[2010] Playful Kiss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] Playful Kiss

Postautor: Eggie » 08 lip 2010

isamar84 pisze:
Eggie pisze:Haha, o Minie to nawet nie pomyślałam, jaki lol by był jakby on zagrał Naoko ^^ Ale ja też już jego wolałabym niż HJ... O.o On to se może role żeńską kurde grac, ale na pewno nie zimnego drania - intelektualistę aroganta. Ja serio, ja go po prostu w tym nie widze... Owszem, jego Zdzich ma (licznyhc) fanów ale heloł, przecież ta rola była taka rozmemłana... on sobie nawet z tym poradzić nie mógł... :( Załamka.

chyba się z tobą zgodzę :D
on mi całkiem nie pasuje na Naokiego, coś czuję, że nie pobije Zhi Shu i Joe Cheng będzie najlepszym odtwórcą tej roli i wtedy cała drama padnie, bo to dzięki tej postaci ISWAK było takie fajne, sama Kotoko/Xiang Qin to za mało :(

Jak puppy (annoying) eues dostanie role Kotoko to nawet tej mieć nie bedziesz... :/ Swoją drogą, KHJ i PSH to jakaś para z kosmosu bedzie... O.o

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 08 lip 2010

Eggie pisze:Jak puppy (annoying) eues dostanie role Kotoko to nawet tej mieć nie bedziesz... :/

chodzi ci o Seung Yeon? Bo jeżeli tak... to nie wiem jak możesz ją oceniać ... gdy nie widziałaś ani jednej dramy z jej udziałem? Ups! Ona jeszcze w żadnej nie grała?
Trzeba dać dziewczynie szansę... a może i będzie najlepszą odtwórczynią tej roli?
Tak samo z Hyun Joong'iem... DAJCIE MU SPOKÓJ! Zagrał tylko w jednej dramie, w której miał rolę taką jaką miał... ja nawet się cieszę bo chłopak ma okazję się wykazać!
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 lip 2010

Tak samo z Hyun Joong'iem... DAJCIE MU SPOKÓJ! Zagrał tylko w jednej dramie, w której miał rolę taką jaką miał... ja nawet się cieszę bo chłopak ma okazję się wykazać!

Ale zrozum... abstrahując już naprawdę od tych jego zdolności aktorskich...
On najzwyczajniej w świecie nie pasuje do tej roli!
Może sobie być ktoś najlepszym aktorem... ale jak nie pasuje... to nie pasuje... i już xP
Przecież ludzie nie są wybierani do roli tylko i wyłącznie ze względu na aktorstwo ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hmmm... to będzie koreańska wersja... nie japońska, nie anime, nie tajwańska...
może być całkiem inna i już! A w japońskiej wersji Hana Yori Dango z pewnością odtwórca głównej roli pasował do rasowego chama, twardziela i mściwego bogacza. Przecież prześmiesznie wyglądały jego sceny walki, a jednak wszystkim się podobało ze mną włącznie. Więc o co chodzi? -_-
Takie gadanie jak się jeszcze dramy nie widziało^^ (i nie chcę tu zaczynać kłótni, ale wróćmy do tej rozmowy jak już wyjdzie kilka odcinków)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 lip 2010

mootyl pisze:
Eggie pisze:Jak puppy (annoying) eues dostanie role Kotoko to nawet tej mieć nie bedziesz... :/

chodzi ci o Seung Yeon? Bo jeżeli tak... to nie wiem jak możesz ją oceniać ... gdy nie widziałaś ani jednej dramy z jej udziałem? Ups! Ona jeszcze w żadnej nie grała?
Trzeba dać dziewczynie szansę... a może i będzie najlepszą odtwórczynią tej roli?

Z przerażeniem patrzę że zamiast aktorów coraz częściej zatrudnia się pseudo gwiazdki estrady - sorry ale popularność czy też "rozpoznawalność twarzy" nie do końca pozwolą wyeliminować brak warsztatu i przygotowania aktorskiego.A teraz co drama to piosenkarz/rka - aż boję się pomyśleć ile jeszcze z tych gwiazdek będzie występować w dramach - bo jak dajmy na to przeciętny zespół liczy 4-6 osób - a na topie jest 6 z nich to daje nam 36 dram.A jakoś żadna z poprzednich dram z gwiazdami piosenki nie zdobyła mojego uznania dla roli jakie w nich stworzyli- YoonA -aktorka 2 min -choć ją lubię -aktorką jest raczej kiepską ,SW - przecież w Oh my lady zagrał prawie siebie - popularnego acz słabego aktora .Tiarka w Coffee House - tylko że jest pocieszna bo talentu nie stwierdzono ,Taecyeon w CS - tragedia
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

sorry, ale np. Kang Ji hwan też śpiewa ^^ czy nawet Rain, który już wielokrotnie dał o sobie znać, że jest dobrym aktorem.
Z Big Bang'ów T.O.P także grał w dramie i tak się spodobał publiczności jak i reżyserom, że już na swoim koncie ma film, który okazał się kasowym sukcesem.
Żeby dostać się do szkoły aktorskiej (w Polsce) trzeba przejść przez egzaminy, a jednym z nich jest śpiew... Dlatego dużo polskich aktorów oprócz grania potrafi także śpiewać.
Nie chcę być źle zrozumiany... Bo wyjdzie na to, że mi to nie przeszkadza... Przeszkadza, ale nie zawsze^^ Nie każdy jest wszechstronnie utalentowany, ale niektórzy są. Do tego trzeba także pamiętać, że specjalnie do takich popularnych grup wrzucają kilka osób, które potrafią grać... aby mieli fanów wszędzie^^ Dlatego w Korei mówią na nich "Idol". Są w muzyce, reklamach, filmach, dramach i programach rozrywkowych :D Taki już ichny showbiznes
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 lip 2010

mootyl pisze:Dlatego w Korei mówią na nich "Idol". Są w muzyce, reklamach, filmach, dramach i programach rozrywkowych :D Taki już ichny showbiznes

aż bałbym zajrzeć do lodówki - otwierasz a tam YoonA z jogurtem
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 lip 2010

aż bałbym zajrzeć do lodówki - otwierasz a tam YoonA z jogurtem

Hahahahaha *rozwalona* xP
Kiedy byłam w Korei to wszedzie był Rain... nawet w mapie było jego foto ;x
Albo na karcie telefonicznej w hostelu...

No ale nic, dobra. Niech będzie.
Powstrzymajmy się z ocenianiem Gumisia, może faktycznie sobie poradzi... Może ucharakteryzują go jakoś dobrze etc xPPP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

thon pisze:aż bałbym zajrzeć do lodówki - otwierasz a tam YoonA z jogurtem

może osobiście nie, ale na jogurcie to z pewnością ^^ i na pewno nie jednym :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

mootyl pisze:
Eggie pisze:Jak puppy (annoying) eyes dostanie role Kotoko to nawet tej mieć nie bedziesz... :/

Ale żeś pojechał... ja nawet nie wiem kto to jest Seung Yeon, aż sprawdziłam i stwierdzam że nieinteligentny wyraz twarzy tej pani nawet by pasował :P Dla mnie jest tylko jedna puppy eyes, wkurzająca panienka z YaBu.
Zgadzam się, abstrahując od jego "talentów" on się nie nadaje do roli. Mówisz, że ta może być całkiem inna - zgadzam się, na pewno będzie, bo koreańcy przesadzają we wszystkim co robią. Ale ta postać ma pewne założenia - ma być zimna, prawie bezosobowa, niezainteresowana niczym tak naprawdę. Za to kocham Chenga, on po prostu BYŁ Zhi Shu. A ja już sobie potrafie Zdziśka wyobrazić w podobnej scenie jak w BOFach - zaserwuje nam swoją "najbardziej zimną minę" od której parsknę smiechem i zatrudnią mnóstwo krzyczących panienek, zeby uwiarygodnić to, iż jest taki popularny. Chciałabym się przyjemnie rozczarowac, ale za bardzo kocham tę historię, żeby nie powiedzieć choć słowa przeciw eksperymentowaniu na jej koreańskim odpowiedniku.
A że widzowie mają coraz mniej do powiedzenia... Thon ma rację. Lubię czasem obejrzeć jakąs gwiazdkę w epizodzie czy nawet roli pierwszoplanowej ale mam juz dosyć tego, że straszą mnie z lodówki ludzie, którzy są wszedzie. Japonia czy Taiwan pod tym względem są spokojniejsze, bo nie mają takiego zjawiska jak k-pop (bo mam wrażenie że to jakieś szaleństwo...). To jest powodem dla którego oglądam k-dramy tylko raz na jakiś czas. To obejrzę bez względu na obsadę bo historię lubię. A resztę przecierpię...
PS A MatsuJun NADAWAŁ się na Tsukasę, dużo lepiej niż Min Ho - Jun był postacią, autentycznie żywi sie do niego odrazę, by potem pokochać w miarę jak odkrywa swoje subtelniejsze strony. Min Ho też był fajny, ale od strony wizualnej bardziej, poza tym jak on grałto miałam wrażenie, że on za każdym razem był wkurzony, czego by nie grał.. O.o
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Eggie pisze:Ale żeś pojechał... ja nawet nie wiem kto to jest Seung Yeon, aż sprawdziłam i stwierdzam że nieinteligentny wyraz twarzy tej pani nawet by pasował :P Dla mnie jest tylko jedna puppy eyes, wkurzająca panienka z YaBu.

Eggie sorry:* Jeżeli tak to było ... bardzo przepraszam :P Ale jestem jej zagorzałym fanem od debiutu Kary (2007r?) i od czasu do czasu zdarza mi się przesadzić trochę :P
Według mnie Han Seung Yeon nadaje się najbardziej do tej roli wśród trzech wymienionych pań. Eggie dla pocieszenia trzecią oficjalną kandydatką jest niejaka Sulli z zespołu f(x) xD Dla mnie to jest najgorsza opcja... już sam rocznik (94') ją dyskwalifikuje ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

mootyl pisze:
Eggie pisze:Ale żeś pojechał... ja nawet nie wiem kto to jest Seung Yeon, aż sprawdziłam i stwierdzam że nieinteligentny wyraz twarzy tej pani nawet by pasował :P Dla mnie jest tylko jedna puppy eyes, wkurzająca panienka z YaBu.

Eggie sorry:* Jeżeli tak to było ... bardzo przepraszam :P Ale jestem jej zagorzałym fanem od debiutu Kary (2007r?) i od czasu do czasu zdarza mi się przesadzić trochę :P
Według mnie Han Seung Yeon nadaje się najbardziej do tej roli wśród trzech wymienionych pań. Eggie dla pocieszenia trzecią oficjalną kandydatką jest niejaka Sulli z zespołu f(x) xD Dla mnie to jest najgorsza opcja... już sam rocznik (94') ją dyskwalifikuje ^^

Ja tam sie nie oburzam... wiem, że każdy swojego broni zaciekle ^^ ja przeciwko SY nawet nic nie mama, przynajmniej z wyglądu. Tylko ja jestem mocno przywiązana do Ariel i Joe i o ile z inną panienką jest mi się łatwiej pogodzić, o tyle poprostu Huyn Joonga nie trawię... a już zwłaszcza w tej roli.
'94 rok to stanowczo za młoda. Zwłaszcza jej jej dowalą Zdzicha -_- Ech... tylko nie PSH, pls...
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 08 lip 2010

główna rola męska wybrana? no super, jak dla mnie to najgorsza z możliwych opcji :? strasznie nie lubię tego aktora, no ale trudno, dramę i tak obejrzę ze względu na samą historię...
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 08 lip 2010

Taka dyskusja się tu rozwinęła, że powiem wam ze nabieram ochoty na oglądanie tej dramy xD Bo będzie o czym doskutować. Czy to nie zabawne że wszędzie tam gdzie gra HJ robi się takie zamieszanie ;) A ja wam mówię, że dobrze mu pójdzie granie takiego zimnego, opanowanego, złośliwego etc. Myśle ze może nas zaskoczyć ;) Chociaz nie przepadam za nim ale tak mnie jakoś natchnęło na oglądanie XD Czekam na decyzję w sprawie bohaterki ;) Też chyba wolalabym zeby to była SY - bardzo pasuje.
I mówię kategoryczne nie Sulli! PSH zresztą też... nie dałam rady z jej sieroctwem w Yab.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 lip 2010

Uh. Cóż, Zdzich bardziej mi sie widział niż Zdzich 2 mimo wszystko, ale obaj nie pasują do tej roli:/ Mają za "miłą" twarz. Zmienić koncepcję dramy - mogą, ale czy to w tedy będzie na podstawie dramy? zwłaszcza gdy zmienia się coś co było atutem <charaktery postaci>?
Co do kobiet - cóż, co bedzie to będzie, i tak my nic nie zrobimy już z tym, zostaje czekać i zobaczyć jak to będzie wygladać. Ale jeśli chodzi o aktorstwo - cóż, ja nie znam tych "gwiazdek" za bardzo, jedynie 2/3 DBSK znam przez dramy i ciężko mi powiedzieć czy byli udani czy nie, pewnie dopiero po 2-3 dramach mozna stwierdzić czy aktor nadaje się do jednej roli i ma 3miny na krzyż. Więc pewnie szanse im dać trzeba, ale jak ktoś wspominał - w szkole aktorskiej egzamin ze śpiewu - a trzeba wziąć pod uwagę ile rzeczy później muszą się uczyć w tej szkole, sprawność fizyczna jaka jest potrzebna itd itp. Więc jeśli owe gwiazdy są bardziej z ulicy, nie miały żadnego wykształcenia w tym kierunku - to chyba można mieć do niech spore wątpliwości.
Obrazek

Wróć do „K-drama”