[2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

Postautor: anna-banana » 18 wrz 2010

Jaki 11 ep byl fajniusi :D Jak Dae Woong chodził jak struty i nawet nunę odrzucił i jak podjudzał dziadunia by zapraszał Mi Ho by przyszła z nimi zjeść jakie to było urocze i ta końcówka,normalnie umarłam ze szczęścia jak oglądałam tę końcówkę :aww:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 18 wrz 2010

epy 11-12
Uh, nareszcie przyszedł czas na to, na co wszyscy czekaliśmy od początku xD ogólnie uwielbiam sceny Mi Ho & Dae Woong, jedna chyba z fajniejszych dramowych par ; ) właśnie skończyłam 12 ep oglądać i coraz mniej w tym komedii, a więcej jakby dramatu... kombinują jakoś dużo, akcje z tym goblinem i fox hunterem, już powoli trudno się połapać o co tu chodzi.
zostały tuż tylko 4 epy. właśnie, co do zakończenia, obstawiacie happy end czy raczej nie?
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 wrz 2010

Musi byś happy end. Ja się trochę gubię jeśli chodzi o fox huntera,bo on zabił kiedyś Guminho którą kochał,a ona także się chciała stać człowiekiem? Bo chyba kiedyś coś o tym przebąkiwał.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 21 wrz 2010

11-12.
ostatnio jakoś nie maiłam ochoty na Gumiho ale przemogłam się i obejrzałam.
oba odcinki były po prostu świetne!
nie spodziewałam się tego kissa!
btw był świetny, a późniejsze próby przeurocze ^^
pan weterynarz zakochany w Miho..
ciekawe jak się dalej potoczy..
może goblin (czy ja go nie widziałam w Piekarzu?) znajdzie złoty środek pt 'co zrobić po 100 dniach' ;D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 wrz 2010

thon pisze:
Eggie pisze:czy ktoś pamięta podobną parkę w My Girl? albo w pewnym sensie również w Shining Inheritance? No niech mnie jeśli nie podobne to to... z resztą do czego Mootyl lubi się odwoływać - siostry Hong były również od My girl z której parka starsza bardziej mi się nawet kojarzy^^

My girl dość dawno oglądałem i nie kojarzę takiej pary drugoplanowej a i z SI nie za bardzo mi podobna para przychodzi do głowy (skleroza za duzo mięsa w diecie) więc proszę o przypomnienie bo pobudziłaś moją ciekawość i domagam się zdecydowanie rozwinięcia tego wątku :)

normalnie powinnam dać za to ostrzeżenie Thonowi - grabi tu sobie ktoś myląc mnie z Eggie <nie żebym miała coś do Eggie xD ale że mnie thon nie rozpoznaje i myli, chyba muszę ulepszyć moje podpisy z yooną srooną xp> a co do samego wątku - w SI była parka - lokajo-kucharz i matka tutaj grającego aktora xp a w My girl - był wątek, juz nie pamiętam dokładnie kim byli, ale ten starszy facet był malarzem, czy jakimś artystą... tak czy siak była tam scena z domem, zejścia tej parki itd. działo się tak jak w tej dramie z wątkiem pobocznym.

ogólnie póki co jestem po 9epie no i cały czas mi się dramke ogląda tak miło i przyjemnie z małą dozą smutku, nawet noona mnie tak do szału nie doprowadza jak widziałam dużą część ludzi, zdaje mi się że miewałam inne dramy w których ta druga psuja była gorsza.. Ale chyba na większą ilość epów na raz dla mnie drama się nie nadaje. Oglądam jak nie mam ochoty na nic innego xD

A teraz mój wielki WTF po 9epie - że też nikt tego nie zauważył, jak mi sie to mignęło to myślałam że Dae Woong się tam czai z słuchawkami na uszach, ale nie xp rękawiczki już w ogóle go zdradziły xD
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 wrz 2010

Potem doktor Joo ma grzywkę w każdym ujęciu w inną stronę :D Ale bym nie zauważyła, tylko komentarze na viikii pomagają poznać świat.
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 wrz 2010

Ale bubel,ja tu czekam na następny odc,a tu sie okazało że wczoraj nie było i dziś podwójna dawka będzie. Czytałam że siostry Hong debatują nad zakończeniem,mam nadzieję że dojdą do tego że powinno być szczęśliwe
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 26 wrz 2010

13-14
no ciekawie się zrobiło.
takie smutne jakies byly te dwa epki (chociaż humoru nie brakowało)
zastanawiam się jak to wszystko się skończy.
jeszcze tylko 2 odcinki :O
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 26 wrz 2010

Cherry pisze:13-14
no ciekawie się zrobiło.
takie smutne jakies byly te dwa epki (chociaż humoru nie brakowało)
zastanawiam się jak to wszystko się skończy.
jeszcze tylko 2 odcinki :O

Ech smutne ale nie tak do końca gdyż zdaje mi się że jednak szykuje się wspaniały happy end.I bardzo ważne dla mężczyzn przesłanie odcinka - kobiety kochają futra- taki ogon z lisa potrafi nawet Gumiho uspokoić :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 26 wrz 2010

haha ja tam futer nie lubię nosić ale myślę, że głaskanie lisiego futra też podziałało by na mnie kojąco ^^ (chociaż kot mi wystarczy)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 27 wrz 2010

oh, ale się nie mogłam do 13 i 14 odcinka przybrać... jakoś mnie już powoli te Gumiho zaczęło męczyć.
13 ep oglądałam co chwila spoglądając na zegarek, ile to jeszcze czasu zostało i myśląc, czemu tak dużo... jeszcze te przeklęte viikii się co chwila zacinało i musiałam bez przerwy odświeżać, żeby znów się zaczęło lądować ;/ jedynie przy końcówce się zaczęło coś dziać, jak Mi Ho czekała na Dae Woong'a na lotnisku, ogólnie cały ostatni part był do zniesienia ;)
po końcówce 13 epa, 14 włączyłam już z większym optymizmem, fajnie się zaczął, zabawne sceny z dziadkiem i ciocią, którzy myśleli, że Mi Ho jest w ciąży xD ale później też zaczęło mi się dłużyc, strasznie to wszystko jest naciągane jak dla mnie. najpierw sceny typu 'po stu dniach umrze albo Dae Woong albo Mi Ho', teraz jak udało im się z tego wybrnąć to znowu MH umrze, jeżeli DW jej nie zostawi. odechciało mi się tego oglądać.
zostały już 2 odcinki do końca, nie mam ochoty jakoś ich oglądać, ale obejrzę, w końcu to już koniec dramy..
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 wrz 2010

epy 10-11
Spoiler! 11 ep to wymiata.. najpierw jak ta ciotka się spierdziała i gadała z "kangdziannim" o zapachu jej pierdów.. o boshe.. jakby scenariusz pisał mój brat.. on kocha takie tematy.. wcześniej ejszcze jak Dong Woo oglądał kawałek tej dramy i się wkurzał na głównych bohaterów za to że tak ze sobą rozmawiają, ze tka nie można i że jak oni tak mogą xD lol.. w końcu się skapnął że to była telewizyjna wersja jego i Miho xD i zaklęcie na brzydotę dla wrednej jedzy xD xD yea~~ Miho miecie! noo i jak dziadek dzonił od Dong Woo do Miho żeby ja zmusić żeby szybciej wróciła do domu xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 30 wrz 2010

odc 15
Ech nie wierzę że ta historia mogłaby się żle skończyć.15 odcinek skupiałsię na pokazaniu tęsknoty obojga do siebie.Niech Fox hunter chajta się z nooną a nie taką piękną Miho chce przymusić do tego ,przecież widzi że ona go wcale nie kocha,obojętne jej jest i wybór pierścionka ,i sali balowej i całej reszty - myslami zaś jest przy Dae Woongu.Jeden ogon który pozostał też zniknie i zostanie pełnokrwista kobieta ,noona dostanie pryszczy na całej paskudnej twarzy a fox hunter zostanie zatrudniony jako leśniczy w głębokiej puszczy.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 wrz 2010

ep 12

lool, z jaką on meeega wielką torbą wyjeżdżał na te 2 miesiące kręcenia filmu.. no nie mogę xD
a pan doktorek aka łowca jakie ma wypaśnie podświetlane półeczki xD
i ten motyw z tym kiddo goblinem? wtf??

ale wredny ten fox=hunter.. jaaa.. kjutny ale wredny.. biedna Miho.. :( mam nadzieję, że ta fajna komedyjka-romantyczna nie skonczy sie dramatem jakimś..

/żebym sie musiała cofac o strone zeby moz poczytac komentarze do tego co teraz widzialam.. skandal! doki-doki scandal xD/

thon pisze:odc12
dochodzę do wniosku ze pospieszyłem się z krytyką dramy,gdyż z odcinka na odcinek robi się ciekawsza,skończono wreszcie żałosne żarty -reżyser ciotka które, owszem, przez 2-3 odcinki bawiły ale później stały się męczące i monotonne.

no dokładnie, dokładnie! jak widziałam tą ciotkę i reżysera to już mnie zbierało.. i drama faktycznie z odcinka na odcinek coraz ciekawsza..

thon pisze:Swoją drogą plan expresowy a i wyobraźnia DW pokazała mu przerażające rzeczy z bliskiej przyszłości.

o jaa.. ta odcinka wrzeszcząca "kup nam mięso, tato!" mnie rozwaliła xD

thon pisze:No i co z tym Fox Hunterem - lubić go czy nienawidzić oto jest pytanie?
bo że noona jest bee to całe forum jest jednomyślne - niech te czary podziałają i naprawdę jakieś wielkie pryszcze jej wyskoczą (swoją odważna aktorka -zagrać taką postać którą wszyscy będą nienawidzić).

oh yeah.. najbardziej wredna ze wszystkich postaci chyba jakie widzialam.. choc w sumie ona sama w sobie niewiele zdzialala poki co.. to i tak jest beeee.. a poza tym.. she's.. uuugly! co do fox-huntera.. hmm.. jakby tka pomyslec.. no to on tez chyba kochal ta swoją Kil Dal (Kill Bill) lol.. no ale hmm.. skoro ona nie wybrala jego.. i wolala umrzec.. no to.. no jest o wiele przystojniejszy niz glowny bohater.. i ta grzzzzzywka :melt: i ma dobrą posadę - leczy zwierzątka <33 wszystko co kochają dziewczyny.. ale taki strasznie monotematyczny.. jakby sie nie wcinał w nieswoje sprawy to bym go lubiła bardziej
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 wrz 2010

ep 15
no i w sumie już nie wiem jak się skończy ta drama. Wydaje mi się, że jednak szczęśliwie i obym się nie myliła ; ) jak przy odcinkach 13-14 momentami się męczyłam, tak ten epizod zleciał nie wiadomo kiedy. Mi Ho przy tym fox hunterze już nie jest sobą, nie jest tak urocza jak była. mnie (i pewnie nie tylko mnie ;p) w jej postaci najbardziej urzekł ten szczery uśmiech i ta wielka ufność do ludzi. no a niestety przy panu weterynarzu tego uśmiechu bardzo brakuje :(
Patrząc po ostatniej scenie to Mi Ho i Dae Woong od razu na początku 16 epa sobie wszystko wyjaśnią, tylko zostanie dramat co zrobić z jej umieraniem. ale myślę, że siostry Hong nie zrobią nam tego i w jakiś sposób znajdą rozwiązanie i oczywiście wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, jak to w bajkach bywa xD

aaa no i muszę jeszcze wspomnieć o jednym. mój fangirlizm się odezwał w jednej chwili, gdy tylko usłyszałam Ciapki w telewizji :smitten:

Wróć do „K-drama”