scena? Spotkały się dwa kołki i tylko pocałować się umiały, cały nastrój, który doprowadził tutaj do pocałunku był do niczego! Znowu brakowało emocji, takich które przeszły by na oglądających, niestety mimo, że pocałunek nie był sztywny, to wszystko przed nim, jak i po nim było kolejny raz bez emocji, znowu jedna z najlepszych scen na tym ucierpiała :?

edit
a tu dla przypomnienia i porównania, jedna z moich ukochanych scen w ISWAK'u
Spoiler!
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 14 paź 2010

isamar84, ja się jaram bo nie oglądałam ISWAKa ;)
wylewniej proszę ; )

Wróć do „K-drama”