[2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

Postautor: thon » 06 wrz 2010

Gryzek szaleje ,mi dalej w pamięci pozostał jej "Tears of Angels" ,jak tamten wzruszał tak ten z kolei powoduje niekontrolowany napad śmiechu

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 wrz 2010

8 ep był chyba najfajniejszym do tej pory, nie licząc dwóch pierwszych, no ale tam związanie akcji, a tu już coś się dzieje...
Fox Hunter lol jak zwykle, zaczynało mi się już nudzić patrzenie na niego tylko, ale wreszcie trochę odkryli jego przeszłości :) Czyli on nie tyle kocha Mi Ho co jej poprzedniczkę i teraz jakby przelewa na nią uczucia, skoro historia zatacza koło :P

Od lukrowatości głównej parki mnie już zęby bolą, ale w sumie wkręcanie Gumiho było niezłe :D

Wszyscy już wszystko napisali co miałam napisać, także do przyszłego epa się zobaczy :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 07 wrz 2010

Eggie pisze:Czyli on nie tyle kocha Mi Ho co jej poprzedniczkę i teraz jakby przelewa na nią uczucia, skoro historia zatacza koło :P

Niby przelewa swoje uczucia na nią,co nie przeszkadza mu knuć przeciwko niej. Ja jestem bardzo ciekawa jak rozwiążą tę akcję po 100 dniach,bo przecież czas leci Mi Ho stanie się człowiekiem czy nie,jakoś nie wierzę by w tej dramie nie było happy endu.
Ta nuna jest coraz bardziej wkurzająca,niech kobieta da sobie spokój w końcu i już.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 wrz 2010

na 4-tym epie jak ten kolo w ciemnych okularach... Spoiler! zaczął sikać na tą ściane i się zwaliła ...to normalnie musiałam aż sobie usta zakrywać żeby nie śmiać się na cały dom xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 08 wrz 2010

evelinux pisze:na 4-tym epie jak ten kolo w ciemnych okularach... Spoiler! zaczął sikać na tą ściane i się zwaliła ...to normalnie musiałam aż sobie usta zakrywać żeby nie śmiać się na cały dom xD

Bo on w ogóle jest zdolniacha,przecież to jest normalnie miszczu :)
A ta muzyczka jak się pojawiał,jakieś smęty takie śmieszne,ale pasujące do jego postaci. I ta jego wykałaczka w ustach :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 wrz 2010

anna-banana pisze: I ta jego wykałaczka w ustach :victory:

ekhm.. zapałka xD lol.

ale te smęty to mi sie kojarza z takimi starymi japońskimi filmami o mafii.. i nie pytajcie dlaczego bo nigdy nie widziałam ani jednego takiego filmu :victory:

a potem drugi raz padłam jak zobaczyłam pana zdolniache jak gral w filmie jak cioteczka robila przeglad jego tworczosci.. a ten policjant na komendzie jak go dopytywał.. "your invincible pee"
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 08 wrz 2010

Evel to ja się podłączam, bo na scenie z siuśkami słyszał mnie na pewno cały mój pion. I całe to tłumaczenie się na komendzie...Żenada:)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 wrz 2010

no i siostry Hong pokazały się od swojej najlepszej strony... dzięki nim cały tydzień zepsuty czekaniem na środę T.T
NIE WYTRZYMAM !!! :(
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 11 wrz 2010

ok 9 odcinek był nudny, ale w 10 w końcu zaczęło coś się dziać...
i jaka końcówka, omo omo ! zabić nune to mało... najbardziej wkurzająca postać jaką ostatnio w dramie widziałam. Obstawiam że sexi guy ją złapie w locie XD
A Seung Ki zrobił się ostatnio taki kochany zazdrośnik ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 wrz 2010

tak o końcówce ostatniego odcinka pisałem już wczoraj... naprawdę ciągle myślę tylko o tym co się stanie dalej ...
Zresztą Spoiler! OH GOD! Jak ja nienawidzę, kiedy główny bohater w dramie najpierw całuje się z inną... zanim ze swoją ukochaną T.T A jakby tego było mało to taki pocałunek to sprawa życia i śmierci dla Mi Ho :( Boże! Mam nadzieję, że siostrzyczki nie zafundują nam teraz ogromnych dramatów i zero scen Woongah i Mi Ho razem
do tego nie rozumiem tej noony... dostała przez naszą lisicę główną rolę, wie, że nie ma co się jej obawiać, a potem robi takie coś. Logicznego sensu w tym nie ma... nie ma Mi Ho, nie ma głównej roli !! Gorszą idiotką nie może być
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 11 wrz 2010

oczywiście że jest logika... kobieca XD
ona z całego serca nienawidzi Mi Ho i będzie ją wykorzystywać i niszczyć i ranić dopóki Mi Ho nie zniknie z jej otoczenia.
dlatego nie zdziwię się jak nawet po tym wypadku dalej będzie robić wszystko żeby zniszczyć ją totalnie
oj kobiety są straszne....
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 11 wrz 2010

Ep 9... był przeuroczy i choć nie działo się wiele, to cudnie się oglądało.
Ep 10... Matko, skrajne emocje. Wyłam przeraźliwie, gdy Mi Ho chciała zostać przy Woongu, a nawet kiedy już sama przestała płakać (pod jego wpływem), to ja zaczęłam jeszcze bardziej i przestałam dopiero wtedy, jak prawie zabiła Noonę, bo musiałam nawrzucać tej obrzydliwej kobiecie. A potem ona była jeszcze gorsza i nie ma sensu przytaczać moich określeń. Poza tym- płakałam, gdy Mi Ho się stroiła w piękne suknie pod okiem doktora Joo, bo choć on jest piękny i cudowny, to zły, przebiegły i jak on tak może robić...?! Ehhh. Zła Noona, Zły Doktor. Śliczna Mi Ho. <taaak, mój język przeżywa dziś rozkwit>
A poza tym trochę fazowego śmiechu. Zwłaszcza, gdy ciotka przebrała się za reżysera. KOSMOS.

Ta drama jest cudowna. Może się wlec, a jest tak urocza, że oglądam z błyskiem w oku. I z gulą w gardle.

I jest tak kochana i ciepła, że wątpię, że będzie smutne zakończenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 11 wrz 2010

zostałam oświecona,dzięki komentom. No kogo mi ta Noona przypomina? w końcu!!! Czy tylko ja nałożyłabym jej worek na głowę? no roli słodkiej panienki to ona juz chyba nigdy nie dostanie :shock:

Spoiler! Obrazek

Czy jeszcze ktoś dostrzega podobieństwo?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 wrz 2010

An, no dzięki :D Ja też od dłuższego czasu próbowałam ją umiejscowić ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 12 wrz 2010

epy 9-10
jejku jak to się fajnie ogląda ;) zawsze w takich chwilach żałuję, że oglądam dramę na bierząco, bo muszę czekać cały tydzień na następny ep. a jak tu wytrzymać? :(

LSG jest z odcinka na odcinek coraz słodszy, jeszcze ta zazdrość Dae Woong'a o Mi Ho. uwielbiam wszystkie sceny z tą dwójką, ta para jest taka urocza ;D Za to ta noona powoli przechodzi już samą siebie, aż się boję co wymyśli dalej. Te zakończenie 10 epa to było przegięcie, ja chcę już zobaczyć co dalej...
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain

Wróć do „K-drama”