[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 07 lip 2010

Maura pisze:http://www.allkpop.com/2010/07/lee-minho-will-not-be-in-playful-kiss

yesss, przynajmniej jeden odpadł ;DDD

KOCHAM CIĘ!!!

jak zobaczylam ten temat to się mega zajarałam, bo ogladlam tajwańca i mi się podobał (obydwa sezony połknelam bardzo szybko, aczkolwiek przyznaję ze dużo pzrewijalam;d). głownym plusem było duuużo ładnych kissów, świetna chemia między ariel lin i joe cheng i w ogole postac zhi shu (mg! wciaz pamietam ejgo imie...;d ale ja lubie takich gburów, ktorzyw glebi serca są kochający i oddani,a na zewnątrz zimni ijak kamień<3)

anyways, jak zauwazylam ten temat to się strasznie ucieszylam, a potem od razu cały moj entuzjazm pzrepadl (CO? MOZLIWE ZE MINHO BEDZIE TU GRAL?!? COOOOOO?!) nie mogę już patrzec na tego kolesia, no nie mogę... i to by bylo bardzo smutne, gdyby go wzieli do głównej roli w tej serii, bo to by znaczylo, ze musialabym ją sobie odpuscic (dla wlasnego dobra;d), a nie chcialabym... jestem bardzo ciekawa, jak koreańczycy przedstawią tą historię.

w kazdym razie... MAURA, dziękuję ci, że przywróciłaś mi wiarę w ludzi haha;d

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 lip 2010

Jaki popyt na ten temat:0 Boże święty:) Ja byłam fanką anime pamiętam - całą serię połknęłam jednym tchem. pamiętam jak wyczekiwałam odcineczków - szaleństwo normalnie. Jeśli chodzi o wersję japońską, to dziewczyna miała tak odstające uszy, że po prostu aż ciężko było ją oglądać - umęczyłam się . Zawsze wychodzę z założenia, żę skoro dziewczyna, która nie grzeszy wiedzą i nie jest super ciekawa a startuje do faceta, który swoim iQ przebija całą szkołę , to powinna przynajmniej powalać urodą. W końcu ten gość na coś musi zwrócić uwagę, jak nie na resztę, to z braku laku ...:)
Tajwana też oglądałam i bardzo przyjemnie wspominam, chociaż nie ukrywam dośc rozbudowane były niektóre wątki i odrobinę się przewijało.

Obsada, jak dla mnie bez różnicy jeśli chodzi o rolę męską, ponieważ uwielbiam obu pretendentów dotychczasowych do tej roli, jeśli chodzi o dziewczynę - to GMN wymiata, więc ją właśnie po raz kolejny zobaczyłabym na ekranie:)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 lip 2010

Kurcze, ja już zapomniałam nawet, że mieli to kręcić haaha
Jeśli chodzi o obsadę... błagam, nie Gumiś, nie przeżyję jeśli wezmą Zdzicha do głównej roli tutaj _^_ Serio chciałabym tę serię obejrzeć... a z nim mogłoby to już nie być takie fajne xPP
Co do kandydatek na rolę damską - nie znam jakoś specjalnie ale jeśli chodzi o wygląd to nie mam raczej zastrzeżeń xP (nie powinna to być wg mnie jakaś piękność, ale też nie plastuch z odstającymi uszami... bez popadania w skrajności hahaha)

Zawsze wychodzę z założenia, żę skoro dziewczyna, która nie grzeszy wiedzą i nie jest super ciekawa a startuje do faceta, który swoim iQ przebija całą szkołę , to powinna przynajmniej powalać urodą.

Wg mnie nie muszą powalać urodą. (nie mówię też, że mają być jakimiś paszkwilami). Może być przeciętnej urody ale mieć tym samym pewien urok ;x

Poza tym, wysokie IQ nie znaczy, że koleś ma dobry gust or sth xPPP (choć o gustach się nie dyskutuje xP)

No cóż... czekam :)
Chciałabym już chociaż znać obsadę xPPP
Chociaż kto by nie zagrał to i tak obejrzę i dołączę do kolekcji (pozbawionej Japońskiej wersji ale nie zamierzam tego 'naprawiać' xP Na TW wersji się zanudziłam, za to anime pochłaniałam wręcz haha Jak bedzie z tą wersją? We'll see~~)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Chciałabym już chociaż znać obsadę

ja tez, chociaż dziś czytałam na jakiejś mądrej stronce z newsami, że nadal niezdecydowanie wisi w powietrzu i trzeba sie uzbroic w cierpliwość.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 lip 2010

okay xD dzisiaj trochę poszperałem i nawet dowiedziałem się, że już od dawna w sieci krąży oficjalny plakat dramy wydany przez Grupę Eight xD Oczywiście plakat nic nie ujawnia i jest stworzony tylko na czas oczekiwań ^^

Obrazek

I kolejna informacja... Scenarzystką jest niejaka Go Eun Nim. Mało znana (chyba początkująca) kobitka. Na swoim koncie ma współpracę przy zeszłorocznym horrorze Soul (drama emitowana także na MBC), Get Up! dramę jednoodcinkową, a także film z 2000 roku: Bungee Jumping of their Own.
Hmmm taka początkująca nie jest, ale zbyt dużych osiągnięć też nie ma. Miejmy nadzieję, że wraz z nową osobą odpowiedzialną za scenariusz, wejdzie trochę świeżości ^^

EDIT:
i dla wszystkich dziewczyn, które oglądały anime xD Mąż zmarłej autorki tej opowieści powiedział, że właśnie zakończenie tej produkcji jest najbliższe temu, które planowała :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

i dla wszystkich dziewczyn, które oglądały anime xd Mąż zmarłej autorki tej opowieści powiedział, że właśnie zakończenie tej produkcji jest najbliższe temu, które planowała Smile

To dla mnie, dla mnie:)Dzieki za info:)

Tak na marginesie chwile sie zastanowiłam kto mógłby grać główną rolę męską, kto by tutaj najbardziej pasował i połaziłam po forach, co inni na ten temat my6ślą i troszke mnie wcięło. ponieważ mój typ padł na Joo Ji Hoona i znalazłam sporo wypowiedzi innych ludzi, że idealnie by się nadawał do tej roli. Wizualnie pasuje jak ulał:) Ten jego chłodny wyraz twarzy...
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 07 lip 2010

uwielbiam tajwańską wersję, ta chemia między Ariel Lin i Joe Cheng'iem <33 ucieszyłam się, że mają zamiar nakręcić koreańską wersję, ale błagam, tylko nie Kim Hyun-joong na głównego bohatera! nie trawię gościa, nie zniosłabym, żeby miał grać w tej dramie główną rolę ;o i dzięki bogu, że odrzucili już Lee Min Ho, on też w ogóle nie pasował. ale za to Jung Yong-hwa już może być i liczę, że to jego wybiorą z tej dwójki ;)

a co do kandydatek na główną bohaterkę... znam jedynie Park Shin-hye i myślę, że pasowałaby do tej roli. reszty nie kojarzę, więc tu akurat nie mam swojego typu.
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lip 2010

Japońska wersja zakończyła sie na studiach, a nawet o tych studiach nie wspomnieli za dużo więc nie koniecznie będą jechać tak daleko w przyszłość.
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Japońska wersja zakończyła sie na studiach, a nawet o tych studiach nie wspomnieli za dużo więc nie koniecznie będą jechać tak daleko w przyszłość.

Z drugiej strony, patrząc na HYD, to koreańska wersja skończyła się na etapie pracy xP Także nic nie wiadomo xPPP (moga też skończyć w jednym punkcie i zrobić X lat później jako końcówkę xP)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Devi pisze:Także nic nie wiadomo xPPP (moga też skończyć w jednym punkcie i zrobić X lat później jako końcówkę xP)

no właśnie! znając Koreańczyków to z pewnością ktoś wyjedzie i będzie X lat później :) (oby nie, oby nie! xD)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

no właśnie! znając Koreańczyków to z pewnością ktoś wyjedzie i będzie X lat później Smile (oby nie, oby nie! xd)

Ja proszę o 2 rzeczy : żeby nie wybrali Zdzicha do głównej roli (lubie go, ale bądźmy rozsądni xP)
i żeby nie walnęli wątku z amnezją xPPP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Devi pisze:i żeby nie walnęli wątku z amnezją xPPP

O NIE! Był taki? T.T Kolejna adaptacja japońskiej mangi, w której jest amnezja -_- Jakby Goo Jun Pyo to było za mało...
Patrząc na BOF'ów chociaż wiele pozmieniali to trzymali się praktycznie każdego wątku. Ta drama nie będzie pewnie wyjątkiem...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 lip 2010

mootyl pisze:
Devi pisze:i żeby nie walnęli wątku z amnezją xPPP

O NIE! Był taki? T.T Kolejna adaptacja japońskiej mangi, w której jest amnezja -_- Jakby Goo Jun Pyo to było za mało...
Patrząc na BOF'ów chociaż wiele pozmieniali to trzymali się praktycznie każdego wątku. Ta drama nie będzie pewnie wyjątkiem...
nie było, więc nie sądzę, żeby dodali tak ni z gruszki ni z pietruszki xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: Devi » 08 lip 2010

nie było, więc nie sądzę, żeby dodali tak ni z gruszki ni z pietruszki xD

Też tak sądzę, ale powiedziałam na zapas xPPP
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: Eggie » 08 lip 2010

O, to to ja oglądać będę, chociaż żaden z tych panów którzy są wymieniani mi nie pasuje, a już namniej trójka głównych pretendentów (MH odpadł ^^). Zdzich jeden i Zdzich dwa niech wracają do śpiewania a nie za przeproszeniem chrzanią kolejną fajną hisotryjkę...

Itazura na kiss była LOLowa z braku lepszego określenia ^^ ale to chyba dlatego, że obejrzalam to już po ISWAKu i TKA. Pierwsza część była trochę nudna, za to dwójka na studiach - geniusz <3 Powtórze za innymi: Joe i Ariel są super, ciężko ale to bardzo ciężko będzie przebić to co ooni stworzyli, przynajmniej w oczach fanów. Ządne z proponowanych osób tutaj mnie nie porwałą a juz te dziwne kombinacje... O.o Czemu nie wezmą kogoś fajnego, zamiest tych, którzy akurat są na topie? Jak zagra w tym PSH to żałoba po prostu. Ja jej tak nie mogę po YaBie że hej... O.o
Ale podobałaby mi się parka z My tutor friend <3 Fajni byli :)

A z ciekawości, kiedy Road no 1 się kończy? Ile ew mają czasu na to?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”